За кордоном

American University in Bulgaria
Про компанію

Американський Університет у Болгарії надає освіту, яка змінює життя, і відкриває двері до нескінченних можливостей для зростання та успіху. Уявіть себе в оточенні турботливої та різноманітної спільноти, яка заохочуватиме вас знайти справжнього себе. Уявіть, що вас наставляють і підтримують видатні професори з усього світу, які ведуть вас по вашому шляху в цьому університеті. Уявіть собі, що ви знайшли друзів на все життя. Уявіть собі дім. Відкрийте своє справжнє я – надихаючого творця змін; вільнодумця; безстрашнього дослідника; сміливого лідера; творчого натхненника; пристрасного підприємця; або кого ще завгодно, того, чим ви хочете бути. Просто уявіть!

В АУБ три основні цінності: різноманітність, спільність, та можливість. Але в центрі - завжди ти.

[Liberal arts]

Скористайтеся перевагами американської системи освіти liberal arts, щоб отримати неймовірні кар’єрні можливості. Тут ви здатні обрати до двох основних спеціальностей та двох додаткових, і саме ви обираєте, що вивчати. Університет пропонує більш ніж 13 основних спеціальностей, гуманітарних та технічних, та більше ніж 20 додаткових. Одна з основних переваг університету - можливість не тільки отримати бакалавріат одразу по двох спеціальностях, але й мати подвійну акредитацію - американську та європейську.

[A vibrant community]

Коли ви вступаєте до Американського Університету у Болгарії, ви приєднуєтеся до спільноти студентів із понад 40 країн і отримуєте доступ до безперебійних та високоякісних послуг на кампусі, включаючи проживання, харчування, здоров’я, менторство, кар’єрні та безпекові послуги. Насолоджуйтесь найкращим кампусом у всьому регіоні!

Сучасний та доглянутий кампус університету є справжьою ареною для ваших академічних і професійних досягнень, а також для різноманітних студентських заходів поза класною кімнатою: вас чекають відкриті дискусії і конференції, заходи студентського самоврядування, мистецтво, театр, спорт, благодійні кампанії, і ще багато іншого. Приєднайтесь до студентів-однодумців та вибирайте з десятків клубів, заходів і подій на будь-який смак і спеціалізацію!

[Tomorrow]

Випускники – це наші приклади успіху сьогодення. Ти ж можеш бути прикладом цього майбутнього. Спільнота випускників університету має розвинену глобальну мережу для підтримки університету, поточних студентів та випускників.

Наші випускники працюють у десятках найвідоміших компаній світу, часто на провідних ролях. Лише декілька прикладів з цих компаній та організацій: Google, P&G, Meta, WSJ, Nike, Ubisoft, Tesla, Apple, Progress, Банк Англії, та ООН.

Випускники нашого університету мають всі можливості для продовження своєї академічної кар'єри у провідних навчальних закладах світу. Серед них: Harvard, Stanford, Yale, Cambridge, Columbia, London School of Economics, Bocconi, John Hopkins, Duke.

Серед випускників нашого університету 99.8% працевлаштовані або продовжують навчання, 11% є власниками або співвласниками бізнесу, а рейтинг задоволення університетом серед випускників складає 6.4 балів з 7.

Переходь на веб-сайт АУБ та дізнайся більше про університет, процес та вимоги для вступу, та інше. Заповнивши заявку до 15 січня або 1 березня, ти отримаєш значно більші шанси на отримання стипендії на навчання!


Програми

1
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

один из лучших вузов Болгарии


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.