За кордоном
STUDY.UA, освітня компанія
Про компанію

Освітня компанія STUDY.UA

 • Понад 20 років досвіду

Ми допомогли тисячам українців отримати англомовну освіту закордоном, тому знаємо усі відповіді на усі запитання, які можуть виникнути у вас на будь-якому етапі навчання.

 • Експертність менеджерів

Наши менеджери особисто відвідують усі навчальні заклади закордоном, які ми пропонуємо нашим клієнтам. Завдяки цьому ми надаємо інформацію з першоджерел і відповідаємо на усі питання не по рекламним буклетам, а виходячи зі свого особистого досвіду.

 • Персональний супровід

Експерт зо освіти закордоном підбере для вас програму виходячи з ваших особистих потреб та побажань, допоможе оформити документи, необхідні для отримання студенської візи та завжди підтримає професійною порадою.

 • Підтримка по всій країні

Наш офіс знаходиться у Києві, але ми процюємо також дистанційно з клієнтами зі всієї України.

 • Освітні події

Наші клієнти отримуть запрошення на наймасштабніші в Україні освітні виставки, а також приймають участь в семінарах-презентаціях від наших закордонних пратнерів.

Напрямки діяльності:

 • академічна та мовна підготовка до вступу на програми вищої освіти та гарантія зарахування до 150 університетів в 10 країнах світу;
 • підбір магістерських та післядипломних програм навчання закордоном та отримання кваліфікаційного ступеня МВА;
 • организація індивідуальних мовних курсів у Києві, дистанційно, а також закордоном (25 країн) для учнів, студентів, молодих спеціалістів та дорослих;
 • організація літніх і зимових канікул закордоном для учнів і студентів у форматі групових поїздок;
 • організація підготовки до вступу та переводу учнів на програми середньої освіти та гарантія зарахування до 100 шкіл-пансіонів в 10-ти країнах світу;
 • підбір университетів в Європі, США та Канаді для учнів та організация вступу "під ключ";
 • повних сопровід та візова підтримка по всім програмам.

Більше про діяльність нашої компанії ви зможете дізнатися на сайті https://www.study.ua/


Програми

1
 • Вища освіта — США

Статті1

Відгуки

289
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Взимку донька їздила разом з групою до Великобританії. Все сподобалось, сервіс, організація груплідер. Програма цікава, доньці все сподобалось. Навчання в перемішку з відпочинком, цікавими екскурсіями та подорожами у красиві та визначні місця. Чекаємо літа, їдемо з вами знову!

,

Були з сином на консультації у менеджера з приводу продовження навчання за кордоном. Менеджер професійно підібрала нам декілька варіантів вузів, зараз обираємо найкращий варіант. Сподобалось, що отримала відповіді на всі запитання. Перші враження гарні.

,

Дякую за поміч у виборі ВУЗу. Тепер збираємо документи та готуємось до зарахування. Обрали навчальний заклад у Ірландії. Якісна допомога менеджера, завжди на зв'язку та готова відповісти на всі питання. Дякую.

,

Супер поїздка на зимових канікулах. Діти у захваті! Дякую за опіку та допомогу у вирішенні всіх питань, та за швидкий зворотній зв'язок. Груп лідер супер) Влітку їдемо з вами знову.

,

Хотіла подякувати компанії та менеджеру, Картині, за якісну, оперативну та професійну роботу з допомогою в підготовці до вступу. Моя мрія здійснилась і вже скоро я вирушаю на навчання!


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.