За кордоном

STUDY.UA, освітня компанія
Про компанію

Освітня компанія STUDY.UA

 • Понад 20 років досвіду

Ми допомогли тисячам українців отримати англомовну освіту закордоном, тому знаємо усі відповіді на усі запитання, які можуть виникнути у вас на будь-якому етапі навчання.

 • Експертність менеджерів

Наши менеджери особисто відвідують усі навчальні заклади закордоном, які ми пропонуємо нашим клієнтам. Завдяки цьому ми надаємо інформацію з першоджерел і відповідаємо на усі питання не по рекламним буклетам, а виходячи зі свого особистого досвіду.

 • Персональний супровід

Експерт зо освіти закордоном підбере для вас програму виходячи з ваших особистих потреб та побажань, допоможе оформити документи, необхідні для отримання студенської візи та завжди підтримає професійною порадою.

 • Підтримка по всій країні

Наш офіс знаходиться у Києві, але ми процюємо також дистанційно з клієнтами зі всієї України.

 • Освітні події

Наші клієнти отримуть запрошення на наймасштабніші в Україні освітні виставки, а також приймають участь в семінарах-презентаціях від наших закордонних пратнерів.

Напрямки діяльності:

 • академічна та мовна підготовка до вступу на програми вищої освіти та гарантія зарахування до 150 університетів в 10 країнах світу;
 • підбір магістерських та післядипломних програм навчання закордоном та отримання кваліфікаційного ступеня МВА;
 • организація індивідуальних мовних курсів у Києві, дистанційно, а також закордоном (25 країн) для учнів, студентів, молодих спеціалістів та дорослих;
 • організація літніх і зимових канікул закордоном для учнів і студентів у форматі групових поїздок;
 • організація підготовки до вступу та переводу учнів на програми середньої освіти та гарантія зарахування до 100 шкіл-пансіонів в 10-ти країнах світу;
 • підбір университетів в Європі, США та Канаді для учнів та організация вступу "під ключ";
 • повних сопровід та візова підтримка по всім програмам.

Більше про діяльність нашої компанії ви зможете дізнатися на сайті https://www.study.ua/

Види програм


Програми

1
 • Вища освіта — США

Відгуки

278
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже задоволена обслуговуванням в компанії Стаді! Вони уважно вислухали мої побажання щодо вивчення англійської для моєї донечки, провели тест для визначення рівня та підібрали відповідну програму (Smart Teens). Тут професійний та індивідуальний підхід до потреб учня. Рекомендую!

,

Приємно вражена рівнем сервісу менеджерів компанії Study. Дуже багато часу приділили донці при виборі університету та програми, з терпінням та розумінням. Вже 2 місяці як навчається в університеті Польщі. Дякуємо Study за кваліфіковану допомогу у вступі.

,

Після закінчення школи я вирішив вступати до англійського університету, але спочатку потрібно було визначитись із направленням. Я звернувся за допомогою до StudyUA. Але було не так просто, щоб почати навчання мені потрібен був сертифікат IELTS, якого у мене, звичайно, не було. Вирішити ситуацію допомогли співробітники Study, вони порадили пройти підготовчий курс до екзамену IELTS. Після двох з половиною місяців навчання я склав іспит і був дуже здивований результатом, який виявився набагато вищим ніж я очікував та допоміг мені зі вступом.

,

Привіт! Хочу розповісти вам про нашу круту групову поїздку на південь Франції. Тут у нас були найкласніші груп лідери, які завжди знали, як зробити наш час цікавим та захоплюючим. Ми вивчали англійську мову, але не як зазвичай! Заняття були настільки цікавими, що я навіть не помічала, як вивчаю нові слова та фрази. А ще у нас було безліч розваг та ігор. Ми грали в командні ігри, вчилися співати англійські пісні!) Це було так весело, що я вже скучаю за цими часами. Дякую за такий класний табір! Найкраща поїздка у моєму житті!

,

Доньку відправляли вперше до табору за кордон - дуже задоволені, дитина у захваті, всі дітки дуже здружилися. Дитина завжди була чимось зайнята, нудьгувати не доводилося)) Уроків англійської було достатньо, щоб підтягнути свої знання. Відразу помітили покращення у вимові та без сором'язливості почала спілкуватись. Нам дуже сподобалася організація. Дякуємо працівникам компанії та окремо груп лідеру, що супроводжувала!


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві