Направления обучения
Оценка посетителей
(по 47 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

До дівчат в гуртожитках дуже зверхне ставлення, крім того там постійно палять як на сходах так і в кімнатах. Гарячої води майже нема, інтернету нема. І варто памятати коли до тебе причепляться хлопці, і якщо вони леві, не з коледжу, то нічого ти не доведеш, хоч бить будуть, хоч згвалтують, крутись як можеш. Всі відмазки типу сама винна і таке інше. А сам гуртожиток трясе після 12 і до 4 години ранку, тоді править анархія і безлад. Спати не можливооо!

,

мені тут подобається! не жалкую, що вступила саме сюди)

,

Техникум хороший, про взяточников, так их практически нет или неизвестно, учат вполне нормально. Дежурить заставляют. Пьянки у руководства не редкость. Походу бомбит у самого директора. Так как комментарий сам отписывает и 5 звезд добавляет. Про взяточников, не про одно уголовное или любое другое дело никто не слышал, может и были. Сам думаю может есть шанс перевестись в другой колледж, в этом морально тяжело...

,

нормальный тех. взяток нет, если ты ходишь на пары, а не спишь дома во время проведения пар.

,

це правда, це було в нашій групі. ми пішли до директора, бо скласти іспит без грошей було не можливо. а ще цей вчитель обзвивав нас дебілами та розбив термос студента! нам допомогли і коли його виганяли то не виказали прізвища тих хто ходив жалуватися. ось так) дякуємо!

,

В прошлом году группа с второго курса пришла к директору Величко и пожаловалась на Крепосняка что он бабло качает, он его за это уволил. Потом еще было два таких случая, так вот за прошлый год директор уволил ТРОИХ взяточников... что вы за бред пишите, люди???! Может это бомбит уволеных взяточников вот и выдумываете "схемы"? Так нечего было драть со студентов!
А вообще сильно много ты, коментатор, знаешь как для "простого студента" и "выпускника", я например и мои одногрупники никаких подробностей таких не знаем вроде как про то сколько бабла отвалили за элеткрификацию. Бухгалтерши нам такое не рассказывают. Палишься! Так знаешь, правильно тебя поперли

,

Есть у нас 2 пьянчугана, так вот первый отбирает спиртное у студентов при попытке его "хранить" в общежитии, а со вторым они регулярно его, а может и своего добавляют употребляют. Все это неоднократно и на глазах студентов, только на роботу после не регулярно выходят. То есть им можно а нам нет, может они и сейчас пьют? Ну и сбросится надо им завсегда то на ато, то на лечение кому то, то на похорона, а вот отчета куда дошло сброшенное не было и нет, может на свадьбу? В общем поборы на все и всегда.

,

Цікаво чи найдуть пожежники що в колежді відсутні протипожежні засоби? Чи лише пожежа така яка по тв примусить керівництво встановити гідранти, знайти до них рукави, та забезпечити класи вогнегасниками, які можуть потушить вогонь, а не роздмухать) та мінімальними аптечками. Чи лише гора попелу примусить до того щоб привести все до ладу. Дивлюс попередні відгуки я в шоці..., але про таке слухи є.

,

Проаналізувавши фінансовий звіт, виникає питання куди пішли 90 000 тисяч гривень на електиривікацію 2-гого поверху, чи не виявить перевірка те що такими коштами там і не пахло максимум 10 а де інші 80? і таких дірок роскрадань безліч. Перевірити, хоча б те що у людей забирають гроші "не правильно порахувавши їх " а потім без згоди людей на наступний місяць забірають - крадуть, по суті. Про майно та витратні матеріали в тому числі і санітарного характеру і куди до кого на дачу його звозять чи продали достименно не відомо... склади розкрадаються безконтрольно від мила до комп техніки, роскрадається керівництвом. При цьму борг за гуртожиток росте кожного року, його вирощує керівник навмисно, неефективними діями та чорним прибутком, він вже досяг більше півмільйону гривень, і така робота привиде до банкрутства. Може настав час йому тікати на РОДИНУ, як багато вже втекли, всеодно керівник на свої пари з дебільшого не ходе, всі діти тому свідки?

,

Стало відомо факт руйнування колежду керівником данного закладу. Зокрема свідомо процвітає кумовство, та родинництво, наймаються працівніками ті хто родичі чи дуже близькі люди, що заборонено законом. А тако ж найм таких близьких осіб приводить до роздвоєння, а то і розтроєння однієї ставки викладача і люди мусять звільнятись, так як не мають і третини ставки, що тако ж заборонено законом і договорами про найм людей та забеспечення уже працюючих працівніків. В гуртожитках повний безлад, але там на другому поверсі досі проживають сторонні особи, які Порішають, все в усіх інстанціях бо з тих інстанцій там і живуть, під гуртожитком будуется паркінг і не виключено, що один з них піде під землю в прямому сенсі. В самому гуртожитку живуть ть особи, що працюють змінно і платять за одного на "чорну касу" керівнику, що б цього не помічали. Робота на керівника "Мертвих душ"(відомо не менш 10),осіб які фактично не працюють, однак числяться та отримують зарплату, що осіда "чорних карманах"

,

Випускник ). Ось, що маю росповісти - схоже, що апогеем данного "діректора" в коледжі стало те, що систематично виділяються премії довіреному колу осіб, а подекуди іншим викладачам та працівникам однак ту Премію потрібно наруки повернути особисто "діректора" (не занесеш пиши заяву и гуд бай) (доречі мови він не знає). "Людині" наприклад на "день Будівельніка", яка не має відношення до цьго дня дають премію бо занесе ж ). А деякі "керівнікі" не соромляться використовувати працю тих же робітників та викладачів у себе на дачах в полі та городі, і плату за те та матеріали шо використовують тако ж беруть з "кола" та напряму з премій, що виділяються в коледжі, та її здебільшого заносяться пану "Діректору". Як вам номер? Апогей корупції і далеко не все написав тут, далі буде..! Про що думають викладачі та працівники, які йдут на поводу..? де і куди дивиться прокуратура, кру чи поліція? Схеми працюють. Студенти всіх курсів опановують нову професію - "черговий - сторож",в сторожі беруть і так?

,

В КТТК КДАВТ (ДУІТ), цілеспрямовано знищуєть спеціальність "Ремонт та експлуатація", шляхом змов та фабрикації "не існуючих" документів, що спрямовані на дискредитаці викладачів. Вже більше року в коледжі стоїть порожне пів-приміщення по причині переїзду попереднього орендаря, єдиною перешкодою для того, що б коледж перестав працювати, є згадана више спеціальність, яка має найвищий показник по набору студентів вже багато років. Ймовірно данному керівництву поступила команда розігнати викладачів, знищити спеціальність, за винагороду, передати будівлі в майно іншого коледжу чи взагалі вищестоячої академії шляхом реорганізації, так як не буде викладачів, не буде спеціальності і відповідно набору. Як що це читає мін освіти то подійте.

,

Я навчалась тут. Коледж не з кращих, але тут працюють хороші люди! все чесно! якщо ти маєш дюдьське відношення до икладача, то він вже 2 тобі не поставить! я навчалась так собі, якщо чесно! і ні разу за все навчання не злетіла з стипендії! завдяки викладачам! навіть коли я не знала щось, або просто полінилась, то до цього відносились людяно! звісно по голові не гладять, коли бачать, що немає хисту до навчання,але завжди стараються допомогти!
брехати не буду, деяким платила, але не тому що "валили" а тому що на пари не ходила! Тому той хто хоче вчитись, для нього проблемою тут навчатись не буде!Я люблю тебе КТТК :)

,

Директори коледжу міняються "зі швидкістю звуку". Взятки на кожному кроці. Платити треба за все: курсові , заліки. екзамени. За трояк і той треба заплатити. Викладачі у відкриту називають таксу. За диплом минулого року треба було виложити 6 тисяч. скільки в цьому році буде??? ну словом гроші доять ще ті, а навчання ніякого і знань "0". Думав, що отримаю якісь права за спеціальністю "Експлуатація та ремонт підйомно - транспортних, будівельних і дорожних машин і обладнання" а в результаті нічого. То на кого тоді я вчився???? Де зможу працювати, на якій дорожній, будівельній машині?. Шкодую. що серед чотирьох закладів обрав саме цей!!!.

,

В обще нормально. Не напрягаясь по учится конечно не выйдет, но так в среднем темпе вполне посильно каждому. Есть желание тогда и результат будет. Рекомендовать могу.

,

Привет. Я перевелся в этот колледж с другого. По поводу конченой реорганизации а по факту рейдерского захвата согласен, до сих пор не пойму где уже учсь, студенчиские не поминяни но название в 3 тий именно в третий раз сменили. По поводу общаги, жить можна но как в изоляции интернет только на язике завхоза скольского типа Селезня. Про взятки, вот тупо бред, даже просветлять не буду, шуруйте в полицию, чего тут писать, пришел и написал заяву "Я , Де... ил, давал взятки всем преподавателям." Я ржу и плачу). Бред. Образоване, нормально, много кто из друзей после коледжа и техникума когда то) легко по поступали в универы, но некоторые которых знал на хороших роботах и заочке. По сравнению с старым технарем, обстановка плохая изза того что нет обеспеечения для студентов, почти нет проекторов и все что на них показивают это пропаганду ко дню Мовы или еще чего. Про росиских преподов нет, есть много рускоговорящих, и дающих рускую техническую литератур, это разные вещи. Рекоменду со скрипом (

,

после реорганизации все пошло в худшую сторону. построена вертикаль взяток .начиная от преподавателей заканчивая верхушкой по имени Величко. Все уничтожаеться. Такое впечатление что как и в нашей стране эти твари никак нажраться не могут . все мало и мало . Короче Г...... а не КОЛЛЕДЖ!!!!!!!!!!!!!!!! хотите получить дебила после окончания и уменьшение домашнего бюджета милости просим. Поступайте!!!!

,

Колледж плохой, знания плохо дают, на парах про политику разговаривают, много учителей пророссийских.

,

Добре вчать, на ор не погано, інші спецыальності теж не жалуються. Однак за три роки 7й директор це разом з виконуючими обовязок, з тимчасовими, помоєму це занадто пвдозріло, тому що ніхто зних хорошог нічогісінько не зробив. Може 7й шось робитиме, або буде маріонеткою і спеціально не робитеме. До студентів це відношення має пряме так як обіцяють спочатку багато а дають 0. Шманать в гуртожитку по речам припинили лише з початком перемоги майдану, однак у сусудів моряків лазять досі, вони менш протестують і більш подавлені. Ше з поганого курять подекуди по сходам. їх ловлять і карають дисциплінарно, але більшість просто домовляеться з ким треба. Багато сторонніх важливих осіб що "кришують" коледж в різних інстанціях живуть в гуртожитку, ведуть себе подекуди поганезно, і курять і пьють і нічого їм за це. А остання чутка що буде готель замість гуртожитку, а де тоді бути нам? Нема інтернету вже майже рік, деградуемо.

,

Колись у цьому технікумі навчався я. Потім привів свого сина. Син вчився добре і ніколи ми нікому не платили. Якщо хочете отримати знання, а не прогулювати уроки - то можете сміливо поступати. Вчителі нормальні і приязні.

,

Прекрасний раніше був технікум зараз коледж!Про взятки, що їх прямо вимагають , брехня! Якщо людина хоче навчатися і навчається, нікому ніяких взяток не дає! Якщо обираєте цей коледж, не пошкодуєте!!

,

Київський Технікум Транспортного Будування-хороший старт для студентів які хочуть навчатись,але не мають змоги платить за університет.
Викладачі відносятья з розумінням до студентів,помагають і просто заставляють навчатися.Якщо ходити і здавати всі заліки вчасно,то матеріал засвоюється дуже добре.Викладачі просто "розжовують" матеріал.
В гуртожитку прошли кращі студенські роки.По всякому було,але тільки позитивні спогади. Кухні і сан.вузли -цілком нормальні.В кімнатах є все необхідне,нові ліжка столи і стільці,просто дотримуватись чистоти.
Технікум хороший початок освіти,в університетах не викладають так доступно матеріал,як це роблять тут.

,

Поповоду
технікуму луче промовчу!а от про гуртожиток скажу шо ми не тварини шоб
за нами придивлятися!ми посилялися сюди шоб просто було де жити!!всьо а
не терпіти провєрки!!!ше б з собаками ходили!а шо шо мішає хай начнуть з
собаками ходити шо ж так слабо!!короче слів більше немає!!!

,

Всё когда - то было очень классно!Классный техникум, реально хорошие преподы и специальности , сейчас власть не знает , что ей делать, и перешли уже на Вузы!!!Я поступала в транспортный техникум - а оканчиваю колледж !!! ну вот что за бред ?
Я конечно могу сказать , что прилично закончить КТМТС нежели вот эту "хрень" тип как транспортно- технологичный колледж.
Призываю всех студентов бывших и нынешних , ребята , подумайте , что мы хотим заканчивать, нормальное заведение или "колледж дибилов" рещать вам.
Навсегда в моем сердце останется Киевский техникум менеджмента транспортного строительства !!!!

,

Обычный технику или коледж, сейчас хрен поймёшь, как правильно называть его. Ребята, те, кто пишут, что без хабарей никак, они врут, по скольку преподаватели с ребят, которые реально учатся денег не берут! Кто вам не даёт самостоятельно учится? И что бы вы делали, если бы все заставляли вас учить? Попёрли бы, вот и всё.

,

Техникум действительно классный, преподаватели хорошие, учиться не тяжело!! Ребята, поступайте даже не задумываясь!

,

технікум нормальний,)правда взяток багато беруть!але є такі що не беруть!гуртожиток капець..............ужас одним словом!була ситуація що ми спали в гуртожитку, нам було на другу пару , у 8 30 зайшов фізрук зауважу до дівчат в кімнату не постукав нічого, і почав кричати не розібравшисяні в чому(((( або на рахунок моряків, я розумію що вони платять більше, але ж правила повинні бути для всіх однакові!так само обідно що вони дебоширять , після себе на кухні не убирають, це роблять наші студенти, так вони ще й на коридорах свинячать!на рахунок коменданта не маю нічого поганого! чудова людина!Людина з великої літери!!!!

,

Коледж хорошой, викладачі чудові люди. І непотрібно тут розповідати про хабарі, якщо людина трошки тупенька, то ніхто в цьому не винен. А гуртожиток потрібно контролювати!!! Щоб була хорошо поведінка, то ніхто б вас не чіпав. Самі винні!!!!! Доречі в речах ніхто не нишпорить, це брехня!!! Так що обирайте наш коледж і не пожалкуєте)))))))

,

нормальный тех)
преподаватели большинство адекватные)
Есть конечно преподаватели ужасные просто, ну как говорится "в семье не без урода")

,

Навчаюсь на спціальності ОР технікум нормальнй викладачі теж нормальні адмінстрація тільки бісить...сприводу гортожитку не знаю я киянин, хабарі хто як, я не плачу і навчаюсь, не виганяють.Порадити всім не міг би тому що специфіка технікуму будівельна загалом кому як!

,

техникум полный отстой в общази шманають, взятки беруть уси я бы сказав шо нетикы беруть а просять----дай денег проходит минимум 250 грн. Я бы всех повыгоняв бы, пуступав в Київський Технікум Менеджменту Транспортного Будування, а випущуся з якоїсь бурси непонятної, дочого тут вобще водна академія, короче полний відстій, у меня болше слов нету.

,

Супер коледж - технікум. Викладачі - професіонали своєї справи. Якщо оберете цей ВУЗ, не пошкодуєте!!!!!! Але справді "шманають" в гуртожитку добре що хоч не з собаками поки що... Я в шоці, це не законно.

,

Щас на практике 4-й курс, техникум норм, учился, не давал ни одной взятки как тут пишут одни, скоро диплом буду писать. Потом либо учиться, либо уже пригласили на роботу, может на заочный в НТУ или КИСИ так как мне к киси с дому ближе.

,

В техникуме который уже коледж просто капец, детей обыскивают прямо в комнатах общежития и не страшась лазят в белье и тумбочки и комнаты, причем не преподы или комендант общаги, а администрация колежда и заместиели деректора, заставляют ходить и проверять комнаты всех класных руководителей причем вроде как насильнозаставляют, вобщем я говорил с мамой и возможно сменю коледж так как это реально нарушения прав человека, мама говорит визовите разок милиицию!!!. преподы адекватны, учиться можно, взятки иногда бывают..., а администрация не адакватна и с каждим днем все сильнее незнаю чему уж тут причина.....
Пишу сюда спициально мож поможет кто из нормальных людей с министерства или милиции, так как офоциально пока заяву в милиции не пишу хочу доучиться))))

,

Закїнчив технїкум в 1994 поступив ДЇЇТ працюю за професїєю нормальний технїкум нарїкань не має

,

технікум нрмальний, але дає трохи мало знань.на рахунок хабарів брехня, якщо нормально вчитися можна без проблем закінчити не плативше грошей.

,

Техникум отличный поступайте!Преподаватели вполне адекватные учится можно как говорилось в пол силы..на на степуху надо будеть чуть попыхтеть но всё же Технарь норм)

,

Техникум класный по моим меркам одно ставлю 4 из 5 ремонтов давно не далают стар уже технарь здание и общага, но зато учёба нормально, есть конечно пару минусов, но плюсов раз в 5 больше. То шо стар и если верить оф. сайту то 92 года уже - не мало! Правда по специальности работать не пришлось в ОР был, но отучился в КПИ такшо есть с чем сровнить. Будут дети отдам сюдаже как подростут.

,

Нормальный технарь, учиться можна в пол силы, преподы почти все адыкватные, Лутшие года мои там! в киеве специальности лутше наверное нет.

,

самый лучший техникум, поступайте не задумываясь!!!

,

техникум дает хорошие знания,на базе которих,нестрашен любой ВУЗ.

,

техникум взяточников

,

техникум-гуд,поступайте товагищи!

,

Да техникум супер но без денег до конца не дойдешь!!! большая ворюга там ето заступник директора если тупой идешь к нему даешь лаве и поступил сразу до 4 курса!!!

,

Техникум действительно хороший, во всех планах.
Хоть я и не доучился в нем) Из-за своей тупости.

,

Просто чудовий навчальний заклад по всім категоріям!!!

,

Я закончила этот техникум с красным дипломом. Отличное учебное заведение! Всем тем кто планирует заниматься строительством и проектированием дорога сюда:) Отличный старт для дальнейшей учёбы.

Партнеры сайта
Академия искусства красоты
Академия искусства красоты
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Киеве, а также колледжи и техникумы в Киеве, курсы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве

Обратная связь