Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського


  • Київ · вул. Івана Кудрі, 33, 01042
    s
  • (044) 529-02-06
    (044) 529-02-62
  • koledg@tnu.edu.ua
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Відношення коменданта до дітей як до скотини!!! Батьки, дивіться куди відправляєте дітей!!!

,

Коледж супер, а от комендант гуртожитку просто жах, ставлення ніби в тюрмі!!!

,

В прошлом году сын закончил этот колледж. Всем, кто хотел устроиться по специальности, работу предоставили. Такая возможность есть далеко не в каждом колледже. Никаких взяток за все годы обучения. Хорошие преподаватели.

,

Дуже гарний коледж! Викладачі дають грунтовні знання,але і вимагають від студентів не байдикувати! Все ж,так тримати!

,

Дуже задоволена цим коледжом! Є стільки талановитих викладачів, що син став розуміти і полюбив ті предмети, які не подобались і не давались у школі. Ходить на навчання з зацікавленням, вчиться добре. Це велика заслуга викладачів! Якщо вам дійсно потрібні знання і кваліфікація в майбутньому, а не просто "корочка", то можете сміливо вступати сюди!

,

Ужас! Закінчила. Роботи нема без практики і на слабшого спеціаліста. Залишилася без роботи. Продовжила навчання у АМУ. Закінчила і на тіж граблі. Роботи нема. Міняла професію!

,

Як для коледжу то навчання дороге 7000грн/рік + за залік треба платити. Після отримання диплому на роботу по спеціальності не влаштуєшся.

,

На стацеонаре есть смысл учиться, хорошие преподаватели, но не все. Большое спасибо заведующей Авершиной Л.Г. на заочку ни кому не советую поступать! Фуфло! Дают старую информацию. За дипломом будете бегать 2 года. Да и... Преподы берут взятки.

,

Закончила этот колледж с радостью, даже в последние минуты не хотелось уходить! Хорошие учителя, понимающий декан. А лучше всего если хотите поступать сюда идите на стоматологию-ортопедическую, платить не мало, но и знания дают хорошие и в дальнейшем вам профессия обеспечена!)

,

Неочем

,

классное училище

,

2 медико - социальных факультета: стоматология ортопедическая, медсестринское дело. Очень хорошие факультеты. Колледж действительно на уровне,хороший педагогический состав,сильный руководитель,интересная студенческая жизнь...

,

Все было бы неплохо,если б стипендию выплачивали в полном объеме и вовремя.А так -2012-2013 уч.год-стипендии за январь нет.

,

Закінчив навчання у 1994 році Дуже вдячний колективу технікуму, який дає всебічні знання Отримані знання допомогли у подальшому начанні

,

Коледж просто супер!!! Навчання цікаве і веселе , наповнене різними новими враженнями:))

,

Отлично!

,

Студенческие годы - молодость моя! Замомнилась не только замечательными преподавателями и добрыми учителями, а очень интересной, насыщеной, яркой, захватывающей - студенческой жизнью. Конкурсы, олимпиады, соревнования, вернисажи.... Колледж просто кипит идеями! Так держать!

,

Супер коледж. Викладачі - професіонали своєї справи. Якщо оберете цей ВУЗ, не пошкодуєте!!!!!!

,

Відмінний технікум дуже перспективні спеціальності.Відмінний навчальний колектив-професіонали...

,

Так, нормально, навіть добре... Прекрасно! =)


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві