Курси
Центр іноземних мов професора Олега Тарнопольського

Англійська мова для професіоналів


  • 860 грн 

Англійська мова для професіоналів

Центр навчання іноземних мов професора О.Б. Тарнопольського

Усі представлені курси навчання працюють за методикою, що була розроблена доктором педагогічних наук професором О.Б. Тарнопольським, та під його науковим керівництвом. Проводиться навчання загальновживаної англійської мови, ділової англійської мови, підготовка до складання тестів-екзаменів для отримання міжнародно-визнаних британських сертифікатів про рівень володіння англійською мовою. Одним з провідних напрямків роботи Центру є підготовка слухачів до складання міжнародних кембриджських тестів-екзаменів РЕТ, КЕТ, FCE, CAE, IELTS для підтвердження високого рівня володіння англійською мовою, а також підготовка до складання кваліфікаційного екзамену ТКТ для викладачів англійської мови.

Широкий спектр курсів, які пропонуються Центром, дозволять вивчити мову від нульового рівня до рівня отримання міжнародного сертифікату.

Розроблена проф. Олегом Борисовичем Тарнопольським авторська методика, за якою працює Центр, має міжнародне визнання. Проф. Тарнопольський двічі отримав за нею премію ім. Сенатора Фулбрайта (США) і грант у межах Регіональної програми обміну науковцями (США), що дозволило йому тричі вести довгострокові дослідження у Сполучених Штатах Америки, удосконалюючи розроблені підходи, методи і матеріали. Більше ніж 400 наукових праць проф. О.Б. Тарнопольського (в тому числі щодо методики, яка використовується у Центрі), серед яких більше 40 монографій і підручників англійської мови, були опубліковані у багатьох країнах світу: Україні, Росії, США, Великій Британії, Франції, Іспанії, Канаді, Китаї, Німеччині та інших. Доповіді про методику та результати навчання були зроблені не тільки в Україні та країнах близького зарубіжжя, але й у США, Великій Британії, Франції, Іспанії, Канаді, Китаї, Німеччині, Швейцарії, Австрії, Голландії, Монако, Чехії, Польщі та багатьох інших країнах. Ці публікації та доповіді викликали велику зацікавленість професіоналів у галузі навчання іноземних мов зі всього світу.

Матеріали і методика, що використовуються у Центрі, пройшли багаторічну експериментальну апробацію, яка продемонструвала надзвичайно високі та гарантовані результати навчального процесу.

Методика, що використовується у Центрі, базується на поєднанні комунікативного і міжкультурного підходів. З одного боку, основна увага приділяється навчанню спілкування виучуваною мовою в самому спілкуванні, заради спілкування і через спілкування (комунікативний підхід). З іншого боку, в центрі уваги знаходяться засвоєння тими, хто навчаються, тих соціокультурних норм комунікації, що характерні для цільової мовно-культурної спільноти. При цьому не залишається поза увагою і ретельне відпрацювання чисто мовних аспектів мовленнєвої комунікації: граматики, лексики та вимови.

Заняття на вищому рівні ведуться професором О.Б. Тарнопольським на інших рівнях – його учнями, висококваліфікованими викладачами, фахівцями у сучасних методах викладання іноземних мов і у методиці проф. О.Б. Тарнопольського зокрема.

Стандартна кількість занять у Центрі в групах для дорослих – два заняття на тиждень по дві-три академічні години кожне (1 акад. год. = 40 хв.), тобто в цілому чотири-шість академічних годин на тиждень. Стандартна кількість слухачів у групі – до 12 слухачів, в окремих випадках до 14 осіб.

Така кількість слухачів у групі передбачена методикою і ні в якому разі не знижує рівня знань, а, скоріше навпаки, допомагає оволодіти добрим рівнем говоріння.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі