Блог навчальних закладів

Знайдено 6 статей

Навчальний курс “Провідний менеджер проекту на основі ISO 21502 Управління проектами”

Навчальні курси ISO 21502 від PECB спрямовані на те, щоб допомогти вам вдосконалити свої навички управління проектами та налаштувати вас на шлях, щоб стати чудовим менеджером проекту.

Газова хроматографія: від теорії до практики. Від факторів необхідних при виборі колонок газової хроматографії до встановлення колонки і отримання хроматограми

Після тривалого перерива - повертаємся в офлайн! Лабораторний практикум в Університеті Шевченка за темою "Газова хроматографія" зібрав співробітників фармацевтичних, харчових підприємств, лабораторій.

Запрошуємо вас 1-4 листопада 2022 на онлайн-курс «Сертифікований провідний менеджер ISO/IEC 27002»

Продовжується набір учасників на навчальний курс PECB з підготовки сертифікованих провідних менеджерів з впровадження заходів захисту інформаційної безпеки ISO/IEC 27002, необхідних для обробки ризиків СУІБ.

Запрошуємо вас 05-08 вересня 2022 на онлайн-курс «Сертифікований провідний фахівець із впровадження на основі ISO 22301»

Продовжується набір на навчальний курс PECB з підготовки сертифікованих провідних фахівців із впровадження системи управління безперервністю бізнесу, що допомагає своєчасно створити шляхи виходу із ситуацій з метою відновлення бізнес-процесів.

Корпоративний практикум по вимогам ISO 14001:2015

АТ «КИЇВМЕДПРЕПАРАТ» має сталу систему еко менеджменту, але принцип постійного вдосконалення рухав учасників тренінгу до аналізу своїх суттєвих ризиків та аспектів, вибору більш надійного захисту від ризику та аналізу результатів.

Запрошуємо вас 13-16 червня 2022 р. на навчальний курс «Сертифікований провідний фахівець із впровадження на основі ISO 27001:2013»

Цей інтенсивний курс вперше українською мовою дозволить учасникам отримати необхідний досвід для організації та впровадження системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) та пройти сертифікацію після успішного складання іспиту.