За кордоном

American University in Bulgaria
Про компанію

«Твоя освітня точка призначення (Your education destination)» - слоган AUBG, бо ж насправді навіщо шукати університет своєї мрії за океаном, якщо насправді він давно чекає на твої освітні досягнення тут, зовсім поруч!

AUBG  -  це  престижний  університет  американського  типу,  що  пропонує  якісну освіту впродовж чотирьох років з англійською мовою навчання. Випускники отримують диплом баклавра, що має міжнародне визнання(Американський зразок диплома, болгарський та European Supplement Diploma). Висока репутація університету в освітній сфері приваблює студентів з величезним потенціалом - нині студентами AUBG є кращі учні з 40 країн. Зі студентами університету працюють викладачі, що мають наукові ступені або досвід роботи в таких престижних університетах як Гарвард, Прінстон, Колумбія та Браун.

AUBG допомагає студентам оплатити їхнє навчання кількома шляхами. Фінансова допомога враховує академічні успіхи та фінансові потреби студентів і покриває від 10 до майже 90% вартості навчання. Близько 60% першокурсників отримують фінансову допомогу, більш того, вони мають нагоду отримати спеціальну допомогу для студентів першого року навчання. Існує багато інших можливостей отримати стипендії, що пропонуються для тих, хто вступає та вже навчається в університеті. У

Працевлаштування випускників сягає 99,8 %; власники бізнесу чи партнери 11%; рівень задоволеності випускників освітою 6,4 ІЗ 7

SMART LOCATION

Болгарія – одна з найбільш захоплюючих, гостинних та доступних країн Європи, багата на маршрути для піших походів, історичні заповідники, спа-центри, можливості для еко-туризму та пригодницькі види спорту.

Благоєвград -  це невеличке, але яскраве університетське містечко в годині їзди від столиці – Софії. Тут ви зможете насолодитися 2,5 км затишних паркових алей, нічними клубами, оперою, ресторанами та кінотеатром. А приголомшливої краси природні атракції всього лише в годині транспортом від міста.

300+ пунктів призначення для навчальних обмінів; викладачі з різних країн світу; сучасні навчальні програми; постійна близька співпраця студентів та викладачів

SMART COMMUNITY

Університетське містечко – справжній витвір мистецтва! Насолоджуйтеся найкращим кампусом у регіоні й гуртуйтеся зі студентами-однодумцями. Обирайте, що до душі, з величезного вибору клубів за інтересами, заходів та подій.

SMART TOMORROW

Приєднайтеся до успішної спільноти випускників і станьте агентом змін у своїй країні, регіоні та світі. Випускники АУБГ досягають вражаючих результатів, стрімко розвиваючись професійно та стаючи успішними фінансово.


Програми

1
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

один из лучших вузов Болгарии


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві