Рівненська філія Європейського університету

Рівненська філія Європейського університету


  • Рівне · вул. Київська, 64-Б, 33000
  • (0362) 62-04-75
    (0362) 62-34-43
  • postmaster@rivne.e-u.in.ua
  • денна, заочна
  • бакалавр, спеціаліст
  • ЗВО (вуз) заснований у 1998 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

  • Платне навчання

2000
студентів
110
викладачів
40
кандидатів
наук
4
професори
і доктори наук

Спеціальності

Про ЗВО (вуз)

Матеріально-технічна база: 2 власні приміщення, спортивний комплекс, бібліотека, читальний зал, комп'ютерні лабораторії, студентське кафе.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Поступав у Європейський університет у 2008 році, провчився 1 семестр першого курсу не до кінця і забрав документи у грудні 2008, перейшов у інший університет на 1 курс щоб не втрачати рік і навчатись у нормальному університеті. Студентів дуже загружали різними непотрібними предметами і завданнями щоб студент фізично не встиг все зробити і вивчити і щоб залишалось тільки платити за якісь предмети за оцінку на екзамені, якщо не за всі предмети то за якусь частину предметів. Я за оцінки не платив нікому, здавав вчасно всі завдання і по багатьох предметах мені занижували оцінки і ставили від 61 до 75 балів, більше ніхто не ставив. А був ще дивний викладач то взагалі відмовлявся приймати завдання і вигадував помилки яких там не було і заставляв щось виправити і подумати, мабуть натякав що треба заплатити, він прийняв тільки 2 із 7 лабораторних робіт по цій причині, але я йому нічого не платив. У грудні 2008 забрав документи звідти! Там не навчання було!

,

Вчився в даному університеті сім з половиною років та отримав три дипломи, бакалавра та спеціаліста по фінансах і диплом магістра по менеджменту. Скажу зразу що ввесь негатив який вище написаний це все неправда. Університет хоч і не великий та відомий, але якістю освіти вражає. За ввесь період навчання єдине за що заплатив це за бланк диплома і все. Викладачі справжні професіонали і відносяться до кожного студента як до рідної дитини. Майже всі студенти даного університету на 4 курсі працють по спеціальності оскільки університет допомагає працевлаштуватись, і гасло університету "вчись працюючи" це не пусті слова. Не зважаючи на те що даний вуз є приватним найкращі студенти мають можливість отримувати стипендію міського голови.

,

Діти , тікайте звідти!!!!!!!!!!!!!!!! Це дуригрош. Я навчалася там 6 років але диплом недістала,попросили 1000 баксів і це в 2007р.Була старостою групи,все по рахункам сплачувала,а залишилася нізчим.Звинувачую впершу чергу себе та свою дурну-наівну голову,а самі головнв ролі виконали СОК і ВПК.Біжіть звідти! Таких як я студентів(колишніх) дуже багато.Бажаю здобути нормальну освіту!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

втік звідци в мегу!!!! в мегу дуже круто!

,

Хуже бурсы!!! Навчається не більше 10 чоловік, освіти немає ніякої, все рішається за гроші. Деякі преподи прогулюють пари і не зрозуміло за що їм платять зарплату. За такі умови навчання яб платив 50 грн в рік а не 5000 грн. Я дуже надіюсь мій відгук комусь допоможе і Ви не зробите помилку як я (два рокі навчання марно та 10 000 грн). Дуже часто буває приходиш на пари і назад їдеш додому бо навіть ніхто на роботу не приїхав в універ. Це не універ а контора по видачі дипломів

,

Навчалась у даному університеті до 2012р. Можу сказати лише хороше. хороші викладачі, які до кожного з нас ставилися як до рідних. А ті, хто писав відгуки, таке враження, що замовні, адже спочатку навчилися б писати без помилок, а тоді вже гадити. Як ви взагалі могли навчатися у Вузі, коли писати не вмієте, ви напевно, навіть школу не змогли закінчити не те що університет!!!!!

,

Рівень освіти 0, відносяться до студентів як до бидла, вимагають гроші за екзамени та заліки, я навчалася в 2002-2007р.р., не рекомендую.

,

Хуже бурси,не рекомендую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! за ті грощі які маєш вложити в цю бурсу, краже поступи в любий інший заклад чим сюди.

,

ходять чутки що за 2 останні роки цей так званий вуз завалили повністю навіть студентів не лишилось всі втікають бо відношення до студентів страшне не деканат а нетверезий зоопарк.А гол.бухгалтер гавкає до людей там вчилась моя донька і ми в 2012 забрали документи із-за скандалу з нею.чао

,

Даже не знаю,как оценить! На первый взгляд все хорошо, но копнуть очень плохо. Во первых: дозвонится и узнать информацию практически не возможно такое впечатление, что звоню в кремль Путину. Во вторых: руководство всегда отсутствует и девочка секретарь не знает, кто когда будет и будет ли вообще.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Рівному, а також коледжі в Рівному, курси в Рівному, репетитори в Рівному, робота в Рівному