Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій (ТІСІТ)

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій (ТІСІТ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Пiдготовче вiддiлення

Спеціальності

Факультети

Спеціальності для вступу за ступенем "бакалавр" 

 • Міжнародні економічні відносини;
 • Економіка;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
 • Маркетинг;
 • Соціальна робота.

Спеціальність для вступу за ступенем "магістр" 

 • Економіка ( спеціалізація: економіка інновацій та міжнародного підприємництва).

Напрями підготовки для вступу на 2-3 курс навчання ступеня бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст

Абітурієнтам

Підготовчі курси: предмети (математика, українська мова, історія, географія та ін.);

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](0352) 52-83-10.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](0352) 52-83-10.

Про ЗВО/ВНЗ

Українсько-польський вищий навчальний заклад - Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій (ТІСІТ) створений  7 грудня 2001 року на перших, установчих зборах засновників.

У своїй діяльності інститут орієнтується не на кількість студентів, а на високу якість підготовки спеціалістів та на виховання лідерів - еліту українського суспільства. Ми бачимо необхідність появи лідерів нового типу, не лідерів-адміністраторів, а лідерів-реформаторів. В епоху, коли вся світова спільнота перетворюється в інформаційне, мережеве суспільство, Україна, як ніколи, потребує нового бачення, нових ідей та нових людей, що володіють світовими управлінськими навичками в галузі економіки, фінансів, виробництва, маркетингу, соціальної роботи та інформаційних технологій.


Відгуки

22
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я закінчила інститут вже 5 років тому,задоволена на той час як я вчилася було дуже весело,цікаво,інтересно.Навчатися було не важко,хабарів не брали,викладачі добрі,розумні давали нам усі знання для того,щоб ми навчилися,а для того хто не ходив на пари,не вчився,то й для того всі погані і безвідповідальні.

,

Супер інститут!!!!! Рекомендую

,

Жахливий інститут! Викладачі безвідповідальні! Потрібно бігати за ними і просити, щоб прийшли на пару чи на екзамен! Оцінки ставлять такі які хочуть і пофіг на студентів. "Сімейний бізнес", а не інститут! Бардак!

,

Інститут досить хороший для того, хто хоче вчитися і отримати знання, а не отримати диплом за гроші. Взяток не беруть... Майже...))) Один раз за 4 роки прийшлося "помастити", але "не жирно"))). Цей викладач працював у інституті тимчасово, на підміні. А так все було пучком). Деканат - супер. Часто згадую)

,

Вчитися можна, якщо хочеш, На відміну від інших вузів хабарів ніхто з викладачів не вимагають або ж як в інших вузах - не відмовляються, як кажуть знайомі однокласники, тут мови про це не має. Не знаю як на заочній на денній точно. Інколи викладачів не ставлять погану оцінку, а відправляють знову довчити, що трохи незручно, але вчитися все ж потрібно. Тих, хто не вчиться, не здає екзамени - відраховують, знайомого відрахували, так як хтось пише що просто витягують гроші так не видно, може раніше було, зараз то якщо злісно не ходити на пари - відраховують. Що ще добре, по цінах навчання, якщо з см'ї двоє вчаться то є знижка, але треба вчасно здавати екзамени. Деколи польські викладачі приїжджають в гості, лекції проводять, але треба польську на першому курсі вчити добре, щоб їх розуміти).


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Тернополі, а також коледжі в Тернополі, курси в Тернополі, репетитори в Тернополі, робота в Тернополі