За кордоном
Pro Education

Pro Education Business


Компанія Pro Education спеціалізується на безкоштовній вищій освіті в Німеччині та Австрії. Ми допомагаємо вступати до німецьких та австрійських ВНЗ, а також організовуємо курси німецької у мовних школах Німеччини та Австрії.

Чому варто працювати з нами?

  • Наша головна перевага - особистий досвід. Директор компанії Олексій особисто пройшов шлях від українця, який не знає ні слова німецькою до випускника німецького університету - Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf за спеціальністю BWL. Він знає німецьку систему освіти зсередини.
  • Знання. Ми на ринку освіти з 2015 року. Найголовніше в цій сфері - особистий досвід, котрим ми володіємо. За цей час  завдяки нам до в кращих ВНЗ Німеччини та Австрії  вступило більше 120 осіб. У цих країнах ми покриваємо повністю всі питання - мовні курси, Studienkolleg, Vorstudienlehrgang, Бакалаврат, Магістратура, Аспірантура, Au-Pair, Ausbildung і т.д. З кожним семестром ми оновлюємо наші знання і знаходимося в курсі всіх змін.
  • Команда в Німеччині та Австрії. Одна з наших найголовніших переваг це те, що коли Ви або Ваша дитина переїжджає до Німеччини, Вам не потрібно хвилюватися про  переїзд і адаптацію. Як тільки вона приїде в місто, в будь-яке місто Німеччини / Австрії, там її зустріне наш агент, який допоможе вирішити всі питання після переїзду до Німеччини / Австрії, а точніше: зустріч по приїзду, активація блокованого рахунку, прописка за місцем проживання , продовження Візи, покупка сім-карти, налаштування інтернету і т.д.

Ми із задоволенням відповімо на усі ваші питання, допоможемо визначитися зі спеціальністю і підберемо оптимальний перелік ВНЗ/колегів/мовних шкіл для вступу. 


Програми2

  • безкоштовно
  • Вища освіта - Австрія
  • безкоштовно
  • Вища освіта - Німеччина

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Валерия, 20.02.2018, 19:13

Дочь была на языковых курсах в Гейдельберге. Ее, как и обещали, встретили, поселили в кампус и провели экскурсию по языковой школе перед началом курсов. Мы были 2 месяца и сразу на месте сдавали DSH. Поначалу казалось, что это будет сложно, но по факту трудностей вообще никаких не возникло. Нас зарегистрировали и объяснили, как будет проходить сдача экзамена. В общем, мы довольны, советую ехать на курсы именно в Гейдельберг.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві