Київський військовий ліцей імені Івана Богуна

Киевский военный лицей имени Ивана Богуна
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

166
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

туряга якась, а не навчальний заклад🥰

,

Ми поступали у цьому році все було організовано на високому рівні, інформації було достатньо. Взятки у нас не вимагали, ми не придлагали. Поступили своїми силами.

,

Закончил в 2001 Ромахин В.Ю. был у меня командир взвода , порядочный человек хороший наставник ,

,

Шановні батьки,читаючи відгуки,неприємно вражена . На даний час,ліцей працює порядно! Ніхто нічого не вимагає,ніяких хабарів! Ми поступали своїми силами,пройшли. Все прозоро і чесно. До відома батьків інформацію поставлено,чітко,вірно.

,

Хочу сказати мамам та папам які плачуть бо деяких дітей взяли по блату,є такі які вступили на шару та стараються щось показати,а дурнів не відпускають в звільнення і є за що,з приводу харчування,є дні коли дають більше та смачніше,а є дні коли просто дають їжу,все цілком смачно,з приводу медицини,вам можуть придбати батьки таблетки,на всі випадки є також і у сан частині,в випадку захворювання с температурою кладуть у сан частину,якщо щось важке везуть в лікарню поруч,можуть відправити на домашнє лікування,це армія,вас сюди силою не пихають, нити не потрібно,з приводу офіцерів та їх матюків,з нами спілкуються нормально поки ваші діти не почнуть займатися даунством в строю,сержантов выдают по факту(сорри за русский)учёбой занимаются воспитатели и офицеры и учителя,всем напоминают о том что надо учится,бездари получают за замечания а умные люди за похвалу получают свои плюхи,так что лицей даёт возможность пожить жизню,и будущий наклон на военного,всем советую


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.