Київський коледж інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

73
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчив КТРЕ в 1969 році. Отримав фундаментальну основу в галузі радіоелектроніки і навички здобувати знання. Зараз викладач НТУУ КПІ ім.І.Сікорського.

,

Сын закончил колледж в 2021 году. Ребенок полностью раскрылся в колледже, нашел свою профессию. В этом ему очень помогли прекрасные преподаватели Правдивый, Рощин, Корчак, а также куратор Ирина Борисовна. Группа подобралась хорошая, дети очень дружные. Абсолютно все поступили на бюджет в разные вузы на 2-3й курс. Рекомендую колледж ( особенно специальность электроника) для мальчиков , которые потеряли мотивацию в школе.

,

Старое здание для меня это был плюс, памятник архитектуры какбы, содержать его сложно и дорого, мне очень нравилось не променял бы тамдешние высокие потолки и огромные окна ни на какой евроремонт! Те преподаватели старой закалки что остались просто топ, кроме одного, надеюсь, его уже уволили, на его парах мы турели, теряли время нервы и деньги

,

Гіршого ставлення до абітурієнту і до батьків ще не зустрічала ні в одному навчальному закладі! Враження жахливе. Нічого такого хорошого про коледж сказати не можу, а саме дивлячись на умови в коледжі для студентів, не зрозуміло на що і куди йдуть гроші контрактників. На час карантину ніхто з викладачів не провів відео-урок, а також дурниця з подачею д/з : одні завдання пишуть на електронну пошту, інші на вайбер, інші на телеграм, а також на клас-рум - можна дуба дати поки знайдеш домашнє завдання... Чому не можна зробити єдину платформу для д/з? Інформаційні технології - тільки назва. Не рекомендую!!!

,

окончил в 93-м , почитал отзывы - нихрена не изменилось. преподы 50/50% дауны или взяточники,матчасть устаревшая,учат по совковому - все то же.


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві