ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва»
ГУЗ «Львовское высшее профессиональное училище дизайна и строительства»
-
Львів
· вул. М. Пимоненка, 15, 79035
На мапі - lvpudb.lviv.ua
- В.о. директора — Адашинський Володимир Йосипович
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Спеціальності та конкурсні пропозиції
1G19 Будівництво та цивільна інженерія
G19 Будівництво та цивільна інженерія
- Спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія», на 1 курс.
- Факультет: Державний навчальний заклад "Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва".
- Денна форма навчання.
- 1 рік 9 місяців навчання (01.09.2026 — 30.06.2028).
- Основа вступу: Кваліфікований робітник
- Фаховий молодший бакалавр.
- Подача заяв: 6 липня — 2 серпня.
- Ліцензійний обсяг — 25.
- Регіональний коефіцієнт — 1.
Обовʼязкові предмети ЗНО
1.25 ≥ 100 Українська мова
1.25 ≥ 100 Математика
1.25 ≥ 100 Історія України
Предмет на вибір ЗНО
1.25 ≥ 100 Біологія
1.25 ≥ 100 Хімія
1.25 ≥ 100 Фізика
1.25 ≥ 100 Географія
1.25 ≥ 100 Іноземна мова
1.25 ≥ 100 Українська література
1 ≥ 100 Співбесіда
Всі програми за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія»
Останнє оновлення 25 березня 2026
Відгуки
12У Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва працюють дуже хороші педагоги, які вміють навчити і є доброзичливими і культурними людьми. Але цього не скажеш про директора училища, який є не педагогом- рідкісний хам (особливо з прибиральницями чи з малозабезпеченими батьками), завжди бундючний і пихатий (за виключенням приїзду в училище високопосадовця з міністерства). Такому суб’єктові не повинно бути місця в системі освіти.
Працював у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва - рік; знаю це училище з-середини. Повинен сказати, що в училищі працює дуже хороший педагогічний колектив: кваліфіковані та доброзичливі викладачі і майстри виробничого навчання, які вміють навчити. Проте, цього не скажеш про директора Адашинського В.Й. Директор вищого професійного училища дизайну та будівництв– рідкісний хам, невіглас, корупціонер, негідник.Чому такий персонаж очолює це училище? ….. можу лише здогадуватися.
училище клас хороші викладачі самий ліпший Іван Іванович)
Училище повний відстій, вимагають гроші типу фонд закладу а саме гірше діти або їхні батьки мають шукати де практикувати!? Якщо вам вдалося знайти де проходити практику то після "практики" треба заплатити училищу 40% від зарплати студента практиканта, мінімальна зарплата тепер 3200гривень. Питання зачем набирати дітей і на професї якої неможливо навчити ні теоретично ні практично!?
Дивіться також усі коледжі у Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові.
Цей коледж нераджу похамськи відносяться як до дітей так і до всіх спочатку прикидаються добрими а пізніше хамлять і і обзивають .