Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.

Севастопольська філія Саратовського державного соціально-економічного університету (СФ СДСЕУ)

  • Безкоштовне навчання
  • Платне навчання

Спеціальності

Про ЗВО/ВНЗ

Наказом міністра освіти Російської Федерації від 07.08.2003 р. № 3264 був відкритий Севастопольська філія Саратовського державного соціально -економічного університету. Його відкриттю передували серйозна робота і активне ділове співробітництво ректорату університету та уряду Саратовської області з керівництвом Міністерства освіти і науки України , керівниками міської державної адміністрації Севастополя з підписання міжурядової Угоди про відкриття філії . 21 липня 2003 було підписано Протокол ( Угода) про його створення і функціонуванні. Відкриття цієї філії було високо оцінено Президентом РФ В.В. Путіним.

   У Севастополі і околишньої зоні проживають більше 300 тисяч жителів. У місті функціонують 56 шкіл різного типу , близько 10 професійних навчальних закладів і коледжів I - II рівнів акредитації. Щорічний випуск учнів загальноосвітніх шкіл складає більше 4000 чоловік і понад 200 чоловік - з професійних навчальних закладів. Підприємства та організації міста в нових умовах господарювання відчувають дефіцит у висококваліфікованих фахівцях , в той час як багато працівників бухгалтерсько- економічних служб підприємств , податкових , банківських установ , комерційних структур не мають спеціальної вищої економічної освіти . Досі тут був відсутній профільний економічний вуз державної форми власності. Адміністрація Севастополя займає активну позицію в питаннях підтримки місцевого бізнесу та товаровиробників . Тому відкриття в місті філії одного з найстаріших і найпрестижніших державних навчальних закладів Російської Федерації - Саратовського державного соціально -економічного університету - дозволить успішно вирішувати багато кадрові проблеми міста і прилеглих районів і сприятиме подальшому розвитку виробництва та економіки регіону.

Перші зустрічі з офіцерами Чорноморського флоту , з моряками підшефної бригади морської піхоти , з учнями місцевих шкіл показали , наскільки своєчасна й актуальна була ідея уряду Саратовської області та ректорату університету створити в Севастополі філію Саратовського державного соціально -економічного університету. Цей намір дуже гаряче підтримала Рада ветеранів Севастополя . Сьогодні в місті немає можливості отримати якісну вищу економічну професійну освіту через відсутність державних або приватних вузів економічного профілю , що мають державну акредитацію. Виїжджати ж для здобуття освіти у інші регіони України може далеко не кожен , особливо з числа молоді, для якої російська мова і сьогодні є рідною і єдиним.

Севастопольська філія 24 вересня 2003 отримав у Міністерстві освіти Російської Федерації ліцензію на право здійснення освітньої діяльності у сфері вищої професійної освіти за спеціальностями « Фінанси та кредит» , «Бухгалтерський облік , аналіз і аудит» та «Менеджмент організації ». Паралельно з ліцензуванням філії в Міністерстві освіти РФ були представлені документи в Міністерство освіти і науки України для отримання української ліцензії . В даний час пройшла перевірка філії комісією Міністерства освіти і науки України на відповідність навчально-методичної бази , навчально -методичної роботи та кадрового забезпечення ліцензійним вимогам Міністерства освіти і науки України . У квітні 2006 року прийнято рішення Міністерством освіти і науки України з видачі ліцензії філії на ведення освітньої діяльності.


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Это какой-то кошмар одна сплошная коррупция


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Севастополі, а також коледжі в Севастополі, робота в Севастополі