Курси
Insha osvita

Іспанська мова


  • 150 грн  -5%

Шукаєте курси іспанської в Кременчуці? Хочете вивчити іспанську з нуля? Шукаєте школу іноземних мов в Кременчуці з найбільшим вибором мовних курсів і найсучаснішими методиками і класами? Тоді ви точно звернулися за адресою.

Курси іспанської, групи для дорослих і для дітей, іспанська для складання іспитів, іспанська мова для еміграції - всі ці знання ви можете отримати в стінах Першого освітнього центру Кембриджа

Скільки коштують курси іспанської в Кременчуці?

  • Групові заняття (рівень нульової до А1) - 800 грн / місяць / 8 занять / по 60 хв
  • Групові заняття (рівень А2-В1) - 1000 грн / місяць / 8 занять / по 60 хв
  • Індивідуальні заняття (рівень нульової до А1) - 1200 грн / місяць / 8 занять / по 60 хв
  • Індивідуальні заняття (рівень А2-В1) - 1600 грн / місяць / 8 занять / по 60 хв
  • Знижка в розмірі 5% надається за умови повної оплати за семестр (6 місяців)


Один рівень мови можна пройти за 5-6 міс в групі, і 4-5 міс при Індивідуальні відвідуванні

Після закінчення одного рівня мови ми видаємо Сертифікат.

Реєстрація на курси на сайті Інша Освіта

Інша Освіта - це унікальний освітній центр, який авторизовані найпрестижнішим інституціональним закладом Великобританії - Кемриджем, в якому ми з'єднали багаторічний досвід співпраці з провідними навчальними закладами по всьому світу і нетрадиційні підходи до вивчення іноземних мов. Ми зробили процес навчання ефективніше, а тривалість заняття - коротше. Ми повністю відмовилися від домашніх завдань, і використовуємо методики, які дозволяють освоїти більшість з нового матеріалу, який викладається на уроці.

Наша команда - молода, творча, енергійна, компетентна, активна - вона переконає вас у тому, що вивчення мови - не нудне, а корисне і цікаве заняття.

Якщо ваша мета - заглибитися в шкільну програму, або випередити її, отримати роботу мрії в міжнародній корпорації, отримати сертифікат Кембриджу, вступити до вузу за кордоном, вільно спілкуватися в поїздках за кордоном і з зарубіжними партнерами, скласти іспити Cambridge Test чи IELTS - ми обов'язково допоможемо досягти її в строк і з максимальним результатом.

Більше інформації про безкоштовні розмовних клубах, акціях і заходах на наших акаунтів в соціальних мережах

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Кременчуці, а також ЗВО (вузи) в Кременчуці, коледжі в Кременчуці, репетитори в Кременчуці, робота в Кременчуці