Описание курса

Режисер монтажу керує часом та простором, розповідає історії за допомогою монтажних інструментів

Монтаж – це этап створення візуального твору (фільму/телепрограми), який глядач зміг би не тільки побачити, але й відчути. Комфортно змонтована телепрограма знатна змусити глядача переживати, відчути емоцію радості та інші. Все це в руках режисера монтажу, який самостійно керує часом та простором, розповідає історії за допомогою монтажних інструментів.

Завдання курсу Практичного монтажу – за короткий інтенсивний період навчити та дати можливість освоїти професію режисера монтажу, а також ознайомити студентів з «секретами» та прийомами професійних режисерів монтажу.

На теоретичних заняттях переглядаючи фільми, ми будемо вивчати основи монтажу, досліджуючи режисуру монтажу сцен світового кінематографу, аналізуючи еволюцію монтажних інструментів та мови кіно. Також вивчатимемо закони монтажу та порушення їх у сучасному кінематографі та на телебаченні.

Але найголовніше – це практика. Тому навчання проходимуть у справжній студії на сучасному обладнанні та програмному забезпеченні.

У процесі навчання кожен студент зможе створити власне портфоліо.

Жоден навчальний заклад не має можливості навчати данній професії, адже навчитися можно лише у спеціалістів з великим досвідом, які викладають саме у Вищій Школі Media & Production.

Якщо ви хочете освоїти професію режисера монтажу, ви наполегливий, працелюбний і ви маєте певний творчій потенціал, тоді ця професія саме для вас. Цей курс надасть вам можливість розвинути організованість та креативність, а також забезпечить вас знаннями сучасних телевізійних технологій, тим саме допоможе вам стати майстром в даній професії.

Тривалість курсу: 2 місяці

ДЛЯ КОГО:

Програма курсу розрахована на молодих талановитих випускників вишів, які хочуть опанувати нову професію і вже практикуючих режисерів, які нещодавно розпочали свою кар‘єру та хочуть вдосконалити свої навики і поглибити знання

ЩО ВИВЧАЄМО:

 • Навчання майстерності режисера монтажу включає в себе наступні дисципліни:
 • Майстерність режисера
 • Режисура телебачення
 • Основи операторської майстерності
 • Теорія та практика монтажу
 • Основи звукорежисури
 • Основи музичної культури
 • Комп’ютерна графіка і дизайн
 • Технологія телевиробництва
 • Історія кіно та телебачення
 • Історія образотворчого мистецтва

Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий

Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи и техникумы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве

Обратная связь