Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУБЖД)

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУБЖД)


  • Львів · вул. Клепарівська, 35, 79007
  • (050) 559-80-40
    (098) 559-80-40
  • ldubzh.lviv@dsns.gov.ua
  • денна, заочна
  • бакалавр, магістр
  • ЗВО (вуз) заснований у 1947 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

  • Аспірантура, докторантура

3000
студентів
194
викладачі
120
кандидатів
наук
29
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Про ЗВО (вуз)

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності — це провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA). Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як навчальна та наукова установа, працює над пом’якшенням техногенного навантаження на довкілля та попередження надзвичайних ситуацій, здійснює підготовку фахівців у галузі безпеки людини. Саме тому випереджувальний характер освіти покладено в основу діяльності навчального закладу. Університет — це своєрідний навчальний науково-освітній центр, який забезпечує принципи ступеневої, безперервної освіти.

Маючи сучасну освітньо-наукову, матеріально-технічну базу, з року в рік Університет надає якісні освітні послуги, виховуючи нове покоління професіоналів у галузі безпеки людини.

Для здобувачів вищої освіти всіх форм навчання функціонують просторі лекційні зали, обладнані за останнім словом техніки. Практичні навички курсантів та студентів вдосконалюють на 3 полігонах Університету та під час польових навчань.

Матеріально-технічна база: понад 90 сучасних навчальних аудиторій, навчальні та наукові лабораторії, сучасні комп’ютерні класи, просторі мультимедійні лекційні зали, двоповерховий бібліотечний комплекс та електронна бібліотека, медіа-центр, тренінговий центр рятувальних робіт, стадіон, спортивний  зал, відкриті та закриті атлетичні майданчики, навчально-науковий кризовий центр управління, психолого-тренувальний комплекс, культурно-просвітницький центр, літній навчально-спортивний центр.

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює освітню діяльність пов’язану із здобуттям вищої освіти за 15 бакалаврськими та 11 магістерськими освітньо-професійними програмами, а також 6 освітньо-науковими програмами підготовки докторів філософії. Також в Університеті функціонує докторантура.


Відгуки250

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ура, подала документи в ЛДУБЖД. Покладаю великі надії на цей універ)))) Крок в успішне майбутнє зроблено.

,

Мій син вже вирішив, що буде вступати в цей університет. Чудовий вибір - матеріальна база чудова!

,

Корумпований навчальний заклад. Не справедливе оцінювання та відбір (абітурієнтів) курсантів

,

В університеті всі говорять за якусь гендерну рівність, якої тут взагалі нема але за неї багато говорять!!! Чому дівчата з‘їжають за межі а хлопці наші сини не можуть?! Якщо так говорите за ту гендерну рівність, і на сайті завжди є якісь лекції про ту рівність якої немає!!!!

,

Скажіть ласка, а після 9 можна вступити в цей університет?

,

Скажіть будь ласка, психологи також живуть в казармах?

,

Курсанти з першого дня навчання живуть в казармі чи можна жити вдома?

,

Можна вчитись на цивільну безпеку або правоохорону діяльність,якщо я хворію цукровим діабетом ?

,

Тривога, сирени, усі укриттях, а курсанти стоять на постах. Керівництво університету дозвольте нашим дітям, під час тривоги ховатися укриття. Щоб зберегти свої життя, ми благаємо Вас.

,

Відпустіть курсантів!!!! Багато хворих!!!!

,

Курсантів не відпускають на дистанційне навчання? Щодня збільшується кількість хворих.

,

Курсантів не відпускають на дистанційне навчання. Дуже багато хворих!

,

Зараз всі хворіють на ковід, у всіх дистанційне, ЛДУ БЖД тримає курсантів де половину з них хворі і половину працівників також Місць в санчастині немає) Хворих збільшується і їх розміщують в корпусі університету

,

Жах!!!!! Не думайте туди вступати!!

,

Студенти 4курсу ще знаходиться на дистанційному навчанні?

,

Хто навчається/навчався на психолога? Розкажуть будь ласка як вам?

,

То сюди можна поступати після 11? Чи після якогось ліцею с Чи ще чогось?

,

Кто учится или учился на психолога , расскажите пожалуйста как там?

,

Мій син навчався у цьому Університеті на пожежній безпеці і за 4 роки навчання ні копійки не платили. Те, що дитині було важко навіть не обговорюється, бо ви мусите розуміти що то не дитячий табір,але переконались на власному досвіді, що вивчитись в даному Університеті можна без хабарів.

,

Корумпований навчальний заклад.

,

Корупція процвітає

,

Дуже корумпований заклад. І не вірте , що тут пишуть , що корупціі немає. Корупція є, гроші теж беруть .

,

Я в шоці з деяких курсантів, живуть безплатно, їдять безплатно, ходять в формі за гроші студентів платкників, дякуючи університету будуть мати високі посади та звання, і зараз отак обсирають і лиють бруд на університет. Жаліються що їм так погано, так чому йшли в курсанти? Думали що будуть як на курорті, а тут справжня військова підготовка. Хочаби університет не обливайте брудом, ВНЗ не винен в тому, що ви не витримуєте того, на що самі пішли, в університеті всі рівні і підготовка у всіх курсантів одинакова.

,

…Продовження Ставлення до студентів на вищому рівні, жоден викладач не дозволяє звернутись до студента на «ти». Викладачі пояснюють дуже доступно та цікаво. Також є безліч різних заходів і поїздок.Величезна кількість різних гуртків і секцій. Університет дає дуже багато можливостей для студентів і курсантів. Можу зазначити лише один мінус університету, це гуртожитки! Нажаль казарми для курсантів є, в гуртожитків для студентів немає, ВНЗ просто орендує їх у інших університетів. Відповідно студенти змушені самі шукати житло і самі все облаштовувати. Відповідно і умови в гуртожитках жахливі, так як за це відповідає не наш університет. Дуже би хотілося щоб цю проблему вирішили для майбутніх студентів, але можу сказати що цей один мінус, ніяк не заважає насолоджуватись навчанням в цьому університеті і мати щасливе студентське життя. Вважаю що ЛДУ БЖД є одним з найкращих ВНЗ України, щиро рекомендую тут навчатись, я впевнена, ви не пожалієте! Надзвичайно люблю свій БЖД, і горджуся ним❤️

,

Навчаюсь в цьому університеті на спеціальності соціальна робота. Дуже задоволена своїм університетом і жодного разу не пожаліла, що поступила саме сюди. Не розумію про яку корупцію йде мова, особисто я жодного разу нізащо не платила, і навіть мови про це не йшло, сесії здаю без проблем, поступила теж без жодних грошей. Викладачі нашої кафедри дуже проти корупції, не одного разу говорили на цю тему. Вчитись взагалі не важко, але просто так ніхто оцінку не подарує, голове це відвідуваність пар, якшо маєш велику кількість «н» і не відпрацюєш їх, то можуть і відрахувати. У нас допускається лише 4 «н» в семестр, якшо є більше, то вже треба відпрацьовувати, з цим дуже строго. Університет дуже дисциплінований, всі поводять себе як студенти, а не як дич, всюди блискуча чистота, порядок і нові ремонти. Надзвичайно красива архітектура і дизайн, як в середині, так і зовні, на території теж дуже гарно, завжди чисто і акуратно, безліч різних квітів і озеленення. Ставлення до студентів на вищому..

,

Я випускник 2011 року; закінчив магістратуру Пожежна безпека з червоним дипломом. При бажанні вчитися і наяності мозгів ВУЗ дає грунтовну технічну освіту. Успішно брав участь у всеукраїнських олімпіадах; грав волейбол за команду університету з якою обїздив всю Україну; Звичайно, курсантське життя важче від студентського, але це і добра школа життя і дисциплінування. Для мене це навчання стало хорошим трампліном в житті і ніколи не жалів, що туди поступав. Справедливості заради скажу, що не все мені подобалося. Є упередження до морально-вольових та професійних якостей ряду курсових офіцерів; щодо корупції, то найбільше вона проявлялася при вступі ( вступі моєму і брата батьки нічого не платили) і це я від багатьох своїх однокурсників чув. За 5 років навчання системної і обємної корупції я не помічав, в тому числі при відборі на магістратуру, написанні дипломних, здачі сесій. Могло бути придбати папір на кафедру. В цілому можу рекомендувати заклад

,

Організація навчального процесу жахлива, в умовах карантину всіх тримають в купі, ніякої соціальної дистанції. Дитина постійно жаліється, що курсове керівництво, працівники їдальні та санчастини, викладачі контактують з ними, перебуваючи кожного дня в місті, тим самим наражаючи курсантів на небезпеку. На прохідній постійно стоїть курсант, який міряє всім студентам температуру, після чого вертається до своїх однокурсників з яким постійно спілкується. Про які заходи безпеки ідеться в цьому навчальному закладі?! Постійно проходять всілякі фотосесії на теритої університету, це як ви поясните? Гроші дають імунітет від COVID 19?! Дайте аргументоване пояснення своїм діям

,

Продовження. Можна сказати, ще про вбухування багато грошей в непотрібні речі, як наприклад: -Лаболаторії показові, в які курсантів поведуть раз в рік для показу. А так курсанти тільки прибирають там. -Експуатація курсантів для прибирання територій знайомих "друзів", заради вигоди офііцерів. -Також не раз вирішували запитання курсантів, їхні знайомі офіцери. Замазують будь-які запитання. Не раз покривали вживання наркотиків та алкоголю. А звичайних виганяють із позором! -Зробили нові комп'ютерні класи в які мінімальному підрахунку вклали понад мільйон гривень, а зараз тільки підрахуєм куда можна було витратити ті гроші: -Зробити гарячі душі всім курсантів! -Купити матраци хочаб якісь дешеві,але нові, в цих вже дірки наскрізь. -Забезпечити курсантів формую, а не раз на першому курсі, форми вистачає максимум на 1 рік. Форму видають завелику, щоб вистачило на 4 роки. А курсант завжди в формі. - Банально покращити харчування. Писати багата все потрібно побачити!

,

В цілому хороший навчальний заклад,якщо глянути всі агітаційні відео, та пропаганду яку несуть від цього закладу вже декілька десятків років поспіль. Не даремно витрачаються шалені державні кошти, та труд курсантів на гарну обкладинку. А зараз по правді: - Зверхнє ставлення до курсантів. - При приїзді всіх перевірок та абітурієнтів (університет 2 дня відчищують курсанти, які в ті дні не мають вільної хвилини). А показують тільки спальні курсантів на клепарівські.35 перший поверх, де зроблено ремонт, та є гарячий душ. А курсанти проживають не тільки там.2-4 поверх де проживають курсанти немає гарячої води, матраци та ліжка ще з радянських років.А також мало хто знає, що курсанти ще проживають на вул.Клепарівській 22, будівлю, яку орендують вже багато років. В них ситуація не набагато гірша: гарячої води немає, будівля аварійна, вікна продуває, взимку 15 градусів, проводка не раз коротила. В душ водять 2 раза на тиждень(служив в наряді не сходив).А зарядка кожного робочого дня.

,

Мій син навчається в данному закладі. На жаль, тут існує проблема зверхнього ставлення до дітей з Донецької та Луганської областей. За відповідь на образи з боку "місцевих" учнів ті, кому не пощастило народитися на Львівщині, стоять в позачергових нарядах, позбавлені вільного часу та права відвідувати спортивні секції. Чесно сказати, дуже розчароана. Адже керівний склад повинен згуртовувати дітей, а не заохочувати до міжтерріторіальної ворожнечі.

,

Познайомившись з приймальними комісіями не одного ВНЗ, склалось враження, що приймальна комісія, це лице закладу Приймальна комісія ЛДУБЖД, чудові люди, бажання вчитись не просто залишилось, а й збільшилось, йдуть на зустріч студентам та вступникам (Психологія)

,

Все дуже класно і акуратно

,

Повсюди взятки погане ставлення до курсантів,не варто сюди йти

,

я выпускник 1978 года ЛПТУ МВД СССР. Самые прекрасные воспоминания о годах учебы. Что за хай по поводу плохого обучения.Училище считалось одним из лучших в Союзе.

,

Не варто сюди поступати! перед тим як навчатися в цьому "прекрасному" університеті вам доведеться місяць збирати довідки,сума яких 1500 грн.Незважаючи на те,як ви пройшли медогляд на комісії вам знайдуть безліч хворіб через яких ви начебто не можете там вчитися.. прямим текстом кажуть про хабар у величезному розмірі і звичайно після закінчення перспектив на майбутнє взагалі немає.Зарплата пожежника після закінчення цього закладу 7-9 тис.Тому не маючи впливових знайомих і великих грошей на хабарі (які тут всюди) не варто витрачати свій час!

,

Навчалась у ЛДУ БЖД 5,5 років,отримала ступінь магістра. За це період було різне,але найкраще,що може дати університет-це знання та хороших друзів. Хочу подякувати всім,хто вклав у мене часточку себе,хто допомагав та підтримував,хто був дійсно поруч. А майбутнім студентам хочу побажати наснаги ,терпіння та не боятись ризикувати,займатись собою. У нашому уніерситеті є безліч творчих та спортивних секцій,сподіваюсь ви оберете для себе підходящу,як це зробила я,декілька років назад. Я грала у волейбольній команді нашого університету та була капітаном Хочу виразити вдячність нашому тренеру Задорожному Ігорю Івановичу за його час і старання ,які він у нас вклав та проректору Мовчану Івану Олександровичу за всіляку підтримку наших ідей та спорту загалом! Не бійтесь,ризикуйте і насолоджуйтесь студентськими роками!

,

кльовий універ

,

Навчався в цьому навчальному закладі. Чудовий заклад і це Університет на своєму місці через Європейську доступність (Українського типу :)) до знань які дають на лекціях. ВУЗ постійно вдосконалюється. Львів дуже гарне місто. Одне з найкращих в Україні. Гарні греко-католицькі церкви. Життя в місті переповнене патріотизмом та любов'ю до України та всюди чути українську мову з галицьким акцентом. Люди асертивні та на своєму місці, вміють культурно себе вести та здатні перепросити якщо десь наступили на ногу. Будинок університету це розкішна будівля будована за австрійським проектом якщо не помиляюсь. Знаходиться Львів в надзвичайно вигідному місці для сучасних логістичних потреб України як європейської держави. ЛДУ БЖД це сучасний навчальний європейський заклад адже Україна є значною частиною Європи і вміє поєднувати досвід з інновацією як на мене. Бачу велику перспективу перед моїм навчальним закладом так як в ньому вміють навчити людину вчитись і гідно працювати.

,

Універ на 34 бали з 10, викладають на рівні африканських макак, бувало бачив як стадо студентів і викладач пів року залипали у 1 монітору в пошуках готового коду для програми. Кафедри топчік, на одній вас чекає челендж на усейн болта, на другій вас навчать як дефати підлогу з батареями, на третій сядедте в червону бібіку і вивчите сві пожежні машини, то єдине шо ви звідти винесете. вас навчуть шифруватись до рівня викладачів, які ховаються від воєнкому в державному вузі хахахахха)) але і корисного теж буде багато, наприклад коли потрібно буде намочити тряпку а навулиці дощ, ви швидко збагнете що треба робити.

,

Спеціальність СОЦІАЛЬНА РОБОТА. Цікаво і весело навчатись. Хто реально хоче навчитися фаху - може брати участь у численних майстер-класах, які організовує Оксана Михайлівна Міщенко. Проводять майстер-класи фахівці громадських організацій. Хто хоче протирати штани (спідниці) - для того спеціальність не має значення -)).

,

Незнаю какой он там распрекрасный или нет..но мы приехали поступать по госзаказу ..с другого конца страны ...наша местная мед.. комиссия одобрила все..здоров...туда приехали и слетели на мед .комиссии..сын занимается боксом..и естественно нос был сломан не раз...но..с госзаказа списали как непригодного...через полчаса позвонили и попросили вернуться в универ...и...предложили обучение на контракт...охереть просто...на госзаказ мы не здоровы...а на контракт...забирают бегом.. и даже создадут все условия для дальнейшего спорт.развития.сын имеет разряд по боксу КМС..маразм какой то ...так что не надо тут нахваливать..мы уже поняли что суют своих блатных вначале ..только песни зачем петь всем про прекрасное будущее пожарника...

,

Спеціальність Кібербезпека!!!! Гарно викладають програмування, комп.мережі та способи захисту від атак. Навчатись цікаво, тепер студенти мають змогу проходити практику на SoftServe з можливістю працевлаштуватись в них. Раджу всім абітурієнтам, хто хоче повязати свою карєру з ІТ-сферою!

,

Вітаю усіх читачів даного контенту,хочу сказати декілька слів про ЛДУБЖД,у цілому заклад хороший який дає твердий фундамент як для фізичного так і психологічно-морального розвитку.

,

Хороший університет, тому що справді легко вчитися. Сучасна мультимедійна база. Викладачі вимагають від курсантів і студентів хоча б знати основу, не кажучи вже про весь матеріал, за що останні практично ну не мають проблем під час екзаменаційної сесії, хіба що «воно», пробачте, вже справді недоумок і не вміє думати. Курсантів тут годують, три раза в день тому переживати їм по приводу набутого гастриту взагалі не варто, оскільки їжа свіжозварена. І курсові офіцери тут нікого не «катують» - то все спеціально придумано, щоб «спотворити» честь навчального закладу. Якщо Ви , батьки, свою дитину нормально в юності виховали, якщо це не «хам» і не зухвале створіння, і хоче чогось у цьому житті навчитися, а не лежати дома на дивані і сидіти в планшеті чи телевізорі, то через 4 роки пишатиметесь офіцером у у своїй сім`ї. Проте, - ось моя правда —«3 роки армії»!!! А тому це не «традиційні» студентські роки, де можна повеселитись, побачитись ввечері з дівчиною і прогуляти пари. Тут так не вийде!

,

Это очень плохое место для обучения, которое только можно придумать! Тупые и бессмысленные затяги, неразумная армейская логика, тупые задачи. Деньги дерут с каждого. Положительные отзывы пишут по команде :( Не ведите своих детей сюда,если вам они дороги и их здоровье. Перспектив никаких.

,

Вітаю усіх читачів даного контенту,хочу сказати декілька слів про ЛДУБЖД,у цілому заклад хороший який дає твердий фундамент як для фізичного так і психологічно-морального розвитку.

,

Підтримую опередній пост. А ще, дякую професору О.В. Тищенку, професору О.А. Бабелюк, О.С. Пальчевській, М.С. Маланюк та М.С. Заваринській за цікаві пари. Дякую О.А. Бабелюк за організацію поїздки в Ченстуховську Полонійну Академію. Дякую Юлі Павлівній, Слободянику, Карабину за розуміння упродовж навчання.

,

Сьогодні у мене св'ято. Я отримала диплом бакалавра. Дякую викладачам за те що навчали. Шкодую за пропущені заняття (змушена була вже з 3-го курсу поєднувати навчання і роботу). Дякую декану за фантастичне вручення диплому. Не буду говорити за весь університет (не можу знати про всіх), але в аспекті здобуття фаху перекладача з англійської мови, я б рекомендувала ЛДУ БЖД.

,

Я випускалася з інституту психології та соціального захисту в 2018 році, пишаюся цим закладом, і кафедрою. Викладачі докладають багато зусиль, що б навчити та привити любов до спеціальності. А що стосовно деканату, т о ніколи не чула від них поганого слова, - порадять, підскажуть.А якщо "Капитан Америка" ображений на щось, може підлягає відрахуваннюза неуспішність, чи примусили перездати "н" і це Вас не влаштовує,- заява за власним бажанням і шукайте себе в іншому місці, не потрібно зводити на нівець роботу всього колективу через " одно место "

,

Закінчив цей університет і я пишаюсь цим, дякую офіцерам і викладачам які мене всього навчили (навчався на ПБ). Раджу батькам давати своїх дітей в цей університет. Він один з найкращих університетів по службі ДСНС, кращого нема)!!! А там все, що негативне пишуть, то не звертайте уваги, писав напевно ображений курсант, якого не відпустили у відпустку....

,

- Хорошо учится тем, кто мазаный(такого большинство, особенно курсантов). - Учебная база на институте психологии - рукалицо, преподователей которые действительно пытаются что-то объяснить меньшенство. Бывает что преподы могут придти за 10-20 минут до конца пары или не придти вообще. Деканат вообще лучше обходить 10й дорогой, наорут, обозвут, делают все через одно место - Общежитие? здесь без слов и врагу не пожелаешь. Душ один на всех, бегающий полураздетый бухой персонал - вообще сказка.

,

Гарно вчать. Є свої нюанси, але в загальному все добре.

,

якщо не вчитись,то універ норм!!11!!

,

Закінчив університет 10 років тому. Не знаю як зараз, але на той час вчитися було не тяжко, просто після нарядів не було вже сил і бажання)) Грошей на пряму ніхто ніколи не вимагав, було декілька випадків "допомогти кафедрі" — прибрати, купити щось для кафедри (не дороге). Я чув зараз там на багато кращі умови для проживання та навчання ніж було у нас 2004-2008рр. Не подобались наряди на роботи в місто на різні підприємства (носити скло, рити траншеї, одного разу навіть розвантажували вагони з щебнем). А взагалі норм бурса)) з плюсів для батьків - ваша дитина постійно під наглядом, нікуди не влізе) Після навчання не потрібно перших 3 роки шукати роботи, потім починаєш розуміти що на ті копійки, що платять в ДСНС жити не можливо. Щоб була можливість прожити заново той період життя, в друге туди не вступив би на навчання.

,

Я прочитала сьогодні багато коментів про університет. Вони всі різні… Є позитивні є і негативні. Як і в більшості навчальних закладів. Але… Мій чоловік навчався в цьому закдаді 15 років тому, і повірте що найкращі срогади в нього про курсантське життя. Так було важко, але за його ж словами, саме тут його підготували до життя. І як дружина працівника ДСНС дуже вдячна викладачам навчального закладу за те що сформували особистість справжнього офіцера. щиро вам вдячна за свго чоловіка. І повірте цей коментар йде від щирого серця. І я не маю жодного відношення до керівництва університету.

,

Дуже гнилий "навчальний" заклад. Такого тупізму навіть в Україні складно знайти. Головне для керівництва - роздутий імідж.

,

Хороший університет. Син на 2 курсі. Ніяких грошей нікому не платили і ніхто не вимагав.

,

Всі викладачі беруть гроші.

,

Корумпований заклад

,

Саме головне, пищимо правду, що навчальний заклад корумпований, а керівництво з того нічого не робить. І прізвища сайт блокує . Ганьба такому керівництву, гроші на першому місці.

,

поганий ВУЗ, ка керівництво погане

,

Шкодую що сюди поступив. Тут гроші на першому місці, за все треба платити.

,

Викладачі беруть гроші, постійно, що зі студента та курсанта.

,

Та то не ректор, то сіренький рулить та грибе бабло.

,

Корупціонери одні одного готові з`їсти за гроші.

,

Так так корупція тай годі,це все Ректор, а я чистий корупціонер на руку.

,

Кодло корупціонерів. Яке прикриває ГЕНЕРАЛ.

,

В цьому навчальному закладі, гроші на першому місці. А навчання, та знання нуль. І випускають таких.

,

Корупція. Корупція. Вступ гроші, випуск гроші.

,

Дуже корумпований заклад.

,

Очень ужасный Университет (Чистая Бурса) . Коррупция и Кумовство повсюду. Плохое отношения к Студентам и Курсантам. Категорично не советую сюда не поступать. Плохая бурса, Очень жалею что сюда поступил.

,

Жахливий університет,бурса, пту!!! Жалею що поступив сюда!11

,

Дуже подобається вчитися в цьому університеті, всі викладачі добрі та привітні. Порадували викладачі кафедри ТТ, дуже веселі та позитивні.

,

Я неможу зрозути тільки одне чому в університеті розділяють на пб і ЦЗ .. чому ЦЗ відпускають у відпустку з п'ятниці до вівторка а пб ні ...

,

Якісь дивні заяви писали курсанти на якийсь клуб, так стипендія маленька і ще на щось збирають добровільно примусово. Куди дивиться генерал лейтенант????

,

Корупція процвітає в цьому навчальному закладі.

,

Дуже хороший навчальний заклад, я пишаюсь що тут працюю

,

11 листопада п.р. об 11 годині - День відкритих дверей у нашому університеті!

,

Навчалася в ЛДУ БЖД. Дуже задоволена отриманою освітою. Особливо хочу відмітити високий професіоналізм виклалачів кафедри ЦЗ та КМЕП. Викладачі кафедри мають індивідуальний підхід до кожного студента, допомагають та спрямовують, заохочують до науково- дослідної діяльності. Керівництво кафедри активно займається її розвитком. Сукач Юрій Григорович чесна та неопереджена людина, компетентний фахівець. Завдяки йому кафедра розвивається та зростає професійно. Приємно, що мала можливість співпрацювати з кафедрою. Багато дала кафедра як у плані професійного так і життєвого досвіду.

,

Доброго дня, навчався також в ЛДУБЖД, випадково натрапив на сайт і вирішив прочитати, що ж пишуть про рідний ВУЗ. Здивувало мене те, що багато хто каже про високий рівень корупції в стінах університету. Особисто я хочу сказати, що за 4 роки навчання (2010-2014) про "взятки" не чув ні слова. Користуючись нагодою завдячую викладачам кафедри ЦЗ за отримані знання та керівникам курсу за належне виховання.

,

Навчалася в рідному ЛДУБЖД на кафедрі ЦЗ 5 років, і ні разу не пошкодувала про свій вибір університету) Викладачі на нашій кафедрі - люди з великої букви, з великим професійним рівнем та з високими моральними цінностями!!! Навчатися було легко, головне хотіти вчитися і старатися! Викладачі нам завжди допомагали у випадку, коли виникали додаткові запитання чи щось в цьому роді. Як прочитала попередні коментарі на рахунок взяток та хабарників то чесно кажучи була шокована!! Що за маячня?! Може це такий продуманий хід проти наших викладачів?! За роки навчання ніхто ніколи не вимагав грошей ні за що! Все було по справедливості, вивчив - маєш заслужену оцінку, не вивчив - йди вчи і потім отримаєш оцінку! Коли ми писали дипломні роботи, то наші дипломні керівники в повному обсязі нам допомагали, нас консультували, і все це без ніяких хабарів! Єдине, що ще можу додати, то це ВЕЛИКУ ПОДЯКУ викладачам кафедри ЦЗ та КМЕГФП за їхню плідну працю та підтримку протягом всіх років навчання!!!

,

Доброго вечора, я випускник даного навчального закладу, і хочу сказати що це чудовий університет, який готує відмінних фахівців своєї справи. Викладання предметів на високому рівні, дійсно є чого навчитись, на рахунок корупції- це брехня. Негативні відгуки про ЛДУБЖД написані просто для того, щоб знизити рейтинг університету.

,

Як смішно читати відгуки про корупцію, приниження і таке інше, так можуть казати лише ті, хто не поступив, або в силу свого складу розуму чи лінькуватого характеру не в змозі навчатися на факультеті ЦЗ та КМЕГФП. Цілком задоволена. Вчишся сумлінно, відвідуєш лекції та готуєшся до семінарів-матимеш високий бал, не вчишся-до побачення! Я була старостою групи 4 роки.Можу вас запевнити, на кафедрі взяток немає! Викладачі з розумінням ставляться до студентів і досить лояльно та справедливо. Про жодного викладача не можу сказати слова поганого,ні як про людину, ні як про офіцера. Вчитися справді складно і доведеться недосипати ночами, але факультет такого рівня не може не ставити жорстких вимог. Поспілкуйтесь із тими людьми, котрі РЕАЛЬНО навчаються на цьому факультеті, а не читайте коментарі озлоблених батьків і дітей, яким не в силу тут навчатися)

,

Доброго дня усім відважним, хто залишив різні коментарі про цей навчальний заклад. А ось і моя черга. Я випускниця 2015 року, на сьгоднішній день продовжую службу в Головному управлінні Вінницької області. Роки навчання в університеті були звичайно не легкими, але наші наставники та викладачі виховали із кожного курсанта справжніх офіцерів, фахівці своєї справи. Про те, що пишуть про "хабарників" - не вірю. Особисто я навчалася на Кафедрі ЦЗ та КМЕГФП де усі викладачі мають науковий ступінь. Захистила на п'ятірки два дипломи, та здавала державні іспити про ніякі хабарі ніхто навіть не натякав. Те, що про що пишуть, видно, що під замовлення. Сподіваюся, що у керівництва вишу вистачить мудрості співставити значемість та чималий досвід професіоналів-викладачів кафедри із банальними плітками на замовлення.

,

Всім доброго дня! Читаю коментарі і дивуюся людям, які пишуть таку гидоту про свій університет і кафедру. Я випускниця кафедри ЦЗ, провчилася 5 років і за весь той час я не чула, щоб наші викладачі брали хабарі чи вимагали гроші за оцінки, курсові чи дипломні роботи. Якщо ти вчиш матеріал, плідно працюєш на парах, то ти без проблем здасиш і модуль, і залік з того чи іншого предмету. Але якщо ти ледар і хочеш прошаритися, нічого не вчити і просто ні за що отримати оцінку, то звичайно, легше сказати, написати такий наклеп на викладача, щоб і йому було несолодко жити. Все це дурня!!!! У нашому університеті, порівняно з іншими навчальними закладами, легко вчитися. Кваліфіковані викладачі,які вас поважають і хочуть чогось вас навчити, а ви так їм віддячуєте. Вам має бути соромно за вашу поведінку.

,

Співчуваю студентам й курсантам цивільного захисту. Основний хабарник кафедри ЦЗ і його шайка у повному складі продовжує працювати. Ціни на курсові і дипломні зростуть, бо брати їх будуть у новому форматі, враховуючи всі ризики.

,

Дуже прикро за ситуацію яка сталася в рідному навчальному закладі. Шкода що провину поклали не на ті погони.

,

Дуже обурений тим що коїться в університеті. Карають невинних людей,тих хто дійсно хотів розібратися в неприємній ситуації яка сталася з корупцією прикриваючи псевдо-борців з корупцією..дають грамоти і подяки тому хто сам по вуха в корупційному болоті і який сам сприяв в справі з курсовою роботою(який обіцяв все "порішати" за певну суму) .З того часу як я навчався в університеті..а це було не так давно цей диво-борець-викладач формував таксу 400у.о. за диплом, вже не кажучи про заліки і екзамени.А тепер коли я почув про цю історію яка сталася мене це вразило до глибини душі, адже я добре знаю всіх хто невинно постраждав..і керівництво курсу на чолі з нач.курсу дуже розумним і вихованим чоловіком, і начальник інституту вельмишанована чесна людина які завжди були для мене прикладом у яких завжди можна запитати поради , які є взірцем офіцера .Шановний Пане Ректор прошу Вас від імені усіх небайдужих батьків і курсантів, проведіть справжнє чесне службове розслідування і покарайте винних.

,

Выпуск 1985 года, курс Проненко В.Г. Лучшие годы, ни разу не пожалел. Хотя и пахали иногда на хозработах, на знаниях это не отразилось. Благодаря фундаменту заложенному В ЛПТУ учиться в ВИПТШ было довольно легко...

,

на сьогоднішній день це негативний імідж закладу (дивись ютуб "вік -учитсь вік-збагачуйся" )

,

Хочемо звернутися до керівництва університету!!!! Чому процвітає корупція на ЦЗ і ви всі про це знаєте, а наказують курсанта і начальника курсу?! Де правда!!!!!! Коли почнете наказувати взяточників!!!!! І ще питання, коли приймете радикальні міри щодо зикнення столових приборів на кухні , адже за це вимагають кошти у курсантів!!!!!!

,

Львівський універститет - це справжня школа для майбутніх чоловіків, що присвятили своє життя благородній справі - рятувати людей ціною свого досвіду, професіоналізму та загартованності. Я випускник 1996 року. і жодного разу не жалів про обрану професію, яку я здобув в цьому закладі. Сьогодні я вже у званні полковника і займаю керівну посаду і тому вдячний Богу, батькам, викладчам та курсовим офіцерам за те, що я зміг стати тим, яким я є. Всьому керівному скліду Унівеситету, викладачам, курсантам та студентам бажаю міцної віри в Бога та завтрашнє щасливе майбутнє для нашої України.

,

випустився з ЛДУ БЖД декілька років назад. в нас служба вже не була такою тяжкою, до того як поступав було тяжче. В нас було так, що давали 24 мішка картоплі чистити і це робилось цілу ніч, а зранку на пари. і нічого. чистили і встигали вчитись. або 15 нападів на пост вночі, а зараз немає навіть варти, і ви дальше на щось жалієтесь. читаю от, якісь пригнічення, честь, гідність. чого ви скиглите?? скажу як людина яка пару років відпрацювала і яка виїжджає на бойові виклики: немає чого скиглити, на пожежі в мільйон разів гірше. на пожежі інколи не знаєш де силу взяти і не знаєш чи виберешся з будинку коли все палає і падає навколо тебе. і от в таких випадках ви пригадаєте все чому вас вчили/пригнічували/і тим самим морально ЗАГАРТОВУВАЛИ в університеті. згадайте куди ви поступили. ви не економісти - ви РЯТУВАЛЬНИКИ. а стосовно недосипу постійного - СМІШНО! Чи ви думаєте що на бойових чергуваннях ви будете спати більше 3х годин за ніч?? не позорте себе, а НАВЧАЙТЕСЬ

,

Я мама майбутнього абітуріента. Хочу попросити допомоги у вступників. Підкажіть будь ласка як під час реєстрації до зно ставити чудові заклади в пріоритетні. Під номером 1.лдубжд а далі... Хочемо вступив на пожежну безпеку. Здаємо укр.мову і літературу, математику і фізику (не видадуть атестат). А далі що... І друге питання про іспити: як здають фізо, може якісь тести? Дякую за розуміння. Чекаю від вас пояснень і підказок.

,

Чудовий універ, якщо маєш кума, свата, брата в цій галузі, гроші на хабар та не обтяжений моральними принципами. Тим хто бажає навчатись - раджу поцікавитись укладом життя на "зоні" і кримінальною ієрархією! Чудова школа життя!

,

Вважаю, що курсанти, які пишуть негативні відгуки не розуміють для чого вони прийшли вчитися саме сюди. В мене був начальник підрозділу, який закінчив цей заклад, я його закінчив, знаю дуже багато хороших і розумних офіцерів які також навчалися тут. Раджу курсантам не скиглити і не дивитись на інших, а слідкувати за собою і добре вчитись. Колись також будете приїжджати на зустрічі і згадувати своє навчання і ділитись спогадами. Але ви вже будете справжніми чоловіками, якими станете саме тут. Спочатку завжди важко.

,

Кухарочка Оксана дуже хороша, з нею завжди весело

,

Зробіть діскотеки а то навіть немож наромально відпочити а так хоть би потанцювали курсанти і відпочили

,

В Університеті вчитися досить не важко. Зрозуміло ВНЗ на військовій базі, потрібно деколи потрудитись. Наряди, госроботи і т.д. це все зрозуміло але саме ставлення офіцерів пригнічує і гнобить особистість деяких курсантів це досить важко витримати але їм якось однаково на це і я не впевнений що тут щось зміниться в кого є "маза" поступайте Вам тут буде класно

,

Моя дочка окончила этот замечательный университет. Отличные знания и восхитительное воспитание курсантов. Сейчас она лейтенант и ее сразу взяли в обласное управление ДСНС, когда узнали, что училась во Львове, а не в Харькове. Очень хочу чтобы мой сын тоже здесь учился.a

,

ЛДУБЖД - це зразковий ВНЗ. Вихователі та викладачи - добрі та порядні. Дуже вдячна за навчання та виховання.

,

Курсантам заборонено ходити в цивільній формі , але ходить курсант 3 курсу ( психолог ) в цивільній формі , і каже шо йому так положено , бо це проректор дозволив йому !

,

Перш за все всі позитивні коментарі які тут є залишає керівництво університету,або люди які за це відповідають.....назву декілька плюсів і мінусів.Курсантам вчитись тут неймовірно важко як фізично( постійні недосипи,ранкові кроси,наряди,стройові) так і морально(тому що ти цілий рік в цих стінах з людьми які вважають тебе ніким)....на рахунок самого навчання то тут вчитись досить легко(офіцери за бабки закриють сесію) студенти взагалі не паряться.....якщо ти хочеш вбити свою молодість та постійно шкодувати про свій вибір вступай в цей універ....але якщо є хоч трохи розумного мислення запитай думку курсантів які там навчаються(не полінуйся витратити кілька годин і відвідай цей універ)...твоя думка одразу зміниться

,

Вчуся тут на державному, жахливий університет, офіцери люди в котрих нема серця і далі про них говорити не хочу. Жалію що вбиваю молодість саме тут, тільки не пишіть зараз що не треба було поступати і тд. А тим хто сюди хоче поступати, не робіть цього, будете жаліти!

,

Вчителі прекрасні, матеріальна база хороша, якшо знайдете час на навчання ну і бажання, яке вас залишить після робочого дня без хвилини на відпочинок. Все за розпорядком дня, якшо навіть зробили все і займаєтесь стороніми справами- пояснююча- наряд. Ти ж мав виконувати поставлену командиром задачу. Якихось працівників нема вся робота на курсантах в тих же нарядах. Чому не зробити після пар самопідготовку, дозволити піти в спортивний зал, звичайно ж потрібно прибирати територію кожну вільну хвилину. А ну і звичайно що ми дармоїди і не даєм віддачі? Кожного дня вислуховувати подібні речі від командирів набридає, відпускайте після другого курсу на квартири, не потрібно буде обогрівати приміщення та годувати, нікому гірше від того не буде

,

Хватить нити і скиглити. Скільки можна! Треба бути надзвичайно сміливим, щоб вийти і сказати все, що наболіло в очі, прийти з пропозицією, порадою, але ні - Ви герої, бо тільки те і робите, що поливаєте все брудом шифруючись. Не хочете служити - переводьтеся на платну форму навчання і приходьте тільки на пари, але ні Ви хочете вчитися безкоштовно, жити безкоштовно, харчуватися безкоштовно і не давати жодної віддачі у вигляді якісного навчання та несення служби, ви ж давали присягу пам'ятаєте?! Якщо й так Вам не підходить то є вихід - рапорт, валіза, до побачення! Тільки чомусь ніхто цього не робить бо - слабаки! Ганьба!

,

Навчаюсь в цьому університеті, не розумію де логіка в тому що пожежник повинен вчити вищу математику і купу інших предметів які для цієї професії аж ніяк не потрібні. Думаю кожен зможе додати, відняти, помножити і поділити після школи, як на мене все що іде далі це простий ідіотизм. Знаю скажете для загального розвитку і тд. Але чому тоді предметів по професії толком немає? Як це пояснити? Дайте наприклад ПГДЗ,ПРП 2 рази в тижень, а не вищу математику, механіку і всяке інше "ге". Ми не інженери електрики і не наступники "Містера пропера"(ну про це я навіть згадувати не хочу). Буде таке продовжуватись думаю цей університет швидко припинить своє існування, чисто моя думка!

,

З кількістю нарядів все прозоро можна пересвідчитися: 1. - книга обліку нарядів ведеться на кожному курсі 2. - регулярно перевіряється проректором по напрямку 3. - кожен ком. взводу веде лист нарядів 4. - в журналі обліку успішності також здійснюється запис 5. - для курсантів що мають зауваження по дисципліні є змога заступити в наряд у вихідні та святкові дні не маючи пропусків занять Також не потрібно рахувати за наряд несення служби в НПРЧ та ДПРЧ (це навчальна практика).

,

як може бути успішним навчальний заклад,якщо ним керуе каптьорщик,який за час навчання тільки те робив що перебирав вонючі онучі.від колишнього навчального закладу тільки залишились стіни.дуже на превеликий жаль що таке твориться,але це гірка правда

,

3 ПБ служать наряди як прокляті через кожні 3-4 дня заступають, притому що перший курс служить 2 в місяць то дібілізм. Прошу керівництво звернкти на це увагу.

,

Хочу похвалити таких викладачів: Хлипавка Г.Г, Сірко Р.І, Балебрух Ю.Б, Куций О.А, Лаврецький Р.В, Шерман О.М, Нагірняк М.Я, Балябас В.Д., Чмир О.Ю, Яковчук Р.С. , Логвиненко В.. Ці викладачі на своїх парах викладаються на всі 200%. В них дуже цікаві пари та досить добре підібраний матеріал. Найцікавіше те, що викладачі не читають з конспектів, книжок та видрукованого матеріалу взагалі, весь матеріал з голови, і це дуже добре, оскільки у викладача йде візуальний контакт з аудиторією, і так набагато краще сприймається та цікавіше слухати. Велика Вам подяка за чудові та цікаві пари..

,

Чудовий заклад!!!

,

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти за 11 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра, спеціаліста та магістра на денній та заочній формах навчання. Плідному опануванню курсантами та студентами повного обсягу необхідних фахових, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін сприяють понад 90 сучасних навчальних кабінетів, просторі лекційні зали які обладнані всім необхідним для застосування в них проекційної та мультимедійної техніки, 8 комп'ютерних класів, сучасний двоповерховий бібліотечний комплекс на 150 місць з 2 залами електронної бібліотеки з підключенням до мережі "Internet", центр програмного забезпечення та комп'ютерних технологій, атлетичні зали, літній навчально-спортивний центр тощо. Як тебе не любити наш університете!

,

Я випускник ЛПТУ 1996 року, після випуску та по сьогоднішній день проходжу службу в ЗСУ. Для себе особисто ЛПТУ рахую школою життя, за три роки навчання здобув всі необхідні знання та пратичні навички, які застосовую і понині.Знаю, що дуже гарна материально-технічна база в універі, також обмін досвідом із закордонними колегами тощо. Правда заочники слабенькі по знанням, чи то мені такі попадались:) Одне лише мене дратує-це загальний стан в ДСНС........(самі розумієте) тож багато кто з моїх однокурсників пішли на пенсію, багато вже на старті.

,

Наскрізь гнила, рабська система! Корупція, приниження гідності, "спонсорування" викладачами курсантів, які їм платять. Маеш бути моральним уродом, щоб досягнути успіху в цій сфері діяльності. Після закінчення форму одягу ніхто не видав. Алкоголізм, хабарництво, рабська заробітна платня, безглуздість - ось, що очікувало беспосередньо на службі. Багато тих, хто закінчував зі мною звільнилися. Шкодую, що поступав взагалі. Файний вигляд тільки назовні... Кинув через рік після закінчення, тим налагодив свое життя.

,

Випустився минулого року , форму за всі роки навчання видали один раз , притому що її зобов'язані видавати один раз на вісім місяців , на випуск купував сам !

,

Університет нормальний

,

Я закінчив Львівське пожежно-технічне училище ще у 1996 році. І жодного випадку "самодурства" з боку чи то курсових офіцерів чи взагалі будь-кого я не пам"ятаю. Зказав би навпаки: тільки в ЛПТУ я зрозумів, що таке справжня дисципліна і порядок. А скажіть? Де ще можуть готувати справжніх чоловіків, як не у військових закладах? Саме потужна мотеріальна база, високий рівень підготовки викладацького складу, - це було, є і буде запорукою моїх набутих знань під час навчання і отриманого досвіду, який я до цих пір передаю своїм підлеглим. Останні 13 років я очолюю один з районних відділів ДСНС Житомирщини і без всіляких перебільшень можу заявити, що пишаюсь і вдячний Богові за те, що моя мрія дитинства "Стати пожежником" здійснилася саме в цьому закладі. Всім бажаю миру та здоров"я! ЛДУБЖД - для справжніх чоловіків!

,

Закончил это учебное заведение и очень горд этим. Было всякое кончно. Но могу сказать с уверенностью, всё что дало мне училище (сейчас уже университет) реально пригодилось мне на службе. То что некоторым, на первый взгляд, кажеться ненужными вещами (уборка итд) на самом деле развивает дисциплину и чувство коллектива, а работать на нашей службе в одиночку не получиться, всегда нужно чувствовать плечо товарища. С благодарностью вспоминаю преподавателей и курсовых офицеров. Сейчас живу и работаю в Коростене и имя настоящее (это для тех кто думает, что я работаю в университете). Сейчас сотрудничаю с коллегами из Англии, Норвегии и Франции и с уверенностью могу сказать, что этот университет один из лучших и не только в Украине. Кто хочет (действительно сам хочет) получить знания и пройти школу жизни добро пожаловать в семью спасателей.

,

Запамятайте!Ніколи не смійте і дивитись в сторону цього університету...А тепер для тих хто побачив цей коментар і все ж таки поступив,заскріньте собі і читайте з кислим лицем 4 роки читайте перед відбоєм.Коли я поступав погляди на службу були кардинально інші...Це заклад в якому головне "картинка"...на перших двох курсах я займався такою дурнею за вказівкою начальника курсу-що здоровій людині в голову не прийде,навіть якщо хотіти (наприклад:поливали кіпятком зимою асфальт,щоб не було льоду...і таких прикладів незліченна кількість).Люди тут деградують і втрачають золоті роки життя...А скільки я знаю людей які б хотіли займатися спортом-повірте це бажання вам відібють скоро, а замінять його чисткою паркету,нарядом,або господарськими роботами і тд.А на днях відкритих дверей будуть хвалитися спортивними досягненнями 10-літньої давності,як я вже казав для картинки.Я дуже жалію що поступив сюди,дивлюсь в майбутнє і не знаю що дальше робити,перспектив працювати в цій прогнившій службі немає

,

Як школа для життя - хороший, але не в наші часи цей ВУЗ слід обретати. Навчання 0, розвитку 0, дисципліна аж забагато!

,

дорогі мої, вища освіта тому і називається вищою, що потрібно вивчати різні предмети, а невузькоспеціалізовані, потрібно було йти в різні училища і здобувати робітничі спеціальності, якщо ви хочете тільки один чи два напрямки, а ви будете офіцерами, а не двірниками як вам здається. Так звичайно, можливо, більш практичних навиків, не завадить але запамятайте, де б ви не вчились коли прийдеш на роботу, то все по-іншому, Мій син вчиться у цьому університеті , думки бувають різні, хотілося б частіше його бачити, але що поробиш?

,

до речі хочу сказати що після закінчення цього університету,вам доведеться платити шоб піти на роботу,ціна не мала,тут спеціально не відпускають з 4 курсу і лишають добровільно-примусово на 5 курс,бо коли хочеш випускатися вам кажуть що у вашій області немає вільних місць але є десь в іншій віддаленішій точці України місце,хоча вони є,тому тоді вам вже вирішувати чи лишатися на д*більний 5 курс(а точніше ще на 1.5 роки--магістратури)вони просто хочуть грошей взяти за те шоб вас на роботу влаштувати,це повна ср*ка і ви вважаєте що це нормально??це тупа бурса і всі працівники які о такими займаються тупі олені!!позорники,скільки вже хлопці розказують шо не могли піти працювати якнайближче до свого місця проживання шоб не заплатити,одні не платили і йшли туда куда кидали бо вони не заплатили хоча місця у їхніх частинах були!! Задумайтесь!корупціонери блін!!

,

Дуже важко поступити сюди (

,

доречі тут вивчається дуже багато не потрібних предметів,якими забивають голови,не освіт а повний брєд,ладно там цивільний захист,а на пожежній безпеці нашо стільки того брєду скажіть будь ласка?ви хочете з нас універсальних зробити?це повний бред,спитайте курсантів самі чи подобається їм те що ми вивчаємо?по перше не цікаво навіть,по друге там повний бред вивчається,по третє є викладачі які так унило розказують шо це просто... 70% зі всіх предметів вивчається брєд,40% взагалі не потрібних предметів є разом взятих за 4 курси,чому ж не можна скоротити предмети?чому замість них не можна замінити якимісь кросфітами,більше фіз навантаженням,чи просто більше відпрацювання практичних навичок? напевно тому що більше бабла буде капати від держави в кишені офіцерів бурси,і сам статус універсітет,та кому той статус потрібний,зробили би нормально дісно потрібне,але нє у нас ще тупа радянська закалка,фууу навіть не можу за то говорити так бісить,розчарований цим універом чесно((

,

ті хто пишуть що тут так чудово і прекрасно,це або офіцери цієї бурси яким сказали писати тут цю всю брехню,або прості студенти яким всеодно на викладачів і офіцерів,в універі є 2 інститути пожежна безпека(ПБ) і цивільний захист(ЦЗ),так от на ЦЗ не знаю як але там вроді якось нормально більше напрям такий як на простий універ,а от на ПБ більше дисципліни,більше тупих пріколів як у армії,курсанти і офіцери більше поважають ПБ,це ще залежить від начальства курсу,на ПБ майже всі буду мягко д*біли,доречі шоб додому поїхати то треба мазатися,бо так не відпустять бо начальство каже шо забагато хочуть їхати і тупо викреслює,або просто ти мусиш служити наряд на вихідних за тих хто замажеться(так звані лаборанти на кафедрах або татусеві синки) якшо ти простий курсант то тобі додому рідко світить їздити,причому нарядів буде більше,також лаборанти на пари навіть деколи не ходять бо їх забирають їх офіцери з кафедри,кароче бурса повний брєд,не служба а дитячий садок зробили тепер,рівності там нема

,

Дуже хочу поступити в цей університет!

,

В режимі інкогніто кожен може лити необгрунтований бруд на навчальний заклад, викладачів, офіцерів через відстоювання власних переконань та хибних уявлень про справедливість. Так буває важко, сумно, обідно, але і буває весело, цікаво і пізнавально. Саме ніщо інше, як служба об'єднує людей і гартує дух, сам через це пройшов, тому раджу взяти себе в руки і йти до мети, стійко долаючи всі перешкоди. А якщо ні то піти з гордо піднятою головою, а не вдаватися до низьких вчинків..

,

Батькам та абітурієнтам!!! Раджу не йти до цього вузу, щоб самим переконатись правду тут пишуть чи ні, то зайдіть в будь яку пожежну частину, і самі все зрозумієте!!!

,

Мій син закінчив цей університет. Я настільки горжусь моїм вже старшим лейтенатом, Що всі негативні дописи розцінюю як інфантильніість окремих ображених дітей, яким чимось не догодили. Діти, гордіться ти, що ви навчались саму у цьому університеті!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Шановні курсанти, студенти, батьки! Писати можна що завгодно, але інколи деякі цитати – неправда. Ті хто мріє стати пожежником то вони будуть вчитися, служити наряди і «не плакати», кожному перехожому і критикувати навчальний заклад як він захоче. Я сам вчився і був курсантом, так було деколи важко, були моменти коли теж «проклинав» університет (але це не виходило десь в соціальних мережах чи іншим людям), з часом стало легше, найшов кохання, багато друзів…….. Зараз офіцер – так зарплата мізерна, матеріально-технічне забезпечення на 70-80% - нікудишнє, але якщо я вибрав чи мої батьки хотіли (і хочуть) щоб я став пожежником то просто вже нікуди діватися…… тільки йти вперед (хоча не знаю що буде завтра). Якщо ми будемо критикувати, робити незрозумілі речі самим собі ( не кидатися стаканами з водою), нашим дітям і т.д., то що будемо мати? Напевно нічого….ми повинні розібратися в самих собі і показати всім які ми є насправді, а це – братерські, виховані, дружні...

,

не можна сказати, що те, що пишуть нижче неправда, проте пишуть їх обіжені на все синки, які хочуть лише робити те, що вони хочуть! Батьки віддають дітей, щоб з них щось виросло, бо багато хто є просто неконтрольований.Знаю приклади хлопців, які говорили про те, що давно вже були б за гратами, якби не попали в нашу бурсу. Так, може не все в нас так ідеально, але на власному прикладі знаю, що якщо старатися, вчитися і нормально служити - то і відношення в тебе буде відповідне. Я не маю нікого в цій структурі і всього добилася сам.І ніхто тобі не заважає вчитися!Якщо ти маєш голову - то тебе не валять і ти отримуєш свої заслужені бали!Є лише проблема з тим, що зарплати настільки низькі, що навіть якщо ти і хотів би залишитися, то просто не можеж прогодувати себе, не те, що вже сім`ю!

,

Добрий день шановні друзі!!!!! які пишуть всякий негатив про університет. Хочу сказати Вам що ЛДУ БЖД є одним з найкращих закладів у сфері безпеки людини в Європі!!!!! А що стосується дисципліни, фізичних наватнажень та проживання в казармі - то це морально та психолочно загартовує молодих юнаків. Накінець потрібно вилізти з під маминої спідниці, витерти сльози і взятись за розум, бо в здоровому тілі здоровий дух. Навчання в ЛДУ БЖД спонукає до самостійності, вміння приймати рішення та працювати в колективі. Отже бажаю Вам набратись терпіння та мужності. А тих хто не може з цим змиритися не потрібно обливати брудом цей навчальний заклад, а просто змінити професію,

,

Всі негатисні недоліки пише одна якась хвора обіжна на всіх і на все людина. Більшість курсантів пишається, що навчається у цьому університеті, а не в "бурсі"

,

Тупа бурса, ці коментарі де пише, що курсант радий тут навчатись, то пишуть тупі "шкєри" канцелярісти або їм подобні!!Не віддавайте сюди своїх дітей! і ці негативні коментарі( особливо 2 останніх) чиста правда!!

,

ті хто пишуть що ставлення офіцерів(не спорю є офіцери які дійсно добре ставляться,але їх дуже мало) чудове,мене аж від того верне,фуу навіть не можу таке читати,це тупа бурса!не давайте сюда своїх дітей,потім вони вам розкажуть як тут погано,тут би змінити освітню програму,багато предметів лишніх тупо не потрібних,зробити так щоб усі курсанти були рівними,а то є так звані "шкерчики" які сидять на своїх кафедрах ріжуть сало,роблять канапки а потім за них офіцери все рішають,а є такі що взагалі наряди не служать,бо за них рішають,повинна бути рівність все таки військовий університет,і потрібно більше практичних навичок з медицини,прп,пгдз і т.д.,зараз курсанти живуть 4роки на казармі,це ж брєд,потім виходять в світ дикими))гарячий душ 1 раз в тиждень,щоб поїхати додому треба зарішати собі бо не відпустять так як начальство каже шо забагато курсантів їде,а їдуть в більшості мазані а прості курсанти мусять за них наряди служити,можу продовжувати і продовжувати недоліки бурси!

,

зараз навчаюся в цьому університеті,університет кончений,всі курсанти називають його "бурса",вивчаються повно не потрібних предметів за професією,які тупо забивають голову курсантам і студентам,як говорять офіцери цієї бурси,то ми маємо бути універсальними а не суто по професії,я як і більшість курсантів вважаємо що це повний брєд,краще би непотрібний мотлох викинули і замінили більше фізичними вправами і різними відпрацюваннями,які би допомагали нам у професії,але ж ні!краще це буде університет а не академія,чи інститут, бюджет більший,більше грошей піде у кишені начальству,не можу вже дочекатися випуску щоб піти з бурси,дуже розчарований цим закладом,бісить ще так звані "татусеві синки" які завжди мажуться щоб додому поїхати чи щось тому подібне,потім курсанти замість них мають наряди служити,а також курсанти-дітки люблять замість нарядів піти в санчастину і зробити собі довідку щоб не служити наряди,можу багато чого розказувати,недоліків повно тут,розчарований я дуже,можу ще продов.

,

БАТЬКИ,можливо багато тексту,але правда! Позитивні відгуки пише лиш команда спеціальних людей в університеті,для того щоб більше людей заманити,бо рейтинги університету не дуже. Нижче хтось пропонує відвідати університет,щоб переконатися,що він кращий,так це повна нісенітниця.Університет справді красивий,але не більше,його краса дуже оманлива! На вулиці давно 21-ше століття,а за парканом цього навчального закладу ще часи СРСР! Це армєйщина,життя за статутом,солдафонія,армійський дибілізм! Назва "університет",а в середині скоріше всього "академія",або проф.ущилище прибиральників. Батьки віддають своїх дітей у цей "красивий" університет з надією,що їх синочок стане дорослим самостійним чоловіком,але я повинен вас засмутити,в цій казармі не можливо стати самостійним,бо там ти не маєш права самостійно щось вибирати,ти живеш за наказом!Сказали йти їсти-йдеш їсти,завели в туалет-справив природні потреби,пошикували на пари-пішов,сказали їдеш додому-їдеш додому.

,

В цьому університеті навчатись одне задоволення. Приємно вражає: відношення керівництва, викладачів і всіх працівників університету, новітнє обладнання і прекрасні аудиторії і лабораторії. Хай всім Вам щастить в Новому році.

,

Університет дійсно дуже хороший (!!!), і Pектор і його команда докладають надзвичайно багато зусиль щоб він таким залишався. Шановні курсанти, а для того щоб чогось досягнути потрібно працювати (!!!), тоді Вам буде і авторитет і відпускання до дому і відпочинки і розваги і успіхи у навчанні. Раніше складніше було, проте школу отримали прекрасну.

,

Кому наш універ не подобається - нехай валить і не скиглить, що йому щось не підходить. А на рахунок відношення до курсантів можу сказати, що більшість з тих, що тут працюють порядні та інтелегентні люди і справжні фанати соєї справи.

,

Кому наш універ не подобається - нехай валить і не скиглить, що йому щось не підходить. А на рахунок відношення до курсантів можу сказати, що більшість з тих, що тут працюють порядні та інтелегентні люди і справжні фанати соєї справи.

,

Найкращий ВНЗ. Вчився 5 років. Університет - родина. Почав це розуміти тільки після випуску. На перших курсах також нервувався і шкодував. Чекав випуску щоб швидше втікти, а на 4 курсі коли запропонували залишитись працювати в ЛДУ БЖД то радості не було меж. Курсантам створили такі умови, що коли випускники минулих років бачать ті умови то на їхні очі навертаються сльози. Можна багато писати, але я раджу не слухати не читати і не слухати нікого. Відвідайте університет і самі переконайтесь в тому що він дійсно кращий.

,

Університет дійсно найкращий. Всі негативні відгуки просто видумки!!!

,

Ніколи не жаліла і не жалію що поступила в цей Університет. З цього університету кожен студент чи курсант вийде справжньою людиною. ЛДУ БЖД - найкращий))))

,

хороший ВНЗ... раджу поступати. І ніякої корупціі нема!

,

Найкращий універ

,

Є різайні офіцери та викладачі. Але універ все таки найкращий

,

Університет кращий з ВНЗ такого типу ,не жалію що сюди вступив і всім раджу, офіцери розуміючі.Всім рекомендую,

,

Мій син на першому курсі. Каже шо є офіцер який постійно п'є, зичить гроші в курсантів і не віддає. Як така людина може виховувати дітей не розумію.

,

Перед тим як поступати зайдіть в будь-яку частину і запитайте чи варто...вам там детально все розкажуть,покажуть "техніку" з якою ви будете працювати за 2500грн

,

Дуже жалію що поступив сюди,перспектив ніяких,за час навчання отримав хіба що травму з якою тепер мучусь

,

Курсантів відпускають додому тільки в суботу після обіду, і це тільки тих хто замажеться, дальні області можуть розраховувати бути вдома тільки зимою трішки і літом, хоча пар в суботу немає

,

Обходьте десятою дорогою , курсант=ніщо, ніхто, університет більше готує прибиральників ніж рятувальників, гроші беруть, але самому також реально вчитись, + до того, якщо ти курсант, то без зв'язків яке може "допомогти" з керівництвом буде просто не реально важко.

,

Працюю вже з 2001 року!!! На сьогоднішній день не знаю жодного!!!! наголошую жодного! курсанта 5-го курсу який би жив на казармі. Відчувається конкурентра дезінформація. Навчальний заклад з європейськими принципами! Єдина проблема - деградація молодого покоління та мінімізація вимог до вступу. Але це по всій Україні. Якщо хтось пише "...за вступ потрібно дати 6-8 тисяч зелених! і потім ставлення до курсантів як до собак" - складайте юридичний контракт де уточняйте умови "я дав взятку, щоб мене 5 років носили на руках! і я був відмінником" Рекомендую!

,

Нікому не раджу поступати в цей університет! за вступ потрібно дати 6-8 тисяч зелених! і потім ставлення до курсантів як до собак ! дуже жалію шо батьки дали ці кошти і я тут вчуся (

,

закінчував лпту в 1976 році.дійсно навчальний заклад був одним із кращих в союзі.навчалось на трьох курсах 600 чоловік,а тепер 3500.за кількостю немае якості.і кому потрібна така кількість випусників.на весь союз було 6 пожежних училищ а тепер клепають,а роботи нема.так що якщо обминайте далекою дорогою цей вуз якщо хочете щось в житті досягнути,

,

Хабарництво на першому місці! Не виконують обіцянки, курсантів мають за рабів ане за людей, синки полковників дома кожного тижня , а тут не пускають простих курсантів батьків відвідати. Це не університет а колонія у колонії так навіть не поводяться з людьми. Жах!!!!

,

Університет прекрасний. Це справжня школа життя. Пройшовши її стаєш справжнім інтелігентом для нашої України. А таких зараз мало. Україна підніметься і ми будемо гордитися що закінчили саме цей ВУЗ.

,

Умови я кщо порівнювати з іншими вузами України умови на високому рівні. Повне харчове забезпечення, харчування на високому рівні. Якщо говорити в плані корупції то вона на 80% відсутня . Фізична підготовка та виховні роботи виконуются навідмінно як і належить для такого типу закладів. На мою думку цей заклад один з найкращих закладів України для підготовки найкращих рятувальників, якщо хтось вважає інакще він вибрав нетой життєвий шлях, адже щоб стати справжнім рятівником потрібно бути справжнім мужчиною ане маминим синочком. Тому і університет навчає бути готовим до різних ситуацій в житті. Тому я прокоментую знамениту фразу університету.

,

Навчально-патріотичне виховання курсантів у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності спрямоване на підготовку інтелігенції, тобто тих людей які будуть творити майбутнє нашої України, які зможуть відстоювати її інтереси. А для цього необхідна моральна стійкість та психологічна загартованість. І це все отримується завдяки навчанню в цьому вузі.

,

Умови жахливі ,казарма вже 5рік(хоча обіцяли що після другого курсу відпустять жити за межі ) , ніякого навчання немає ,все начальство зациклені лише на тому щоб була прибрана територія ,таке враження що спеціальність -дворнік!!! Не раджу поступати в цей вуз!!!

,

Умови жахливі,відношення звіряче (курсант=ніщо)

,

Жахливий університет,суцільна показуха,керівництво не виконує обіцянок. Офіцери виховують курсантів за методом "задовбати".Це швидше не університет,а армія. 5 років казарменого прожиття,взагалі дурдом веселка! Жалію,що потратив свої молоді роки в цій бурсі.

,

Після другого обіцяли відпустити за межі жити, вже 5 рік тут сижу як в тюрмі, кидалово:((((

,

Для тих хто хоче вступати/ Придивіться до стану ДСНС/ Забезпечення пожежних частин обладнанням і технікою в нікудишньому стані/ Спец одяг горить на тобі як синтетика, пож/ авто в більшості старші за наших батьків/ приблизно 90 відсотків з усієї пож техніки потребують списання, але ніхто цим не займається/ Пожежні не мають прав на страйкування для покращення своїх життєвих умов/ Зарплата випускника лейтенанта "еліта країни" (офіцер) становить 2100 грн/ при чому робота повязана з ризиком для життя/ та я на літніх канікулах продавцем в супермаркеті більше заробляю (3200)/ В університеті корупція процвітає, ти можеш вчитися і отримаєш 3, а інший дасть 200грн/ і буде мати 5/ (звичайно це не завжди)Я 2015 року закінчив університет і шкодую всім серцем і душею, як і більшість моїх колег,про свій втрачений час/

,

Мій син цього року поступив на державне і я нічого не платила ЗНО було середнє саме головне щоб була фізична підготовка

,

корупція!!!!!! кидалово!!!! обіцяють і не випконують!!!!

,

Закінчив цей навчальний заклад (на держ. замовленні). Часом бувало важко, але система навчання та виховання дала найголовніше безліч друзів по всій Україні (це цього варте).

,

При вступі на державну форму потрібно заплатити неодну тисячу доларів(Корупція і ще раз корупція((

,

Хороший університет. Поступаючи сюди, знав, що буде важко, проте зовсім не шкодую, що тут навчався. Навчатись не складно - просто бажання потрібно мати, і все получається. Ніхто тут нікого не "бив", зокрема, я такого не зустрічав впродовж 4 років. Так, дійсно, тут дуже важливою є фізична підготовка, але що в цьому поганого, як нарікають інші?? Бували і "недосипання", і постійні труднощі. Але це все загартовує людину. І знання, якщо вони здобувались самотужки (без скиглення викладачам і підсилання знайомих з проханнями поставити оцінку) є не гіршими, аніж Ви б навчаличь у "Франка", чи "Політесі". Як на мене, цей університет дійсно здатний з "домашніх донечок і синків" виховати дорослих відповідальних людей і показує, яке насправді буває життя.

,

Хороший ВНЗ, який не тільки дає знання, але й виховує патріотизм, силу духу і почуття колективу. А тим хто пише "важко, робоча сила, ставляться як до роботів..." - вибачайте, тут виховують мужчин, якщо до таких не відноситесь, ідіть кудись інде, можна в кулінарний. з приводу грошей за вступ - зараз є ЗНО, і всі рейтинги абітурієнтів є у вільному доступі! тому не потрібно наговорювати.

,

ВНЗ дійсно високого рівня, так як перші лиця нашої держави віддають на навчання своїх племінників та синів (так написав, бо знаю їх особисто). Навчально-матеріальна база відмінна, принаймні у сфері цивільного захисту. До курсантів ставляться з повагою, але й вимагають взаємного ставлення і до себе. Раджу всім бажаючим вступати до цього ВНЗ (краще на курсанта, бо відчуєте смак життя)

,

Ніхто чомусь не пише, скільки разів одного і другого прикривали ті самі командири та коменданти, щоби одного з другим не відрахували за куріння, за п"янки і т.д. Якщо ти ходиш на пари, не запізнюєшся в гуртожиток тощо, то на тебе навіть уваги ніхто не зверне.

,

Я закончил это учебное завидение в 1992 году и всегда говорю с гордостью где я учиился

,

Жахливо, курсантів використовують як робочу силу(((((

,

Бють та щей як,на першому курсі в магазин не пумкають взагалі

,

Жахливий університет, ті хто пишуть коментар що курсантів б"ють - це правда.

,

Курсантом бути важко,б'ють курсантів,але тих бють-хто немає "криші".КМБ-повний дурдом,стройова по 5годин.Краще бути студентом,але там на студентах наживаються.Хто хоче в цей універ ідіть вже краще в студенти(при умові якщо дуже туди хочите)

,

Я навчаюся в цьому навчальному закладі на державній формі. Не розумію для чого писати не правду, яка стосується корупційних дій і побиття курсантів. Я не сумніваюся що таке пишуть ті курсанти, або студенти, яких відрахували з навчатьного закладу за неуспішніть або порушення дисципліни. Наш університет найкращий!))))))

,

Університет нормальний, а люди які працюють у ньому роботи, курсантів б'ють дубінками, знущаються.

,

Жахливий університет курсантів б"ють дубінками вимагають гроші. Без грошей не поступиш на державну форму.

,

студентам дають гуртожиток)))дівчата навчаються

,

Я навчався в ЛДУБЖД (був курсантом), так, все що нижче написане - чиста правда!!!!!!!!!! Вуз дійсно хороший, але поступитибез грошей - нереально (звісно якщо Ви не синок депутата чи генерала)!!!!!!!!!!!

,

Я навчалася у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності!Навчальний заклад насправді підтримує досить високий рівень!!!Хто мріє про військове майбутнє — це ідеальний варіант:казарми,наряди,форма,погони,шикування та все інше...хоча бути курсантом дуже важко...студентам легше,але перевірка відвідування проводиться кожного дня,а також підтримується дисципліна та порядок.... Щоб бути курсантом,треба купа немалих грошей(як би банально це не було)....студентом бути легше — контракт за рік навчання коштує абсолютно недорого,порівняно з іншими престижними закладами....та і квартиру знайти неважко поблизу університету.....

,

Хороший ВУЗ

,

один з найкорумпованіших ВНЗ!!!

,

Думаю, для тих, хто пов`язує своє життя з військовою службою, цей заклад - найкращий. А от творчим і свободолюбивим особистостям сюди краще не лізти. Особисто я навчаюсь у цьому універі (студентка), і мене дещо сковує воєнна дисципліна, яка тут застосовується навіть по відношенню до студентів, хоч і в значно меншій мірі, ніж до курсантів.

,

Поступили без грошей.Курс молодого бійця-було дуже важко.Потрібно більше розповідати бажаючим тут вчитись .що таке служба,життя в казармі а саме краще зняти фільм про мозолі та рани на ногах,5-6 годин строєвої.наряди ,ліжка часів СССР ,правдивий ролик повинен получитись.Моя дитина тут навчається я дуже рада і горда за неї але другу дитину нізащо непустила вчитись у цей заклад.

,

Жахливий університет, нікому б не радила туди вступати!!! Корупція процвітає... Особливо вражає ставлення до курсантів, таке враження що там працюють роботи, а не люди, яким начхати, на все окрім того,як набити кишені!!!!

,

Насправді цілком реально поступити без грошей. Якщо поступати на державне (курсанта) важливим є екзамен з фізичної підготовки. Вчитись на державному важко, бо крім навчання є і військова служба. Але люди змінюються в кращу сторону після навчання, як фізично, так і морально. Але дуже важливо сюди самому хотіти поступити, знати куди йдеш і що тебе чекає. Якщо ні - бажання повернутися додому буде не давати спати. Зпершого курсу навчання на державному починається рахуватись стаж роботи в ДСНС. Великим плюсом в навчанні є те, що після випуску ти отримуєш лейтенанта і одразу отримуєш роботу по спеціальності в структурі ДСНС. Заклад для тих, хто мріє стати військовим і отримати цивільну спеціальність (в т.ч.) одночасно.

,

Після навчання в ЛДУБЖД став набагато вимогливішим до себе в усьому. Цей заклад закладає міцний фундамент для подальшого життя. Під час навчання університет змінює психологію підлітка у кращу сторону. Навіть якщо не будеш працювати в структурі ДСНС.

,

Хочу на наступний рік вступити в данний університет, думаю про чи добре тут, хотілось би на держване вчусь нормально, буде видно, що там на ЗНО.

,

Супер.

,

там реально поступити без грошей... тільки не розумію чому в абітурієнтів такі низькі бали ЗНО, вище 760 немає..

,

очень хароший университет!!!!!!!!

,

Був курсантом і є студентом...Універ взагалі непогано..Якщо поступати на курсанта то дорого.Без грошей ніяк Мінімум 10к...) На студента без проблем ,з руками і без рук беруть)..Там є практичні заняття на третьому і вище курсах для всіх хто вчиться на ПБ точно..то цікаво не спорю) Учоба на ПБ сильно не напрягає..Раджу йти на студента а потім на третьому або четвертому курсах перевестися на курсанта!!! Хороший заклад!

,

класний

,

Класний навчальний заклад (МНС) Військова підготовка на вищому рівні, думаю що поступлю цого року тому що цей заклад просто КЛАС........

,

Класний***

,

Заклад просто клас. Япланую сюди поступитися. Це моя найбільша ціль. Військова підготовка, фізичне навантаження-заняття справжнього чоловіка. Якщо хочеш, щоб твій батько тобою гордився поступай сюди і не вагайся.

,

Дівчата можуть працювати на любій спеціальності (вроді), вчитись важко і тому якщо хочете халявити то не поступайте сюди. Є свої плюси і мінуси, але мінусів більше, опишу: Кому хочеться бути як в армії, ласкаво просимо до державної форми навчання, вас поселять в казарму, будете мити підлоги, заступати в наряд, і замітати сніг (взимку) і це все у формі, я тут вчусь і я бачу яке тут до них ставлення. Мобільним користуватись можна тільки після 15:00, приходити на шикування в 08:30 кожного дня і після пар. Ціни страшенні Як в їдальні так і в канцтоварах (ну порівняно дорожче). Але це тільки основа. Далі йдуть пари та викладачі. Ну це вже кому вчитись подобається, Хто на Інформаційну Безпеку поступить - С++ вчить, повірте дуже важко. Гринчишин найдобріша вчителька, Лозинський бабнік, Мартин придирається до всього що рухається... Чесно кажучи я думав що буде КРАЩЕ, а насправді університет нікудишній... жалію що сюди поступив, чи можливо я лінивець.

,

Полнейшая скукота на ПБ вообще ничему не учат на психологии еще нормально

,

хочу тут учитися!!!!!!!!!!!!

,

Тільки здали іспити...ПОСТУПИЛИ!Далі курс молодого бійця. Покищо враження чудові!!

,

Обходіть десятою дорогою!

,

Цей заклад просто супер. Раджу всім тут навчатися!!!

,

Я також лоханувся! Шкода батьків,що гроші в цей вуз вклали.

,

З платників-повне викачування грошей.Те,що обіцяли,що практику будуть проходити в хороших організаціях,повна брехня.На платне не йдіть,гроші на вітер викинете.

,

Горджуся тим, що мій син навчається в цьому університеті

,

хороший заклад

,

Я учился в этом прекрасном заведении, и не жалею о этом, я стал МУЖЧИНОЙ!!!

,

Универ потрясающий!!!!!!!!!!!!!! сам в ньом учусь !!!!!! Никогда непожалею что сюда поступил и могу скзать за всех своих однокурсников что ето просто незабіваемый университет!!!!!!!!!!! От взвода ЦЗ-31!!!!!!!!!!

,

Прекрасний університет!!!!Просто розкішний!! Брала участь у конференції, яка проходила тут "Культура як феномен людського духу", враження якнайкращі,все пройшло на найвищому рівні!!!

,

Для нас в 1976-1979г.г. заложилась крепкая основа для всей последующей службы и жизни-как и стены Нижнего замка, так и традиции его идущие конечно от преподавателей -СПАСИБО ИМ ВСЕМ!!Спасибо ЛЬВОВУ!! Дай Вам Бог благоденствия ! От выпускников Кубани разных лет

,

сюди і без грошей можна поступити, я ж з села пацан і то поступив))

,

Горжусь тем, что был курсантом под командованием п/полковника Чижова Владимира Петровича! Наш курс был весьма не простым, но нас воспитал замечательный ЧЕЛОВЕК, выдающийся офицер, прекрасный педагог и просто старший товарищ! Сейчас его традиции высоко несут наши товарищи: Ректор генерал-лейтенант Козяр Михаил Николаевич и его первый заместитель по науке проректор - полковник Коваль Мирослав Стефанович. Эти люди действительно знают, как любить свой родной университет и его курсантов, как вкладывать душу в его материальную базу, как готовить настоящих специалистов и замечательных людей из молодых пацанов и девчонок. Считаю, что все без исключения выпускники могут по праву считать себя членами одного великого БРАТСТВА! И в этом заслуга всех офицеров, преподавателей отдавших себя и свой опыт на воспитание и подготовку молодых специалистов. Процветания университету, успехов и здоровья всем, кто работает, служит, учит и воспитывает! С огромным уважением к своим однокурсникам, Бартко С.Н.

,

Супер.......закінчував декілька років назад......

,

Супер.

,

Був і залишається кращим з профільних. Так тримати!!!!

,

Без грошей ніяк не поступити на державне.

,

нічого такий універ))))))))принаймі не процвітає корупція

,

Судячи з того як змінився мій син ,який навчається в Університеті Можу сказати ,що Уніерситет Престижний ,а викладачі уміють знайти підхід до курсантів.Велике дякую за виховання та навчання сина.

,

дуже гарний на зовні =) та сподіваюсь що там буде добре)))

,

Львівський дердавний університет один з кращих університетів України....

,

Дуже пркстижний універ в Україні

,

Університет найкращий! Сама там навчалась... Є що згадати.

,

афігєнний вуз

,

Я випускник лдубжд 2008РОКУ - Це кЛасний заклад! Дуже сумую за ним І м. Львів!!!!!

,

Вчиться найкращий друг,і по його словах не погано!!!Тільки шкода що туди без грошей ніяк,тільки якщо тести на 200 балів здати і то може)))

,

Да супер поступайте не пожалеете!

,

Самий гірший універ!!!!!!!

,

Заклад супер, дуже сумую за ним)))))

,

Непогано, але могло б бути й краще

,

Найкращий університет

,

Класний заклад, от якщо б тільки була ще максимальна можливість вступу без грошей булоб просто супер.

,

Непогано.

,

Просто клас

,

клас

,

клас

,

ФУ!!!!!!!!!!

,

прекрасно тут навчається моя дитина

,

Університет подобається...закінчую навчання в ньому. А ті що пишуть що "фу"... ідіоти...Вибачте...за грубість...збісило!!!!!!!

,

Мені дуже подобається.цей навчальний заклад

,

непогано

,

супер, супер, супер.

,

погано

,

я тут навчаюсь...

,

Фу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ЛПТУ МВС СРСР - БУЛО ОДНИМ З ПРОВІДНИХ ЗАКЛАДІВ ПО ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ, МАБУТЬ І ЗАРАХ ЦЕЙ ЗАКЛАД ЗАЛИШИВСЯ НА ЦЬОМУ Ж РІВНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові