Луганський навчально-науковий інститут імені Е.О. Дідоренка Донецького державного університету внутрішніх справ

Луганський навчально-науковий інститут імені Е.О. Дідоренка Донецького державного університету внутрішніх справ

  • Безкоштовне навчання
  • Платне навчання
  • Гуртожиток
  • Післядипломна освіта
  • Пiдготовче вiддiлення
  • Аспірантура, докторантура

990
студентів
50
викладачів
33
кандидати
наук
18
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

  • Факультет №1 (підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та превентивної діяльності)

Про ЗВО/ВНЗ

Університет включає в себе всі елементи ступеневої та післядипломної освіти. Після закінчення вищого навчального закладу видається диплом державного зразка з додатком європейського зразка (за системою EСTS).

У період проведення АТО, з листопада 2014 Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка продовжив освітню діяльність у місті Миколаєві на базі навчально-консультаційного пункту у м. Миколаєві. За час передислокації співробітники університету не тільки відновили навчальний процес, але й успішно захистили дві дисертації на здобуття наукового ступеню доктора юридичних наук та п’ять – на здобуття ступеню кандидата юридичних наук; підготували та опублікували  низку  монографій та навчальних посібників з актуальних питань правового регулювання. Було здійснено перереєстрацію та продовжено випуск Наукового віснику університету (фахове видання з юридичних наук).

У жовтні  2016 року відповідно до наказу МВС  “Про тимчасову передислокацію ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка”   університет  повернувся на рідну Луганщину у м. Сєвєродонецьк, де наразі здійснює свою освітню діяльність.  Під керівництвом  ректора Віталія Мар’яновича Комарницького  виш продовжує  закладені традиції та залишається провідним державним вищим навчальним закладом із специфічними умовами навчання, який здійснює підготовку кадрів для МВС України, поліцейських та фахівців у галузі права.

Від початку військової агресії Російської Федерації проти України наприкінці лютого 2022 року університет було евакуйовано до м. Дніпро, а згодом до м. Івано-Франківськ. В умовах вимушеної евакуації освітній процес було продовжено без зупинок на базі програмних продуктів MS Office 365 (Teams, Excel, Forms, OneDrive, Outlook, PowerPoint, SharePoint, Stream) з використанням навчальних ресурсів розміщених на сайті дистанційного навчання ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка. Новий 2022-2023 навчальний рік університет розпочав в очній формі на базі Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ (м. Івано-Франківськ). Для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання та денної форми навчання, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб освітній процес організований з використанням технологій дистанційного навчання на базі програмних продуктів MS Office 365 та Освітнього порталу ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

Наявна база у місті Луганську складається з житлових і навчально-лабораторних комплексів загальною площею понад 45 тис. кв. метрів, на яких розміщуються дев'ять лекційних залів, 87 аудиторних приміщень, 14 спеціалізованих кабінетів, п'ять лабораторій, Інтернет-класи, криміналістичний полігон, два стрілецькі тири, фотолабораторії, сім спортивних і актових залів, фізкультурно-оздоровчий комплекс з універсальними спеціалізованими залами та вбудованим 25-метровим басейном загальною площею 12 тис. кв. метрів; загальна та спеціальна бібліотеки з кількістю фонду більше ніж 240 тис. одиниць, трьома читальними залами на 270 місць та Інтернет-залом; сучасно обладнана їдальня на 1990 місць; три гуртожитки на 1650 місць, медична частина з фізіотерапевтичним, ЛОР і стоматологічним кабінетами, медичним ізолятором, які обладнані відповідно до нормативних вимог.

Заміський навчально-тренувальний центр загальною площею 12 га включає спальні й адміністративні корпуси, навчальні аудиторії, їдальню та клуб, спортивне містечко з військовими та спеціальними смугами перешкод, басейном, двома тирами, де в імітованих типових і неординарних ситуаціях, наближених до реальних умов, закріплюються здобуті знання, спеціальні навички й уміння щодо визволення заручників і боротьби з терористами.

Забезпечення курсантської молоді речовим майном, харчуванням, грошовим утриманням здійснюється за нормами, затвердженими МВС України. Курсанти протягом усього періоду навчання забезпечуються безкоштовним проживанням в облаштованих гуртожитках. 


Відгуки

81
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Очень хороший университет, и не дорогой, по сравнению с другими университетам! Всем родителям советую отдавать на обучение своих детей. У нас сын перешёл на третий курс, и мы этому рады, и он очень доволен учёбой. Да, тяжело! Никто и не говорил, что будет легко! И когда есть мозги, то и платить никому не надо! И никаких денег у него не требуют! Многие выпускники по нашему совету вступили в этот университет, и не жалеют! Даже родители довольны. Говорят, нашим детям так в школе не нравилось учиться, как в университете. А те, кто пишет негативные отзывы, видать без мозгов. Мать-природа их явно обидела? Умным людям желаю успехов в учебе!

,

Выпуску 2000 большой привет! Моя эпоха - ностальгические воспоминания. Плохого не помню, не было. Сложности были, но "без соли вкус сахара не оценить" )

,

Учился в ЛИВД в 1995-1999 годах. Это был лучший ВУЗ системы МВД Украины!

,

Закончила 3-й факультет в 2012 году. Было всякое, и слезы и ссоры, но сейчас остались только хорошие воспоминания. По поводу уровня образования и квалификации преподавателей могу сказать только, что кто хочет учится, тот учится!!! Да, были и взяточники с высокими "тарифами ", но это было исключительно добровольно! Лично мне платить не приходилось, преподаватели всегда шли НА встречу и разрешали подучить, давали отсрочку и тд. в предыдущих коментах мужчина писал что были ежемесячные поборы. Все средства, которые мы ежемесячно сдавали на нужды курса, мы тратили сами, руководители этих вопросов не касались, да и сдавали мы копейки . А закупали мы моющие, лампочки и тд..чем то же нужно было порядок наводить. Это можно обсуждать бесконечно! Хороший был университет, скучаю за его стенами, за людьми которые за время учебы стали родными.

,

Университет хороший. Огромный позитив в душе оставили Мазур, Карпунов, Колодяжный, Литвинов А.Н., Злотина, Резников и многие другие. Магистратуру заканчиваю в ХНУВД - не то, не родное. Со взяточниками ЛГУВД столкнулась на выпускных экзаменах, что стало неприятным сюрпризом в конце. Ну Бог им судья... Спустя время только приятные воспоминания. Советую


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Івано-Франківську, а також коледжі в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську