Курси

Арт-хантери


  • 400 грн 

Пригоди починаються! Гостріть свої олівці та розводьте фарби — ми будемо полювати на Моне та Ван Гога. Це курс для найдопитливіших малюків: як знайомі речі, рослини, тварини оживають у мистецтві?

На вас чекають заняття, де ми познайомимося з Полем Сезаном через яблука на його столі, а з Едгаром Дега — через коней, яких він малював. Ми шукатимемо у відомих шедеврах сліди драконів та химер, стрибатимемо між хмарами та грозами, плаватимемо бурхливими морями між скель та роздивлятимемось мушлі.

Це майже курс-гра, курс-квест, щоб знайти паралелі між світом, що нас оточує, та картинами відомих художників. Так, ми малюватимемо, змішуватимемо відтінки та спробуємо різні техніки, але завжди поруч будуть генії та художники, щоб зрозуміти, чому це Мане постійно перемальовував снопи сіна та латаття, а Ван Гог зафарбував свою кімнату жовтим, мов гаряче сонце, кольором.

І найцікавіше — на вас чекає 6 особливих спільних занять з дітьми. Де ви разом будете мандрувати світом звично-незвичних образів, малювати та підглядати одне за одним! Ми певні, вам буде що потім пригадати та обговорити.

Для кого цей курс? Для дітей віком 6-8 років. Рівень художньої підготовки не має жодного значення.

Коли? Щовівторка о 17:00.

Де? Національний музей Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 12)

Детальна інформаці про курс на сайті https://culturalproject.org/courses/art-hunters-2017#course-abonement 

Навіщо дітям цей курс?

  • Щоб зрозуміти, що мистецтво — це знайомі речі, на які можна дивитися з іншого боку.
  • Щоб знайти власний стиль малювання, навіть якщо у левів ростуть зелена гривка та прозорі крила.
  • Щоб навчитися читати картини як книжки-пригоди.
  • Щоб запам’ятати художників через їхні неповторні техніки та «цікаві родзинки».
  • Щоб не боятися експериментувати та познайомитись із світом арту через власний досвід.
  • Як все відбувається? Невелика група з 10-12 дітлахів, викладач підбирає індивідуальний підхід до кожного малюка. Вільне відвідування: якщо ви пропустили якесь заняття, дитина не випадає з теми та ритму. Заняття тривають 90 хвилин, з яких 20 хвилин — це цікаві історії про світ мистецтва та художників, а 70 хвилин ми малюємо, як справжні митці, за мольбертами. Спільні заняття для всієї родини, щоб здивувати одне одного, разом з дітьми отримати особливий досвід творчого спілкування, намалювати свої маленькі шедеври та гарантувати собі яскраві спогади. Вам не потрібно купувати додаткові матеріали — щозаняття у вас будуть фарби, олівці, пензлі, блискітки та повний арсенал творчого експериментатора.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві