Блог навчальних закладів

Знайдено 13 статей

Як обрати онлайн-школу англійської мови для дитини

Навчання англійської мови є надзвичайно важливим для розвитку дитини в сучасному світі. Але при виборі онлайн школи виникає багато питань і сумнівів. Які критерії варто враховувати при виборі?

Англійська для дітей влітку: «за» чи «проти»

Літні канікули — це чудовий час для дітей, коли вони можуть насолоджуватися свободою від школи та занять і зануритися у безтурботні літні пригоди.

Ігри для вивчення англійської мови для дорослих і дітей

Вивчення англійської мови — це захоплива подорож, яка відкриває безліч нових можливостей. Однак цей процес може бути досить складним і потребувати значних зусиль.

Прийменники в англійській мові

В англійській мові стільки цікавих фішок і тем, з якими ми продовжуємо вас знайомити. Сьогодні поговоримо про прийменники в англійській мові, що це таке й навіщо вони потрібні? Розберімося.

Навчання дітей англійської: особливості та практичні поради

Вивчення англійської мови в ранньому віці є важливим етапом у розвитку дитини, що може відкрити перед нею безліч можливостей у майбутньому.

Найкращі методики вивчення англійської мови для дітей

У цій статті ми розглянемо декілька ефективних підходів та методик, які ви зможете застосовувати як окремо, так і комбінуючи їх між собою в процесі навчання ваших наймолодших учнів англійської мови.

Запрошуємо на відкритий урок «Моделювання персонажу з гри Minecraft»

Запрошуємо на відкритий урок «Моделювання персонажу з гри Minecraft».

Яку роль відіграє проєктна робота на уроках?

Аби навчання було корисним, з огляду на майбутню буденність учня, в новій українській школі відбувається проєктна робота.

  • @Gomother
  • IT школа Go-Mother
  • 25 листопада 2022

Діти, вони наше усе

Мені завжди було цікаво, чим відрізняється підприємство, компанія від звичайної сім'ї. У бізнесі є зрозумілі процеси, прописані процедури, а як це можна перенести в сім'ю чи модель сім'ї.

Думайте про майбутнє: які можливості перед дитиною відкриває вивчення англійської

Усі ми хочемо дати своїм дітям найкраще майбутнє. Це стосується й освіти – навіщо задовольнятися малим та думати про навчання лише в Україні, коли можна створити можливості для дитини розвиватись без кордонів?