Блог навчальних закладів

Знайдено 3053 статті

Емоційний багаж на роботі: не викидай, а пакуй акуратно

Чому ми взагалі обговорюємо емоції на роботі, якщо всі радять: «залишай свої проблеми поза офісом»?

Безкоштовний марафон «Живи ЗАРАЗ: Марафон особистих трансформацій»

Годі відкладати свої мрії та бажання на потім... Цей марафон допоможе вам більш чітко сформулювати ваші цілі, пропрацювати страхи та перешкоди, які заважають вашим досягненням та створити план ваших кроків до мети.

Презентація інтенсиву «Стратегії успіху: вихід на новий рівень»

🌟 ГОДІ ВІДКЛАДАТИ СВІЙ РОЗВИТОК 🌟 Чи мрієш ти про кар’єрне зростання, нові навички або особистісний розвиток? Можливо, ти хочеш змінити своє життя, але не знаєш, з чого почати? Настав час діяти! 🚀

Побач себе! Винагороди себе!

Часто ми нехтуємо похвалою самому собі — найближчій людині у житті.

Опанування технік спонтанного спілкування

У сфері комунікації спонтанне спілкування часто є найважчими для навігації. Розбираємо, як відповісти ефективно та з впевненістю у непередбачених моментах.

Ефект спостерігача

Як цей ефект діє у нашому житті: все що ми вивчили, визначили, припустили, як можлива реальність відрізає і руйнує можливі та ймовірні реальності, перетворюючись на одну панівну, вибрану нами з простору обмежень.

Два весли

Коли-небудь вам здавалося, що ви просто кружляєте на місці, не рухаючись вперед? Наш герой човняр має для вас цінний урок.

З 25 березня до 8 квітня ми знаходимось у коридорі затемнень

Розпочате в коридорі затемнень може мати складну долю. Чого не можна робити в цей період та як рухатись по життю за принципом «все вчасно», читайте нижче.

Магія цифр та ключів

Чи знаєте ви, що за допомогою цифр можна розряджати енергію минулого, звільнятися від спогадів та нав'язливих думок, минулих дослідів, та створювати майбутнє, змінювати лінії розвитку подій у житті?

Нумерологія — ключ до пізнання себе та реалізації талантів. Можливість свідомо керувати своїм життям

Нумерологічна консультація дає можливість познайомитись із самим собою, зрозуміти «чому так відбувається?», отримати орієнтири для точного прийняття рішень, знайти способи виходу зі складних ситуацій, бути у потрібному місці в потрібний час...