Блог навчальних закладів

Знайдено 28 статей

Як ми заважаємо власному розвитку

🌟 Сьогодні поділимось ТОП-5 популярних заперечень, які ми часто повторюємо на шляху до власного розвитку.

Англійські фрази для ділового спілкування

А ви вже зіткнулися з тим, наскільки важливою є англійська мова у міжнародному робочому середовищі? Дійсно, якщо ви працюєте у компанії, яка веде бізнес за кордоном, ймовірно, вам також потрібно часто читати та писати англійською.

Іспити для імміграції в Канаду. Що обрати IELTS або CELPIP?

IELTS і CELPIP є двома популярними іспитами, які використовуються для оцінки рівня знання англійської мови для імміграції в Канаду.

Доєднуйся до армії янголів

30.04.2024 стартує навчальний онлайн-курс «Психологічна допомога військовим та їх родинами у дні війни. Військова психологія».

Стартує набір на курс «Допомога в кризових ситуаціях: травма, ПТСР, насильство, зґвалтування, втрата. Робота з дітьми, дорослими, військовими».

Я з тобою поруч! Курс присвячений питанням психологічної допомоги відповідно до етапів переживання травми, кризи та горя.

Документи, які необхідні для створення прийомної сім’ї

У статті визначено документи, які необхідні для створення прийомної сім’ї для прийомних батьків та документи, які має дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування.

Особливості прийомної сім’ї як альтернативної форми сімейного влаштування дітей, що залишилися без батьківського піклування

Актуальність теми, що досліджується полягає в тому, що однією із пріоритетних та нескладних форм швидкого влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є прийомна родина.

Етапи створення прийомної сім'ї

Мета дослідження полягає у визначенні усіх етапів та кроків процедури створення прийомної сім’ї в Україні.

Функціонування прийомних родин в умовах воєнного стану в Україні

У статті описані проблеми функціонування прийомних родин в умовах воєнного стану.

Що краще використовивати: онлайн-платформу чи паперові підручники для вивчення англійської

Вибір між онлайн-платформою та паперовими підручниками для вивчення англійської залежить від уподобань. Обидва варіанти мають свої переваги: доступність та інтерактивність онлайн-платформ та концентрація під час роботи з паперовими матеріалами.