Блог навчальних закладів

Знайдена 771 стаття

Спробуйте курс «Лінивий управлінець»

Авторський ексклюзив для швидкої побудови ефективного управління: отримайте практичні знання та навички управління фінансами!

Запрошуємо на «Просування бухгалтерських, аудиторських та консалтингових послуг»

Отримайте сертифікат від міжнародного центру та навчіться просувати свій бізнес максимально ефективно! Наш експерт надасть найсучасніші методики та підтвердженні успішні практики, прокачає ваші знання до рівня «я — експерт»

Запрошуємо на святкування Дня Бухгалтера 2024 наживо!

Святкуємо День Бухгалтера 2024 та 15-річчя навчального центру «Школа успішного бізнесу» в безпечному місці. Ділимось практичною інформацією по квартальній звітності — експерт Вікторія Величко.

Запрошуємо до програми «Податкова практика України»

Вебінар є частиною комплексної програми «Податкова практика України», де також розглядаються питання податкового адміністрування в Україні, податку на додану вартість, оподаткування фізосіб та ЄСВ, єдиного податку та спрощеної системи.

Офлайн-семінар у Харкові щодо звітності за перший квартал

Фінансова та податкова звітність за перший квартал від експерта Вікторії Величко, наживо в безпечному залі.

Безоплатний вебінар «Стандарти з управління якістю — початок курсу Міжнародні стандарти аудиту»

Відкритий безоплатний вебінар «Стандарти з управління якістю — початок курсу Міжнародні стандарти аудиту». Перiод пiдготовки: 02.04.2024 — 02.05.2024. Тренер — Олена Іванівна Ніколаєва.

Кваліфікація «Фінансовий менеджер» із професійним подарунком

Фінансовий менеджмент — це про логіку управління фінансами компанії. «Мега-пакет звітів для бизнесу: від формулярів до аналізу» у подарунок. Спікер — Янишена Катерина.

Запрошуємо на офлайн-семінар від Вікторії Величко «Бухгалтерська весна-2024: облік, оподаткування, перевірки, штрафи»

Офлайн-семінар для бухгалтерів, головних бухгалтерів, керівників, власників бізнесу, аудиторів з фінансової та податкової звітності за І квартал 2024 року. Лектор — Вікторія Величко.

Зарплатно-кадрові кейси для  бухгалтера, кадровика, ФОПа від Вікторії Величко

Онлайн семінар про зарплату та нюанси нарахування трудових доплат; - пр добровільні сплати ЄСВ для створення страхового стажу; нарахування індексації;- про зміни у нарахування відпускних та компенсацій.

Річний бухгалтерський семінар. Основні податкові новації 2024 року та фінансова звітність від Вікторії Величко

Онлайн та офлайн-зустріч з експерткою Вікторією Величко, яка надасть практичні рекомендації щодо «закриття» 2023 року та основні податкові та фінансові новації на 2024 рік.