Полтавський юридичний інститут «Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» (ПЮІ)

Полтавський юридичний інститут «Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» (ПЮІ)

Полтавский юридический институт «Национального юридического университета имени Ярослава Мудрого» (ПЮИ)

  • Платне навчання
  • Гуртожиток
  • Безкоштовне навчання

1000
студентів
38
викладачів
27
кандидатів
наук
8
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Про ЗВО/ВНЗ

Інститут готує фахівців для органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і судових органів, господарських організацій та інших сфер юридичної практики за денною і заочною формами навчання за спеціальністю «Правознавство», освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр» та «Магістр». Ліцензований обсяг прийому студентів становить: за денною формою навчання — 225 осіб, за заочною — 150 осіб.

Викладачі Інституту є висококласними фахівцями-юристами, які володіють практичними навичками правової роботи, а також знаними спеціалістами гуманітарного та соціально-економічного напрямків. Беруть активну участь у написанні навчальних і наукових праць, є активними учасниками міжнародних, всеукраїнських, регіональних науково-практичних конференцій. На кафедрах регулярно проводяться наукові та науково-практичні заходи.

Полтавський юридичний інститут має надзвичайно потужну матеріально-технічну базу; в ньому створено всі необхідні умови як для оволодіння обраною спеціальністю, так і для всебічного розвитку. Загальна площа учбового корпусу складає 13 917 м2. В його приміщенні розташовані 6 лекційних залів, навчальні кабінети, аудиторія дистанційної освіти, спортивний, комп’ютерний та тренажерний зали, басейн, сучасно оснащені конференц-зали, бібліотека з книгосховищем та читацьким залом, музей криміналістики, зал засідань та ін. Їдальня ресторанного типу складається з двох обідніх залів та буфета, де представлені різні та ексклюзивні смачні страви.

Для відпочинку та оздоровлення студентів збудовано спортивно-оздоровчий комплекс, до складу якого входить спортивний зал загальною площею 521 м2 та кімната з сучасними тренажерами, професійний басейн загальною площею 1168 м2, спортивні майданчики, футбольне поле з покриттям із штучної трави та майданчик із натуральним покриттям для гри в баскетбол та волейбол, а також бігові доріжки.

На території інституту розташований сучасний дев’ятиповерховий гуртожиток готельного типу загальною площею 5607 м2. На кожному поверсі гуртожитку розташовані житлові блоки, туалетна та ванна кімнати, а також кухонний блок. Оздоблення приміщень гуртожитку виконано з високоякісних матеріалів, житлові та передні кімнати містять зручні сучасні меблі.

Директор Полтавського юридичного інституту — Криницький Ігор Євгенович.


Відгуки

77
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Гражданский ВУЗ :)

,

Цивільний ВНЗ :)

,

Цивільний вищий начальний заклад :)

,

Цивільний ВНЗ ;)

,

Інститут зробив з мене людину :)


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Полтаві, коледжі в Полтаві, курси в Полтаві, репетиторів в Полтаві, роботу в Полтаві.