Курси
Start Now, школа бізнесу та розвитку для підлітків

Школа інженерів для школярів 14-16 років


  • 2000 грн  -3%

Чекаємо підлітків, яким цікава фізика, робототехніка або авіабудування, хто в захваті від механізмів, конструкцій та проектів, хто мріє будувати космічні лабораторії або адронні коллайдери, хто хоче дізнатися, чи дійсно це те, що йому цікаво найбільше. Програма пройде на різних факультетах КПІ. Кожне заняття — це маленьке відкриття, нові знання, враження, досвід, можливість потрапити в світ творців і заглянути всередину процесу, дізнатися і спробувати себе в різних технічних професіях.

Хто такі інженери? Що ми знаємо про різні напрямки інженерії, і як вони об’єднуються, утворюючи сучасні технології? Зі звичним комфортом користуючись технікою і гаджетами, ми рідко замислюємося: звідки і що береться, хто це створює?

Куратор Технолаб — Олена Олійник.

Програма по п'ятницях. Старт 25 вересня 16:30.

Програма

  • 1 заняття. Авіа та ракетобудування. Власноруч зберемо літаки, ракету і проведемо її запуск. Побуваємо в авіаційних ангарах, де можна відчути себе справжнім пілотом винищувача і вертольота.
  • 2 заняття Енергетика. Високовольтна лабораторія з електроустановкою напругою 1,5 мільйона вольт ?! Дізнаєтеся: перспективи грозовий енергетики, виникнення електричної дуги в повітрі; перспективи бездротової передачі енергії і котушка Тесли.
  • 3 заняття Матеріалознавство. Секрети матеріалів і створення нових. Унікальне обладнання, що дозволяє проникати в структуру мікросвітів.
  • 4 заняття Фізика. «Льодовиковий період» або кріо-лабораторія; термографія і адронний коллайдер.
  • 5 заняття 3-D моделювання. Секрети автоматизації або як подружитися з «Аrduino».

В програмі можливі зміни.

Реєстрація

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві