Партнер плюс, академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси

Косметолог-естетист. Профі-рівень. Мануальна, апаратна та інноваційна косметологія обличчя • 12 500 грн за курс (діють знижки! )

Про курс

Курс "Косметолог-естетист. Профі-рівень: мануальна, апаратна та інноваційна косметологія обличчя"

 • Випускні документи відповідно до Державної Атестації №134 від 19.02.2019 та Державної Акредитації №1-№11 від 21.11.2023, а також Ліцензії МОН України АЕ № 458640 від 07.07.2014, а саме:
 1. 51.41 «Косметик»: Державний Диплом + Міжнародний сертифікат (котується в 132 країнах світу) + Державний сертифікат із присвоєною кваліфікацією, який внесено до Єдиного державного реєстру кваліфікацій НАК України.
 2. Курсова програма «Косметолог-естетист. Профі-рівень: мануальна, апаратна та інноваційна косметологія обличчя і тіла»: Свідоцтво + додаток з переліком предметів та кількістю академічних годин + Міжнародний сертифікат (котується в 132 країнах світу) + Державний сертифікат із присвоєною кваліфікацією "Косметик", який внесено до Єдиного державного реєстру кваліфікацій НАК України.

NB! Документи про освіту від нашої Академії апостильовані в МОН України.

Тривалість навчання:

1. Стаціонар:

 • Інтенсив-курс: 20 днів, 10.00 – 17.00 (пн. – пт.), 4 тижні
 • Денна школа: 24 дні; 16.00 – 20.00 – 3 р. на тиждень 8 тижнів
 • Школа вихідного дня: 20 днів, 10.00 – 16.00 (сб., нд.), 10 тижнів

2. Заочне відділення:

 • Підготовка вдома 60 днів + 13 днів практичне стажування в Академії!

Філіали Академії “Партнер +”:

 • вул. Грушецька, 9-а  (ст.м. Берестейська),
 • вул. Є. Сверстюка, 23 (ст.м. Лівобережна)

Програма (коротко).

Практика (144 академічні години):

 • Чищення обличчя (терапевтична: чистка + пілінг; Ультразвукова).
 • Кріомасаж обличчя та волосистої частини голови.
 • Доглядові процедури з використанням різних масок: пластифікуючих, кремових, порошкоподібних.
 • Карбокситерапія (косметична та апаратна
 • Масаж обличчя - 2 техніки: класичний косметичний масаж та авторський лімфодренуючий моделюючий масаж "Партнер+".
 • Хімічні пілінги: 
  1.  Пілінг Джесснера.
  2. Гліколевий пілінг.
  3. Фітіновий пілінг.
  4.  Саліциловий пілінг.
  5. Азелаїновий пілінг.
  6. Мультипілінг (склад: молочна, саліцилова, тартарова, лимонна кислоти).
  7. Піровиноградний пілінг (склад: піровиноградна, молочна, саліцилова кислоти). 8. Пілінг фотоомолоджуючий (склад: молочна, фітинова, азелаїнова, лимонна, койєва кислоти).
  9. Ретиноєвий пілінг.
  10.  Мигдально-азелаїновий пілінг.
  11. Пілінги навколо очей.
  12. Антиоксидантний пілінг із вітаміном С.
  13. – Пілінг з поліфенолами та пептидами
 • Комплексні аnti-age програми (масаж + маски; пілінг + маски).
 • Апаратна кометологія обличчя
 1. Фракційна мезотерепія (безін"єкційна мезотерапія).
 2. Фонофорез.
 3.  Електропорація.
 4. Карбоксітерапія апаратна.
 5.  RF-ліфтинг.
 6. Мікрострумова терапія.
 7. Мікродермобразія за допомогою насадок з алмазним напиленням.
 8.  Аквапілінг.
 9. Газорідинний пілінг.
 10. Гальванізація.
 11.  Дарсонвалізація.
 12.  Хромотерапія.
 13. Міостимуляція.
 14. Тепло-холод терапія.
 15. Електроміостимуляція.
 • Лазерні технології: неодимовий та діодний лазер.
 • Трихологія.
 • SMAS-ліфтинг.
 • IPL-терапія.

Повна програма курсу "Косметолог-естетист (косметологія обличчя). Профі-рівень: мануальна, апаратна та інноваційна косметологія обличчя" (натисніть на текст)

Переваги навчання на курсах косметологів:

 • Форми навчання представлені в чотирьох варіантах: інтенсивний курс, школа вихідного дня, денна школа, заочне навчання.
 • Викладацький склад укомплектований фахівцями з медичною та педагогічною освітою, які мають досвід роботи від 3-х до 20 років на підприємствах індустрії краси різного рівня.
 • Навчання проводиться на апаратах, витратних матеріалах, професійної косметики (6 брендів) бізнес і VIP-класу без прив'язки до косметичних ліній.
 • Напрацювання практичних навичок проходить на клієнтах-моделях, які надаються Академією.
 • Під час навчання надаються навчально-методичні матеріали: доступ до відеопорталу (26 відеоуроків, які будуть доступні протягом 6 місяців), методичка та робочий зошит косметолога з поурочним теоретичним матеріалом і тестовими завданнями.
 • В подарунок відеокурси:  "Тематичний медичний курс" та "Психологія спілкування з клієнтами".
 • Оплата курсу здійснюється поетапно.
 • Академія гарантує 100% працевлаштування у салонах краси, SPA-центрах і т.д. м. Києва. 
 • Іногороднім студентам допомагаємо з пошуком житла.

Усі програми на сайті: www.partnerplus.com.ua

Категорії курсів

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Евгения,25.02.2018, 10:40
Заканчиваю обучение в "Партнёр Плюс" по специальности "Массажист-универсал" и даже жалко, что так быстро пролетело время обучения. Ведь занятия проходят в приятной атмосфере, здесь всегда можно получить исчерпывающие ответы на все интересующие вопросы. Высокий уровень преподавания. Занятия состоят в основном из практики. Учебный центр предоставляет моделей, что немаловажно, т.к. есть возможность больше практиковаться. Препадаватель Юлия - профессионал своего дела! И большое спасибо ей за то, что поделилась своими знаниями в сфере массажа и за умение доходчиво объяснять материал. Рекомендую всем "Партнёр Плюс", т.к. здесь есть возможность подобрать удобный для себя график занятий, а также приятно удивляет соотношение цены и качества обучения. www.partnerplus.com.ua Приходите не пожалеете!
Светлана,05.07.2017, 00:43
Закончила курс "Косметолог". Школу выбирала по рекомендациям и очень довольна. Приятно удивили цена и качество учебы. Много практики, поток моделей,материалы для работы, методички - все на уровне. Огромное спасибо преподавателям! Доступно все объясняют, отвечают на все интересующие вопросы,"ставят руку". Администраторы и менеджеры всегда приветливы. Очень хорошая атмосфера! Обязательно приеду на повышение квалификации. Рекомендую!
Игорь П. 09.02.2017.,09.02.2017, 19:41
Заканчиваю обучение по специальности "массажист универсал". Хочу поделиться с Вами своими впечатлениями о профессиональности преподавателей и обслуживании в Центре развития салонного бизнеса "Партнер Плюс". Преподавание учителей доступное, ясное и внимательное, на любой интересующий Вас вопрос обязательно получите внятный ответ. Уютные и просторные классы располагают к отличному усвоению теории а достаточное количество массажных столов - к закреплению знаний на практике. Спасибо преподавателям Юлие и Татьяне за их профессионализм.
Валентина,24.07.2016, 15:50
На курси записувалась по телефону, так як живу не в Києві і не мала змоги приїхати побачити умови навчального центру, однак по телефону отримала повну та змістовну консультацію, менеджери мене запевнили в якості та професійності навчання і я, справді, задоволена, що пройшла курс "Косметолога". Абсолютно всі слова підтвердились: Партрер + і справді надає повну базу навчання,забезпечують необхідним інвентарем та методичками. І що мене найбільше вразило- наявність моделей! За 3 тижні я осягнула всі методики і зараз працюю в цій сфері. Дякую Катерині Павлівні за знання та практику, Ви, справді, викладач від Бога!

Залишити коментар

Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.