Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

28
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Добрий день! Хочу сказати від себе, як мама студентів, що віднавчавшись 4 роки у цьому коледжі: якщо ви не мотивовані навчатися, а просто "відсиджувати" пари, то вам не туди. Велика подяка викладачам які зробили все аби наші діти були зацікавлені у вивченні, які присвячували себе повністю їм, допомагали, підтримували їх...це все принесло свої плоди, і як мінімум в результаті чого вони (учні коледжу) затребувані спеціалісти з роботою!

,

Продовження:також у викладацькому колективі дуже багато чудових викладачів, які з студентами є класною командою ?, це Бондарчук І.М., Олійник І.М ,Гринчук О.В., мій куратор та завідувач практикою коледжу та багато інших чудових людей,коледж дійсно став другою домівкою тому раджу всім вступати до коледжу,щодо професії то на базі практики дуже багато підприємств, які будуть з радістю чекати всіх студентів та випускників коледжу!!!

,

Я випускник Київського фахового коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського 2022 року спеціальності 192 будівництва і цивільної інженерії , категорично не згоден з усіма бридливими та недостовірними коментарями які ображають коледж, за час навчання викладачі стали другою родиною,всяко допомогали, залучали до різних робіт, надавали значну базу знань необхідних в подальшому житті та роботі, коледж має найкращого директора Романову М.І., пост завідувача відділення займає чудовий викладач Капран С.Б., пост голови циклової комісії займає чудовий викладач Корнієнко Н.П., продовження далі:

,

Хочу сказати, що вчитися не легко, але викладачі коледжу мають велике серце і вміють допомогти, підказати і направити на вірне рішення. Всім, всім впевнено кажу, щоб йшли до ВСП Київського фахового коледжу міського господарства імені В. І. Вернадського. А знаєте чому, тому що база тут достойна, а на практиці ви все закріпите. Я випускник коледжу, продовжую вчитися в ТНУ і маю супер роботу за фахом) Дякую всім викладачам!!!@

,

Всім привіт! Якщо ви шукаєте коледж в Києві то однозначно йдіть сюди. Я закінчив цей коледж і хочу подякувати всім всім викладачам за знання, за потрібний "втик", що виховували і змушували вчитися. Тепер мені це знадобилося, хоч і не легко було. Проте я маю роботу за фахом, навчаюсь далі в ТНУ і впевнений, що з такою спеціальністю я не залишусь ніколи без хліба. Всім миру, а молодь хай іде вчитися в мій коледж)))


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві