Блог навчальних закладів

Знайдено 215 статей

Банки почнуть надавати НБУ детальну інформацію по фізособам незалежно від суми переказу

Якщо фізична особа-підприємець використовує власну банківську картку для електронних переказів у валюті, які податки й податкові наслідки чекатимуть на ФОПа? Детальніше про волонтерсько-податкову «біду» у 2023, про «донати на карту» з податком 19,5%

Відрядження в 2023 році: «капкани» та нові правила

Про що варто знати бухгалтеру щодо нового авансового звіту, які є нові умови його подання? Розповість під час семінару/вебінару Мойсеєнко Тетяна, шеф-редактор компанії «7eminar», податковий консультант, експерт з трудового права та кадрового обліку.

Використання пробіотиків на промислових та громадських обʼєктах

Profi club запрошує на вебінар — 15 травня познайомиться із використанням пробіотиків на промислових та громадських обʼектах.

Що таке KPI та як впровадити KPI на підприємстві. Частина 1.

Дуже важливо розуміти, що розробка системи KPI це дуже важливий етап, але не первинний!

Військовий облік, топ-10 документів

З чого розпочати, якщо ви ніколи не вели військовий облік? (зразки Наказу про осіб, які ведуть ВО, здійснюють контроль за веденням ВО, повідомлення про осіб, які відповідальні та які ведуть ВО

Первинні документи, працюємо по-новому

Первинні документи: працюємо по-новому, - вебінар Величко Вікторії Валеріївни, незалежного практикуючого консультанта з економічних питань, фахівця з питань фін. та податкового планування, автора значної кількості друкованих робіт, канд. екон. наук.

Камоцці працює

Шановні клієнти! Попри військові дії в країні, розпочинаючи з 21 березня ТОВ «‎Камоцці» відновило свою діяльність!

Виробничо-логістичний комплекс Камоцці

Камоцці (Camozzi) – це одна з провідних компаній з виробництва пневматичного обладнання в Україні, Італії, Сполучених Штатах, Китаї та Індії; налічує 24 представництва та 53 ексклюзивних дистриб'ютори по всьому світу.

Науково-навчальний центр Камоцці — джерело знань і досвіду

Науково-навчальний центр Камоцці — визнане авторитетне джерело знань і досвіду для фахівців, які займаються розробкою та експлуатацією пневматичних та електропневматичних автоматизованих систем.

Газова хроматографія: від теорії до практики. Від факторів необхідних при виборі колонок газової хроматографії до встановлення колонки і отримання хроматограми

Після тривалого перерива - повертаємся в офлайн! Лабораторний практикум в Університеті Шевченка за темою "Газова хроматографія" зібрав співробітників фармацевтичних, харчових підприємств, лабораторій.