Факультеты и специальностивверх

В институте обучение на бакалавриате осуществляется по следующим направлениям:

 • 051 Экономика
 • 071 Учет и налогообложение
 • 072 Финансы, банковское дело и страхование
 • 073 Менеджмент
 • 232 Социальное обеспечение

В институте обучение на магистерских программаx осуществляетcя пo слeдующим специальноcтям:

 • 051 Эконoмика
 • 071 Учeт и налогообложениe
 • 072 Финанcы, банковcкое дeло и страxование
 • 073 Менеджмeнт
Абитуриентамвверх


Для получения полной и детальной информации касающейся сроков, условий приёма, экзаменов и необходимых сертификатах центра оценивая для выбранных специальностей, обращайтесь в приёмную комиссию по тел.: (032) 297-72-32, (067) 280-84-84.

При подаче заявления в бумажной форме абитуриенту могут понадобится следующие документы

 • оригинал и копия документа о ранее полученном образовании и приложения к нему;
 • оригинал и копия сертификатов ВНО;
 • оригинал и копия документа, удостоверяющего личность;
 • 4 одинаковые цветные фотографии размером 3х4 см;
 • для юношей: оригинал военного билета или удостоверения о приписке;
 • оригиналы документов, подтверждающих право на участие в конкурсе, зачисление по собеседованию, зачисление по квотам (при наличии).

Окончательный список всех необходимых документов и форму подачи (оригинал или заверенная копия) уточняйте в приёмной комиссии по тел.: (032) 297-72-32, (067) 280-84-84.

Подробнее о вузевверх

Львовский учебно-научный институт Государственноговысшего учебного заведения «Университет банковского дела» – ведущее профильное высшее учебное заведение Западной Украины:

 • интерактивный характер обучения и использование инновационных технологий;
 • высокое качество практической подготовки на базе учебно-тренировочного банка «Галичина»;
 • обучение за программой двойного диплома с европейским университетом;
  широкие возможности стажировки и прохождения практики в Украине и зa рубежом;
 • cовременная материально-техничеcкая база;
 • подготoвка нa воeнной кафедрe Национальнoй акадeмии сухопутныx войcк;
 • комфортные уcловия пpоживания студeнтов.
Фотогалереявверх
Оценка посетителей
(по 60 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете вуз и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Прекрасний ВНЗ! Прекрасні та розуміючі викладачі, високий рівень навчання,дають неймовірну кількість можливостей для студентів! Одна з найголовніших це навчання за подвійним дипломом. Вивчають лише ті предмети,які стосуються спеціальності вибраної студентом. За три роки навчання жодного разу не зустрічала того,що викладачі беруть хабарі. Студенти беруть активну участь в житті інституту,дуже розуміючи дирекція. Після другого курсу дуже багато хто йде працювати за спеціальністю,тому що в інституті два рази на рік проводиться "Ярмарок працевлаштування". Ну загалом все дуже круто! Рекомендую майбутнім абітурієнтам!

,

Щодо вступу в інститут то тут зараз недобір студентів, у звязку з високою вартістю навчання, так що беруть усіх бажаючих. Знайомі на магістратуру поступали без зно, а вступні дозволили декілька днів наперед написати, мотивуючи тим що ідуть на зустріч майбутнім студентам, навіть можна було списувати, а тим хто погано написав дозволили переписувати,лише щоб поступили.

,

Провчився 5р на заочному в даному інстистуті, і скажу вам так. В інституті на заочному нічого не вчать, хоч вартість навчання висока порівняно з іншими закладами. Деякі викладачі приходять вичитують матеріал,а деякі лише на екзамен прийдуть, дадуть завдання і ідуть кудись, потім староста позбирає то що написали студенти і віднесе її. Графіки сесій так складені що старостам приходиться шукати вільні кабінети, чи викладачів... З написанням дипломних робіт теж проблеми, теми дають за 2 місяці до захисту, більшість наукових керівників не цікавляться тим хто як пише, пропонують в них купити...

,

Хороший навчальний заклад , викладачі надають достатньо високу базу знань . Гуртожитки в хорошому стані . Є можливість навчання за програмами та отримати два диплома ).

,

Гарний заклад освіти, сучасні програми, подвійний диплом, гарні гуртожитки. Рекомендую

,

Навчаюсь на 3курсі фінансів. Хороші викладачі, завжди вислухають, допоможуть, справедливе ставлення до студентів, якщо не ходиш на пари то більше ніж на 3 можна не розраховувати. За три роки не платив нікому за жоден предмет. Викладачі заставляють вчитись, і з розумінням завжди вислухають вас.

,

Хороший інститут, сучасні аудиторії, цікаві викладачі

,

не рекомедую, один пафос, толку ніякого, викладачі віком як студенти...(

,

Навчався у даному ВУЗі. Задоволений. Сучасний ВУЗ.

,

Гарний ВНЗ. Пропонують цікаві програми подвійних дипломів з Європейськими Університетами, можливості семестрового навчання за кордоном, Еразмус +

,

Внз потроху скочується, проте базу дають хорошу. Якщо ви хочете йти на фінансиста чи банкіра, то всі умови для цього тут є. До універу часто приходять представники банків. На третьому курсі уже зможете ходити на роботу, паралельно відвідуючи заняття. Викладачам потрібно бути більш жорсткими, а то часто ставлення таке як до дітей, з одного боку це добре, бо важко вилетіти, а з іншого - ні, бо в житті багато важких ситуацій, а універ має загартувати студентів до цього. Після передачі універу від НБУ до МінОсвіти кажуть, що фінансування погіршилось і у зв'язку з цим, можна стикнутись із застарілим ПЗ чи відсутністю матеріальних благ. Ситуація задовільна. Корупції немає. Викладачі дають багато автономності студентам, сам універ малий і це добре. Є багато шансів поїхати вчитись закордон на семестр, при малій конкуренції, є інтернаціональні студенти. Так що якщо хочете працювати у сфері економіки чи фінансів, то можна йти, якщо плануєте в ІТ - то ні.

,

не рекомендую

,

Інститут дає багато можливостей. Викладачі - найкращі. З хабарями не стикалась жодного разу. 5 з 5 однозначно.

,

Дуже цікаві програми подвійного диплома з Краківським економічним Університетом. Практики за-кордоном, хороша якість навчання

,

Інститут дає економічну освіту кращих вітчизняних зразків. Перевага - затишна домашня атмосфера, коли кожний студент - член університетської родини.

,

Сучасний ВНЗ! Якісна освіта!!!

,

Університет дає можливість отримати відразу два дипломи: український та європейський завдяки програмі подвійного диплому з європейськими університетами!

,

З вигляду хороший ВНЗ, але вже не той що був кілька років тому..зіпсувався, скотився до рівня бурси. Корупція процвітає, якщо на бакалавраті можна пройти не заплативши, то щоб пройти на магістратуру, то все таки доведеться заплатити, хіба сподіватись, що тобі повезе, або ж у тебе є "свої" люди. І хіба за таке люди вмирали на майдані і зараз гинуть на сході?!....ЖАХ! ГАНЬБА!

,

Найкращий ВНЗ у Львові

,

Навчаюсь в цьому інституті лише місяць, поки шо все подобається, вчитись не є важко, викладачі ставлять хороші бали, матеріал викладають добре. якшо ти хочеш вчитися то знання здобудеш хороші, тут для цього є всі умови. якшо ти поступаєш але хочеш халяву то така можливість в тебе також буде.
На рахунок поступання то я поступила на державне з середнім балом зно 176 без грошей. Також хочу сказати шо з політехнічного університету до мене дзвонили і намікали шо якшо заплачу то поступлю до них на державне, але я вибрала лібс Кули поступила на державне без взяток.

,

Гарний навчальний заклад,але в гуртожитку на Жовківській почалося творитись щось дуже дивне-протягом місяця з холодильників на 3 поверсі кожного дня зникає іжа!!!!!Велике прохання розібратись з цим неподобством!!!!!!!

,

Чудовий навчальний заклад, є всі умови для здобуття хороших знань.

,

Я навчалася в ньому коли це був Львівський технікум банківської справи. Викладачі супер, гуртожиток на Коперніка відмінний. Принаймі так було. Я сподіваюсь що все так і залишилось на відмінному рівні.

,

Чудовий навчальний заклад.

,

Виш клас, не для лінивих та не для байдужих. Прекрасний заклад для карьєрного зростання. Закладу 75 років. Вітаю усіх з ювілеєм.

,

В мене сестра тут навчалась)
Інститут чудовий, просто суперський колектив, добрі викладачі і сама атмосфера неповторна, мені дуже подобається)
Мабуть і сам буду тут навчатися =)

,

Умови для навчання та проживання чудові.Якщо вчишся то хабарі платити не потрібно.Я задоволена що моя донька навчається в цьому інституті.

,

За час навчання жодного разу не стикалася з хабарями, якість освіти чудова, а навчити не можна нічого тільки того, хто сам не хоче нічого знати. Вступити сюди легко і без хабаря, якщо гарний результат зно. Дуже гарний інститут! Не шкодую що тут вчуся і всім рекомендую!!!

,

ЛІБС НБУ один з найкращих в Україні, подивіться рейтинги, співпрацю з роботодавцями та й в цілому систему УБС НБУ, такого в нас більше ніде немає)))

,

Львівський інститут банківської справи, найкращий навчальний заклад нашої країни!!! Можу з впевненістю сказати, що про хабарі пишуть ті хто не докладав зусиль в навчанні, навіть елементарне відвідування пар! В інституті чудові методи викладання, мультимедійні презентації, групові семінари.Викладачі стараються викласти матеріал в максимально цікавому для студентів форматі.Надзвичайно приємний інтер'єр приміщення, немає дошок з крейдою та ганчірками:)Для студентів є постійні пропозиції навчання закордоном, а саме Латвія, Польща.Також дуже вагомим є те,що є постійні пропозиції працевлаштування.Банки поптребують студентів з банківського, головне ваше бажання працювати.Також деканат "Банківської справи"знає кожного студента, і кожного любить, й в обіду не дасть, надзвичайно хороший деканат!) Усім рекомендую цей навчальний заклад, вступивши в нього ви відчуєте що здобули ще одну сім'ю!)))

,

Умови навчання чудові. Проте реально чогось навчати в інституті не хочуть. Хабарі також є, як і в будь-якому іншому ВУЗі, але якщо добре знаєш предмет, то в 95% випадків платити не треба.

,

Умови навчання найкращі у Львові, хороші викладачі, з хабарями за три роки навчання не стикався. якщо знаєш іноземну мову, є багато можливостей поїхати за кордон - на практику чи на навчання

,

Найгірший ВУЗ. Ні знань не дадуть, ні в спокої не залишать. Проте, на кожному кроці пафосно кричать про свою крутість і потужність.

Рекомендую, в жодному випадку не пов*язувати своє майбутнє з ним

,

Один из лучших ВУЗов страны я считаю. Действительно хорошие преподаватели, прекрасные условия для учебы. ЛНУ им.Франка и Политехника которая более известна во Львове на самом деле нервно курит в сторонке.

,

Скажіть будь ласка, де на сайті ЛІБС можна знайти журнал успішності...обіцяний викладачами))

,

А моєму технікуму,в моєму місті, більше 100 років,а його хочуть закрити.... Це при тому ,що в україні більше нема подібного навчального закладу який дає знання по спеціальностях на такому рівні.

,

За хабарі не правда ........навчаюсь 2
роки ще ні разу не платила...)))))

,

Найкращий інститут в світі)))))))))
Найкращий рівень якості освіти і знань)))))Люблю його))))

,

чудовий інститут...легко поступити на державне)

,

Сьогодні при високих результатах по ЗНО можливо поступити чесно. Добре поставлена робота з абітурієнтами. Одна з найкращих систем інформації для авбітурієнтів. МОЛОДЦІ.

,

дуже класний...викладання на вищому рівні)

,

інститут - фігня повна. знань ти тут не отримаєш, гарантовано. якщо потрібно суто диплом, і десь попротирати штани 4 роки - ласкаво прошу.

,

Тут вчуть, перш за все бути людиною!!!

,

Студенти, які вчаться ніколи платити не будуть. Цей ВУЗ насправді дає знання і вчитися в ньому приємно.

,

Найкращий вуз по ціні і якості!

,

внз вищий клас !!!!!

,

Поступив без грошей і без блату.... на державне.. суто за результатами ЗНО... Випадків корупції ще не замічав...
Умови навчання тут дуже-дуже хороші.... приємний колектив і викладачі...
Найкращий ВУЗ Львова... Поступайте сюди - не пошкодуєте!

,

Ірина, 20.07.2011, 14:42
Сам по собі ВНЗ хороший, але корумпований - не заплатиш, то не поступиш. Перевірено!!!

Неправда...поступила без грошей......!!!!!!

,

Найкращий економічний заклад у Львові і один з найкращих в Україні.

,

звичайний вуз нічого особливого

,

Сам по собі ВНЗ хороший, але корумпований - не заплатиш, то не поступиш. Перевірено!!!

,

-1 Найбільш корубційний ВУЗ у Львові

,

Дуже хороший ВНЗ!!! Кваліфіковані викладачі! Сучасно оснащені аудиторії! Взагалі, найкращий заклад у Львові!

,

який же ж це бувший ліцей...це колись була гімназія...а ліцей(львівський економічний) знаходиться на Хвильового!!!

ЛІБС просто супер!!!

,

Дуже класний інститут і викладачі хороші....тільки жалко, що я його вже закінчую=(

,

Мне нравитьса, в будущем, надеюсь туда поступить

,

Дуже прикольний інститут!!!!

,

супер =)

,

супер

,

бувший ліцей

так і треба було залишити

Все вузы в Львове, а также колледжи и техникумы в Львове, курсы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь