Київський авіаційний фаховий коледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

57
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Серед інших "зручностей" не вистачає інтернету для студентів у комп'ютерних аудиторіях хоча б, не кажучи вже про інші кабінети, а також капітального ремонту в самому приміщенні) Трохи лячно ходити по цих старих коридорах, і мерзнути також узимку, проте недавно поставили металопластикові вікна, за що дуже великий респект! Шкода, що майже всі ці роки навчання було дистанційне через карантини, та війну, тому що якість цієї "дистанційки" була така собі. Деякі викладачі не проводили пари взагалі, а надсилали якісь лекції та домашні завдання на самоопрацювання. Деякі просто не вміли навіть запустити конференцію в "зумі"

,

Закінчив коледж у цьому році на спеціальності "Інженерія програмного забезпечення". Після 4-річного навчання можу підвести певний підсумок. Корупція тут - рідкість. За всі роки навчання жодного разу не стикався з тим, щоб хтось з викладачів вимагав гроші, або студенти закривали сесію "платно". Дійсно, є викладачі, які дають чудову базу знань з загальноосвітніх предметів для студентів (серед них особливу подяку хочу виразити Галині Семенівні, Марині Володимирівні) та з предметів за фахом (Вайганг Анна Олександрівна та Ткаченко К. О.). Проте, водночас дуже не вистачає викладачів з предемтів по спеціальності які мають досвід в сучасій роботі в інформаційних технологіях. В основному це викладачі, які навіть не знають як наразі живе IT галузь, а деякі не знають предмету який викладають.

,

Технікум максимально крутий! Але є деякі нюанси стосовно студентів, проте не зважаючи на це там дуже цікаво вчитися, викладачі найкращі, дають багато цікавої інформації, ті хто пише що учителя погані не вірте їм, учителя найкращі! Я як любитель авіації дуже рекомендую цей колледж.

,

Отличный колледж, справедливость в первую очередь ! Благодарим всех Преподавателей за полученные знания моей Дочери, всем Рекомендую именно это учебное заведение, кто хочет получить реальные знания

,

Из всех преподователей нормальные только Тетяна Макаренко и Анна Музалевська, и с укр мовы... Очень жалею что не перевёлся после второго курса, и что вообще поступил сюда! Тут готовят рабочих только для своего завода, в других местах вы нафиг не нужны!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві