Відокремлений структурний підрозділ Фаховий коледж інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
Киевский колледж информационных систем и технологий Киевского национального экономического университета им. Вадима Гетьмана
-
Київ
· пл. Львівська, 14
На мапі - kisit.kneu.edu.ua
- Директор — Грицак Неля Юріївна
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Спеціальності
Останнє оновлення 24 березня 2026
Відгуки
76Тоска та безвихідь! Дітей на заняття не виводять, будівля стара, стеля падає на голову, в зимку опалення немає. Яким інформаційним технологіям можуть навчити в коледжі? Подивиться на яких компьютерах працюють робітники! Подивіться на стан аудіторій, туалетів, укриття. Повна БАЙДУЖІСТЬ адміністрації. За часи КТРЕ це був рівень! Зараз це жах.
Этот техникум был в свое время лучшим в стране. Давали отличные знания.
Закінчив КТРЕ в 1969 році. Отримав фундаментальну основу в галузі радіоелектроніки і навички здобувати знання. Зараз викладач НТУУ КПІ ім.І.Сікорського.
Сын закончил колледж в 2021 году. Ребенок полностью раскрылся в колледже, нашел свою профессию. В этом ему очень помогли прекрасные преподаватели Правдивый, Рощин, Корчак, а также куратор Ирина Борисовна. Группа подобралась хорошая, дети очень дружные. Абсолютно все поступили на бюджет в разные вузы на 2-3й курс. Рекомендую колледж ( особенно специальность электроника) для мальчиков , которые потеряли мотивацию в школе.
Дивіться також усі коледжі в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві.
Чесно коледж класний. Викладачі добрі і поважають студентів. Є викладачі практиканти. Які паралельно працюють в компаніях і діляться реальним досвідом. Але реальний респект коледжу і самому університету. Це за студентське життя. Якщо в не хочете вчитися 3-4 роки просто за підручниками а мати реальне драйвове студентське життя, вам сюди. Університет на забуває про коледжі, обʼєднуючи їх в одну команду. В кнеу проходять різні культурні заходи: "Дебют першокурсників" "Осіння казка" "Студбум" де кожний факультет університету та збірна коледжів змагаються між собою. Цей досвід ви не коли не забудете. Просто ведіть в пошуку тіктока "Культурка кнеу" і вам вибʼє реальний вайб. Також з приводу корупції. Я за всі вої роки не разу не стикнулась з нею. При в ступі ніхто не вимагав гроші. Навіть сам університет без скандалів. Тому йому реально респект. Його реально можу радити за студентське життя бо більше ніякий коледж таке не пропонує.