Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ІМВ)

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ІМВ)


 • Київ · вул. Мельникова, 36/1, 04119
 • (044) 481-45-57
  (044) 481-45-19
  (044) 481-45-12
  (044) 481-45-02
  (044) 483-91-14
 • office@iir.kiev.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1945 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом державного зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

2500
студентів
200
викладачів
80
кандидатів
наук
25
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети


Абітурієнтам

Довузівська підготовка: вул. Володимирська, 60 (Головний навчальний корпус), к. 165. Тел.: [відкрити контакти](044) 239-31-08, [відкрити контакти](044) 239-36-46, [відкрити контакти](044) 521-33-83; Тел./факс: [відкрити контакти](044) 239-32-63, [відкрити контакти](044) 521-35-50; [відкрити контакти](044) 257-12-08; e-mail: [відкрити контакти]prep_depart@univ.kiev.ua. Слухачам денної форми та короткотермінових курсів надається гуртожиток.

Сайт приймальної комісії: vstup.univ.kiev.ua

Сайт підготовчого відділення: pv.univ.kiev.ua

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](050) 598-59-20 .

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](050) 598-59-20 .

Про ЗВО (вуз)

У сучасному глобалізованому світі успішний розвиток кожної країни нерозривно пов’язаний із системою міжнародних відносин, що виявляє себе у багатьох вимірах історичному, економічному, правовому, інформаційному тощо. Дослідження міжнародних відносин і підготовка фахівців для цієї сфери людської діяльності є необхідною умовою ефективного функціонування будь-якої держави.

Інститут міжнародних відносин Указом Президента (від 30 травня 1995 року) було визначено головним науково-методичним центром з підготовки фахівців для роботи у сфері міжнародних відносин та зовнішньої політики нашої держави.

Поєднуючи розвиток наукових досліджень, інноваційні освітні технології, унікальний педагогічний досвід і професійність викладачів, обдарованість та прагнення до знань студентської молоді, Інститут сьогодні виступає провідним навчальним закладом України, який працює у галузі міжнародних відносин за спеціальностями - міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародні економічні відносини, міжнародна інформація, міжнародний бізнес, країнознавство.

Місія ІМВ - забезпечувати розвиток та вагомі досягнення України шляхом професійної підготовки висококваліфікованих фахівців, здатних ефективно працювати у внутрішньодержавному просторі та гідно представляти державу на міжнародній арені.

Головна мета ІМВ - забезпечувати найвищий в Україні рівень освіти у сфері внутрішньодержавного розвитку та міжнародних відносин.

Пріоритетні завдання:

 • створення інноваційного інтелектуального середовища для формування високорозвиненої особистості, що володіє глибокими фундаментальними знаннями та прикладними навичками відповідно до напрямів підготовки фахівців ІМВ;
 • розвиток наукових досліджень професорсько-викладацьким складом у співпраці із обдарованими студентами у визначеній галузі;
 • інноваційні освітні технології з акцентом на прикладних аспектах у підготовці фахівців - оновлення навчальних курсів відповідно до світової практики та глобальних викликів, створення «англомовних магістерських програм» ,проведення відкритих лекцій та практичних майстер-класів провідними фахівцями світового рівня у галузі міжнародних відносин, впровадження сучасних інформаційних технологій.
 • активне міжнародне співробітництво - надання викладачам та студентам найкращих можливостей для обміну досвідом, навчання та стажування за кордоном, спілкування з відомими особистостями, що є визнаними у світі авторитетами у сфері міжнародних відносин.
 • створення умов для професійної самореалізації та кар’єрного зростання випускників Інституту, підтримка постійних зв’язків з роботодавцями України та зарубіжними партнерами.

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Порошенко Петро Олексійович, 05.09.2020, 11:30

Закінчив з відзнакою Київський інститут міжнародних відносин. Корупції щодо себе не відчув. Рівнем здобутих теоретичних знань і практичних навичок задоволений.

Андрей, 20.08.2019, 13:33

Система обучения абсолютно не подстроена под европейский манер. Относительно преподавания 50/50. Есть шикарные преподаватели, а есть и такие которые монотонно читают лекцию на листочке и не заботятся о том, чтобы проявить интерес к предмету. Зачем вообще такие преподаватели...? Некоторые семинаристы ведут себя пафосно и высокомерно. Институт теперь может лишь вспоминать какой он был хорош когда-то, но не теперь. Можно встретить достаточное количество студентов, которые, поверив рейтингам, решили поступать в это заведение. Однако, в последствии, были разочарованы. Итог: если вы готовы тратить на контракт в КИМО - лучше оплатите ребенку за эти деньги образование непосредственно в Европе.

Юлія С., 28.03.2018, 08:29

Чудові педагоги, найкращі умови, навчання на відмінно. Студентське життя вирує на повну

Юля Родіонова, 16.07.2017, 23:31

- Тотальна корупція - Відсутність будь-якої позалекційної активності - Надто велике та дороге місто: великі витрати на проживання, харчування та розваги - Криміногенна ситуація - Застаріла радянська система освіти та викладання Висновок: Ви просто дарма витратите час, адже заплатите за 4 роки за проживання + здачу іспитів більше, ніж за навчання на контракті.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві