Специальности
Оценка посетителей
(по 89 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Вчусь тут перший рік. Спочатку все дуже сподобалося, гроші не просили, добре пояснювали, оцінки ставили нормальні. Але тепер, якщо не заплатиш то оцінку на яку ти знаєш не поставлять. У мене така ситуація з математикою, у електронному журналі вчителя, десятки(без грошей), а у журналі групи не вище 7. Вчителі, яким дійсно потрібні знання: Тетеря Надія Іванівна і Сабадош Мирослава Юріівна. Інші вчать, але хороші оцінки тільки за гроші. Є такі, що на пари взагалі не ходять, а потім вимагають гроші, щоб поставили оцінки. Адміністрація на це закриває очі, а ми прості люди нічого не доведемо

,

Самий жахливий коледж у всьому світі ,гроші за все ,навіть за нб та 2 ,деякі навіть слухати не хочуть твої перездачі якщо не гроші а вивчений матеріал . Деякі вчителі якщо побачать список де діти які дали гроші ,а ти не здала ,то навіть оцінку не покладуть. З коментарем внизу ,згодна ,староста каже кому яку оцінку ставити сама ,навіть не питаючи нікого. НІКОЛИ НЕ ДАВАЙТЕ СЮДИ СВОЇХ ДІТЕЙ ;!!;!!!!!; крім того що витягнуть всі гроші так ще і знущаються та вбивають в дітях впевненість . Деякі хочуть від нас поведінки по всім правилам кодексу України,а самі беруть гроші та ще і знущаються над тобою . Вже шкодую що сюди прийшла. Нормальних вчителів можна порахувати на пальцях однієї руки. В перший тиждень навчання коли йдуть лише лекції ,всі такі хороші та поважні ,а коли починаються практики і все інше ,показують своє справжнє обличчя. Здається що через декілька років будемо платити навіть за лекції ,тому що деякі вчителі сидять тут за зарплату пенсію так ще і від дітей хочуть гроше.

,

Боже допоможи закінчинчити цей коледж?
корупція тут...
не вірьте в те що тут пишуть тут нчого не вчать лиш гроші просять
тут великі взятки! якщо не даєш гроші тебе тут загноблять викладачі
Самі за наші гроші покупають сабі айфони 11 а потім обіжаються за правду,і угрожають що якщо будеш виділятися від інших то будеш ще раз стільки платити
не віддавайте сюди своїх дітей

,

Все брехня платити не треба
Були гто платив з мого курсу але ми не платили сподівались на удачу .
І я поступила без грошей.
Приготьте поступайте гто не платить теж може поступити.
Я надіюсь на ліпше

,

Я тепер закінчила 3 курс, скажу вам те, що тут не важко було вчитись. Так звісно я трохи жаліла що не залишилась в школі саме щерез ЗНО (після 2 курсу), але ЗНО для мене було не важким, тому що така викладачка як Елізавета Амброзіївна (вчитель укр. мови) мою групу дуже добре підготувала і ми всі здали на відмінно. Ну це ваш вибір, тут вас багато чого навчать, тому що навіть якщо студент не хоче вчитись то викладачі заставляють вчитись, ми ж медики, а медики повинні бути розумні Я раджу вам поступати і нічого не переживайте за вступ, багато студентів поступають безплатно

,

У медику весело навчатися, хоча я тут лиш вчуся 1 рік, але я можу сказати, що мені тут подобається, мої одногрупники самі найкращі, я їх всіх дуже люблю. Викладачі теж дуже хороші і добрі, наприклад мені ніхто нічого не казав, і ніхто нічого не змушував. Якщо ти сам (сама) хочеш навчатися, то тобі не буде тут важко. Не буду оцінювати викладачів, у кожного студента до кожно викладача є своя думка. Люблю медик, не жалію, що поступила сюди, тут дуже хороші люди.

,

Знаєте, що можна замітити, так то що в кожній групі є староста, яка несе гроші за практику, заліки і т. д. і т. п. Так от, що хочу сказати, суть в тому що та староста, не важливо з якої групи, йде до викладача, звісно з грошима, дає йому взятку, ну наприклад, за залік, щоб його не писати і каже викладачеві, кому які оцінки ставити, причому НІКОГО ЗІ СТУДЕНТІВ НЕ ПИТАЄ, ЯКУ ОЦІНКУ ЗА СЕМЕСТР СТАВИТИ! Просто тупо каже: - ГРОШІ - ГРОШІ!, збере ці гроші і ні вчому не бувало, не питаючи свого одногрупника, ЯКУ ВІН ХОЧЕ ОЦІНКУ 5 чи 4 (крім 3), тупо йде і каже, кому які ОЦІНКИ СТАВИТИ, НІКОГО НЕ ПИТАЮЧИ. І таким чиномі виходить сварка у групі, через те що: - Чого в неї 5, а в мене 4? Або:- Чого ти, як староста не запитала мене, аж, "яку ти хочеш оцінку?"?. Це все, що я сказала, тому що у моїй групі була така сама ситуація.

,

Закінчила коледж в 2015р. Я безмежно рада що там навчалася. Викладачі - супер.Волощук В.І., Тетеря Н. М., Добош І. М.,Фединець І. Ш.,Когутич А

,

моя дочка тут навчається і нічого того що тут пишуть немає. я незнаю що буде далі але на данний час я дуже задоволена всім.

,

краще сюди не вступайте)

,

Скажу чесно.. гроші треба платити за все, заліки, практичні, екзамени, просто за пару платиш( від 15-30 грн.. нб кладуть. Їм не важливо, чи ти хвора, чи просто тебе нема. За нб тоже гроші платиш. В кожного викладача своя такса. Дурдом, а не медик..

,

Тут панує корупція! Хоч вчитися - не вчитися, але все одно платити треба, і за іспити, і за контрольні і за не закриті практичні. Тут не дай Бог пропустити заняття, відразу ставлять н/б (не було), яке потім треба відробляти. Попереджаю! Це не школа, в якій можна прогулювати уроки, тут регулярно треба ходити на пари. В коледжі дуже вважко навчатися. Хто хоче поступати, хай поступає, але не сюди.

,

Коледж супер викладачі класні.В мене притензій нема.Приходьте вчіться викладачі реально вчать.А якщо ще самі студенти хоч трохи вчаться то й результат непоганий.Я не знаю кому як мені медик сподобався не проти б повернутися)))Взагалі класно.

,

Коледж супер

,

Дуже класний коледж) Мені подобається ,хоча навчаюся тут лише 1 рік)

,

2000$ за вступ попросили у нас. Прямим текстом. Ніхто не ховається, ніхто нічого не боїться. Не жирно?

,

Добрий день, я закінчив 11 клас Ужгородської спеціалізованої школи-інтернат з ПВОП хочу поступити у мед.університет,але боюся тому що в мене невеликі бали для вступу у хороший університет.Підскажіть будь ласка які бали зно з біології та мови потрібні щоб я мав шанс сюди поступити

,

По большому счету, присутствующие лицемеры и покрыватели образовательного учреждения. Ибо все знают каких корумпированых схем сегают стень коледжа.

,

Не идіть сюди вчитися,тут панує корупція 1500$ щоб поступити!

,

Провчилася 2 роки на спеціальності "Фармація", і скажу, що з цим дипломом легко працевлаштуватися. Надається великий рівень знань, і про корупцію тут не пишіть, тому що, хто вчиться не платить нічого, і ні хто, ні разу не вимагав гроші. Викладачі ідеальні, всі теми пояснюють так, що просто не можливо не зрозуміти.

,

Коледж просто бомба все там чудово.....

,

Викладачі домагаються дівчат

,

без взятки в коледж не поступиш

,

Коледж супер!Хто вчиться,то й не платить!

,

ЗБДМК- найкращий заклад) я навчають тут вже третій рік і з упевненістю можу сказати, що корупції в ньому немає!!Викладачі всі хороші, знають свої справу) Викладачі тут СУПЕР!!!) Всім раджу тут вчитися) І головне,що в коледжі атмосфера така, наче всі сімя одна,. тут приємно вчитися))

,

Провчилася вже 2 роки в медику......він самий кращий .....раджу всім тут учитися.............корупції нема ..... не знаю я задоволена...викладачі класні

,

Я вчилася 15 рокив тому назад в Монади взятку я не платила не копийки майже тому що вчилась Монада супер....Вчители суперови

,

Тетеря Надія Іванівна дуже гарна вчителька=)

,

Всі вони взяточник, і платити треба всім хто вчиться, і хто не вчиться. Сама ненормальна вчителька Тетеря Надія Іванівна!!!!! Не поступайте в цей коледж!

,

ужас самі взяточники

,

велика обдиралывка особливо старухи дуже сверепствують,

,

Ужасний заклад,нікому не раджу тут вчитись!!Подумайте дуже добре перед тим як сюди вступати!бажаю що він скоріше згорів,а разом із ним половина тих тупих викладачів!!

,

коледж супер. щоб не платити взятки, треба регулярно вчитися. а хто розчитує на гроші батьків, які їм не легко приходять, то в коледжі їм нічого робити!!!!!!!!!!!! а вчителі супер!!!!!!!!!!! задумайтеся ті, кому погано в коледжі, може ви саме займаєте чуже місце, тобто, хтось був-би радий учитися саме тут, але такі, як ви займаєте місце!!!!!!!! одним словом -- ЗДМК самий кращий!!!!!!

,

Гроші за все і у всіх хто вчився і невчився. Дуже моло хороших викладачів. Коли я вступала дуже несподобалося приймальна комісія яка постійно грубила.Це було перше враження про коледж.

,

массажный там є

,

Медик класс, учителя и студенты супер ) А про взяточников могу сказать лишь одно - кто учиться тот платить намного меньше чем тот кто просто "штаны протирает" .. но платят все

,

Супер.

,

Взяточники

,

Я люблю свій медик..!!!ти найкращий

,

ужас!ненавиджу медик!

,

найкращий коледж у хусті))))

,

Я це бачу щодня!!!Ранком прийшла:"дівчатка гроші".РОБІТЬ ВИСНОВОК.

,

супер

,

да

,

Наш коледж най-най кращий=)))))))

,

Медик наш найкращий,но взяточнику дуже багато.....Отже хто хоче поступати то раджу лиш не в медичний........

,

Медик просто супер! Я закінчила ще в 2010 році але й тепер не проти туди повернутися, вчителіхороші, особдиво Оксана Іванівна Сливка, Тетьяна Михайлівна Шимонка, Іван Юрович Лукач, і взагалі твм хороші люди, і якщо ти будеш вчитись то ніхто ніколи за хабара і не заікнется. ПРОСТО СТУДЕНТИ ПОТРІБНО ВЧИТИСЬ АНЕ БАЙДИКИ БИТИ І НА ВЧИТЕЛІВ НАГОВОРЮВАТИ БО ВОНИ ХОРОШІ І ДОБРІ ЛЮДИ!!!!!!!! Я ДУЖЕ СКУЧАЮ ЗА МЕДИКОМ!!!!!!!!!!!

,

Ой, дорогі мої, там нема чого робити. кожен день плати і плати. Кажу вам не вступайте туди, бо якщо б знала на скільки там розквітає хабарництво сам б не пішла, шкодую, що вчилась саме там. В медику все дуууууууууууууууже погано,хороших викладачів можна на пальцях порахувати. Якщо ви готові до щоденної здачі грошей, бо якщо не даш все рівно будуть вимагати і 2 ставити, а то і прямо говорити, щоб грошей дали, то вступайте, але потім пошкодуєте! Тут нікого не цікавлять ваші знання, головне одне - ГРОШІ!!! ПОДУМАЙТЕ ПЕРЕД ВСТУПОМ ДУЖЕ ДОБРЕ!

,

Тому і нинавидиш,що незнаєш правильно написати слово ненавидиш.

,

Нинавижу медик((((((

,

боріться з взяточниками і вчіться

,

Медик супер?????ви люди подуріли??????Викладачі кращі?та они самі взяточники!!!!зато у на с такі тупі медики, бо учаться за гроші!

,

Наш МЕДИК супеР=)))))) Ми найкращі=)))Хоча навчатися важко, але ми добиваємося своєї мрії і для нас немає слова " Я не можу" , ми долаємо всі труднощі..........Роки в коледжі-самі кращі роки ,бо ми ж студенти .....а студентське життя саме краще, веселе, цікаве.....................Ми СтУдЕнТи!!!!!!!!!!!!!!!! І викладачі в нас самі КРАЩІ*))))

,

Коледж прекрасний.Але викладач дуже хабарники-луплять все що мош.Не всі,є так яких ми дуже любимо.І ТАКІ ЯКИХ ні.А нащот того що вчитися і неплатити грошей немає такого в нас,бо всі платять.

,

Які там викладачі - не знаю, але студентки суперові!;) ;) ;)

,

самі взяточники

,

Каждий день на кажду пару по 10гривню з каждого студента збирают учителям! То капєц! Совіті неє у них! Чого не пишете правду! Пишіть та учують вас бо то не кончиться ніколи! І діти ваші усі будуть платити но то вже буде по 100гривню.

,

я теж закинчила цей коледж,правда 10р. тому такого поняття як хабари там не иснувало треба вчитися!!!!!!!!

,

Коледж хороший , викладачі там найкращі, щодо хабарів, скажіть мені де тих хабарів немає? Корупція є всюди ! Повірте мені вчителі неберуть гроші від тих хто вчиться! А ті хто прийшли сюди відпочивати зразу хочу сказати відпочинок в цьому коледжі недешевий! А всім тим хто йде в цей коледж вчитися хочу сказати непотрібно боятися, якщо будете вчитися то хабарі давати непотрібно:)

,

Класний коледж,а особливо після ремонту!!!

,

Коледж зашебісь.Пацани у нас супер,але девушки найкращі!

,

я тільки що закінчила медик всьо С-У-П-Е-Р

,

Цей коледж найкращий в Україні

,

Медик найкращий................студенти просто Бест.......

,

найкращий

,

Взяточники в медику є , але ж не всі ! Є деякі просто чудові учителі.

,

Наш медик просто супер:) Особливо наші студенти !!! Ми найкращі ! Правда?

,

медик сссууупппееерррр

,

класний коледж........

,

наш медик самий кращий,но дуже э багато взяточнику........но це н1чого в1н 1 так суперовиййййййййййй!!!!!!!!!!!!!

,

коледж просто сильніший за всі інші!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

самі взяточники..........

,

Коледж супер лиш деякі викладачі придурочні!!!!!!!і беруть багато грошей

,

просто шик

,

Коледж найкращий

,

Обожнюють брати хабарі

,

Просто коледж нічого іншого

,

Ужас не коледж

,

клас.....мне нрав)

,

коледж найкращий у світі

,

незнаю як вам, но мені лічно суууууууууууууппеееееерррр!!!!!!!!!!!!

,

круто!!!!!

,

люкс

,

самий кращий

,

Я незнаю как но хочу туда поступать))))

,

наш медик сууууууууууууууупер

,

Наш коледж найкращий

,

це найкращий медичний коледж в якому я навчаюсь

,

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Все вузы в Хусте, а также колледжи и техникумы в Хусте, курсы в Хусте, репетиторы в Хусте, работа в Хусте

Обратная связь