Закарпатський базовий державний медичний коледж


  • Хуст · вул. Львівська, 143, Закарпатська обл.
  • (03142) 4-23-87
    (03142) 4-23-80
  • денна
  • Статус національний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я теж вваєаю, що викладачі по різному ставляться до студентів. Але є саиий гірший викладач. Їй скільки не вчи-грошей давай та все мало і ти ніхто. Таке враження, що вона одна царівна і всі їй щось винні.

,

Не віддавайте сюди своїх дітей.Будете витрачати гроші на оцінки,нб,практики.Це не варте того.

,

Не травмуйте психіку своїх дітей, не давайте їх сюди. Дякую богу що нарешті закінчила це пекло. Тут ви ніхто і звати вас ніяк, Один з викладачів пристає до дівчат. За все тут потрібно давати гроші, не важливо знаєте ви матеріал, чи ні. В кожного вчителя є свій прайс! Більшісь часу вчителі п'ють каву ( і не лише каву) , на пари можуть не ходити, або виходити на початку пари і приходити під кінець. Якщо ви хочете вийти з коледжу з якимись знаннями - то вступайте точно не сюди!!! Єдині хороші викладачі , які знають подавати матеріал Фединець Ілона Ш. і Кушнірик Євгенія

,

Я вже провчиласся в коледжі 2 роки. І мені дуже тут подобається. Багато хто каже що тут беруть гроші, але це досить неправда. Це пишуть ті які нехочуть вчитися. В коледжі багато чого проводиться цікавого. Рекомендую поступати в коледж?

,

Вчусь тут перший рік. Спочатку все дуже сподобалося, гроші не просили, добре пояснювали, оцінки ставили нормальні. Але тепер, якщо не заплатиш то оцінку на яку ти знаєш не поставлять. У мене така ситуація з математикою, у електронному журналі вчителя, десятки(без грошей), а у журналі групи не вище 7. Вчителі, яким дійсно потрібні знання: Тетеря Надія Іванівна і Сабадош Мирослава Юріівна. Інші вчать, але хороші оцінки тільки за гроші. Є такі, що на пари взагалі не ходять, а потім вимагають гроші, щоб поставили оцінки. Адміністрація на це закриває очі, а ми прості люди нічого не доведемо

,

Самий жахливий коледж у всьому світі ,гроші за все ,навіть за нб та 2 ,деякі навіть слухати не хочуть твої перездачі якщо не гроші а вивчений матеріал . Деякі вчителі якщо побачать список де діти які дали гроші ,а ти не здала ,то навіть оцінку не покладуть. З коментарем внизу ,згодна ,староста каже кому яку оцінку ставити сама ,навіть не питаючи нікого. НІКОЛИ НЕ ДАВАЙТЕ СЮДИ СВОЇХ ДІТЕЙ ;!!;!!!!!; крім того що витягнуть всі гроші так ще і знущаються та вбивають в дітях впевненість . Деякі хочуть від нас поведінки по всім правилам кодексу України,а самі беруть гроші та ще і знущаються над тобою . Вже шкодую що сюди прийшла. Нормальних вчителів можна порахувати на пальцях однієї руки. В перший тиждень навчання коли йдуть лише лекції ,всі такі хороші та поважні ,а коли починаються практики і все інше ,показують своє справжнє обличчя. Здається що через декілька років будемо платити навіть за лекції ,тому що деякі вчителі сидять тут за зарплату пенсію так ще і від дітей хочуть гроше.

,

Боже допоможи закінчинчити цей коледж? корупція тут... не вірьте в те що тут пишуть тут нчого не вчать лиш гроші просять тут великі взятки! якщо не даєш гроші тебе тут загноблять викладачі Самі за наші гроші покупають сабі айфони 11 а потім обіжаються за правду,і угрожають що якщо будеш виділятися від інших то будеш ще раз стільки платити не віддавайте сюди своїх дітей

,

Все брехня платити не треба Були гто платив з мого курсу але ми не платили сподівались на удачу . І я поступила без грошей. Приготьте поступайте гто не платить теж може поступити. Я надіюсь на ліпше

,

Я тепер закінчила 3 курс, скажу вам те, що тут не важко було вчитись. Так звісно я трохи жаліла що не залишилась в школі саме щерез ЗНО (після 2 курсу), але ЗНО для мене було не важким, тому що така викладачка як Елізавета Амброзіївна (вчитель укр. мови) мою групу дуже добре підготувала і ми всі здали на відмінно. Ну це ваш вибір, тут вас багато чого навчать, тому що навіть якщо студент не хоче вчитись то викладачі заставляють вчитись, ми ж медики, а медики повинні бути розумні Я раджу вам поступати і нічого не переживайте за вступ, багато студентів поступають безплатно

,

У медику весело навчатися, хоча я тут лиш вчуся 1 рік, але я можу сказати, що мені тут подобається, мої одногрупники самі найкращі, я їх всіх дуже люблю. Викладачі теж дуже хороші і добрі, наприклад мені ніхто нічого не казав, і ніхто нічого не змушував. Якщо ти сам (сама) хочеш навчатися, то тобі не буде тут важко. Не буду оцінювати викладачів, у кожного студента до кожно викладача є своя думка. Люблю медик, не жалію, що поступила сюди, тут дуже хороші люди.

,

Знаєте, що можна замітити, так то що в кожній групі є староста, яка несе гроші за практику, заліки і т. д. і т. п. Так от, що хочу сказати, суть в тому що та староста, не важливо з якої групи, йде до викладача, звісно з грошима, дає йому взятку, ну наприклад, за залік, щоб його не писати і каже викладачеві, кому які оцінки ставити, причому НІКОГО ЗІ СТУДЕНТІВ НЕ ПИТАЄ, ЯКУ ОЦІНКУ ЗА СЕМЕСТР СТАВИТИ! Просто тупо каже: - ГРОШІ - ГРОШІ!, збере ці гроші і ні вчому не бувало, не питаючи свого одногрупника, ЯКУ ВІН ХОЧЕ ОЦІНКУ 5 чи 4 (крім 3), тупо йде і каже, кому які ОЦІНКИ СТАВИТИ, НІКОГО НЕ ПИТАЮЧИ. І таким чиномі виходить сварка у групі, через те що: - Чого в неї 5, а в мене 4? Або:- Чого ти, як староста не запитала мене, аж, "яку ти хочеш оцінку?"?. Це все, що я сказала, тому що у моїй групі була така сама ситуація.

,

Закінчила коледж в 2015р. Я безмежно рада що там навчалася. Викладачі - супер.Волощук В.І., Тетеря Н. М., Добош І. М.,Фединець І. Ш.,Когутич А

,

моя дочка тут навчається і нічого того що тут пишуть немає. я незнаю що буде далі але на данний час я дуже задоволена всім.

,

краще сюди не вступайте)

,

Скажу чесно.. гроші треба платити за все, заліки, практичні, екзамени, просто за пару платиш( від 15-30 грн.. нб кладуть. Їм не важливо, чи ти хвора, чи просто тебе нема. За нб тоже гроші платиш. В кожного викладача своя такса. Дурдом, а не медик..

,

Тут панує корупція! Хоч вчитися - не вчитися, але все одно платити треба, і за іспити, і за контрольні і за не закриті практичні. Тут не дай Бог пропустити заняття, відразу ставлять н/б (не було), яке потім треба відробляти. Попереджаю! Це не школа, в якій можна прогулювати уроки, тут регулярно треба ходити на пари. В коледжі дуже вважко навчатися. Хто хоче поступати, хай поступає, але не сюди.

,

Коледж супер викладачі класні.В мене притензій нема.Приходьте вчіться викладачі реально вчать.А якщо ще самі студенти хоч трохи вчаться то й результат непоганий.Я не знаю кому як мені медик сподобався не проти б повернутися)))Взагалі класно.

,

Коледж супер

,

Дуже класний коледж) Мені подобається ,хоча навчаюся тут лише 1 рік)

,

2000$ за вступ попросили у нас. Прямим текстом. Ніхто не ховається, ніхто нічого не боїться. Не жирно?

,

Добрий день, я закінчив 11 клас Ужгородської спеціалізованої школи-інтернат з ПВОП хочу поступити у мед.університет,але боюся тому що в мене невеликі бали для вступу у хороший університет.Підскажіть будь ласка які бали зно з біології та мови потрібні щоб я мав шанс сюди поступити

,

По большому счету, присутствующие лицемеры и покрыватели образовательного учреждения. Ибо все знают каких корумпированых схем сегают стень коледжа.

,

Не идіть сюди вчитися,тут панує корупція 1500$ щоб поступити!

,

Провчилася 2 роки на спеціальності "Фармація", і скажу, що з цим дипломом легко працевлаштуватися. Надається великий рівень знань, і про корупцію тут не пишіть, тому що, хто вчиться не платить нічого, і ні хто, ні разу не вимагав гроші. Викладачі ідеальні, всі теми пояснюють так, що просто не можливо не зрозуміти.

,

Коледж просто бомба все там чудово.....

,

Викладачі домагаються дівчат

,

без взятки в коледж не поступиш

,

Коледж супер!Хто вчиться,то й не платить!

,

ЗБДМК- найкращий заклад) я навчають тут вже третій рік і з упевненістю можу сказати, що корупції в ньому немає!!Викладачі всі хороші, знають свої справу) Викладачі тут СУПЕР!!!) Всім раджу тут вчитися) І головне,що в коледжі атмосфера така, наче всі сімя одна,. тут приємно вчитися))

,

Провчилася вже 2 роки в медику......він самий кращий .....раджу всім тут учитися.............корупції нема ..... не знаю я задоволена...викладачі класні

,

Я вчилася 15 рокив тому назад в Монади взятку я не платила не копийки майже тому що вчилась Монада супер....Вчители суперови

,

Тетеря Надія Іванівна дуже гарна вчителька=)

,

Всі вони взяточник, і платити треба всім хто вчиться, і хто не вчиться. Сама ненормальна вчителька Тетеря Надія Іванівна!!!!! Не поступайте в цей коледж!

,

ужас самі взяточники

,

велика обдиралывка особливо старухи дуже сверепствують,

,

Ужасний заклад,нікому не раджу тут вчитись!!Подумайте дуже добре перед тим як сюди вступати!бажаю що він скоріше згорів,а разом із ним половина тих тупих викладачів!!

,

коледж супер. щоб не платити взятки, треба регулярно вчитися. а хто розчитує на гроші батьків, які їм не легко приходять, то в коледжі їм нічого робити!!!!!!!!!!!! а вчителі супер!!!!!!!!!!! задумайтеся ті, кому погано в коледжі, може ви саме займаєте чуже місце, тобто, хтось був-би радий учитися саме тут, але такі, як ви займаєте місце!!!!!!!! одним словом -- ЗДМК самий кращий!!!!!!

,

Гроші за все і у всіх хто вчився і невчився. Дуже моло хороших викладачів. Коли я вступала дуже несподобалося приймальна комісія яка постійно грубила.Це було перше враження про коледж.

,

массажный там є

,

Медик класс, учителя и студенты супер ) А про взяточников могу сказать лишь одно - кто учиться тот платить намного меньше чем тот кто просто "штаны протирает" .. но платят все

,

Супер.

,

Взяточники

,

Я люблю свій медик..!!!ти найкращий

,

ужас!ненавиджу медик!

,

найкращий коледж у хусті))))

,

Я це бачу щодня!!!Ранком прийшла:"дівчатка гроші".РОБІТЬ ВИСНОВОК.

,

супер

,

да

,

Наш коледж най-най кращий=)))))))

,

Медик наш найкращий,но взяточнику дуже багато.....Отже хто хоче поступати то раджу лиш не в медичний........

,

Медик просто супер! Я закінчила ще в 2010 році але й тепер не проти туди повернутися, вчителіхороші, особдиво Оксана Іванівна Сливка, Тетьяна Михайлівна Шимонка, Іван Юрович Лукач, і взагалі твм хороші люди, і якщо ти будеш вчитись то ніхто ніколи за хабара і не заікнется. ПРОСТО СТУДЕНТИ ПОТРІБНО ВЧИТИСЬ АНЕ БАЙДИКИ БИТИ І НА ВЧИТЕЛІВ НАГОВОРЮВАТИ БО ВОНИ ХОРОШІ І ДОБРІ ЛЮДИ!!!!!!!! Я ДУЖЕ СКУЧАЮ ЗА МЕДИКОМ!!!!!!!!!!!

,

Ой, дорогі мої, там нема чого робити. кожен день плати і плати. Кажу вам не вступайте туди, бо якщо б знала на скільки там розквітає хабарництво сам б не пішла, шкодую, що вчилась саме там. В медику все дуууууууууууууууже погано,хороших викладачів можна на пальцях порахувати. Якщо ви готові до щоденної здачі грошей, бо якщо не даш все рівно будуть вимагати і 2 ставити, а то і прямо говорити, щоб грошей дали, то вступайте, але потім пошкодуєте! Тут нікого не цікавлять ваші знання, головне одне - ГРОШІ!!! ПОДУМАЙТЕ ПЕРЕД ВСТУПОМ ДУЖЕ ДОБРЕ!

,

Тому і нинавидиш,що незнаєш правильно написати слово ненавидиш.

,

Нинавижу медик((((((

,

боріться з взяточниками і вчіться

,

Медик супер?????ви люди подуріли??????Викладачі кращі?та они самі взяточники!!!!зато у на с такі тупі медики, бо учаться за гроші!

,

Наш МЕДИК супеР=)))))) Ми найкращі=)))Хоча навчатися важко, але ми добиваємося своєї мрії і для нас немає слова " Я не можу" , ми долаємо всі труднощі..........Роки в коледжі-самі кращі роки ,бо ми ж студенти .....а студентське життя саме краще, веселе, цікаве.....................Ми СтУдЕнТи!!!!!!!!!!!!!!!! І викладачі в нас самі КРАЩІ*))))

,

Коледж прекрасний.Але викладач дуже хабарники-луплять все що мош.Не всі,є так яких ми дуже любимо.І ТАКІ ЯКИХ ні.А нащот того що вчитися і неплатити грошей немає такого в нас,бо всі платять.

,

Які там викладачі - не знаю, але студентки суперові!;) ;) ;)

,

самі взяточники

,

Каждий день на кажду пару по 10гривню з каждого студента збирают учителям! То капєц! Совіті неє у них! Чого не пишете правду! Пишіть та учують вас бо то не кончиться ніколи! І діти ваші усі будуть платити но то вже буде по 100гривню.

,

я теж закинчила цей коледж,правда 10р. тому такого поняття як хабари там не иснувало треба вчитися!!!!!!!!

,

Коледж хороший , викладачі там найкращі, щодо хабарів, скажіть мені де тих хабарів немає? Корупція є всюди ! Повірте мені вчителі неберуть гроші від тих хто вчиться! А ті хто прийшли сюди відпочивати зразу хочу сказати відпочинок в цьому коледжі недешевий! А всім тим хто йде в цей коледж вчитися хочу сказати непотрібно боятися, якщо будете вчитися то хабарі давати непотрібно:)

,

Класний коледж,а особливо після ремонту!!!

,

Коледж зашебісь.Пацани у нас супер,але девушки найкращі!

,

я тільки що закінчила медик всьо С-У-П-Е-Р

,

Цей коледж найкращий в Україні

,

Медик найкращий................студенти просто Бест.......

,

найкращий

,

Взяточники в медику є , але ж не всі ! Є деякі просто чудові учителі.

,

Наш медик просто супер:) Особливо наші студенти !!! Ми найкращі ! Правда?

,

медик сссууупппееерррр

,

класний коледж........

,

наш медик самий кращий,но дуже э багато взяточнику........но це н1чого в1н 1 так суперовиййййййййййй!!!!!!!!!!!!!

,

коледж просто сильніший за всі інші!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

самі взяточники..........

,

Коледж супер лиш деякі викладачі придурочні!!!!!!!і беруть багато грошей

,

просто шик

,

Коледж найкращий

,

Обожнюють брати хабарі

,

Просто коледж нічого іншого

,

Ужас не коледж

,

клас.....мне нрав)

,

коледж найкращий у світі

,

незнаю як вам, но мені лічно суууууууууууууппеееееерррр!!!!!!!!!!!!

,

круто!!!!!

,

люкс

,

самий кращий

,

Я незнаю как но хочу туда поступать))))

,

наш медик сууууууууууууууупер

,

Наш коледж найкращий

,

це найкращий медичний коледж в якому я навчаюсь

,

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Хусті, а також ЗВО (вузи) в Хусті, робота в Хусті