Київський механіко–технологічний коледж


  • Київ · вул. Харківське шосе, 15, 02090
  • (044) 581-51-86
    (044) 581-51-87
    (044) 581-51-82
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила Київський механіко-металургійний технікум , група ОД-86! Найкращі роки, чудові викладачі, чудовий керівник - Леніна Францівна!!!

,

Моя донька навчалася за спеціальністю 'Оціночна діяльність", закінчила 2021 Шкодую, що обрали цей коледж. Деякі викладачі майстерно стягували хабарі. Таке враження, що адміністрація не знає, що відбувається у навчальному закладі

,

Стосовно коледжу не знаю, але гуртожиток тут найгірший. Якщо ви не з Києва і плануєте вступати в цей заклад, краще знімайте квартиру! Умови жахливі, мільйон тараканів і особисто на нашій секції були миші. За алкоголь і куріння повинні виганяти, однак адміністрація дуже класно прикриває студентів, а студентів інших вузів за такі «молодіжні гулянки» змушують носити мило, миючі засоби, сіль і подібне, інакше виселять. Якщо у вас в планах є залишитись на літо, то цей варіант не можливий. Якщо ви будете затримуватись з термінами виселення, вас чекатиме лютий крик з боку працівників. І нікого не хвилює те, що гуртожиток у вас по факту був ще проплаченим. Ставлення буде таке, як до тварин. З хороших вахтерів можна виділити тільки тьотю Шуру, яка ставиться до дітей з повагою. Інші, будуть ставитись до вас як у інтернаті

,

Найкращій навчальний заклад серед усіх, де навчався за життя. Спеціальність Електрозварювальне обладнання (гр. ЭСО-83) 1983-87,початок кінця совка, Чорнобиль, футбол, портвейн (проблематичний після 85-го), ех, молодість. Після армії знань вистачило на те, щоб у 89-му поступити в КПІ ітд. Зараз іноді проїжджаю повз - лише приємні спогади. Класний керівник - Клименко Євген Іванович, майже усіх співучнів і викладачів попам'ятаю й досі. Мабуть поставлю в ФБ мітку на есо, може хтось маякне.

,

Закінчив цей КММТ на відмінно з червоним дипломом за радянських часів , а направили на роботу КММТ прибиральником, робіть висновки самі шо цн навчальний заклад. Ганяли нас студентів по всіх предметах дуже, наче всі предмети були важливі))тобто надмірні вимоги, за запізнення на навчання позбавляли стипендії. Дуже сильно адміністрація КММТ пишались собою, і велики вимоги ставили студентам, а коли час прийшов розподіляти випускників то мене, відмінника навчання заперли підмітальником працювати на три роки. може вам смішно? але повірте, що у КММТ такі махінатори та підробники документів що обманом та підробленням докуметів мене заперли підмітальником працювати. Навіщо було мені 4 роки вчитися щоб потім мене прибиральником зробити? НІКОЛИ мені у житті не знадобився диплом КММТ! бо з дипломом КММТ беруть на роботу лише підмітальником, або слюсаром 3 розряду на якого вчать 4 місяці, тому не було сенсу вчитися у КММТ 4 роки і потім підмітальником працювати з направленням з КММТ!!!

,

Училась в техникуме вечерне с 1985 по 1987 год. Замечательные преподаватели. Хорошие знания. Всем слова благодарности. Факультет организация делопроизводства.

,

Училась с 1983 по 1986 - гр. ОД-83-1/8. Вспоминаю годы учебы с огромной благодарностью ко всем преподавателям!

,

Я, навчався в цьому коледжі з 2018 по 2020 рік, на спеціальності « Автомобільний транспорт». Вчитись в коледжі легко, і якщо трохи постаратись, то і можна отримати ЧЕРВОНИЙ диплом ( викладачі в цьому допоможуть). Удачі, успіхів в навчанні. :)

,

 В цьому році мій син закінчив цей коледж за спеціальністю "Автомобільний транспорт",кваліфікація "механік". Я ,як мама задоволена і цим навчальним закладом і гуртожитком ,все добре. В коледжі мій син не тільки отримував знання з різних предметів, але і насолоджувався можливістю спілкування з прекрасними людьми з багатим професійним та життєвим досвідом. Викладачі вклали в нього не тільки знання, але і часточку душі, своїми настановами та теплими словами надихали його на нові починання, вселяли віру в свої сили. Поряд з ним були наставники, готові у будь-який час підтримати, дати пораду, направити на вірний шлях.Особливі слова подяки хочеться сказати на адресу Малинки Тетяни Віталіївни куратора групи АМ/16, з якою у мого сина та його одногрупників пов`язані 4 прекрасних, наповнених навчанням та спілкуванням років. Спасибі Вам за розуміння, відповідальність та увагу до кожного студента з цієї групи, за створення комфортної атмосфери для навчання і зростання студентів.

,

закінчила КММТ у 2003 році. Дуже задоволена. Відмінний технікум, хороші викладачі.

,

моя ДОНЬКА закінчила цей коледж у цьому році, багато що позитивного , наприклад , контроль прогулів є нормальним, як мама цим задоволена.Діти мають бути контрольовані, а ось закінчили ми спеціальність діловодство, то питань багато. Профілюючий викладач часто в стані істерії , так що було студентам недобре у неї на парах, та й принижувати любила.Це сумно..

,

Коледжом задоволений. А от у гуртожитку повне свавілля.

,

Я випускник цього закладу. У мене є тільки хороші спогади про КМТК. Всі хто хотів отримати знання- їх отримують. Якщо хтось шукає,як нічого не вчити і отримати оцінку,той і скаржиться, що тут погано і погані викладачі. Є дуже багато кваліфікованих і цікавих вчителів, які допомагали, коли були труднощі. Є і протилежні, але їх одиниці. Без проблем вступив до КПІ після коледжу.

,

Я навчалася тут на ОВ, куратор постійно збирала гроші на ремонти, викладачам на свята, на подарунки адміністрації,собі теж вимагала дорогі подарунки, але допомагала з диплом з відзнакою, з оцінками. Було багато екскурсій за рахунок пар, є що згадати. Були викладачі, які дійсно вчили нас і за це їм спасибі.

,

Учился в этом колледже 3 года, на специальность "оценочная деятельность" и смело могу сказать что это были лучше 3 года моей жизни. Очень отзывчивые преподаватели, которые являются профессионалами своего дела. У колледжа имеются хорошие базы практики, всем предоставляется практика по специальности. Я, например, проходил практику в КМДА. Отдельную благодарность хотел бы выразить Малинке Татьяне Витальевне - преподаватель от Бога. Которая всегда может дать дельный совет не только касаемо учебы, но и в каких то жизненых моментах. Спасибо что дали отличную базу знаний. Только поступивши в университет я смог это оценить по достоинству, даже тот материал, который для моих одногруппников (они тоже после колледжа) является новым, для меня он очень хорошо знаком, благодаря Татьяне Витальевне.

,

Вчилась три найкращі роки на спеціальності "Оціночна діяльність". Вчитись важко перший рік коли муштруєш шкільну програму. На другому та третьому курсі казка - презентації, ігри...якось саме все запамяталось, навіть не знаю як би зараз вчилась в універі як би не мій коледж...

,

Колледж плохой! Очень большая ненависть к преподавателю математики! Ведет себя как плохо, плохо обьясняет материал, и загружает ученеков. Когда уже уйдет с роботы, наверное все этого ждут. Не идите лучше сюда.

,

Я тут навчалася, тому категорично НЕ РЕКОМЕНДУЮ цю бурсу. Постійно витягують гроші, хабарництво процвітає, тільки негативні враження. Особливо вимагають гроші викладачі мови та математики.

,

Навчальний заклад нормальний, здобути знання можна, я закінчила у 2014 році за спеціальністю "Організація виробництва", вступила до вузу з базою коледжунавчатися нескладно. Окремо дякую Гайдук Світлані , це знаючий, чуйний викладач

,

Коледж непоганий, є сильна база, багато чудових викладачів, але є одне велике але..... ДЕЯКІ ВИКЛАДАЧІ ЗНУЩАЮТЬСЯ З СТУДЕНТІВ!! Нажаль, це саме так! Прикро, що діти писали колективну скаргу проти викладачки математики й просили змінити її, але адміністрація так і залишила її у наших дітей й вона вже 7 місяців знущається з них й натякає не прозоро на хабар!

,

В 1982 р закінчила даний технікум. Відмінний був заклад, викладачі - просто супер. Подяка їм усім.

,

окончил в прошлом году, хочу сказать, что одно - плюс поступил без зно в дальше учиться Минусов много, главное теебя бодают пока лаве не заплатиш.

,

окончила колледж в 2005 году, легко поступила в КНУКіМ, моя специальность "Делопроизводство", знания, полученые в колледже, пригодились в университете, да и в работе, потом, отдельное спасибо Улицкой Инне, нашему куратору за понимание и направление в учебе, многих, особенно из общежития, девченок она небезразлично за уши вытягивала, до сих пор вспоминаем с благодарностью.

,

Если честно , это били лучшие года в моей жизни , да колледж не самый имеджний но знания которые тут дают предподаватели бесценно . Они всегда помогут и подтянут если попросишь . Еще плюс колледжа в том что у него есть специальности и для девочек и для мальчиков . Много друзей и хорошего настроения обеспеченно. Я всегда его буду любить , отдельное спасибо Белой Татьяне , вы лучший куратор !)

,

суперовский колледж, все что учила помню до сих пор, а то что в институте училось забыто на второй день после экзамена.Стипендия все 4 года без проблем, рядом общага, 5 звезд короче.

,

Специализация преподавателей на высоком уровне, атмосфера в колледже отличная, дружная, комфортная. Хорошие воспоминания. Дисциплина тоже хорошая, правда не учитывая, что были и неадекватные студенты. Колледж отличный, учится легко. Всем советую!!!!

,

Самый суперский коледж в Киеве. Учиться после него в КПИ легко... Самые лучшие воспоминания

,

ад на земле. никто не идите сюда. в пустую потраченное время.

,

решила посмотреть уровень сложности екзам билета по математике. в заданиях 2,3 8 варианты ответов все неправильные. очень обидно за такой имидж заведения. Как составитель может тогда квалиицировано преподавать предмет. преподаватель математики.

,

технікум відмінний, закінчила в 1987 р. з відзнакою, жодної копійки нікому не платила, базові знання знадобились протягом всього часу роботи, хоча зараз працюю юристом. В гуртожитку створені всі умови для проживання і навчання. Залишились лише приємні спогади на все життя.

,

Группа ТС-85 1/8. В свое время был прекрасный техникум, отличные преподаватели. Выпускник мог сразу поступить на 3-ий курс КПИ. Как сейчас, не знаю.

,

училась. норм. но ученики в основном двоешники которых со школы выгнали,платят \заэкзамен ,что бы получать стипендию

,

Учился МРО - 81. Практических знаний не получил .Теоретические 60-х годов. В те года процветала показуха и " хабарництво"- это 80% о приподах. В группах на половину - блатняк . В общаге устроили - дедовщину. Типичное ПТУ. Человеку учившемуся в школе на "4" и "5" там делать нечего. Жаль потраченное время.

,

Закончила КММТ в 2006. Очень благодарна преподователям которые дали возможность после окончания поступить в КПИ на 2 курс.

,

Очень хорошие воспоминания,училась в далекие 80-е.Преподаватели были отличные!!!

,

Учился в группе ТВМ-76, полученные в то время базовые знания, на сегодня, выше многих современных ВУЗов. Годы учебы вспоминаю с большой теплотой, как и многих преподавателей. Желаю нынешним преподавателям здравого фанатизма в организации учебного процесса а учащимся, как минимум, присутствовать на парах и впитывать материал. Успехов Вам!!!

,

учился здесь когда-то в группе ПМ-84.,в уже далеком 1984-1987 годах..Практически всех моих преподавателей того времени уже нет в живых...По тем временам он давал неплохую подготовку,как сейчас не знаю)).

,

на данный момент это уже не техникум а колледж. Появились новые специальности социальный работник и оценочная деятельность. я с 2008 учусь на специальности "Делопроизводство", простыми словами - секретарь-референт. В 2011 заканчиваю и буду с дипломом младшего специалиста. Преподаватели есть нормальные, есть неадекватные. Знаний дают не много. За прогулы ругают и пишут письма домой с количеством прогулов ))) безусловный плюс это небольшая оплата. Но если поступаешь на контракт - вешают клеймо "слабой" группы. В принципе, чем в школе "шары гонять" 2 года, можно получить диплом и работать и на заочке доучиваться. В общем, колледж норм,но до идеала ему еще расти и расти...

,

хороший колледж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві