Курси
Start Now, школа бізнесу та розвитку для підлітків

Зазирни у прфесію, онлайн, 14-17 років


  • 1900 грн  -3%

Ми підготували нашу онлайн програму, грунтуючись на досвіді курсу «Знайди професію», який ми проводимо в нашій школі з 2015 року. За цей час ми провели близько 50-ти тренінгів, через які пройшло майже 500 підлітків.

У програмі 7 занять. Це 6 зустрічей з фахівцями з різних сфер, які дають підліткам можливість самим доторкнутися до тієї чи іншої професії, відчути себе в ролі маркетолога або юриста, психолога або фахівця у творчій сфері. І заключне заняття з психологом - підведення підсумків, загальні та індивідуальні висновки.

На кожному занятті організуємо рольові ігри, підлітки пробують вирішувати завдання, пов'язані з різними професіями, перевіряють свій інтерес, свої здібності, бажання пов'язати себе з якоюсь певною галуззю діяльності.

Ігри та інтерактивні завдання дозволяють потренувати навички, важливі для майбутньої кар'єри, для того, щоб відчути себе впевненіше і самостійним. Ми працюємо в командах, вчимося вирішувати завдання, відстоювати свою думку, домовлятися, виступаємо перед аудиторією.

Заняття ведуть наші викладачі - практикуючі фахівці, які мають великий досвід і готові ним ділитися.

7 занять в програмі ZOOM, заняття по НД 12:30-14:30. Старт 15.11.20.

За бажанням в кінці підлітки можуть пройти індивідуальну годинну консультацію психолога, після якої зможуть скласти більш чітке уявлення про подальшу траєкторії свого розвитку. Консультація оплачується окремо. Вартість 350 грн.

  • Заняття 1 Знайомство. Типи інтелекту. Особливості професійної сфери «Людина - Людина». Психологія як професія. Як розвинути емоційний інтелект? Заняття веде психолог Ольга Сапельник.
  • Заняття 2 Професії в бізнесі. З чого починається бізнес? Що таке маркетинг? Розвиваємо підприємницьке мислення. Заняття веде маркетолог Сергій Дарда.
  • Заняття 3 Сфера закону і порядку, юридичні професії. Вчимося мислити логічно, вдосконалюємо навички публічного виступу. Гра «Виступ у суді». Заняття веде практикуючий адвокат, фахівець з корпоративного права Надія Тарасова.
  • Заняття 4 Творчі професії. Професії у сфері культури. Розвиваємо особисту креативність: уява, оригінальність, сміливість, здатність знаходити неочевидні рішення. Заняття веде філософ і культуролог Сергій Русаков.
  • Заняття 5 Професії в ІТ-сфері. Навик IT-грамотності. Розбираємося в розмаїтті завдань, які вирішують ІТ-фахівці. Міркуємо про розвиток цифрових технологій і можливості відкриття штучного інтелекту. Заняття веде IT фахівець Олександр Майстренко.
  • Заняття 6 Професії пов'язані з біологією і медициною. Наукові та прикладні дослідження в біології, медицині, ветеринарії, фермерстві. Тренуємо навичку критичного мислення, вчимося встановлювати причинно-наслідкові зв'язки. Заняття веде біолог Софія Волконовіч.
  • Заняття 7 Заключне заняття. Професії та навички майбутнього. Як знайти себе? Як підготуватися до того, щоб стати затребуваним фахівцем?

Підводимо підсумки. Обдумуємо, який тип роботи і спосіб життя нам більше підходить. Заняття веде психолог Ольга Сапельник.

Реєстрація

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві