Закарпатський базовий державний медичний коледж
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

97
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Добрий день. Коледж сильний викладачі вчать що потрібно, але якщо ваші діти не хочуть учитися і самі дають гроші бо їм потрібна оцінка бо вони на державному то вибачте нащо вони туди пішли. Я закінчила коледж на відмінно ще в 2014 році працюю по спеціальності. І повірте якщо ти зацікавлений вчитись а не за оцінку викладачі гроші не беруть. А сам почни з себе не давай хабаря.

,

Корупціонери беруть гроші а оцінки кладуть занижені ! Просто тому ,що так сподобалося! Куратор вопше топ даже не може постояти за своїх учнів! А викладачка кладе занижені оцінки ! Тим хто не достоєн низьких оцінок. 3 курс топ🤦‍♀️

,

Не вірте позитивним відгукам, тут далеко не так цікаво як пишуть в них. Є викладачі, які дійсно вчать, але їх одиниці, інше - гроші. Треба багато грошей дати за практики, аби хоч закінчити один семестр. А про викладачів, в яких ще якимось чудом робоча потенція, я промовчу.

,

Самий найгірший коледж в цьому місті. Одна корупція, гроші за самостійні, заліки, екзамени, за пропуски(якщо ти хворів/іла і при цьому маєш справку від лікаря). Всім байдуже, чи ти вчишся чи ні, все рівно повинна дати гроші старості. Вчителі ще люблять при всіх гнобити студентів, які відрізняються від інших в зовнішності, в приймальній комісії просили гроші тупо за вступ. І є вчитель, який суто бере гроші в $, маючи дітину інваліда! Їдальня в жахливому стані, кожний раз було чути, що студенти отруїлись чи стало їм погано під час лекції.

,

Я теж вваєаю, що викладачі по різному ставляться до студентів. Але є саиий гірший викладач. Їй скільки не вчи-грошей давай та все мало і ти ніхто. Таке враження, що вона одна царівна і всі їй щось винні.


Залишити відгук

Усі коледжі в Хусті, а також ЗВО/ВНЗ в Хусті, робота в Хусті