Дніпровський державний аграрно-економічний університет (ДДАЕУ)

Дніпровський державний аграрно-економічний університет (ДДАЕУ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Військова кафедра

3434
студенти
351
викладач
158
кандидатів
наук
53
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

 • Агрономічний факультет.
 • Біотехнологічний факультет.
 • Факультет водогосподарської інженерії та екології.
 • Факультет менеджменту та маркетингу.
 • Інженерно-технологічний факультет.
 • Факультет обліку і фінансів.

Абітурієнтам

Довузівська підготовка

Підготовче відділення є структурним підрозділом в
складі Навчального відділу Дніпровського державного аграрно-економічного
університету (далі – Університет), метою якого є підвищення рівня загальноосвітньої підготовки до вступу в університет та складання зовнішнього незалежногооцінювання (ЗНО) / національного мультипредметного тесту (НМТ) майбутніх вступників: учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів фахової передвищої освіти, інших. Навчання на Підготовчому відділенні проводиться на шестимісячних, трьохмісячних, місячних підготовчих курсах або в інші індивідуально встановлені терміни. Форма навчання – очна. В окремих ситуаціях передбачається організація дистанційної форми навчання на підготовчих курсах з використанням засобів дистанційної комунікації (платформа Zoom, Google Meet, система Moodle ДДАЕУ та інше).

Додаткову інформацію про умови прийому та роботу підготовчого відділення можна отримати за телефонами:
[відкрити контакти](098) 837-31-31, [відкрити контакти](050) 837-31-31, [відкрити контакти](093) 837-31-31.

Адреса: 49600, м. Дніпро, вул. Сергія Єфремова, 25 к. 128

Про ЗВО/ВНЗ

Дніпровський державний аграрно-економічний університет — один з найбільш відомих навчальних закладів аграрного спрямування як в Україні, так і за її межами. Має IV рівень акредитації. Викладання в університеті здійснюється з використанням сучасних освітні технологій, в тому числі системи дистанційного навчання, передбачає практичну підготовку в провідних компаніях та супровід студентів для забезпечення їх індивідуальної траєкторії навчання.

Завдяки програмі Erasmus+ студенти та студентки ДДАЕУ реалізують своє право на академічну мобільність і навчаються в Іспанії (Університет Кордоби, Університет Жирони) та Італії (Університет Парми). Діє угода «Два дипломи» з польськими партнерами. А для тих, хто хоче ознайомитись з сучасним агробізнесом доступні програми літніх практик та стажувань в аграрних підприємствах Німеччини, Великобританії, Швейцарії, Франції, Польщі.

Структура університету:

 • 7 факультетів (агрономічний, ветеринарної медицини, біотехнологічний, водогосподарської інженерії та екології, інженерно-технологічний, менеджменту і маркетингу, обліку та фінансів).
 • 6 коледжів (Верхньодніпровський коледж, Новомосковський коледж, Технологічний коледж, Коледж електрифікації, Нікопольський коледж, Ерастівський коледж ім. Е.К. Бродського).
 • Науково-дослідний центр біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК — сучасний лабораторний комплекс для визначення якості та безпеки продуктів харчування, кормів та проведення досліджень в сфері здоров’я тварин: http://biosafety-center.com/
 • Клініко-діагностичний центр ДДАЕУ: http://cdc.dsau.dp.ua/
 • Дослідні поля, лабораторії та центри в сфері природного агровиробництва, рекультивації земель, гідроекології, технічного сервісу, гумінових речовин.
 • База відпочинку «Колос» на узбережжі «Азовського моря».

Умови для навчання та проживання:

Студенти університету проживають в гуртожитках ДДАЕУ, які розташовані на ж/м Перемога 1 (студентське містечко) та на території кампусу Інституту біотехнології та здоров’я тварин (вул. Космічна, 7). Переважна більшість кімнат розрахована на проживання 2-х осіб, кімнати обладнані власним санвузлом. На території гуртожитків працює філія наукової бібліотеки ДДАЕУ.

Університет надає студентам можливість розвивати свої спортивні та творчі здібності. Працюють секції з футболу, гирьового спорту, єдиноборств, танцювальні, вокальні, інструментальні гуртки, клуб КВК.

«Збираючи таланти, зростаючи разом, ми трансформуємо АгроКультуру» — ця місія університету визначає шлях нашого розвитку. Приєднуйтесь!


Відгуки

282
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила бакалаврат за спеціальністю "Агрономія". Чудовий та перспективний університет, найкрутіший агрономічний факультет, професійний викладацький склад, який зацікавлений в знаннях студента та самий найкращий декан. Навіть в умовах дистанційного навчання викладачі роблять його інформативним, цікавим та завжди на зв'язку. Цього року подала документи до магістратури. Велике дякую усій приймальній комісії за чудову, дружню та затишну атмосферу. Особливо дякую Ноздріній Н. Л. та Чонговій А. С. - увесь час на зв'язку та своєчасна інформаційна взаємодія з абітурієнтами) Рада, що обрала саме цей навчальний заклад. Усім рекомендую!

,

В данный момент учусь на магистратуре. Очень плохо, что мало училась именно очно. Очень нравилось обучение в университете, преподаватели хорошие, все доступно объясняют, пары проходили интересно. Но могу сказать, что дистанционное обучение тоже нравится, преподаватели взаимодействуют со студентами, а не просто читают лекции. Очень быстро пролетело время, с удовольствием поступила бы ещё на другую специальность.

,

После колледжа поступила в университет на маркетинг. К сожалению, толком не успела очно отучиться из-за карантина и войны, были на дистанционном обучении. Безумно удивлена тому, что даже во время дистанционного обучения преподаватели очень хорошо и доступно объясняют материал. Преподавали все позитивные, приветливые и с юмором, а главное - понимающие. Если что-то не понятно, объяснят ещё раз без всяких "а надо было слушать внимательно, а не фигнёй страдать". Многие писали по поводу "взяток" - это полный бред). Их берут везде и по всюду, не только с сфере обучения Если ты будешь действительно учиться, а не год отсиживаться и в последние дни все зачёты закрывать, то с учебой проблем вообще не будет. Очень рада, что поступила именно в этот университет

,

Им нужны только деньги. В 2021 году я выбрала по ошибке не то ЗНО. До этого несколько лет на ветеринарную медицину был 3 предмет математика или химия. Но так произошло, что в 2021 году 3 предмет был химия или физика. Да, моя вина что я не досмотрела 3 предмет. Но! Я звонила 3 раза в ДДАЕУ и только они одни предложили якобы "выход" из данной ситуации. Поступить на биотехнологический и в следующем году перевестись на ветеринарный факультет. Очень красиво лгут. Мы согласились, заплатили за пол года обучения. Мне девочки в общежитии подсказали подойти к преподавателю морфологии и попросить ходить на дополнительные занятия. Я подошла и мне преподаватель сказала, что перевод не возможен вроде бы. Чтоб я подошла к декану. 7 сентября. Я подхожу к декану. Мне говорят, что перевод не возможен и что год за партой я явно не потеряю. По 100 раз твердили одну и ту же фразу, что год теряют в тюрьме, а не за партой.

,

Плохо дают информацию, в последний день перед сессией! Ни к кому не дозвониться! В университете коррупция.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, а також коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі