Львівський національний університет природокористування

Львівський національний університет природокористування


 • Дубляни · вул. Володимира Великого, 1, Львівська обл., 80381
 • (032) 224-23-35
  (032) 224-25-09
 • rectorat@lnau.edu.ua
 • денна, заочна, дистанційна
 • бакалавр, магістр, доктор філософії/доктор мистецтва
 • ЗВО (вуз) заснований у 1856 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом європейського зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Військова кафедра

3500
студентів
300
викладачів
250
кандидатів
наук
35
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Факультет агротехнологій та екології.
 • Факультет будівництва та архітектури.
 • Факультет землевпорядкування та туризму.
 • Факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій.
 • Факультет управління, економіки та права.
 • Навчально-науковий інститут заочної та післядипломної освіти.

В структуру Львівського національного університету природокористування входять 8 коледжів:

 1. Івано-Франківський фаховий коледж ЛНУП.
 2. Тлумацький фаховий коледж ЛНУП.
 3. Золочівський фаховий коледж ЛНУП.
 4. Львівський фаховий коледж ЛНУП.
 5. Горохівський фаховий коледж ЛНУП.
 6. Чернівецький фаховий коледж ЛНУП.
 7. Стрийський фаховий коледж ЛНУП.
 8. Вишнянський фаховий коледж ЛНУП.

Коледжі ЛНУП здійснюють підготовку фахівців за ОКР «Молодший спеціаліст» та ОС «Молодший фаховий бакалавр». Така структура ЛНУП дозволяє реалізовувати систему ступеневої вищої освіти, починаючи від завершення 9-го класу.

Абітурієнтам

З деталями умов прийому на навчання до Львівського національного університету природокористування можна ознайомитись за посиланням http://lnau.edu.ua/lnau/index.php/uk/students.html або за номером телефону [відкрити контакти]032-22-42-498.

Про ЗВО (вуз)

Історія і сьогодення університету

Львівський національний університет природокористування — один з найдавніших та найпрестижніших в Україні закладів вищої аграрної освіти, розміщений у місті Дубляни Львівської області. Його історія розпочалася 9 січня 1856 року. 

Зараз Львівський національний університет природокористування — багатопрофільний заклад вищої освіти, який провадить освітню діяльність, пов’язану зі здобуттям вищої освіти та кваліфікації широкого спектра аграрних, технічних, економічних та інших напрямів науки, техніки, проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, є провідним науково-методичним центром, має розвинуту інфраструктуру навчальних, наукових і науково-виробничих підрозділів, відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, сприяє поширенню наукових знань, здійснює культурно-просвітницьку діяльність. 

Структура університету 

До складу університету входять 5 факультетів:

 • управління, економіки та права;
 • агротехнологій та екології;
 • землевпорядкування та туризму;
 • механіки, енергетики та інформаційних технологій;
 • будівництва та архітектури.

8 коледжів (Вишнянський, Горохівський, Золочівський, Чернівецький, Львівський, Івано-Франківський, Стрийський, Тлумацький коледжі ЛНУП).

Студентське життя

Особливістю Львівського національного університету природокористування є те, що він має власне студентське містечко, яке складається з шести гуртожитків та всієї необхідної інфраструктури для навчання та проживання. 

Студенти ЛНУП мають можливість брати участь у громадській та художній діяльності, розвивати свої таланти, брати участь у спортивних змаганнях. Гордістю ЛНУП є студенти  майстри спорту, чемпіони світу та Європи, переможці Олімпійських ігор, чемпіони світу з футболу.

Новітні форми навчання

ЛНУП є єдиним закладом вищої освіти в Західній Україні, який бере участь в експерименті щодо запровадження новітньої дуальної форми освіти, що дозволяє студентам одночасно навчатись і працювати в ІТ-компаніях, конструкторських бюро, банках, промислових, харчових та аграрних підприємствах.

Відомі випускники

ЛНУП славиться своїми випускниками. Найвідомішим випускником Львівського національного університету природокористування є провідник українських націоналістів Степан Бандера.

Музеї університету

Львівський національний університет природокористування має два унікальні музеї: Музей історії університету та Музей Степана Бандери. Детальніше про музеї за посиланням: http://lnau.edu.ua/lnau/index.php/uk/struct/museums.html.


Відгуки289

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчання на економічному факультеті було досить цікавим, навіть заняття онлайн проходили цікаво та пізнавально. Можливості працевлаштування після закінчення є досить широкими. З нашої групи відразу декілька студентів пішли в ІТ галузь. Декілька раз лекції читали директори фірм і розказували про перспективи роботи. З гуртожитків реально на пари йти 3 хвилини, умови там досить прості але на початку навчання зробили в кімнаті косметичний ремонт і вистачило його надовго. Була можливість отримати подвійний диплом ще в польському уінверситеті. Як заклад освіти рекомендую, а в сьогоднішніх військових умовах це кращий варіант, оскільки велика територія і спокійна обстановка. Хоча до центру львова 20хв маршруткою.

,

Завершив навчання на бакалавраті (факультет управління, економіки та права). Навчанням в університеті задоволений і зовсім не шкодую, що навчався тут. Викладачі, деканат та інше керівництво сприяють всебічному культурному та науковому розвитку студентів. Головна проблема - це пасивність деяких студентів, які не завжди хочуть брати участь у різних заходах. За 4 роки навчання не зіткнувся із вимаганням грошей чи іншими проявами корупції. Вчився на бюджеті, мав стипендію. Ніхто не намагався мене "завалити". Викладачі дуже лояльні. Ті хто пишуть, про низький рівень навчання і про читання студентами з листочків - ну так не читайте! Вивчіть і самі розповідайте. Якби викладачі до цього прямо жорстко ставилися, то більшість із вас нічого би не закрила. Тому що ви самі не хочете вчитися і ще жалієтесь, що вам на уступки викладачі йдуть, мали б совість. При вашому такому ставленні до навчання, в інших ВНЗ ви би вже "загнулися" і вилетіли з університету. Тут шкодують і вас!

,

Особисто про факультет землевпорядкування і туризму можу сказати тільки хороший відгук, адже навчаюсь на ньому зараз! Викладачі всі розумні та компетентні у своїй сфері, вміють донести всю необхідну інформацію і знання, тільки би цього хотів студент! Добрі, ввічливі, з почуттям гумору, лояльні, але водночас і строгі, тримають все в контролі! Однозначно легко можна поспілкуватись з кожним. Через пів року, я - магістр, і негативних відгуків навіть в голові не було залишати) Гуртожитки - це завжди було круто, весело. Так інколи води не було, інколи сусіди гучні були, але це все студентські роки, і вони найкращі!!! Рекомендую поступати на факультет землевпорядкування і туризму!

,

Найкращий землевпорядний факультет та найкращі люди! ❤️ Чудові викладачі, які вміють навчити, порадити та підтримати! Відносяться, як до рідних..? Дуже тішусь, що 5 років тому поступила саме сюди))

,

Хочеться багато написати,хоча я лише перший рік тут навчаюся) Університет дуже класний, розташування, озеленена територія, спокійне місто, комфортна атмосфера. Навчатися ну дуже весело і цікаво, оскільки частково було дистанційне, воно не було настільки веселим.В гуртожитках умови чудові та ціни дуже демократичні)Ще можна поїхати на практику за кордон,що є суттєвим плюсом.Мені подобається,що тут немає корупції,якщо ти добре вчишся,то будеш мати і такі оцінки.Ну і звичайно студентське життя просто неймовірне, мені за цей рік вистачить спогадів надовго.А взагалі ЛНУП - це про людей) Лише заради викладачів та друзів-студентів сюди вже можна вступати!

,

Мої найпрекрасніші 4 роки навчання пройшли в цьому університеті на факультеті землевпорядкування та туризму на спеціальності Туризм. Тут , завдяки викладачам , я відкрила себе з різних сторін : хор, самоврядування, туристичний клуб, спорт, наукова діяльність ?прекрасний досвід . Викладачі завжди прихильні і відкриті до студентів , допоможуть і підтримають . Є можливість проходити практику за кордоном , після першого курсу була в Польщі , це також хороший досвід . Тут я зустріла дуже багато прекрасних людей з якими буду і надалі спілкуватись . Дуже рада , що обрала саме цей університет.

,

Я студентка 4 курсу факультету землевпорядкування та туризму, і за весь час навчання ні на краплинку не пожаліла, що обрала саме цю спеціальність, адже уже після другого курсу змогла влаштуватись на роботу по-спеціальності. Вчилась на 5 і без жодного хабаря, і вдячна викладачам, що вкладали душу у нас і у наші знання. Навчання будо цікавим не лише одним навчанням, а й художньою самодіяльністю, університет дав можливість проявити свої лідерські якості і саме тут я стала головою студентської самоврядної організації «Основа». Навчання і студентське життя залежить від вас, якщо обираєте для себе бути активним, то і навчання пройде швидко та з прекрасними емоціями!

,

Цього року закінчую навчання у Львівському національному університеті природокористування. Процесом навчання дуже задоволена. Пари цікаві, викладачі кваліфіковані, студенти старанні. У стінах цього навчального закладу пройшли найкращі роки мого життя, впевнена, що такими ж будуть і ваші. Ласкаво запрошую на навчання у ЛНУП. Тут раді всім!

,

Позитивна обстановка в університеті! Дружні викладачі , а ще кращі - друзі з якими я тут познайомилась. Дякую Дублянам

,

Прочитавши трохи коментрів скажу що ситуація не однорідна ..на різних факультах ..на економічному в цілому було досить добре ..можна будо вчитися і без хабарів .. А на рахунок викладачів напевно 3-4 викладачі зі всіх які були в мене виявились хорошими..решта це читання з листочка тем які сам не розуміє.. добре що проектори придумали..ми тупо сиділи і переписували слайди - це повний треш ..викладачі не зацікавлені в тму щоб студент отримував знання ..він має догоджати вищому керівництву і дбати про своє виживання ..+ подоїти студентів.. В моїй групі з 30 людей на пари ходило 5-6 ..решта рішали.. Інколи коли універ притиснули ..то жорстко контролювали відвідуваність ..але на якості знань це ніяк не позначалось.. Студенти бояться(ті що вчаться) модулів і сесій Це признак низької якості освіти Викладачів які дійсно круто дають знання можна порахувати на пальцях однієї руки Гуртожиток то окрема тема Мені було дуже важко проживати .. Коли після цілого дня навчання ..мрі....

,

Університет має свої особливості. Навчання цікаве, викладачі стараються дати максимально знання по предметах. Залучають на різні заходи. Хороша територія, де можна прогулятися. До Львова дуже близько і ходять три маршрутки. Загалом є всі умови для навчання.

,

Моє шанування! Я працівник цього ВУЗу. Пішовши у відпустку не отримав досі всіх відпускних!! Кажуть, що немає коштів. Тобто? Можна у кабінетах сотий раз не переробляти ще добрий ремонт, не огороджувати стадіон (спершу просто відновіть бігову доріжку) і тп, а спрямувати кошти за призначенням. У інших закладах працівникам відпускні кошти виплачені одразу, але тут інше... Ми (викладачі) на все здаємо гроші (ремонт аудиторій, стенди, на якісь заходи, ремонт храму, заміна вікон, на закупку саженців, дерев і різне ще). Людей відправляють у відпустку за свій рахунок, хоча вони мають невикористану відпустку!!! Заставляють просто писати заяву. Моя дружина працює у іншому університеті і дивиться на це все з жахом. Маючи трьох дітей, я тримаюсь за роботу, хоча важкі умови. Просто знайте, бо може хтось хоче на роботу сюди. Більшість викладачів, які тримаються за роботу, вірять у зміни. Виплатіть законні відпускні!!! Колеги, підтримайте дзвінками у відповідні інстанції та розголошуйте ситуацію!!!

,

Корупція на кожному кроці !

,

Навчався на будівельному. Зараз працюю за спеціальністю вже четвертий рік. Отриманих знань було достатньо, щоб почати з посади майстра.і дорости до начальника дільниці.Згадую своїх викладачів в основному добрими словами. Особливо Шмига Р. А., Фамуляка Ю. Є., Білозіра В. В., Гнатюка О.Т.Трохи в гуртожитку були проблеми з гарячою водою, може зараз краще. Найкращі роки і найкращі друзі ніколи не забуваються зато.Поступати в ЛНАУ рекомендую. Хто вчиться, той задоволений і проблем не буде мати.

,

Приїхавши після закінчення 11класу з Херсону, ЛНАУ зустрів дуже привітно! І ось, закінчуюючи магістратуру в ЛНАУ, можу впевнено сказати, що дуже задоволений й ті 5 з половиною років не просто так. Рекомендую цей навчальний заклад не тільки серед друзів та знайомих у Львові або Херсоні, але й за кордоном. Навчання на кафедрі міжнародних економічнимх відносин дозволило познайомитися з людьми різних професій не тільки в межах нащої країни! Однозначно рекомендую!

,

*продовження Викладачі на нашій кафедрі були для нас друзями, завжди допомагали, ставилися до нас як до рівні, особливо Магістратура, усі один одного розуміли, десь закривали очі на те що ми на пару не прийшли, а десь нам добре діставалося) Я вийшла з добрим багажем знань і за це Вам дуже вдячна. Вчитися і не платити можна, можна самому писати диплом і курсові і ніхто менші оцінки тобі не поставить навпаки ти точно отримаєте те на що заслуговуєш!!! Були викладачі які самі нічого не знали і нас не могли навчити та ще й брали за це гроші, але це одиниці.Гуртожитки "не фонтан" але жити можна, хотілось би теплої води завжди, але ми виходили і з цієї проблеми) Студентські роки це найкращий період, ми самі для себе створюємо умови в яких хочемо жити, нам було комфортно і весело, а ті хто весь час жаліється то йому всюди буде погано! Я працюю рекрутером і повірте без досвіду беруть на роботу, але тих у кого клепка в голові є, а це від навчального закладу не залежить! ЛНАУ ТИ Найкращий

,

Читаю ваші коментарі і дивуюся, як можна так гадити університиет в якому ви навчалися? Я закінчила ЛНАУ у 2017 і про цей заклад у мене тільки позитивні спогади! Як і в кожному іншому університеті є недоліки але більше позитиву!!! Навчалася на економічному факультеті за спеціальністю "Облік та оподаткування" 100% раджу. Викладачі толкові, розумні, створюють усі умови того щоб ти навчався (звичайно якщо ти сам цього хочеш) та розвивався як особистісь! Конференції, олімпіади, круглі столи все класно! Від університету їздила по різних містах України (гроші повертали), можна було на літо поїхати заробити в інші країни (були різні практики і програми для студентів).Гуртожиток так не радував умовами, але ж головне атмосфера студенства, завжди весело і на позитиві.Зробили ремонт на початку навчання і живеш собі там 6,5 років (цеж на 3 людей копійки получається) Знань отримала я достатньо, звичайно як йдеш на роботу то вивчаєш більше але база у мене чудова!

,

Я навчався в 200?-200? після технікуму, може й зараз щось змінилось, але матеріальна база і навчальний рівень технікуму набагато вищий, викладачі студентам після технікуму не можуть відповісти на елементарні запитання, самі все робили і здавали, ще й платили гроші за те.Вода холодна по годинах, гарячої не було взагалі, опалення зимою - батареї ледь теплі.

,

Перечитав трошки коментарів щоб подивитися чи змінилося щось з того часу і як бачу не змінилося. Закінчив універ у 2012 році і чесно кажучи стільки всього згадав, стільки негативного, жахливі умови в гуртожитках, дідовщина(добре що не жив в гуртожитку), так як я був доїжеючий(саме так говорять на тих хто не жив в гуртожитку) вічні переповнені маршрутки 111, 180а, згадую як страшний сон, чекання викладачів до ночі щоб поставити оцінку і закрити відомості, про те як різали бюджетників бо їм прийшов наказ зверху, про старих пердунів викладачів (сучасні знання, ага). "Це можна продовжувати вічно", ЛНАУ це самий натуральний колгосп на матеріальній базі університету(хоча яка там матеріальна база, два ксерокси на весь універ). А скільки я курсових і рефератів від руки написався бо так треба...А як ми сиділи зимою в аудтиоріях які не отеплювалися(гараж де стоїть комбайн це в них аудиторія, ага).ЖАХ ! Один з небагатьох позитивів були дешеві розцінки (за 400-800 грн міг закрити всю сесію).

,

Навчання тут це даремно втрачені роки. Тотальна корупція, викладачі які вважають себе панами і царями (звичайно не всі але...), ремонти в гуртожитку роблять за свій рахунок студенти, коли я навчався в універі(не так давно) то в гуртожитках гаряча вода була по годинах, студентів перших курсів постійнно виганяли на суботники/збирання картоплі/сортування картоплі під страхом виключення з гуртожитку. Якщо коротко то університет це місце де викачують з тебе гроші. На моїй памяті за всі роки навчання гроші не брали тільки два викладача ! Не йдіть сюди вчитися, пошкодуйте час ! Краще піти на роботу чи поїхати закордон ! Більше отримаєте.

,

Університет не поганий, якщо ти староста, маєш хороших знайомих або вчасно платиш за сесії. Хороших знань не дадуть, більше на практиці наберешся, з видачею дипломів довго тягнуть. В гуртожитки поселяють невідомо кого, а своєму студенту треба чекати довго, доки "звільниться" місце. Вчився на будівельному факультеті, є викладачі, які дійсно навчати але більшість просто хотять відбути пару та і все.

,

Завершую навчання цього року і повністю задоволений університетом. У кожного університету є свої переваги та недоліки. Зі свого досвіду можу сказати, що від навчання у Львівському НАУ є лише плюси. Найщирішу подяку хочу виразити факультету агротехнологій та екології за насичені та вражаючі роки, глибокі і фахові знання та професійність викладацького складу факудьтету. За час навчання більшість викладачів стали мені і одногрупникам друзями і порадниками. Спасибі деканові факультету Бальковському В.В. Людина з великої літери, яка горою стоїть за своїх студентів, завжди допоможе і розрадить. Факультет агротехнологій та екології - найкращий!!!!!

,

Уважаемые друзья , имела счастье учиться в этом славном месте ! И этим горжусь !

,

Хороший університет з високим рівнем навчання та кваліфікованими викладачами, які завжди допоможуть та підкажуть. Раджу ЛНАУ всім хто хоче бути спеціалістом в своїй справі та завжди бути обізнаним в нових технологіях та економічній системі. Навчалась на кафедрі Фінансів, банківської справи та страхування, та без сумніву можу сказати що це найкраща кафедра та спеціальність з найкращими викладачами

,

Дуже рада, що 4 роки провчилась саме в цьому університеті в Дублянах, саме тут я отримала хороші знання по спеціальності і просто життєві досвіди в гуртожитку? Тут я зустріла багато хороших людей і друзів. Для мене цей університет став як рідним, і невід`ємною частиною життя, бо саме тут зберігаються найкращі моменти і спогади☺️ Дуже приємні і дружелюбні викладачі - просто професіонали своєї справи. Сподіваюсь поступити на магістра? Всім рекомендую??

,

За 4 роки можу сказати, що навчанням у ЛНАУ я задоволена. Як і в кожному університеті є свої плюси і мінуси. Проте для мене період навчання тут це тільки позитивні та щирі спогади. Хочу виразити вдячність економічному факультету за яскраві та чудові роки. Зокрема величезна подяка кафедрі фінансів, банківської справи та страхування за насичені студентські будні, змістовні заняття та професійний підхід. Там викладають чудові люди, які за роки навчання стали нашими порадниками та наставниками. Спасибі завідувачеві кафедри Грицині Оксані Володимирівні та всьому викладацькому складу за сприяння саморозвитку та за те, що завжди вкладаєте частинку себе у своїх студентів.❤

,

Провчилася 4 роки на економічному факультеті, кафедрі "Фінанси, банківська справа та страхування". Викладачі супер, доступно подають матеріал, свій досвід. Універ хороший для тих, хто хоче й буде вчитися. Я буду пам'ятати тут проведений час, групу і викладачів)))

,

Універ супер. Навчався на факультеті агротехнологій та екології, викладачі професіонали своєї справи. Роки навчання на факультеті були хорошоюі незабутньою сторінкою в моєму житті.

,

Непоганий університет, для тих, хто справді хоче вчитися. Викладачі мають високий рівень знань, і прекрасно подають матеріал, тим хто бажає вчитися. Той хто вчитися не хоче також не знайде проблем. Оцінку та прогули можна купити в багатьох викладачів, а якщо ті не дружать з корупцією, то завжди можна домовитися з деканами. В університеті постійно роблять ремонти. Стоять нові пластикові вікна, є котельня, проблеми з холодом уже немає. Щодо умов проживання, то ймовірно доведеться в кімнаті робити ремонт, вставляти вікна. Часто бувають проблеми з водою. Питної води немає взагалі. В душах стоять бойлери, якщо пощастить, можна потрапити під теплу воду. Також в університеті є активна культурна та спортивна діяльність. Талановитим студентам тут завжди раді, а це часто додаткові бали. Не погоджуюся з тими хто каже не вступати сюди. Головне — бажання вчитися, а коли група прогулює пари, то викладач знань точно не дасть. Так, конкуренція тут не велика, але це плюс, більше уваги кожному.

,

Навчання на факультеті агротехнологій та екології(2009-2015рр)стало новою сторінкою у моєму житті,яка була сповнена нових вражень, знайомств та знань.Програма навчання досить різноманітна,ми вивчили багато цікавих дисциплін і завдяки цьому маємо можливість працювати як за основною спеціальністю,так і за багатьма суміжними.Я в університеті зустріла свою другу половину і спеціальність у нас однакова, проте чоловік працює агрономом,а я у виробничо-технологічній лабораторії інженером-хіміком.Це професія,яка дає великі можливості!Хочу щиро подякувати усім викладачам,нашому декану-Завірюсі Петру Данилович, куратору-Лагуш Наталії Іванівній, дипломному керівнику-Косилович Галині Олексіївні за невтомну працю,розуміння,підтримку,за життєву мудрість та досвід, яким ви щедро ділилися! З гордістю та впевненістю рекомендую навчальний заклад і,зокрема,факультет агротехнологій та екології,для майбутніх студентів!Стіни ЛНАУ стануть для вас "другою домівкою",а викладачі та студенти-"другою сім'єю"

,

Вчився на економічному факультеті протягом чотирьох років. Університет постійно пустий, часто викладачів більше ніж самих студентів. Якщо шукаєте університет щоб працювати і не ходити на пари, вам сюди. Якщо хочете отримати знання, мати насичене студентське життя, розвиватися в обраному напрямку - подумайте про інший ВНЗ. Якщо хочете вчитися на відмінно, не надто напрягаючись - аграрний тому відповідь. За знаннями не в ЛНАУ

,

Всім привіт ☺ Мене звати Марта, я на вчалась в ЛНАУ протягом 2008- 2014 р.на факультеті агротехнологій та екології, на кафедрі плодоовочівництва та виноградарства. Успішно закінчила університет та зразу пішла працювати за своєю професією агронома. Вже 6 рік працюю в компанії "Агро Фрутіка Бишків". Тому хочу подякувати викладачам факультету агротехнологій ЛНАУ за те що вкладали в мене знання, вчили практичних навичок та допомогли отримати цю професію. Зараз велика потреба в професії агронома, тому рекомендую абітурієнтам всупати саме на факультет агротехнологій.

,

Всім доброго дня! Я закінчила ЛНАУ у 2013 році. Навчалася на денній формі на факультеті Агротехнологій і екології. Зараз працюю за спеціальністю і ще жодного разу не пошкодувала. Навчання було цікаве, викладачі дійсно професіонали зрозуміло пояснюють наводять приклади із життя, а особливо на практиці можна наочно підвищити свій рівень знань. Студентське містечко поблизу навчальних корпусів. В університеті є багато гуртків .Саме ЛНАУ сформував мене як особистість, тут є чому повчитися. Дуже гарне відношення викладачів до студентів вони завжди йдуть на зустріч студентам. Викладачі пам'ятають студентів чого нема в інших університетах і навіть після закінчення навчання готові допомогти при потребі. Це мій другий дім! Який об'єднює усіх у одну велику родину!!! НАЙКРАЩИЙ університет!!!!!!Вступайте на навчання у ЛНАУ а особливо на факультет Агротехнологій і екології !!! Ви отримаєте цінні знання, гарних друзів і звісно роботу за професією. Обравши навчання у ЛНАУ повірте ви не пошкодуєте!

,

Всім привіт)))Мене звати Богдан,поступив я у ЛНАУ в 2015 році,на агрономічний факультет,за спеціальністю 'агрономія',на сьогоднішній день, навчаюсь на 5 курсі.Я,ще зі школи прагнув поступити на агронома,адже це моє покликання,я люблю працювати на землі.Отож,мені потрібно було визначитись,у який саме аграрний поступити,і я вирішив-це ЛНАУ.За весь період навчання,у мене не виникло сумнівів,що я помилився,адже я отримав багато корисних і важливих знань,які вже застосовую на практиці і отримую "плоди".Викладачі які мене навчають,дійсно професіонали своєї справи,знають всі тонкощі своєї дисципліни.Студент,який хотів отримати знання,він їх одержав,а хто не хотів-завжди шукав крайнього. Отже,хочу подякувати всім,хто мене навчав,особливо викладачам факультету агротехнологій та екології)))) Хто планує стати хорошим агрономом і не тільки,рекомендую ЛНАУ.

,

Всім привіт. У 2009 році поступила на факультет агротехнологій і екології. Ще навчаючись навіть і немогла подумати що професія агронома настільки цікава, яка занурить мене у роботу з головою. Закінчивши цей вуз я зрозуміла що всі роки проведені у ньому були найкращими!!! Там чудові викладачі, які дають великий багаж знань, досвід, та просто любов до своєї роботи. Я вдячна усім працівникам і низько схиляю голову перед вами?? (особливо кафедрі Генетики, селекції та захисту рослин і звичайно найкращому деканові Завірюсі Петру Даниловичу) Дуже тішусь що навчалась саме тут!!,

,

Я закінчив факультет агротехнологій і екології у 2012 році. Освітою в цілому задоволений, працюю за спеціальністю з першого дня і ні секунди про це не пошкодував! Недоліки були, але вони незначні, той хто хоче здобути тут освіту - це гарний шанс взяти на себе відповідальність за своє майбутнє в свої руки :)

,

Навчаючись у стінах ЛНАУ на факультеті Агротехнологій та Екології, я чітко зрозумів, що для вдалого і правильного життя потрібна ціль. Але щоб цю ціль утілити в життя потрібні знання і що найбільше, потрібне бажання.. Завдяки прекрасним людям, наставникам, викладачам, друзям, амбіції моїх цілей стали більш близькими мені... Саме ці люди і формують нас, як особистостей, нас, як фахівців. І формують не тільки вкладаючи знання в нас, але й добрим словом, порадою і підтримкою в несприятливих ситуаціях... Я гордо всім кажу, що я колишній студент в напрямку Агрономія і тепершіній студент в напрямку Екологія. І цим пишаюсь!!

,

Навчався на кафедрі агротехнології 2009-2015 .хороший університет чудові спеціалісти профільних предметів (кістяк факультету) які дають потужні фундаментальні знання ,з першого дня працюю по спеціальності. Все залежетеме від студента, що в нього на меті вчитись чи протирати штани в гуртожитку. кафедрі плодоовочівництва, захисту рослин, рослиництва, легендарному декану respect

,

Закінчила факультет Агротехнологій та екології. За 5 років навчання отримала багато нових знань та навичок. Викладачі компетентні, вміють зацікавити своїм предметом та з розумінням ставляться до студентів.

,

Закінчила факультет агротехнологій і екології три роки тому. Працюю за спеціальністю. Одержані знання достатні, у професії даю собі раду, а що пропустила - дочитую самостійно. Щиро вдячна викладачам факультету за хорошу освітню базу і добре ставлення до студентів. Спогади лише приємні.

,

Закінчив Університет в 2018 році, факультет агрономії. Задоволений тим, шо викладачі професійно викладають студентам і діляться своїм знанням. Були цікаві практичні лабораторні завдання і пари на яких проводили різноманітні експерименти. Після третього курсу виробнича практика є як за кордоном так і в Україні (на твій вибір). В університеті часто відбуваються цікаві зустрічі та конференції, а також культурні заходи. Університетом, методами навчання задоволений, зараз працюю по спеціальності, тому вдячний перш за все викладачам, які якісно викладають матеріал.

,

Я - випускниця факультету агротехнологій і екології Львівського національного аграрного університету, де здобула спочатку рівень бакалавра, а потім магістра за спеціальністю "Агрономія". Сьогодні я вже успішний агроном, який має гідну зарплату й відчуття впевненості в завтрашньому дні (незважаючи на те, що більшість скаже, що це "не дівчача" професія"). Дуже вдячна викладачам і всім працівникам рідного факультету: Ви дали мені знання й розуміння важливості моєї майбутньої професії. Усім, хто бажає отримати фах, що забезпечить затребуваність на ринку праці, задоволення від отримуваного результату своєї роботи і гідну оплату праці раджу вступати на факультет агротехнологій і екології Львівського НАУ!

,

Про професію землевпорядника знають далеко не всі. Я теж, коли постав час вибору майбутнього фаху, як і більшість мало, що про неї знав. У 1991 році в нашій державі розпочалось проведення земельної реформи, і землевпорядники стали її безпосередніми виконавцями, від професіоналізму яких залежало, як люди зуміють розпорядитися землею, в якому стані залишать її нащадкам. І вже тоді в далекому 1996 році я зробив свій вибір на користь професії, пов’язаної із землевпорядкуванням. І тепер, коли я вже не один рік працюю у сфері управління земельними ресурсами, щодня вирішую всебічні питання у галузі земельних відносин, я можу сказати: з вибором я не помилився!

,

Поступати на землевпорядний факультет вирішила одразу, адже галузь землевпорядкування мене надзвичайно цікавила. З першого курсу я наполегливо старалась освоювати все нові дисципліни. Приймала активну участь у багатьох наукових конференціях. За активну позицію була обрана студентським деканом землевпорядного факультету, членом вченої ради землевпорядного факультету і вченої ради університету. Університет дав можливість продовжити займатись улюбленими танцями у Народному ансамблі танцю «Первоцвіт» та волейболом. Загалом усю цю різновидну діяльність в університеті мені було надзвичайно важко поєднувати з навчанням, але я завжди мала підтримку викладачів факультету і мені все вдавалось. Працюю за спеціальністю. Знання, набуті навчаючись на землевпорядному факультеті, дають мені можливість успішно справлятись із вирішенням комплексних завдань у сфері землеустрою, а також володіти добрими організаторськими здібностями. Отож, сміливо можу сказати, що не помилилась у своєму виборі.

,

Закінчив у 2000 році землевпорядний факультет. Роки навчання згадую з приємністю. Нажаль багато викладачів, які мене вчили, вже не працюють. Але приїжджаючи на зустріч випускників що п‘ять років завжди радий зустрічі з своїми та новими викладачами факультету. Працюю за фахом від перших днів працевлаштування. Ніколи не шкодував про свій вибір. Усім, хто хоче стати землевпорядником, рекомендую навчатись на землевпорядному ЛНАУ.

,

Закінчила землевпорядний факультет ЛНАУ. Про навчання залишились тільки позитивні спогади. Дякую викладацькому складу кафедри за отримані знання.Рекомендую!!!

,

Життя досить часто кидає нам складні виклики та ставить перед новим вибором. І саме від правильного вибору залежить наше майбутнє. Закінчуючи школу, я не знав куди вступати і яку професію обрати. За порадою батьків, звернув увагу на Львівський національний аграрний університет та обрав землевпорядний факультет. Великою цінністю навчання на землевпорядному факультеті вважаю різноманітність знань та навичок, що надаються у період навчання, а індивідуальний підхід до кожного студента, постійна підтримка під час навчання та безцінні професійні та життєві поради, допомогли мені в майбутньому стати висококваліфікованим спеціалістом у землевпорядкуванні та мати глибоке розуміння процесів в суміжних галузях. Студентські роки, проведені у ЛНАУ, – невід'ємна, важлива частина мого життя, світлий спогад, а наша землевпорядна школа – це місце генерації професіоналів у всі часи. Володимир Панчук, випускник землевпорядного факультету 2001 року, Директор ТОВ «ГЕОЛАБС»

,

Привіт всім! Мене звати Богдан, я закінчив землевпорядний факультет 2006р Я не знав куди хочу поступати, але ніколи не пошкодував що поступив саме в ЛНАУ і на цей факультет, просто найкращі викладачі, працюю по спеціальності в нашій ОТГ! Крім того ви знайдете тут своїх вірних друзів, а можливо і своє кохання ) Однозначно рекомендую

,

Закінчила землевпорядний факультет ЛНАУ. Працюю за спеціальністю. Вибором закладу освіти та здобутим фахом - задоволена.

,

Випускник кафедри фінансів, банківської справи та страхування, всі роки мого навчання в ЛНАУ згадую тільки з радісними, веселими та хорошими емоціями, чудові викладачі та гідний рівень знань.

,

Студентка економічного факультету,кафедра фінансів ,банківської справи та страхування, можу цілком впевнено сказати- університет вартий уваги.Взаємодія студентів і викладачів на високому рівні.Цілком прозоро і зрозуміло проходять пари і методи навчання .Викладачі стараються зробити зі студентів майбутнє виховане і досвідчене покоління.Даються багато нових і цілком можливих умов для створення свого подальшого розвитку. Викладачі завжди підтримають і допоможуть ,дадуть пораду ,підштовхнуть до правильного рішення.Якщо хочете вступати в університет ,не вагайтесь ,тут приймуть вас якнайкраще!

,

Я студентка економічного факультету і вчуся на 2 курсі, мені дуже подобається навчання і те, які добрі викладачі, без перебільшення можу сказати що вчитися тут не складно. Цього року ми закінчуємо курс дистанційно, тому викладачі зробили здачу сесій та заліків зрозуміло та професійно. Наш університет співпрацює з компаніями, які відправляють студентів на практику за кордон, тому я мала можливість цього року побувати в Німеччині, поглибити знання англійської мови та заробити грошей. Якщо бажаєте вступити в ЛНАУ, то навіть не вагайтесь, ви будете задоволені.

,

Хочу подякувати викладацькому складу кафедри за отриману теоритичну підготовку. Викладачі завжди хотіли зацікавити, легко та доступно пояснювали матеріал, долучали всіх студентів до роботи у науковому гуртку. Кафедра фінансів, банківської справи та страхування залишила у моїй пам’яті не лише професійні знання, а й хороших людей,- як викладачів так і студентів. Це місце, де тебе завжди зустрінуть з посмішкою, дадуть мудру пораду, і куди завжди хочеться повернутися знову.

,

З самого початку знав, що поступатиму на економічний факультет (спеціальність "Менеджмент") оскільки це для мене було цікаво і перспективно! Щодо організації навчально-виховного процесу претензій немаю! Викладачі дійсно стараються для своїх студентів , щоб полегшити спосіб засвоєння інформації і доступно пояснити все студентам! В кого претензії до орг.навч.процесу ,скажу так,- "Хто не хоче навчитися - той і не навчиться!" З початку введення карантину виникало питання стосовно того , як відбуватиметься дистанційний навчальний процес... Скажу вам що викладачі заперечили мене всім тим, що мені було потрібно і в любий момент можна було зателефонувати до викладача і проконсольтуватися) Тому , якщо є бажання - є і відповідний результат! Не можна не згадати і вище керівництво економічного факультету , зокрема декана ек.факультету , проф. Янишина Ярослава Степановича , у якого для своїх студентів двері завжди відкриті і він готовий в любий момент вислухати і допомогти їм)

,

Вступив до лав Львівського національного аграрного університету у 2017 році і не шкодую про це! Зараз поясню чому... Так як університет знаходиться у моєму рідному містечку , для мене це було дуже зручно в плані доступу до НЗ. Дуже привабливим моментом для мене було культурне життя університету! Так як у дитинстві ходив і закінчив музичну школу , далеко не на останньому плані для мене було важливим те, щоб змогти реалізувати свою муз.освіту у ВНЗ. Вступивши сюди , одразу потрапив до творчого колективу Львівського національного аграрного університету і успішно прижився там до сих пір. Ми безперечно як одна велика СІМ'Я) ! Тут хочеться творити , надихати і просто бути самим собою! Дякую за це Львівському національному аграрному університету!

,

Університет справді вартий вашої уваги. На мою думку, багато хто недооцінює його рівень, а можливостей і перспектив тут дано кожному хто цього справді захоче. Економічний факультет став для мене рідним, і підтримує у всіх наукових та творчих здобутках. Викладачі привітні, проводять заняття на високому рівні і зацікавлюють до вивчення дисципліни. Ніколи не могла б подумати, що навчатимусь на спеціальності облік, проте ні трохи не жалію що обрала саме її. Головне - це показати своє прагнення до нових знань і тобі допоможуть реалізувати їх у конкурсах, олімпіадах, конференціях. Мене особисто це формує як студента-науковця, і тим самим відкриває шлях до фахівця своєї справи. Закликаю студентів бути активними, адже це обов’язково буде ключем до успіху !

,

Навчаюся в Дублянах 4 роки і мені подобається) Ми завжди можемо бачити тільки мінуси, але вони одразу зникають, коли ти починаєш навчатися. Адже, студентські роки найкращі в житті, в Дублянах ти можеш знайти хороших друзів, розуміючих викладачів, гуртожитки зі своїми веселощами, розвивати свої художні здібності тому, що ЛНАУ помагає і в цьому. І всі мінуси, які ми читаємо тут є погана думка інших. Через те, що багато студентів, які не отримали свого(викладачі заставляють навчатися, не знайшов друзів, хтось вже поділився своєю поганою думкою) одразу псують репутацію універу. Тільки одне питання: " Народ, а ви знаєте, що в інших універах відбувається і чи ви впевнені, що там краще?"

,

Університет в Дублянах СУПЕР❤️

,

Один з найкращих ВУЗів, оскільки ти не тільки стаєш студентом, але й частинкою у великій сім‘ї. Якщо є бажання навчатись і викладач помітить цю тягу до знань, буде тебе підтримувати і просувати у всіх можливих конкурсах, де ти можеш вийти на хороший рівень. Порівно з іншими гуртожитками, у гуртожитку 3 досить навіть хороші умови і комендант старається, щоб усе було добре. З більшою повагою ставитимуться до тебе, якщо ти будеш активістом. Всім раджу сюди поступати

,

Навчання для кого як але і мега знань Ви не отримаєте. Щодо проживання, то ремонт в кімнатах робіть самі, вікна теж за свій рахунок замініть, душ один на 5 поверхів, теплу воду рідко застанеш

,

В університеті, тільки декілька викладачів можуть дати реальні знання, а решта, то гугл в поміч. 1й гуртожиток кошмар, таргани бігають, пральна машинка для студентів стоїть зламана вже 2й місяць і ніхто нічого робити не хоче. Інтернету немає, хоча коли робиш оплату за гуртожиток, то оплата за інтернет вже включена в суму.

,

Зараз навчаюся в університеті. Не бачу проблем для тих, хто хоче навчитися. Якщо маєш бажання отримати знання і фах, ти їх отримаєш. А якщо шукаєш можливості нічого не робити, будеш поливати брудом всіх підряд.

,

провчився тут 5 років на агронома, хабарі всюди, знань 1 із 10, не гуртожиток а хлів, двері на 1 курсі вилітали "на раз" бо бухе бидло хотіло добавки за якою маєш іти ти, 95% абітурєнтів мають тут зв'язки, гроші тут вирішують менше, при поступлені на 5 курс дали хабаря декану і через це нормальні люди не пройшли на державне, а деякі ще й стипендію отримують хоч на навчання з'являються 2 рази на рік, в групі є студент який вчиться уже 3 рік, але його ніхто не бачив, і виганяти не думає, викладачі є і нормальні проте на них тисне керівництво , якщо така ситуація і в інших вузах то Україну давно пора знищити як ракову пухлину!

,

Читаючі коментарі про вуз можу зробити висновок, що і навчання, і знання, і умови їх отримання, і побутові умови, як і кругом в нашій державі. При вступі нам була надана недостовірна інформація. Моя дитина провчилась 4 роки - з хорошого - це тільки студентські роки. З бух.обліку знання надавали ми - батьки, що говорить про рівень викладачів. Погоджуюсь з багатьма висловлюваннями, що вуз треба обходити стороню, або керівному складу та викладачам змінити своє відношення до роботи та студентів.

,

вчуся уже 2 роки,універ супер

,

Вступив до університету в 2013 році на Землевпорядний на бюджет, тому буду говорити тільки за Землевпорядний факультет. Скажу відразу, на рахунок оцінювання є статистика за якою в групі з 25 чоловік тільки в 5 чоловік може бути 5 балів. Якщо ти навчаєшся на контракті то на 5 балів навіть не розраховуй. Викладачі тупо кажуть: "Для чого тобі 5 балів, ти ж на платному, тобі стипендії і так не дадуть". Більше того скажу, що якщо ти хлопець то тобі будуть у більшості випадків занижувати оцінки порівняно за дівчатами. Але це ще не так прикро. В університеті якщо ти не маєш родичів чи блату, то на високу оцінку навіть не розраховуй, хоть як би ти не вчив. І ще багато мінусів, яких більше ніж плюсів. Зараз через пару днів я маю захищати диплом, і скоріше за все їхати за кордон на роботу сезонну, тому що знання в тих хто зубрив і хто працював офіцінатом всі 5 років приблизно однакові. Матеріальна база застаріла. Різниця тільки в тому, що той хто 5 років зубрив швидше зорієнтується на навчанні.

,

Вуз ідеальний.... Маєш гроші матимеш диплом,а ті що говорять що той хто вчить то сам здасть,мовчать що для того щоб мати хоть якесь мінімальне чотири повинен бігати за тим викладачем в коліна падати й молитись щоб ставив та і не факт що поставить. Гуртожитки норм,як сказали гості "Це якась бомжатння".А про практики на полі чи на току то взагалі мовчу але фізкультура під час навчального процесу корисна мабуть.Під кінець скажу якщо хочеш отримати знання гарні спогади і бути гордим за свій університет,моя тобі порада проходь мимо цієї контори і поступай в нормальний універ. Бо на справді ЛНАУ це сама кончена бурса де тебе тримають як барана та й відношення до тебе відповідне. Думаєш чи йти вчитись в Дублянах подумай тричі і поступай в політех.

,

Аудиторії холодні,не опалюється взагалі,студенти сидять в куртках,гарячої води не має,холодна червоного кольору (іржава),туалети ужасні в гуртожитках так само,ректор бидло,відчуття що чим вища посада тим людина більше гав..о!!! Дипломи віддають за день, або в день закінчення терміну подачі документів,так що поступити на магістра в інший університет не получиться.... НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ (БИДЛО-УНІВЕР)

,

Я закінчила ВНЗ 1983 році щиро вдячна викладачам та Вузу землевпорядного факультету.

,

Адміністрація Жовтанецького опорного ЗЗСО щиро вдячна за організацію та проведення Дня відкритих дверей у ЛНАУ (економічний факультет). Наші випускники почерпнули для себе багато цікавої та корисної інформації, яка обов'язково знадобиться їм при виборі спеціальності для подальшого навчання.

,

В гуртожитку №3 на днях поставили ще один бойлер ,що суттєво покрищило умови для студентів і є можливість приймати душ в теплій воді кожен день

,

Ми, студенти економічного факультету, які проживають в гуртожитку № 3, обурені попереднім коментарем про те, що умови проживання у гуртожитку описані так жахливо. Як і в кожному гуртожитку є певні недоліки, але умови проживання відповідають вимогам: температурний режим відповідає нормам (у кімнатах тепло), тому немає потреби закривати вікна ковдрами. Працює постійно два бойлери, душові кімнати працюють цілодобово. Всі ліжка є в належному стані. Поламаних дверей та замків не має. Комендант гуртожитку періодично здійснює огляд приміщень загального користування для виявлення та усунення недоліків. Що стосується навчання, то студенти, які хочуть вчитися, відвідують пари і не купують оцінки, а отримують їх за знання. Тому краще відвідуйте заняття і побачите, що Вас оцінюють об'єктивно.

,

Навчаюся в цьому університеті на економічному. Не буду перебільшувати і напишу все як є. Гуртожиток - вода тепла є рідко, а якщо ти на неї і попав, то не факт, що на тебе не почне лити холодна вода коли ти миєшся. Голову ми мили в тазіках, а воду гріли. Кімнати - стан жахливий, але ми на 1 курсі зробили ремонт і було досить мило. Вікна в кімнаті - з них дуло так, що ми мусили завішувати на них ковдри. Ліжка - старі пружинні, ми брали по 2-3 матраци, але все одно провалювалися. Двері в кімнаті трималися на чесному слові, після того як масово почали обкрадати кімнати ми змінили замок. Тепер про сам університет! Хто хоче халяви - ласкаво просимо! Тут можна за дешево купити оцінки і нічого не вчити, а можна бекнути-мекнути 2-3 слова і мати 3-4 . Є викладачі, які самі не ходять на пари. Є викладачі, які справді хочуть чогось навчити. Ніколи би нікому не порадила сюди вступати!

,

Закінчив економічний факультету інституту в 1973 році. Працював від еконономіста до голови колгоспу, від інспектора податкової до в.о. начальника податкової інспекції. Завжди з вдячністю згадую викладачів, вони таки мене чогось навчили. Під час навчання надоїдав викладачам різними питаннями, - вони що вміли, що знали пояснювали. За це їм спасибі. Жалкую тепер, в свої 67 років, що не не було предмета охорона здоров'я як власного так і оточуючих мене людей.

,

я закончила этот вуз в 1994 году. взятки тогда не брали . все учились. но я тут ничему не научилась . хотя очень старалась. пошла на работу и знаний ноль. в вузе нас учили абсолютно ненужным вещам которые в жизни нам не пригодились

,

тут вчуся мені подобається

,

Магістратуру закінчив, роботу за спеціальністю знайшов. Зі старту 6тис. грн. - непагана ЗП. Дякую своїм викладачам з будфаку. Ви - просто супер. hpgsa

,

Відпочивали в таборі "маяк" ЛНАУ. . умов 0, на мою вимогу, путівки нам так і не надали.

,

Буд-31 Супер

,

Економічний факультет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Н А Й К Р А Щ И Й!!!!

,

Я поступила на 1 курс ура!!!

,

рекомендую всім поступати

,

я тут вчуся мені подобається

,

Навчалась в магістратурі на економічному, а бакалаврат в іншому навчальному закладі.БЕЗ жодних проблем за помірні ціни можна прикрасити диплом хорошими оцінками. Роботу за фахом знайти нереально. Читаю відгуки тих, хто вихваляє цей вуз, можливо колись це і був профі, але за час навчання в магістратурі я не отримала нових знань які мені потрібні на практиці. Більшість дисциплін викладають аби викладати, вибору дисциплін і викладачів у студентів не має. Підсумок: ціна навчання повністю відровідає його якості.

,

супер уніве!!!!!!!!!!!!!!!!!!! рекомендую всім поступати!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ЛНАУ-школа на все життя. Добрі умови, високопрофесійні викладачі, чудове містечко. За час навчання побував у багатьох університетах, перемагав на олімпіадах та конкурсах наукових робіт, проходив практику за кордоном. Я маю добру роботу за спеціальністю. А ті однокурсники, що пари прогулювали - мали проблеми в університеті і тепер без роботи. Не плюй в криницю з якої воду пють.Поважай АЛЬМА-МАТІР.

,

Університету the best!!!!!!

,

Універ the best

,

Лнау це гарний університет!!!! Я там вчився все супер.

,

Дивно чому ректорат так відноситься до майна ВНЗ. Крадіжки за крадіжками. Як у студентів так і майно із навчальних корпусів так із з самих класів викладачів.

,

Землевпорядний факультет - це сама корупція, особливо декан, хто платить може на пари не ходити, декан все порішаєть! Щоб мати 4 потрібно вчитися на 5+, а щоб мати 5 потрібно платити! Давно потрібно закрити цей заклад! НЕ поступайте в колгосп! Серед студентів є багато наркоманів, алкашів та п*....!

,

Тут всі пишуть про негатив ,хабарі ,відсталий рівень і все таке.Якщо вважаєш свій ВНЗ відсталим - то твій рівень.Ніхто не заважає забрати документи і забратись з закладу,а не поливати ьрудом його і викладачів. Якщо є бажання вчитись - будеш вчитись ,а як нема - писатимеш дивні коментарі. Особливо вбив коментар про відсталу інформатику і фраза "я знав її краще за викладача". Щоб все в житті виходило ,треба любити те. ,що робиш ,відноситись простіше і з розумінням ,а не отруювати життя собі і людям ,які того універу в очі не бачили, а особливо тим ,хто присвятим йому пів життя!

,

Здобула вищу економічну освіту 1992 році. З великою шаною і повагою згадую професорсько-викладацький склад ЛСГІ, особливо дипломного керівника ЛІЗУНКОВА ЄВГЕНІЯ МИХАЙЛОВИЧА! Звичайно, у цьому вищому навчальному закладі я здобула, не тільки диплом, а високі професійні знання! Так, оцінювали мене вище керівництво, яке дало мені можливість працювати на різних керівних посадах (головний бухгалтер радгоспу; директор радгоспу; начальник КРУ в області; директор департаменту в центральному апараті ДКРС). А, для цього,звичайно постійно працювала над вдосконаленням своїх знань. Але, я визнаю, що мені це вдається, тому, що отримала хороші базові знання від високих професіоналів. Бажаю всім успіхів!!!

,

Аграрний котиться у прірву. В гуртожитках позамерзали батареї, навчання не проводилося. За що платити гроші? А колись це був один з найкращих університетів.

,

ПРОЙШОВ РІК ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ, А ВІД МЕНЕ ВІДДІЛ КАДРІВ ВИМАГАЄ КВИТАНЦІЇ ПРО ОПЛАТУ ЗА НАВЧАННЯ, БО В НИХ ТАМ ЩОСЬ НЕ СХОДИТЬСЯ ! ЛЮДИ! ЗБЕРІГАЙТЕ КВИТАНЦІЇ, ЩОБ З ВАС НЕ СТЯГНУЛИ ГРОШІ ДВІЧІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Закінчив ф-т механізації с/г в 1990, Рибарук Василь Якимович найкращий ДЕКАН у світі!!! ВУЗ - також!!! Всім випускникам ПРИВІТ!!!

,

закінчила економічний факультет, була старостою, враження про університет хороші, викладчі хороші і порядні, а тим хто пише тут про хабарі скажу одне, якщо маєш клепки в голові то все сам здасиш на відмінно, а як в голові пусто і є бабло то плати гроші, і дякуйте викладачам що йдуть на такий вчинок як хабар, щоб таких розумних які платять гроші перевести на наступний курс і поставити зарах. РЕСПЕКТ економічному факультету, кафедрі статистики та менеджменту

,

Доброго дня.Мої дві доньки закінчили цей заклад 5 років назад.Що хочеться зказати і які враження залишилися..В цілому не гативні.Дійсно напевно вся західна україна знає цей "славнозвісний" ВНЗ тому з таким дипломом важко знайти роботу. Хабарі,приниження,бігання за викладачами і годинами чекання під дверима аудиторії щоб перездати на вищий бал,хамське відношення до простих студентів,ось які приорітети цього ВНЗ. Більшість педагогічного складу цього ВНЗ при своїх інтересах" як з цього студента грошики потягнути".Так, що порада майбутнім абітурєнтам і їхнім батькам вже якщо хочете посупати у вищі навч.заклади то тільки не в цей.

,

Про які знання, а тим більше про їх рівень ви говорите, особливо на економічному факультеті. З власного досвіду: на роботу з дипломом цього вузу ніхто вас не візьме.

,

А ми тільки перед Паскою від універу їздили на олімпіаду з інформатики в Харків)) дуже гарне місто, маса вражень, цікаві завдання, дещо не повезло з погодою, бо якраз похолодало і попали під дощ під час екскурсії. Буду готуватись і на наступний рік, хотілось би ще раз поїхати.

,

Навчалась на магістратурі, яку закінчила цього року в січні. Не можу погодитися, що в університеті дають погані знання. Майже усі мої одногрупники знайшли собі роботу. Я теж зараз працюю бухгалтером і дуже дякую кафедрі бухгалтерського обліку за пари. Хороші викладачі. Не погоджуся, що в університеті вивчають програми, які нам не знадобляться. Хоч ми вивчали інформатику ще на першому курсі, однак я зараз працюю з Екселем - на нашій фірмі всі прайси в цій програмі. Дуже добре, що ми на старших курсах вивчали 1С, завдяки цьому я зараз маю роботу, бо питались на співбесіді.

,

Бурса , без хабаря неможливо!!!! мати стипендію, деякі мажори навіть на пари не ходять підуть до "своїх людей" ті їм на стипендію витягнуть. Усітпогані відгуки про універ правда , хто не вірить може особисто переконатись . Незнаю + це чи ні але хабарі тут найманші тільки вони всюди!!

,

Бурса.... Вчуся 2 рік , опалення немає, в гуртожитках пісні до ранку , тепла вода кілька днів на рік , практика - паши як кінь а отримаєш фіг , сам тільки на 3 здаси 70%групи трактористи (блатні яким все рішають) майже всім байдуже на знання без хабаря нікуди , рівень освіти відсталий інформатику вчили за 1998-9-2000роки пцц ( про windows XP) хоча в мене вдома є пк де уже стояв віндовс 7 , інформатику я знав краще викладача я вдома сам пк обслугавую і тд. І викладач вчив нас тому що ніколи не буду використовуватись. Взагальному тут вчаться щоб здати екзамени , а нне щоб ці знання використати у роботі чи ще десь.

,

ЛНАУ-школа на все життя. Добрі умови, високопрофесійні викладачі, чудове містечко. За час навчання побував у багатьох університетах, перемагав на олімпіадах та конкурсах наукових робіт, проходив практику за кордоном. Я маю добру роботу за спеціальністю. А ті однокурсники, що пари прогулювали - мали проблеми в університеті і тепер без роботи. Не плюй в криницю з якої воду пють.Поважай АЛЬМА-МАТІР.

,

Цікаво скільки нового почула про свій університет. Навчають тут вже четвертий рік, але такий «брєд» чую вперше. Особисто я проживаю в гуртожитку, і ще не бачила щоб студенти жили по 5 в кімнаті. Нас живе двоє, є на поверсі кімнати де живуть і по 3. І студентів тут ніхто не доїть. Чомусь мені вдається вчитися, і хабарів не пропонувати. Звичайно якщо в тебе купа бабла і ти плював на науку – то вихід в тебе лише один: ходити і пропонувати гроші за оцінки, тим самим провокувати на хабар викладачів. Хтось так «гарно» обливає брудом, враження складається таке що хтось вас про це просить. Чому ніхто не пише про те як їздить на практику за кордон, про досліди що проводяться в університеті, про студентську капличку? Мені здається що я знаю відповідь, просто тут пишуть ті хто думав що навчання в університеті це: гуртожиток, п’янки і гулянки, а оцінки і знання самі по-собі прийдуть. Люди будьте хоч каплю виховані, і поважайте хоча б себе самих. Бо як то кажуть: «де їдять там не гадять».

,

Більшість поганих відгуків про цей університет - антиреклама, а от позитивні - правдиві. Щоби переконатися, достатньо самому приїхати (40 хв з центра Львова на маршрутці) та і подивитися. А не слухати якихось мутних копитних "магістрів". До речі, керує закладом освіти вже багато років академік, який в політику не лізе.

,

Вчимося при 9 градусах тепла. Не опалюється уже 4 місяць навчальні корпуси. Зате дуже "гріють знання" :(

,

більшість хороших відгуків про цей вуз-реклама, а от негативні і нейтральні - правдиві . керує цим казино вже багато років один і той самий політично фарбований лис, його обслуговує одна і та сама секретарка і грайка дуполизів . викладачі влаштовуються або через знайомство або за грубі гроші, вони не навчають, а доять студиків . хороша школа життя для тих дітлахів, кому батьки ще не зняли рожеві окуляри з носа : тут можна вирішити якщо в тебе є зв’язки і(або) гроші, якщо ні - ти лошок, бери мішок - йди збирати картоплю супер сорту. про погане транспортне сполучення, переповнені маршрутки, життя по 5 чоловік у кімнатці гуртожитка, яка розрахована на 3(трьох), жахливої якості воду, сморід від горіння торфу навколо дублян, сексуальні потяги викладачів до студенток (і студентів) - я писати не буду, ніхто ж не повірить цим байкам про державу в державі , краще почитайте брошуру ЛНАУ про світ, де всі щасливі і розумні . на жаль немає оцінки нуль) Мир ! Будьте уважні !

,

Я навчалася в даному університеті, добре вчилася, проте атестат з оцінками на моє і'мя, мені видали чужий, з трійками. у мене не було жодної трійки. Міняти ніхто нічого не хотів. Будьте обережні з документами. Розумію це помилка механічна, проте вона коштувала мені професії архітектора...

,

супер уніве!!!!!!!!!!!!!!!!!!! рекомендую всім поступати!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Якщо вас справді цікавлять знання, а не просто наявність диплому, забудьте про цей універ. Тут правлять гроші. Платити доведеться навіть якщо все знаєш, в інакшому випадку злетиш зі стипендії. Після першої сесії злетіло пів групи. Зате до платників тут ставляться, як до богів. Але якщо ти збираєшся на платне, то вже можна знайти щось краще, ніж ЛНАУ. Поступила сюди лише тому, що батьки змусили (це був перший рік, коли треба було виставляти пріоритети, і я трохи накосячила з тим). Провчилася перший курс і хочу перепоступати в нормальний ВНЗ. Результат: рік втраченого життя. Універ взагалі чимось нагадує бурсу, і контингент тут відповідний. Коротше кажучи, якщо у вас нормальні бали ЗНО і ви дійсно хочете щось мати в голові, минайте ЛНАУ десятою дорогою.

,

Чесно кажучи, університет ще гірший за бурсу, не поступайте ніхто!!!!

,

та хто вчитись не хоче то поступайте сюда. бабос все вирішить. просто диплом заберете

,

Хороший університет! Раджу усім поступати. Студентські роки пролитять на одному подиху.

,

університет класний! звичайно є свої плюси і мінуси,але хто дійсно вчиться тому і не так вже важко. а на рахунок студентського життя в гуртожитку так взагалі супер! студентські роки були поки що найкращими в житті, ніколи про це не буду шкодувати!

,

Хабарництво процвітає. Особливо жахає хабарництво при захисті дисертацій. Суми крутяться дуже великі. Люди не мають ні совісті ні бога не бояться.

,

Беруть взятки навіть оком не моргнуть,половину викладачів барани,які тільки думають про гроші,чесно ну його нах..... Той універ

,

Кльовий універ. Тут пройшли найкращі мої студентські роки! Викладачі нормальні. Хоча як і усюди - бувають і не дуже. Плюс у тому, що до гуртожитку 5 хв. Головне показати, що ти щось знаєш і старатися. Далі викладачі самі будуть тягнути. Аграрний факультет)))))))))) Відмінну оцінку можна отримати безкоштовно і не обов'язково бути капець якою заучкою чи ботаном.А Завірюха супер декан. Дякую своїм улюбленим викладачам( є реально добрі і людяні) і Петру Даниловичу.

,

дуже класний університет ...землевпорядний найкращий факультет викладачі супер .... вчитися можна і без грошей тільки мати бажання.

,

Дуже класний університет ...Він багато навчив життя. Я закінчив університет на спецеліста Цього року.факультет механіки та енергети......всім дякую.....особливо бару Дніпро

,

Універ нормальний,але реально практика задовбала((ми цілий тиждень ходили на тік і пахали з 9 до 13:00,і в кінці тижня всерівно прийшлось заплатити 100 грн за звіт(((жизнь боль

,

Ну універ норм вчитись можна ( факультет агротехнологій та екології ). Тільки от практика це страшне студентів використовують як чорну робочу силу, з 9 ранку до 2 дня просто вклалуєш на полі.

,

на заочному відділенні страшна корупція,вчителі не хочуть вчити,а тільки брати гроші.ганьба

,

Закінчив факультет механізаціі в 1977р, Це найкращий ВУЗ, Від щирого серця дякую всім викладачам ,які навчили мене бути людиною потрібною іншим людям, Накращі моі спогади про Дубляни,Пройшли роки,але так хочеться ще іще раз приіхати до рідного ВУЗу зустрітися з однокурсниками,відвідати 4-й гуртожиток,де прожили 5років,Привіт викладачам і студентам,які зараз працюють і навчаються у цьому ВУЗі, З роси і води Вам на щастя і многая літ

,

Хто хоче вчитися, той буде вчитися будь де, університет дає шанс. Маю там улюблених викладачів, яких важко знайти в інших університетах.

,

ЛНАУ найкращий універ........ поступайте на факультет механіки та енергетики...... кафедра "Машинобудування" The best)))))

,

Випускники Вишнянського коледжу агрономічного відділення задоволенні від навчання у Львівському НАУ

,

Народ, та не наганяйте на Вуз, тут дають досить пристойні знання. Навіть якщо взагалі не вчишся, всеодно щось відкладеться! Я навчаюсь на економічному факультеті, викладачі шикарні, все норм! Якщо ходиш на пари, і хочаб щось відкриваєш 4 буде. Не треба писати про страшну корупцію, нічого подібного. Все можна здати самостійно і зовсім не напрягатись. Якщо порівняти з ЛНУ Франка, там викладачі дозволяють собі не приходити на пари, за всі роки, які я тут навчаюсь, такого ще не було! Ну якщо вже в крайньому разі треба дати хабара, не переживайте, вас багато не винесе., в іншиз вузах Львова куди більше. Не жалію, що сюди поступила!) все норм, всім задоволена, хоча ні, додайте більше столиків в буфет в головному))))

,

ЛНАУ, гарний вуз, особливо факультет Механіки та енергетики, де декан С.Й. Ковалишин. Поступайте і не пожалієте.

,

Яка держава така і освіта.Але університет хороший якщо вчитися для себе а не батьків.Викладачі хороші....але як для мене то багато непотрібних предметів є..які скорочують тривалість профільних(

,

Колектив ЛНАУ мені сподобався. А от навчання не дуже виробнича база ніяка в енергетиків. шкода що не поступив у другий вуз. Але хто хоче вчитися той Навчиться без сумніву

,

колгосп а не університет!!!!!!!!! стипендії зрізають кому хочуть, а за кого піде трактор то буде мати взагалі підвищену стипендію.....

,

я закінчила ЛДАУ це ВУЗ дуже гарний і красивий,

,

Лнау СУПЕР!!!!!!!!!!!!

,

Хороший навчальний заклад, цікаво вчитись, добрі щирі люди, от тільки не розуміє керівництво, що ми студенти можемо хворіти, страшні перевірки почались цього року, таке враження що казарма ,а не громадська установа. Не мішайте нам вчитись шановні декани!!!! Ви повинні цінити кожного студента, а не відраховувати!

,

в аграрному універі рівень викладання дуже низький!!! в цьому переконався під час навчання, більша частина викладачів родичі деканів, завкафедер і.т.д., всі питання вирішуються через декана на пряму за гроші (особливо на землевпорядному) :( Якщо вчишся сам, то більше 4 не поставлять, бо п"ятірки всі продані. не раджу сюди поступати!!! А студентські роки пройшли незабутньо в гуртожитку :)

,

Хоча я тут не навчалась але все ж таки побачила коментарі про харарі. хочу вам сказати що всюди "беруть" і очима не моргають.я навчалась у Києві в будівельно-архітектурному. Там щей як беруть. Вчителі відкритим текстом перед екзаменом говорять ціну оцінки. Навіть були такі випадки що і відмінники платили просто за оцінку хоча знання мали.

,

дорогі мої читачі, я віддала цьому закладу 8 років свого життя, про що не жалію, вчилась по-різному і деколи платила гроші, але в основному вчилась сама. Після закінчення університету пішла вчитись в аспірантуру, закінчила її але місця для мене не знайшлось, та це не головне, головне те, що роки життя у гуртожитку стали незабутніми та найкращими в моєму житті, я знайшла вірних друзів, подорожувала в гори та на море. Хочу сказати те що те як ви будете вчитись і як пройде ваше життя вирішуєте ви.

,

Вчитися досить не погано. Сама навчаюсь на економічному факультеті, на 2 курсі, задоволена усім. Гуртожитки дійсно в жахливому стані, але жити можна. На рахунок хабарництва, воно поширене всюди і у всіх ВНЗ, якщо хочеш вчитися і вчишся, то можеш здати все сам і без грошей, а ті хто не вчаться а хочуть мати оцінку, ті і платять з кишень батьків. Так що все залежить від тебе, тут цілком дають можливість вчитися. Вчишся маєш хорошу оцінку, не вчишся - плати гроші. Так що не потрібно звинувачувати викладачів, вони вам і так послугу роблять, що беруть ще ті гроші!!!

,

поганий вуз

,

нічого хорошого за роки навчання в ЛНАУ сказати не можу, хабарницька система налагоджена на вищому рівні, і жаль тих викладачів які справді мають хороші знання і бажання донести їх до студентів і тут стикаються з проблемою... студенти навчилися "рішати" а не вчитися, і шо ти тут розказуєш, прийде сесія - буде оцінка... "поступайте в ЛНАУ!!!"- смішно, такі щасливі... хочу сказати що ваші знання нікому тут не потрібні - 500$ і ти студент на магістратурі з середнім балом 3,0, не вірите, запитайте в приймальній комісії... Одним словом бардак!!! О навіть на платну форму просто так тут не беруть, тут трохи дешевше 200$ ось так, і це на найдешевшому факультеті...

,

Університет супер!!!Не знаю як інші факультети,но факультет агротехнологій і екології- найкращий!!!!!Викладачі- привітні,доступно і цікаво викладають свій предмет,декан дбає про своїх студентів,і намагається забезпечити усіх роботою по професії.Тому рекомендую поступати і навчатися у ЛНАУ на агрономічному факультеті.Я ж закінчила університет із червоним дипломом і працюю по професії-агрономом.

,

нормальний універ!!!!

,

Універ так собі, головне знання, моя сестра закінила на еколога, скажіть будь - ласка , а куди іти працювати з такою спеціальністю (у неї червоний диплом, вчилась сама, зараз таких називають заучками)!!!! Хіба що овочі різати на цьому дипломі!!!!!! Навіщо така спеціальність!!!!! Я закінчила на економіста, хочу сказати, що 95% викладачів самі не знають того ж таки бух. обліку, що вони можуть навчити чи пояснити. Нічогісінького!!!! Так що краще вже йти в якийсь технікум на того ж бухгалтера, знання отримаєте набагато кращі!!!! За інші факультети сказати нічого не можу, тому що не знаю!

,

Жихливий університет!

,

Університет просто супер!!! Якщо маєш бабки, можеш поступати без проблем, закінчеш з відзнакою! І взагалі тут всі дуже прикольні, особливо наш ректор.

,

Закінчив ще у2005р., по спец. екологія, нормальний ВУЗ, нормальні викладачі, Скучаю за студ. роками, було супер, Кафедрі екології великий ПРИВІТ)))

,

Поступайте на будівельний факультет! Я його вже закінчую. Знання дають досить непогані. На Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності ми з другом отримали 9 командне місце з 23. Привезли 3 грамоти з окремих предметів. Хто хоче вчитися, той і буде

,

Вуз закончила в 1978 году. До сих пор вспоминаю годы , проведенные в институте. Часто вспоминаю общежитие 3 комнату 99. Мы дружны и сейчас.

,

гарна природа

,

Особисто мені тут подобаеться!!! Мені тільки не подобаеться, що пари до 16:40. Дуже зачаровуюча припода.. Викладачі не погані!!

,

5 балов

,

Привіт. Поступила сюди ще в 2008 році,тоді вже була незадоволена,умови жахливі, відносини між студентами і викладачами шикарні,поводяться з тобою як з другом,приходить сесія і на тебе дивляться як на іноземця))))) одразу всі оцінки пропадають, вирішують відносини,одним словом - бардак, а взятки як і всюди, Є. Жалкую що не пішла до університету....

,

"Не знаю, что хорошего в этом университете, если его так можно назвать?!? ... На предыдущий комент скажу - как же может быть хороший университет, если даже грамотно писать там тебя не научили?!? Хотя половина учащихся там - не только безграмотно пишут, но и говорят. " Я перепрошую, але у будь-якому університеті не вчать писати. Ви, шановні студенти, мали би вміти навчитися правильно писати і читати ще в школі, де Ви вчилися як мінімум 10 років. До речі, більшість негативних коментарів написані вкрай безграмотно. А щодо навчання - все залежить виключно від Вас. Якщо немає бажання отримати освіту та знання, то не потрібно шукати крайніх і звинувачувати всіх у власній ліні. А хабарництво будь-де виникає там, де дають хабарі. Тому, вчіться, а не намагайтеся вирішувати сесію за допомогою зарплат мами і тата. Повірте, для викладача немає більшої втіхи, коли він бачить, що хоч когось навчив предмету, який викладає.

,

Я тут провчився 5 років на факультеті будівництва та архітектури вроження чудові я і мої одногрупники практично усі забезпечині роботою. Хабарі стараються платити тільки ті, що незнають елементарного, хто хочаб трохи стараний здає усе просто і ніхто його не грузить. Раджу поступати

,

Самі більшість хабарників викладачів це в ЛНАУ а соболиво факультет будівництва та архітектури!!!

,

я в ШОЦІ від такого навчання де все можна купити за ГРОШІ І тільки за ГРОШІ САМІ ХАБАРНИКИ ТАМ ПРАЦЮЮТЬ!!!

,

вуз хороший якщо хочеш знати треба самому вчитися

,

ВУЗ НЕПОГАНИЙ, МОЖНА ЗДАТИ ВСЕ БЕЗ ГРОШЕЙ, ВИКЛАДАЧІ ХОРОШІ,АЛЕ ГУРТОЖИТКИ НЕ ДУЖЕ... Знання отримати можна!

,

прікольний універ

,

Універ клас!!! Поступайте не вагаючись

,

я, навчаючись старанно, була змушена давати взятку)корупція тут жахлива!

,

Универ-тупызна....ничого гиршого ще свит точно не бачыв...студенты-алкаши,уси поспывалыся...у мене сусиды з 6 год.ранку п'ють...на кафедрри постийно бухають выкладачи...взяткы буруть алкогольом та грошмы... Студентив заставляють ходыты на тик...якщо видмовляэшся,то тоби знимають степендию,а якщо не маэш то выганяють з гуртожытка...(

,

я навчалася тут заочно(після закінчення технікуму).Багато студентів стаціонару жаліються,що викладачі беруть хабарі,але ж ви ,студенти-ледарі,самі винні.Байдикуєте цілий семестр,а потім бігаєте за викладачами і випорожнюєте батьківські кишені.Треба вчитися,тоді все буде гаразд- не тільки оцінки будуть високі,але і знання будуть чудові.В цьому я переконалася сама. шановні випускники,якщо ви надумали вступати в цей вуз знайте,що знання тут отримаєте чудові,якщо ви,звичайно,цього самі захочете.Успіхів,вам,майбутні студенти.

,

навчалась в лнау 4 роки й на 5 теж буду....хто хоче навчатись той буде навчатись й без грошей......!!!!!!!!!!й нема чого обливати грязюкою!!!!!

,

таких людей як в механічному,а особливо в деканаті,взагалі слід ізолювати від суспільства,нарвані і не виховані егоїсти,половина викладачів сама не розуміє шо вона викладає,не професійні кадри,окрім кількох людей яких направду можна назвати викладачами:Баранович,Дробот...про хабарі я вже писати не буду,тут взагалі становище надскладне...

,

Хто хоче вчитись ,а не платити ..то поступайте а цей вуз.

,

вуз, м'яко кажучи "ацтой". там все застаріле, включно з більшістю викладачів. студенти ідуть туди аби за гроші "порішати" сесії і отримати дипломи.

,

вуз супер

,

супер інститут

,

Закінчив ЛНАУ у 2010. Отримав ступінь бакалавра і більше не маю бажання там учитись. Проблема не в хабарях чи поганому відношенні , а втому що викладачі за декількома винятками , не мають змоги і бажання дати відповідний рівень знань. На сучасному ринку праці зараз цінується не твій диплом ( хай навіть найпрестижніший ) а твій профессійний рівень, знання , навички.На жаль ЛНАУ у цьому плані дуже відстає-навчально -технічна база 60-70 роки минулого століття , на предметах вивчаємо те що у промисловості вже давно відішло ,низький рівень викладання фундаментальних дисциплін-математики і фізики.Хто планує пов"язати свою професію із виробництвом або якимось іншим технічним напрямком раджу або підшукати інший ВУЗ або навчаючись у ЛНАУ підвищувати рівень знань самостійно.

,

Спочатку не дуже хотіла навчатися в Дублянах, але зараз розумію, що це були найкращі роки в житті. Тут багато чого можна навчитися, а гроші платять тільки ті хто не хоче вчитися.

,

Університет непоганий,особисто мені подобається.І гуртожиток може бути (Гуртожиток №7).Особисто я,поступала сама,без грошей.І сесію сама здала,своїми знаннями.Гроші платить тільки той,хто взагалі не хоче навчатися.

,

Навчання супер))

,

супер

,

то можна іти в цей заклад?як думаєте?

,

Тут роблять гроші 80% викладачів, навчання посереднє, ставлення адміністрації до студентів та працівників обслуговуючого персоналу жахливе. Декан кафедри архітектури та будівництва п. Добрянський хабарник страшений, наприклад за вхід в аудиторію з метою захисту власного диплому треба заплатити 100 грн. Існують тут і інші розцінки які встановлюються на вченій раді ректором 50$ з дипломника і байдуже робив сам чи банально платив.

,

На кафедрі будівництва та архітектури хороші кваліфіковані викладачі, але декан Добрянський хабарник високої категорії перед захистом диплому за вхід в аудиторію 100 грн з людини бере є інші ставки від яких не втечеш. Але якщо є голова з мозгами то хабарів платити будеш дуже мало.

,

нормальний університет, сама закінчувала кілька років тому, вчитись можна і навіть без хабарів

,

Закінчив ЛСГІ 40 років тому, син -13 років тому.У нас найкращі спогади про навчання.Хабарі дають невдахи з навчання.,які поступили та тягнуть від сесії до сесії за хабари.

,

Я навчалась тут і не жалію.

,

чесно,я хочу туди поступити,але прочитавши відгуки,я тепер вагаюсь...! порадьте мені!!!

,

Не знаю, что хорошего в этом университете, если его так можно назвать?!? Я там оказалась по случайности, проучилась 3,5 года, т.к. поступала на 3-й курс сразу. И мне не понравилось!!! Согласна с человеком, который описал общаги - это полный ужас и абсурд. На предыдущий комент скажу - как же может быть хороший университет, если даже грамотно писать там тебя не научили?!? Хотя половина учащихся там - не только безграмотно пишут, но и говорят. Насчет взяток - правда. Даже если и учишь все и здаешь - все-равно нужно за экзамены платить. Не заплатишь - не здашь! Кстати - подхалимов там любят!!! Может людям и нравится, потому что они не были в других университетах или хотя бы техникумах (колледжах).... Я училась и в другом, то это просто полный отстой! Люди - имеете мозги - идите лучше в хороший университет, хотя бы в политехнику. Там хоть вас чему-то научат, если имеете желание учится. А если так, для "галочки", ну тогда точно сюда!!! Так-что решать ВАМ!!!! Удачи!!!

,

Дуже класний університет

,

Багато хто говорить про вз"ятки цікаво , а де їх неберуть в кожній сфері їх брали і брати будуть. І найдіть мені буь-ласка хоча б 1 університет де не беруть взяток!А сам університет хороший відзивчива адміністрація і якщо бажання є можна найти себе в суспільному житті університету.А відгуки ідуть нехороші через шлангів які спочатку ніфіга не вчаться а потім мріють щоб найти кому заплатити!

,

У будівельників роблять контрольні зрізи по психології та філософії а після цього відраховують за неуспішність 80 чоловік із 120. причому що всі за рік навчання заплатили наперед. взяточники послідні.

,

Вступила в 1994 році іще в ЛДСГІ. Викладачі були супер, не було корупції. Це були мої самі найкращі роки

,

Дуже класний університет

,

тут працюють одні хабарники...

,

класний універ!!! якщо вчиться дурень йому ніякий заклад не поможе!!! Сам вчився і закінчив! В апщагу ніхто негонить! На рахунок грошей брєд! залежить від того що у твоїй голові!!!!!! На поля ніхто негонить! Таку туфту можуть писати тільки ті які немають з чим порівнювати! взагалі більшість плюсів чим мінусів у Дубянах! знімайте квартиру для тих хто любить тихшу обстановку сервіс умови решта є там! все що пишуть погане невірте бо нетак! взагалі людина це таке створіння яке може пристосуватися практично до всього!!! короче казкове поселення!!!!!!!!

,

Не університет - а посміховисько!!!! Дивно, як це йому аж IV рівень акридетації дали. Максимум це має бути с/г бурсою.

,

Навчання в ЛНАУ (принаймі заочне) - суцільне викачування грошей, платять всі,незалежно від рівня знань.Хоча були і винятки, коли іспит можна було скласти за рівнем знань,якщо відвідував лекції.Але таких був мінімум. Хоча чого кривити душею,якщо хочеш мати диплом про вищу освіту і при цьому не знати викладачів і предмету який вчиш,поступай в ЛНАУ!!! Головне вчасно передавати гроші перед початком сесії тоді за 6 років навчання,тобі треба бути присутнім при вступі в ЛНАУ і захисті диплому, а решту вирішують гроші. Я вже отримала диплом про вищу освіту,але якби не знання отримані на практиці,я не навчилася нічого в ЛНАУ, а коштів витратила стільки, що машину б точно купила. А все через вимогу на роботі мати вищу освіту. .

,

Нічого так жити можна, могло бути гірше

,

Хабарники не поступайте в колгосп( гуртожитки галімі ((

,

Не подобається ЛДАУ? Поступайте в Франка або в Політех, попадете в касу 3-4 рази більшу, а рівель акредитації той самий, хіба будете хвалитися, що у вас диплом дорожчий))).............а баран він все одно баран, з будь-яким дипломом)))

,

Хабарники

,

Я тоже навчалася в університеті,на жаль не мала можливість закінчити у звязку з сімейними проблемами.Мені подобалося коли я вчилася там.Я мала би дяку закінчити ,отримати диплом спеціаліста! А про хабарі-"де не беруть -скажіть мені , Я хотіла би знати!"

,

Вуз класний. Сама зараз там навчаюсь на заочній формі. Закінчила бакалавра і вступила на державну форму навчання на спеціаліста. Викладачі землевпорядного факультету найкращі. Мені дуже подобається в Дублянах. І раджу всім батькам уважно придивитись і зробити правильний вибір на рахунок вступу їх дітей. РАДЖУ тільки ДУбляни!!!!! ВСЕ КЛАС!!!!

,

Люди, якби не було , ви сюди йшли,і не треба нарікати - це гріх ... нормальний заклад , і така ж ВИЩА ОСВІТА.

,

САМИЙ КРАЩИЙ УНІВЕР, І ВИКЛАДАЧІ СУПЕР, ВЧІТЬСЯ І НЕПЛАЧТЕ ЩО ГРОШІ ЗДИРАЮТЬ, ВИ Ж ЗНАЄТЕ КУДИ ІДЕТЕ, А ЯКЩО ТИ ТУПИЙ ТО ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТИ...

,

кажучи відверто поступити самому нереально,ну а сесію можна і самій здати без грошей.ще залежить від викладача,,,,,,,,,

,

найкращий унывер

,

Університет не суперовий, але можна вчитись. Якщо ти дійсно вчишся ніхто з тебе грошей не буде тягнути. В інших університетах беруть хабарі також, проте набагато більші!!!!!!!!! Диплом можна захистити самому і без проблем. Просто треба вчитись.... Я навчаюсь в університеті 5 років і не вважаю, що інші університети чимось кращі!!!!!!!!!!!11

,

там одні ХАБАРНИКИ працюють

,

це не універ а бурса!!! не поступайте шановні абітурієнти суди, а то загробите свої студентські роки!!! будете за кожну сесію платити, пахати на полі, ходити на картошку. умови в гуртожитку ужасні так як і в самому універі! викладацький склад думає тільки про себе, деякі викладачі добровільно примусово заставляють платити гроші за екзамин, і то не маленьку суму! кароче з такого гамна тікати потрібно чим подалі, то вони абітурієнтам говорять шо в них все так класно а насправді....

,

Василинко, не кажи неправди, бо ти не бачила гуртожитків інших вузів. Гуртожитки хоча й не сучасного планування - зате у дуже доброму стані. Так в університет поступають зі слабкими знаннями, бо це переважно сільські діти. А після закінчення вони найкращі спеціалісти- стають народними депутатами, керівниками областей, районів, відомими бізнесменами- бо в нас країна аграрна.

,

Жахливі умови в гуртожитку, до дітей ставляться як до робочої сили,нікому не раджу сюди поступати((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

,

Читала всі коментарі....я просто вшоці...хабарі кругом не тільки тут.....я теж там вчуся.....це правда про викладачів навіть кажуть донести бо при рахуванні їм мало....а про науку навіть незгадують....взагалі на лекції не приходять а як прийдуть по крутяться і втікають як миші.....

,

Та не, нормальний універ,і в гуртожитку тоже нормално жити (якщо не пити кожен день)

,

я провчилась 5 років для того щоб мій диплом припадав пилюкою.....а тепер працюю по зовсім іншій спеціальності.....ЛНАУ - це той варіант ,якщо ви хочете щоб з вашої доньки стала розпусниця , а з сина стане хлопець який вживає алкоголь,наркотики і і буде міняти дівчат як носки...а ті дівчата це будуть ваші доньки ....Батьки задумайтесь над тим чи варто дитину відправляти без нагляду на навчання у гуртожиток....на навчання відправите одних дітей... а по закінченню зустрінете те...чого всі так бояться...

,

Поступайте в лнау там дівчата супер на економічному факультеті)А то шо там гроші беруть то супер.

,

Закінчила цей заклад в 1995р., спогади найкращі, викладачі нормальні, якість отриманих знань найвища! Доречі, якщо вчитися хоча б посередньо у цьому вузі, то будете дуже класними спеціалістами. Той багаж знань, який дає цей заклад дозволяє працевлаштуватися і працювати в будь-якій сфері. Основне бажання вчитися і отримати знання. На рахунок хабарів, якщо знаєте - не платите, а не знаєте то й нема чого кричати на всю Україну про свою недолугість... Привіт усім хто тут вчився, втиться і буде вчитися!!!

,

суцільна корупція,особливо механічний факультет,такі псевдо викладачі як Коруняк,Пасєка є хабарниками з великої букви!!!!!!!!після кількох місяців навчання зрозумієте що це не універ а бурса!!!!!

,

А загалом для батьків: оплата за навчання невисока, гарний парк, близькість до міста, нормальні умови навчання, спокійний контингент студентів, цього року проводяться ремонти по всіх гуртожитках (і вони дійсно кращі за львівські - єдиний мінус - коридорна система, але цього вже не зміниш). Хто має бажання вчитися - для цього є всі умови, головне - не лінуватися ходити на пари. А працевлаштування - це все залежить від особистості, а не вузу. Вчіть мову, розвивайтеся, пробуйте підпрацьовувати уже під час навчання протягом літа - це корисно, будьте активні, беріть участь у молодіжних програмах - і роботу знайти можна. Це не залежить від вузу, де навчалися. Оскільки навчаю в основному студентів спеціальності менеджмент організацій - гарні студенти, хороші діти, радують уже не перший рік.

,

нічого дивного, що в нас навчаються студенти з нижчим рівнем знань - рейтинги вузів ще ніхто не відміняв - тобто уже з першого курсу більшість студентів - це в кращому випадку середній рівень знань за шкільною освітою (а згадайте її рівень). і складається цікава ситуація "я державник - і це вже як вимога до викладача поставити мінімум 4" (а не забувайте шановні студенти, що ваша стипендія - це майже та ж сама зарплата лаборанта або спеціаліста відразу ж після навчання в державній установі і чи ви готові отримувати таку зарплату. працюючи після вузу від 9 ранку до 17-18), або ж я платник - і мені всеодно..і зваживши на так зване велике "хабарництво" є шанс витягнути в батьків на додаткові гроші (яким просто ліньки приїхати і поцікавитися - ходить дитина на пари, чи спить в гуртожитку і що з нею відбувається - телефони в деканатах є і методисти все знають про своїх студентів), а потім як мінімум сидіти по барах.

,

Жахливий універ!!без грошей можна навіть невступати на поріг!!Універ хабарників!!!немаєте багато грошей тоді непробуйте вступати!!!!Нездасте іспити!!

,

нармальний

,

Супер Універ

,

У 1997 році закінчив агрофак (заочна форма). Загалом спогади позитивні. Хоча, щоправда, деякі викладачі тут - аномальне явище. Вчив мене один старий пердун (здається, економіку), але сам навіть у найелементарнішому з даного предмету не орієнтувався. Дуже мені сподобалося те, як подавав свій предмет пан Завірюха. Декому було важко, а я дуже хотів вчитися. Одна річ, коли викладач вчить, та зовсім інша, чи студент хоче вчитися і щось знати. Негативна оцінка - стану гуртожитків. Заочники почуваються бомжами. Щодо хабарів. Є знання в голові - хабарів не треба. Їх вимагають у здібних студентів лише моральні виродки, що викладають там.

,

Діти не виховані, не читають книжок, батьки привчили їх до неробства, здають за них сесії. Але це проблема не ЛНАУ, а всієї України. Недолугі випускники - заочники захищають напівдебільні дисертації. Вчать студентів того що і самі не розуміють. Риба гниє з голови.

,

При опитуванні студентів групи, виявлено, що лише один знає заповіт. Решта не пам'ятають ні одного вірша зі школи. Кого тут вчити?

,

Колись, за радянських часів, навчалось 5% "баранів " у нашому вузі. Тепер 95% "баранів" "вчаться" і на то нема ради. Проблема набагато глибше закопана. Справа в тому, що дітей привчають до хамства їхні ж батьки починаючи із школи, чи пардон, із дитячих ясел. Теперішні, молоді батьки, наполовину дебіли і де візьмуться нормальні діти.

,

універ супер

,

Я закінчила даний універ, працюю по спеціальності,головне бажання вчитися.Ностальгія за студенськими роками

,

Найкращий університет Львова, викладачі супер(деякі), хто немає натхнення до навчання, тому скрізь важко навчатись, і нетреба жалітись на всіх викладачів, якщо твоя голова неварить, то ніякий викладач в цьому невинуват... Природа тут супер...

,

Самий кращий універ

,

Безграмотні люди сюди поступили, так нічого і не навчившись. Але обливають брудом інших, собі подібних. А викладачі дивляться на дебілів та й розказують усяку херню на парах, бо чітко розуміють, що ніколи не донесуть знань до цих людей, яких інтелект ніколи не провідував.

,

Самий кращий університет, Завірюха кращий, група Аг-51(2010р.) най-найкраща.

,

не погано ,якщо вчитись то можна здати і без грошей,!!)

,

Класний ВУЗ. Правда, частина студентів не хочуть або не можуть вчитися, а хочуть лише оцінку (як щось матеріальне). Для таких студентів, кваліфікований викладач, який вміє навчати студентів - "поганий", "несправедливий", " не добре читає" і т.ін. А викладач, який тупо читає лекцію зі шпаргалки, по пів пари розказує свою біографію та всяку хирню, не вимогливий до знань, а на іспиті виставляє тільки 4 і 5(можливо не даром), для неуків такий викладач і "добре читає предмет", і "справедливий" і т.ін. То подумайте хто Вас чого вчить?!

,

Університет супер!Всім раджу туди поступати!Привіт економічному факультету!

,

ЛНАУ найкращий!!!!!!!

,

Мені дуже подобається наш університет)))) "Привіт" економічному факультету, 41кімнаті 3гуртожитку!!!!

,

Нормальний університет

,

Взятки мінімальні,беруть 95% викладачів, по буху класно залазити в 6 гуртожиток через газову трубу коли вахтьорша не пускає,на парах в Дмитроци бажано сидіти тихо якшо не хочиш получити 50 листочків А4 своїм почерком...Можна ше багато писати,але в мене зараз сесія(збираю гроші)

,

супер.......

,

Універ супер,а навчання не дуже.Взятчники ....ужас.Привіт 11кімнаті,3 гуртожитка.

,

"Професор Тимошенко - алкаш, як і майже половина доцентів і професорів, і взяточники - Жах" - так він є один з гірших - знань ніяких = хабарник і пияк!!! Універ 5 балів але такик професорів треба гнати !!!

,

дуже класссний унiвер!!!

,

Привіт Пилипів Лілі і Равлінко Христі які там вчаться,любаю вас стрийський коледж група Б-31 супер

,

вуз нормалъний

,

Універ супер

,

Поганому танцору-і вони мішають!людина яка шукає негатив-знайде його усюди.Не факт що кожен з нас заслужив на те, що нам там запропонували.Я згадую ЛДАУ з позитивом.

,

Університет як університет,найбільший уклін Поплавському Василю Григоровичу І Магійович Руслані Іванівні,ваша наука не пропала даремно!

,

Дуже класний університет.

,

Закінчила у 2001 році) Університет сам по собі нормальний)і викладацький склад теж) хоча вийнятки є)), а так коже має право вибору) хоча диплом агрономічного факультету мені взагалі не пригодився))) прийшлось закінчити інший вуз за іншим напрямком

,

Гроші тягнуть не маленькі, а сам не здасиш ніколи,бо це викладачам не вигідно. Навіть ті хто йде на "червоний" диплом не наважуються здавати все самостійно і самостійно робити дипломні проекти, бо вони знають, що ніколи їх не захистять.

,

Дуже класний університет

,

Університет класний, люди хороші, викладачі нормальні))))- Гарна місцевість , класний парк і свіже повітря))))-маса різних розваг і спортивної діяльності)))-вчуся на 2 курсі і нікаплі нежалію що сюди поступив , одним словом цей університет самий кращий , ніколи би непроміняв на другий))))-тому раджу сюди поступати , непожалієте.....)))))))).....

,

Люблю цей вуз і син мій тут вчмться! Раджу всім хто хоче вчитись!!!

,

Дуже класний Універ!!!!

,

Чудовий унiверситет.Рекомендую всiм.

,

Один з найкращих ВНЗ України!!!!!!!!!!!!!! Провчилась там 5 років! Ні хвилини не шкодую! Не отримує знань лише той, хто не виявляє бажання до цього. І далеко не викладачі в цьому винні! Не поважаю тих студентів, які не хочуть вчитись і критикують через це універ! У нашому ВНЗ маса хороших людей, які мають на меті дати знання студентам! Навіть на економічному факультеті, навіть на кафедрі менеджменту)))))))))))))! Хоч і декан у нас - слимак безхребетний!

,

Я тут вчився і мої Батьки.Рекомендую... колиска української незалежності.

,

Універ супер,впринципі,якшо мати шось в своїй голові,то можна поступити будь-де ,люди,яка різниця який університет,головне вивчитись,здобути вищу освіту,а диплом один і той самий всюди.....Я не розумію чого вам все не подобається....народ там класний,а викладачі афігенні,якшо хочеш вчитись і здобути вищу освіту то вчись і не перибирай вищі заклади,все-таки вони чогось вчать,щоб в подальшому житті з нас були якісь люди......моя вам порада не крутіть носом,якшо пусто в голові і тебе взали в ЛНАУ то тішся,бо чогось навчать і вже буде толк(не буде вітер в голові літати)!!!!!!!Я вчусь в ЛНАУ(Дублянах)і мені подобається,тут круто,приміщення з нормальними умовами,гарний парк.....одне задоволення!!!!!Бажаю успіху студентам.....удачі вам)))))

,

Дуже жалію що моя дитина сюди поступила. Уммови в гуртожитку жахливі таракани, миші, щурі. До дітей відносяться як до робочих а не студентів. В кімнаті з умивальниками прогнилі труби і жахливий сморід а про туалети я взагалі мовчу повна антисанітарія ! В карцері і то мабуть краще

,

Найкращий університет Львова!!!!!

,

Хороший вуз, нормальне навчання. Я вчилась, і не шкодую. Кожен творить своє життя як хоче. Це і стосується навчання!!!!

,

найгірший університет у світі.У прийм. ком.працюють безсердечні видри!

,

ЛНАУ- це не універ, максимум рівень училища, якогось! Матеріальної бази ніякої, як літератури, так лабораторій, нема договорів з підприємствами, що до проходження практики, викладацький склад майже відсутній, на факультет 2-4 викладача, решту заробітчани. Гуртожитки жахливі, в кімнатці, яка розрахована на 3-4чол. живе по 5-6 чол. При тому, що селять в гуртожитки всіх під ряд окрім студентів. На весь гуртожиток 1 душова кімната!!! В якій є типу 6 кабінок, але реально в більшості працює тільки-4. До студентів взагалі ставлення, як не до людей. Забивають голову досягненнями всякими: футбол, важка атлетика, традиції і т.п., а самі тихо гребуть гроші, в і так не багатих студентів. Хіба можливо таке, що в навчальному закладі 4-го рівня акредитації, знімають потік з пар і збирати картоплю, буряки і т.п. !!!! Або стадіон "Україна" у Львові від снігу чистити!!!! Це навчальний процес? Ні за що сюди б не поступав, як би знав, що тут твориться!!!

,

Вчyся тут уже 3 роки і мені нормально,не жалію,що сюди поступив.

,

Класний Універ!!!!!!!!!!!!

,

Да прікольно там мені дуже там сподобалося)

,

закінчив 10 років тому- колгосп колгоспом. Починаючи від матеріально-технічного забезпечення так і закінчуючи рівнем переважної більшості викладацького складу. Одним словом- дуже багато баранів-викладачів, навчити не здатні, а хабарі беруть ;)))

,

колгосп,одним словом

,

Університет нормальний , навіть суперовий))))

,

Університет-----суперовий)))))))))))))))0Хто хоче в цивілізацію---то не хай в Оксфорд поступає!!!!!!Взятки Якщо і беруть----то помірні)))Більшість предметів здаєш сам))))))))))))0Поступайте_-----не пожалієте))))

,

Вуз нормальний, А Дубляни - затуркане село.

,

Самий кончаний універ

,

Универ найкращий в світі

,

самі хабарятини там є ...поступати туди не хочу,....грошей шкода...Щоб вони потім їх пропивали шолі???.правильно сказано що у кожній сімї не без виродка - у нашій сімї "Україні" виродок - цей універчик)))) хм....

,

ВУЗ нормальний. У кожній сім"ї не без виродка

,

Класний ВУЗ ,та викладачі хороші ,які знають гарно викладати програми

,

круто

,

Я вважаю, що можна спокійно провчитися без грошей всі 5 чи 6 років, звичайно ж якщо є розум та бажання вчитися! не тільки у вашому ВНЗ, але й у багатьох інших!

,

провчилась 5 років в даному вузі і не жалію. Тут класно, тут супер, а якщо ще і вчитись то можна получати досить гарні оцінки. Ніколи не промінялаб ЛДАУ на будь-який інший вуз...

,

я жалію що провчився 5 років в лдау.з дипломом с.г тільки на трактор,або в колгосп.За гроші можна не ходити.Беруть всі.

,

Більшість з вас,студентів,не зовсім розумієте,що таке навчання у ВНЗ.По-перше:ніхто не заставляє Вас платити при вступі-це ж Ви самі шукаєте людину,яка б вас "просунула" у цей заклад.По-друге:якщо у Вас достатньо розуму,знайдете підхід до кожного викладача(без $).По-третє:не сам процес навчання основний,робіть основний акцент на саме перебування у цьому широкому колі неординарних і різних людей(студенток).І саме основне,коли навчання закінчиться,ви будете жаліти,що провели його не так як потрібно.ВНЗ-це школа виживання,якщо не навчишся жити там,тут буде важче!!!

,

ЛНАУ -Самий кращий ВУЗ в Україні!

,

хочу туда поспупати_а хабарі беруть))

,

навчання так собі, але я не скаржусь

,

the best..))

,

прикольний універ!!!!!

,

Дуже класно,мені подобається...

,

може бути !

,

Ха... точно найкращий!!!

,

Мій університет:)

,

Я там вчуся , мені подобається

,

Супер універ, самий кращий в Україні=)


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Дублянах