Курси

Конструювання авіаційної техніки, основи


  • Безкоштовно 

Об’єм курса: 3,5 місяці

Час проведення: Спільний навчально-науковий центр НТУУ «КПІ» – Прогресстех-Україна оголошує набір на курси підготовки до працевлаштування за програмою «Основи конструювання авіаційної техніки».

Програма курсів передбачає ознайомлення слухачів з конструкцією літаків, з методами оцінки міцності елементів авіаційних конструкцій, основами аеродинаміки. Також в рамках підготовки вивчатимуться сучасні програмні продукти для вирішення задач автоматизованого проектування конструкцій та їх аналізу.

Термін навчання – 3,5 місяці. Заняття проходитимуть після 16-00 двічі-тричі на тиждень. По закінченню навчання слухачі курсів отримують відповідний сертифікат та при успішному заліковому тестуванні випускникам буде запропоновано інженерну посаду в компанії «Прогресстех-Україна». Навчання безкоштовне. Місце проведення занять – НТУУ «КПІ» (м. Київ).

Набір у групу навчання відбувається за попередніми заявками на конкурсній основі. Заявки приймаються від студентів останнього курсу навчання. Також до участі у конкурсі запрошуються всі зацікавлені випускники вищих навчальних технічних закладів. Конкурсний відбір слухачів курсів відбудеться за результатами тестування з опору матеріалів та англійської мови.

Шаблон заявки можна отримати надіславши запит на адресу [відкрити контакти]center.mmi@kpi.ua або завантажити на сайті www.mmi.kpi.ua Посилання для скачування

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві