Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ІМВ)

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ІМВ)


 • Київ · вул. Мельникова, 36/1, 04119
 • (044) 481-45-57
  (044) 481-45-19
  (044) 481-45-12
  (044) 481-45-02
  (044) 483-91-14
 • office@iir.kiev.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1945 році. Статус національний. IV рівень акредитації. Диплом державного зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

2500
студентів
200
викладачів
80
кандидатів
наук
25
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Абітурієнтам

Довузівська підготовка: вул. Володимирська, 60 (Головний навчальний корпус), к. 165. Тел.: [відкрити контакти](044) 239-31-08, [відкрити контакти](044) 239-36-46, [відкрити контакти](044) 521-33-83; Тел./факс: [відкрити контакти](044) 239-32-63, [відкрити контакти](044) 521-35-50; [відкрити контакти](044) 257-12-08; e-mail: [відкрити контакти]prep_depart@univ.kiev.ua. Слухачам денної форми та короткотермінових курсів надається гуртожиток.

Сайт приймальної комісії: vstup.univ.kiev.ua

Сайт підготовчого відділення: pv.univ.kiev.ua

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](050) 598-59-20 .

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](050) 598-59-20 .

Про ЗВО (вуз)

 У сучасному глобалізованому світі успішний розвиток кожної країни нерозривно пов’язаний із системою міжнародних відносин, що виявляє себе у багатьох вимірах – історичному, економічному, правовому, інформаційному тощо. Дослідження міжнародних відносин і підготовка фахівців для цієї сфери людської діяльності є необхідною умовою ефективного функціонування будь-якої держави.

Інститут міжнародних відносин Указом Президента (від 30 травня 1995 року) було визначено головним науково-методичним центром з підготовки фахівців для роботи у сфері міжнародних відносин та зовнішньої політики нашої держави.

Поєднуючи розвиток наукових досліджень, інноваційні освітні технології, унікальний педагогічний досвід і професійність викладачів, обдарованість та прагнення до знань студентської молоді, Інститут сьогодні виступає провідним навчальним закладом України, який працює у галузі міжнародних відносин за спеціальностями - міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародні економічні відносини, міжнародна інформація, міжнародний бізнес, країнознавство.

Місія ІМВ - забезпечувати розвиток та вагомі досягнення України шляхом професійної підготовки висококваліфікованих фахівців, здатних ефективно працювати у внутрішньодержавному просторі та гідно представляти державу на міжнародній арені.

Головна мета ІМВ - забезпечувати найвищий в Україні рівень освіти у сфері внутрішньодержавного розвитку та міжнародних відносин.

Пріоритетні завдання:

 • створення інноваційного інтелектуального середовища для формування високорозвиненої особистості, що володіє глибокими фундаментальними знаннями та прикладними навичками відповідно до напрямів підготовки фахівців ІМВ;
 • розвиток наукових досліджень професорсько-викладацьким складом у співпраці із обдарованими студентами у визначеній галузі;
 • інноваційні освітні технології з акцентом на прикладних аспектах у підготовці фахівців - оновлення навчальних курсів відповідно до світової практики та глобальних викликів, створення «англомовних магістерських програм» ,проведення відкритих лекцій та практичних майстер-класів провідними фахівцями світового рівня у галузі міжнародних відносин, впровадження сучасних інформаційних технологій.
 • активне міжнародне співробітництво - надання викладачам та студентам найкращих можливостей для обміну досвідом, навчання та стажування за кордоном, спілкування з відомими особистостями, що є визнаними у світі авторитетами у сфері міжнародних відносин.
 • створення умов для професійної самореалізації та кар’єрного зростання випускників Інституту, підтримка постійних зв’язків з роботодавцями України та зарубіжними партнерами. 

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Розчарування і "савок" це єдині слова якими можу описати навчання.

,

Закінчив з відзнакою Київський інститут міжнародних відносин. Корупції щодо себе не відчув. Рівнем здобутих теоретичних знань і практичних навичок задоволений.

,

Система обучения абсолютно не подстроена под европейский манер. Относительно преподавания 50/50. Есть шикарные преподаватели, а есть и такие которые монотонно читают лекцию на листочке и не заботятся о том, чтобы проявить интерес к предмету. Зачем вообще такие преподаватели...? Некоторые семинаристы ведут себя пафосно и высокомерно. Институт теперь может лишь вспоминать какой он был хорош когда-то, но не теперь. Можно встретить достаточное количество студентов, которые, поверив рейтингам, решили поступать в это заведение. Однако, в последствии, были разочарованы. Итог: если вы готовы тратить на контракт в КИМО - лучше оплатите ребенку за эти деньги образование непосредственно в Европе.

,

Чудові педагоги, найкращі умови, навчання на відмінно. Студентське життя вирує на повну

,

- Тотальна корупція - Відсутність будь-якої позалекційної активності - Надто велике та дороге місто: великі витрати на проживання, харчування та розваги - Криміногенна ситуація - Застаріла радянська система освіти та викладання Висновок: Ви просто дарма витратите час, адже заплатите за 4 роки за проживання + здачу іспитів більше, ніж за навчання на контракті.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві