Блог навчальних закладів

Знайдено 30492 статті

Основи персонального тренінгу у фітнесі

Головна мета персонального тренінгу у фітнесі — це вміння складати зболансовані тренувальні програми для здоров'я людини. Оздоровчий фітнес спрямований на підвищення загальної якості життя клієнтів, а не тільки на досягнення спортивних досягнень.

Хто твої дельфіни

Пам’ятаєте таку забавну теорію, про менталітет краба (це спосіб мислення, коли піддають сумніву наші досягнення чи навіть наміри).

Вумбілдінг, імбілдинг (Імфітнес) — принципові відмінності

Розпиарений на слуху ВУМбілдінг. Що воно несе, користь чи шкода? Хочеш знати відмінність сучасного Імфітнеса (Імбілдінг) від ВУМбілдінга? Хочеш не потрапити до групи ризику, не повестися на солодкі обіцянки? ? Тоді ця стаття для тебе

Дайджест івентів Promodo Academy

Новий сезон — з новими знаннями! Пропонуємо використати останній місяць літа максимально ефективно та освоїти знання, що допоможуть на шляху до успіху в діджитал! Гортай список курсів Promodo Academy в серпні й вибирай собі до душі.

Бухгалтер завжди є у топі найсучасніших професій

До особливої уваги всіх, хто обирає нове та сучасне і бажає стати сертифікованим професійним міжнародним бухгалтером для роботи в Україні та за її межами!

Запрошуємо вас на програму: комплекс ACCA DIPIFR. Програма з МСФЗ 2023.

Програма призначена для фахівців, що працюють у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів, бажаючих здати іспит для отримання Диплома професійної організації АССА, Великобританія.

Об’єкти культурної спадщини та забудова

Культурне містобудування очима юриста. Будівництво в історичних ареалах. Дозвільні документи. Погодження будівництва. Угоди з об’єктами культурної спадщини: отримання дозволів і погоджень.

Мінімізація, оптимізація, планування податків законними способами

Законна оптимізація сплати податків — інструмент збереження обігових коштів та виживання бізнесу! Зміна схем оптимізації, АНТИ-оптимізація (ризикові операції, якими не варто користуватись).

Не чекай натхнення. Приходь за ним на тренінги від компанії D-Space

Ми звикли думати, що мотивація — це іскра яка запалює нас, заводить наш душевний мотор.