Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (КІПДМ ЛНАМ)

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (КІПДМ ЛНАМ)


 • Косів · вул. Міцкевича, 2, Івано-Франківська обл., 78601
 • (034) 782-12-60
 • kdipdm@gmail.com
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1882 році. Статус національний. III рівень акредитації. Диплом .

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Пiдготовче вiддiлення

234
студенти
48
викладачів
19
кандидатів
наук
4
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

Бакалавр.

Дизайн, денна форма навчання:

 • Дизайн костюма.
 • Графічний дизайн.
 • Дизайн художніх виробів зі шкіри.
 • Дизайн меблів та виробів з дерева.

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, денна та заочна форми навчання:

 • Монументально-декоративний живопис.
 • Художні вироби з дерева.
 • Художній метал.
 • Художня кераміка.
 • Художній текстиль.

Менеджмент соціокультурної діяльності, денна та заочна форми навчання:

 • Менеджмент соціокультурної діяльності.

Магістр.

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, денна та заочна форми навчання:

 • Образотворче мистецтво.
 • Прикладна графіка.
 • Художній текстиль.
 • Художній метал.
 • Художні вироби зі шкіри та хутра.
 • Художнє моделювання костюма.
 • Керамічна пластика.
 • Декорування середовища художнім деревом.

Абітурієнтам

Терміни навчання:

 • Освітній рівень Бакалавр на базі повної загальної середньої освіти — 4 роки.
 • На базі ОР Молодший спеціаліст — 2 роки.
 • Освітній рівень Магістр на базі ОР «Бакалавр» — 1 рік 6 місяців.

Документи, що додаються до заяви:

 • копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатки до нього;
 • копія сертифіката відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • 4 фотокартки розміром 3х4 см; 
 • копія документа, що посвідчує особу та громадянство;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • копія військового квитка (посвідчення про прописку до призовної дільниці та документи, що дають право на пільги, вступник подає особисто);
 • копії документів про особливі умови вступу.

Про ЗВО (вуз)

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (далі — КІПДМ ЛНАМ) є вищим навчальним закладом державної власності ІІ-ІІІ рівнів акредитації, що проводить підготовку спеціалістів за державною формою навчання та здійснює освітню діяльність, пов’язану зі здобуттям вищої освіти в галузі 02 «Культура і мистецтво» за спеціальностями 022 «Дизайн», 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» має відповідний рівень кадрового, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення.

На базі навчального закладу функціонує училище Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва, що готує фахівців ОР «Молодший спеціаліст». 

Матеріально-технічна база КІПДМ ЛНАМ включає три навчальні корпуси, спортивний та актовий зали, виробничі майстерні, їдальню, гуртожиток, бібліотеку, читальний зал, комп’ютерну лабораторію та сучасний комп’ютерний клас. Гордістю навчального закладу є музей — навчально-виховний та популяризаторський центр унікального гуцульського мистецтва.

Випускники інституту та училища успішно реалізують себе у викладацькій роботі (інститути, коледжі, ЗОШ, школи мистецтв), створюють приватні творчі та виробничі майстерні, працюють дизайнерами різних видів продукції, декораторами дизайнерських бюро, розробляють проєкти сучасних меблів та одягу, виконують їх у матеріалі.

Навчально-виховний процес забезпечує висококваліфікований педагогічний колектив, до складу якого входять професори, заслужені художники України, заслужені майстри народної творчості, доценти, кандидати наук, магістри. Вони проводять системну роботу із ґрунтовного вивчення гуцульського мистецтва

Упродовж навчання в інституті кожен студент має можливість не лише здобути професійні знання та навички, але й сформувати себе як особистість. В інституті та училищі сплановано й організовано роботу низки гуртків: вокального, хореографічного, драматичного, духового.

Розташований у гуцульському етнокультурному ареалі, цікавий мистецькими здобутками навчальний заклад сприяє збереженню й розвитку мистецької традиції та ступеневої професійної освіти.

Документи приймаємо за адресою:


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

4. Умови не найкращі. І це м‘ягко кажучи, якщо ми поговоримо саме про гуртожиток. З туалетів постійно йде жахливий смрід який чути на половину поверху, в любий день може вимкнутись гаряча вода, а по кімнатах бігають таракани й миші. В більшості дверей навіть немає ручок, підлога скрипить в кожній кімнаті. В гуртожиток легко може пройти місцева молодь і логічно, що приходять вони не з благими намірами. 5. Мене багато чого навчив цей заклад і Косів загалом. Але точно не те, як розвиватись в творчому напрямку і проявляти свою індивідуальність в мистецтві. Я від 1 класу захоплювалась малюванням і 4 роки була відмінницею в Коломийській художній школі ім. Я.Пстрака. Поступила в цей заклад з найвищим балом зі всіх вступників. А в результаті, ледь захистила диплом в цьому заклпді і зненавиділа обраний вид діяльності. Вже пройшов рік як я завершила еоледж і я досі, жодного разу не взяла олівець в руки, щоб хоть щось для себе намалювати. Без перебільшень. Дякую за все викладачам, які «допомогли» мені зрозуміти, що це не моє Єдині дві людини, які відносились з розумінням і повагою це директор Роман Григорович (дякую Вам за терпіння і позитивний настрій ?) і викладачка англійської мови Наталія Ярославівна ( завжди говорила: «будуть з тебе люди.» Коли добиваюсь успіху, завжди згадую вашу віру в мене ?)

,

1)Провчилась в коледжі 4 роки, на факультеті «розпис». Не рекомендую поступати тим, хто хоче дійсно рости в даній спеціальності. Вас навчать лише бази, далі ви маєте робити тільки те, що не буде виходити за рамки традіційного стилю, або їхніх власних вподобань. В іншому випадку, готуйтесь до наступного: (цитую) «Твої ідеї ущербні»; «Ні таланту ні старань» «Що за жах?» і тд. Викладачі (особливо на розписі) не готові до новинок і ваші роботи будуть обмежувати певними «рамками». Хабарів в формі валюти не має. Але викладачі ніколи не відмовляться від коньячку чи пачки цукерок, які ви пренесете їм в кандєйку) Саме так вони обирають любимчиків. І який ти талант там би не мав, якщо їм не сподобався, достойна оцінка всього твого труду буде приречена на ігнорування. А любимчикам вони допоможуть навіть з дипломною роботою і захистами ??‍♀️ 2.Викладачі бігають за студентами. І не тільки стосовно навчання, тому якщо ви одного вечора вирішите прогулятись а не писати писанки, можуть моніторити камеру, яка розташована на площі і яка є у вільному доступі для всіх, щоб подивитись який напиток ви купили сьогодні в «НашомуКраї», або з ким зустрілись того вечора, щоб на наступний день, при всій групі, озвучити всі деталі і приписати вам її власні не аргументовані здогадки, про те, що ви дівчина легкої поведінки, щоб зіпсувати вам репутацію серед ваших одногрупників та всіх інших. І це все, просто через те, що ви вирішили зайнятись чимось іншим, а не писати її писанки в той вечір. ? 3.З кожним працюють індивідуально. Та не до кожного справді шукають підхід. Як я вже вказала нище, завжди будуть любимчики до яких будуть відноситись як до власних дітей. До всіх решти або просто паралельно, або з прямим негативом. Саме викладач мене публічно прирівняв до інваліда лише через те, що я не мала достатньо хорошого телефона, щоб картинка з фотографії ікони, виглядала настільки якісно, як йому було потрібно. На мене могли підняти голос через те, що я заголосно мішала пензлем воду в банці. А викладач спокійно міг підняти руку, тобто шарпнути чи гримнути на студента лише через те, що він просто помилився, чи не до кінця зрозумів його. Звичайно до любимчиків такого відношення не було. Але якщо ви не один з них, така поведінка буде в вашу сторону регулярною.

,

Є певні мінуси і в ідеальному закладі, але їх не так сильно видно. Умови проживання терпимі, хоча могли б і постаратись зробити їх кращими, але керівництво явно цього не хоче. Великий плюс в тому що немає корупції, але є дуже великий мінус у любимчиках. Є викладачі які тягнуть тільки любимчиків і не звертають уваги на інших. Дуже красиві краєвиди))) Задоволена тим що тут навчалася, хоч і було під час сесії в багатьох параметрах обідно

,

У цьому інституті дуже хороші, приємні, професійні викладачі!!!

,

Непотрібно давати хабарі !!!! Потрібно наполегливо працювати!Цеж ВНЗ, не дитячий садок.Люди їдуть сюди навчатись із різних кутків України.Навчатись звісно важко-але хто сказав ,що буде легко?.Я також тут навчався, і за ті роки навчаня багато навчився,бувало так ,що потрібно лягати спати а то вже ранок і знову на пари.Тут навчать будь ког тільки потрібно самому , ще цього хотіти!!!! Дякую Святославу Леонтійовичу і Вікторії Валеріївні.Ваш студент Андрійчук Василь.

,

Заклад хороший, насправді це певно єдиний заклад де ніхто нікому нічого не платить. Навчають добре, студентів мало, тому викладач кожному приділяє максимум уваги. По закінченню ви будете робити шедеври і самому реалізуватися дуже легко. Так умови проживання не найкращі, але краєвиди незабутні.

,

Моя дочка навчається у цьому інституті уже 4 роки. І ні я,ні вона ще ніколи нікому нічого не давали і не платили!!!! Дуже раджу цей вуз.

,

Провчився купу років у закладі, ні разу не чув і не бачив про те, що беруть хабарі. Те, що пишуть у коментах певно на мозіль комусь стали за пропуски))) По власному досвіду знаю і впорівнянні із розповідями друзів ні де як в Косові не бігають за студентами викладачі як у садіку. Ще ніде не чув щоб викладач помагав у роботі і сам своїми руцями показував як зробити!! а тут помагали і не одному, плюс дійсно працюють індивідуально із кожним. так шо і привступі ніяких хабарів не було -- не вірте тим хто ляпає що попало!! Класний заклад, і природа навколо нього!

,

8 років провчився тут і ні копійки не поклав у кишеню викладачам під час сесії, та й не чув такого випадку. З цим все гаразд. На рахунок навчання, навчають тут добре, адже по собі бачу, що результати є і досить замітні, вже підробляю цим. Щодо роботи після закінчення навчання, то звісно її важко знайти, але така ситуація майже у всіх художніх закладах. Не знаю хто як поступає, і чи платить, а я вже третій раз поступаю сюди власними силами і це мені вдається досить добре. Тому негативні коментарі нижче, я думаю, не досить коректні. Все у ваших руках: підготуєтесь, поступите)

,

не пробуйте поступати в цей заклад своїми силами не поступете треба заплатити хабар

,

Классный Институт!!! =)))

,

Там навчався мій брат, провчився там багато років і ніколи хабарів ніяких не давав, там дуже гарні викладачі. Навіть якщо ти не дуже гарно вмієш малювати тобі з цим допоожуть і навчуть всього.......Дуже великий вибір факультетів для різних талантів .......... закінчивши цей заклад дійсно немає де працювати , але який вуз зараз повноціно забезпечує всіх студентів роботою, думаю що такого в наш час немає. Тому з радістю поступайте не пожалієте.

,

Люди це просто повний бред!!! я там учився і знаю нічого вони не учать тільки здирають гроші з студентів і їх бвтьків,умови дуже погані!!!, а по друге після закінчення нема куди піти на роботу...і так дальше...Раджу остерігатись цього інституту чи коледжу!!

,

мій брат хотів поступати у косів, але виявляється, що там виставляють хороші бали лише тим, хто доплачує, навіть якщо їхні малюнки бездарні. а тим, хто дійсно старається і хоче поступити своїми силами, зрізають бали. майте собі це на увазі, якщо все-таки вирішили поступати сюди.

,

ем...якщо чесно..коледж якись непопулярний. мені не сподобавсяяяяя(

,

тут навчається моя сестра. вона дуже задоволена! саме тут можна отримати якісну освіту. якщо ви маєте намір сюди вступити, то не сумнівайтесь, бо цей заклад вартий уваги)

,

В цьому навчальному закладі я провчилась 7.5 років, 4 коледжу та 3.5 роки інституту. Дійсно ніде не знайдеш такого закладу де б за тобою бігали викладачі,адже вони викладають всю свою душу, щоб подати щось нове і цікаве!!!!Я задоволена що провчилася недарма!!))))))))

,

Це є заклад в якому найдоступніше подають і пояснюють інформацію з кожним працюють індивідуально, вкладають в виховання всю душу.Я дуже задоволений, що вступив до цього закладу

,

Мій син навчається на "художній кераміці", я дуже задоволена тими знаннями, які він там отримує! Напевно це єдиний заклад на західній Україні де можна навчитись гончарству.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Косові