Київський механіко–технологічний коледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

39
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила Київський механіко-металургійний технікум , група ОД-86! Найкращі роки, чудові викладачі, чудовий керівник - Леніна Францівна!!!

,

Моя донька навчалася за спеціальністю 'Оціночна діяльність", закінчила 2021 Шкодую, що обрали цей коледж. Деякі викладачі майстерно стягували хабарі. Таке враження, що адміністрація не знає, що відбувається у навчальному закладі

,

Стосовно коледжу не знаю, але гуртожиток тут найгірший. Якщо ви не з Києва і плануєте вступати в цей заклад, краще знімайте квартиру! Умови жахливі, мільйон тараканів і особисто на нашій секції були миші. За алкоголь і куріння повинні виганяти, однак адміністрація дуже класно прикриває студентів, а студентів інших вузів за такі «молодіжні гулянки» змушують носити мило, миючі засоби, сіль і подібне, інакше виселять. Якщо у вас в планах є залишитись на літо, то цей варіант не можливий. Якщо ви будете затримуватись з термінами виселення, вас чекатиме лютий крик з боку працівників. І нікого не хвилює те, що гуртожиток у вас по факту був ще проплаченим. Ставлення буде таке, як до тварин. З хороших вахтерів можна виділити тільки тьотю Шуру, яка ставиться до дітей з повагою. Інші, будуть ставитись до вас як у інтернаті

,

Найкращій навчальний заклад серед усіх, де навчався за життя. Спеціальність Електрозварювальне обладнання (гр. ЭСО-83) 1983-87,початок кінця совка, Чорнобиль, футбол, портвейн (проблематичний після 85-го), ех, молодість. Після армії знань вистачило на те, щоб у 89-му поступити в КПІ ітд. Зараз іноді проїжджаю повз - лише приємні спогади. Класний керівник - Клименко Євген Іванович, майже усіх співучнів і викладачів попам'ятаю й досі. Мабуть поставлю в ФБ мітку на есо, може хтось маякне.

,

Закінчив цей КММТ на відмінно з червоним дипломом за радянських часів , а направили на роботу КММТ прибиральником, робіть висновки самі шо цн навчальний заклад. Ганяли нас студентів по всіх предметах дуже, наче всі предмети були важливі))тобто надмірні вимоги, за запізнення на навчання позбавляли стипендії. Дуже сильно адміністрація КММТ пишались собою, і велики вимоги ставили студентам, а коли час прийшов розподіляти випускників то мене, відмінника навчання заперли підмітальником працювати на три роки. може вам смішно? але повірте, що у КММТ такі махінатори та підробники документів що обманом та підробленням докуметів мене заперли підмітальником працювати. Навіщо було мені 4 роки вчитися щоб потім мене прибиральником зробити? НІКОЛИ мені у житті не знадобився диплом КММТ! бо з дипломом КММТ беруть на роботу лише підмітальником, або слюсаром 3 розряду на якого вчать 4 місяці, тому не було сенсу вчитися у КММТ 4 роки і потім підмітальником працювати з направленням з КММТ!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві