Блог навчальних закладів

Знайдено 67 статей

Емоційний інтелект у продажах: вступ у контакт

Як емоційний інтелект може бути корисним на етапі вступу у контакт?

How empathy works: the example of job interview

Applied possibilities of empathy. How empathy works: the example of job interview. This video will be useful for executives, HR professionals, those who are hiring, and those who are hired.

Про емпатію та пральну машину. Запрошуємо до перегляду!

Нове відео на авторському каналі Петра Холявчука. Про різницю між емпатію та співпереживанням, про емоційний контакт та міжособистісні кордони, співпереживання та емоційне вигорання і про те, чому деякі контакти з людьми виснажують.

Спонтанність та імпульсивність. У чому різниця? Чому іноді буває складно себе контролювати?

Нове відео на авторському каналі Петра Холявчука. Висвітлює питання саморегуляції, саморозуміння, впливу емоцій на вчинки та контролю поведінки, природи психосоматичних розладів.

Емоційне вигорання: причини, профілактика, корекція

Чи потрапляєте ви в групу ризику? Якщо потрапляєте, що робити? Як самому собі допомогти. Буде корисно тим, хто "вигорає", тим хто знаходиться в групі ризику, а також якщо поруч з вами знаходиться людина, яка вигорає та потребує допомоги.

YouTube канал "Холявчук про емоційний інтелект"

Стартував авторський YouTube канал Петра Холявчука. Дивіться канал, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію про емоційний інтелект та суміжні теми. Тема першого випуску "Емоційне вигорання: ознаки та симптоми".

"Холявчук про емоційний інтелект" - авторський телеграм канал

Зручне та надійне джерело корисних знань, запитань та ідей для роздумів щодо емоційного інтелекту. Висвітлюються питання саморозуміння, емпатії, саморегуляції, стосунків, персональної ефективності.

Якісна підготовка бізнес-тренерів у Львові? Так, тепер це можливо!

Як стати тренером? Як навчитися проводити тренінги так, щоб тебе запрошували провідні компанії? З чого варто починати? Цей проект саме для Вас.

"Эмоциональная компетентность в управлении конфликтами" - новый авторский тренинг Петра Холявчука

В новом году встречайте новый тренинг от Киевского Института Тренинга - "Эмоциональная компетентность в управлении конфликтами". Тренинг разработан Петром Холявчуком, одна из его профильных тем - эмоциональный интеллект.

Школа управления конфликтами: старт обучения 11-13 декабря 2015

Проект реализуется во Львове при поддержке Львовского центра медиации. Рекомендуется специалистам по медиации, переговорщикам, HR-ам,руководителям, бизнес-консультантам, коучам,психологам, тем, кто хотел бы стать эффективнее в управлении конфликтами.