Київський механіко-технологічний фаховий коледж

Київський механіко-технологічний фаховий коледж

Киевский механико-технологический профессиональный колледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

40
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

навчалась з 2013-2017, можу сказати, це були найкращі роки))) відділення Йовенко Світлани - найкраще що траплялось зі мною))))))

,

Закінчила Київський механіко-металургійний технікум , група ОД-86! Найкращі роки, чудові викладачі, чудовий керівник - Леніна Францівна!!!

,

Моя донька навчалася за спеціальністю 'Оціночна діяльність", закінчила 2021 Шкодую, що обрали цей коледж. Деякі викладачі майстерно стягували хабарі. Таке враження, що адміністрація не знає, що відбувається у навчальному закладі

,

Стосовно коледжу не знаю, але гуртожиток тут найгірший. Якщо ви не з Києва і плануєте вступати в цей заклад, краще знімайте квартиру! Умови жахливі, мільйон тараканів і особисто на нашій секції були миші. За алкоголь і куріння повинні виганяти, однак адміністрація дуже класно прикриває студентів, а студентів інших вузів за такі «молодіжні гулянки» змушують носити мило, миючі засоби, сіль і подібне, інакше виселять. Якщо у вас в планах є залишитись на літо, то цей варіант не можливий. Якщо ви будете затримуватись з термінами виселення, вас чекатиме лютий крик з боку працівників. І нікого не хвилює те, що гуртожиток у вас по факту був ще проплаченим. Ставлення буде таке, як до тварин. З хороших вахтерів можна виділити тільки тьотю Шуру, яка ставиться до дітей з повагою. Інші, будуть ставитись до вас як у інтернаті

,

Найкращій навчальний заклад серед усіх, де навчався за життя. Спеціальність Електрозварювальне обладнання (гр. ЭСО-83) 1983-87,початок кінця совка, Чорнобиль, футбол, портвейн (проблематичний після 85-го), ех, молодість. Після армії знань вистачило на те, щоб у 89-му поступити в КПІ ітд. Зараз іноді проїжджаю повз - лише приємні спогади. Класний керівник - Клименко Євген Іванович, майже усіх співучнів і викладачів попам'ятаю й досі. Мабуть поставлю в ФБ мітку на есо, може хтось маякне.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.