Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Блог навчальних закладів

Знайдено 398 статей

Тримаймося! Все буде добре, бо ми Україна!

Разом до перемоги! Все буде добре! Україна — це ми!

Запрошуємо 4 березня 2022 року на вебінар "Заробітна плата, доходи та оформлення працівників, звітність-2022"

Онлайн-семінар для бухгалтера по заробітній платі, головного бухгалтера, кадровика та ФОП Лектор Вікторія Величко Початок о 10:00 Тривалість 5 годин

Продовжуємо набір на оглядовий курс з МСФЗ!

Перехід на МСФЗ - це складний процес, що включає кілька етапів. Перший етап полягає в навчанні і сертифікації фахівців: фінансових директорів, бухгалтерів і аудиторів. Набір груп триває.

Знання МСФЗ — серйозна конкурентна перевага на ринку праці України. Запрошуємо на навчання!

Підприємствам необхідно переходити на принципи обліку та звітності за Міжнародними стандартами (МСБО та МСФЗ), які регламентують принципи обліку, прийняті та зрозумілі користувачам звітності в усьому світі. Продовжуємо набір до оглядового Курсу МСФЗ.

З 15 лютого старт онлайн-школи: «Податки від А до Я» з Вікторією Величко

Обсяг курсу — 10 модулів. Тривалість курсу — 100 днів + 30 днів для здачі модулів. Метод навчання — онлайн, в тому числі з живим діалогом.

Запрошуємо на вебінар Людмили Горбуненко з фінансової звітності!

Баланс та Звіт про фінансові результати. Баланс та Звіт про рух грошових коштів (непрямий). Баланс, Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) та Звіт про Власний капітал.

Вебінар Христини Зазулі відбудеться 10 лютого!

Зробимо акцент на основному і запропонуємо прості рішення із числовими прикладами, детальними схемами та бухгалтерськими проведеннями.

Вже розпочато реєстрацію на оглядовий курс з МСФЗ!

Зміни в Законі про бухгалтерський облік та фінансову звітність значно розширюють сферу застосування МСФЗ.

Запрошуємо на програма підготовки до тестів на сертифікацію СІМА 2022!

CIMA націлена на фахівців з управлінського обліку та консалтингу, фінансових директорів, фінансових менеджерів, аудиторів, а також менеджерів вищої і середньої ланки компаній для підготовки до тестів на сертифікацію.

Зробимо аналіз рахунків від 10 по 981 для покрокового закриття року разом з експертом Христиною Зазулею!

Як побороти хаос в обліку, на що слід звернути увагу, а що можна залишити на рівні і «так зійде». Зробимо акцент на основному і запропонуємо прості рішення із числовими прикладами, детальними схемами та бухгалтерськими проведеннями.