Описание курса

На цьому курсі студенти дізнаються, що дві науки, медицина та генетика, можуть об’єднуватися в одне поняття «медична генетика». Учнями буде проаналізовано ряд особливостей, що спадкуються нащадками від батьків, зокрема зовнішні риси, прояви чутливості до різних смаків, група крові, відбитки пальців тощо. На наочних прикладах розбиратимуться спадкові хвороби на хромосомному рівні, які через спонтанні мутації в однієї людини поширилися по всій Європі. Студенти також практично опанують основи новітньої медицини, яка з’явилася після впровадження медичної реформи. Більш того, учні матимуть змогу власноруч змінити генетичний матеріал мікроорганізмів. Більшість занять проводитимуться у київських лікарнях, лабораторіях цитогенетики, генетики мікроорганізмів.

Цей тренінг проводимо спільно з викладачами Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Києво-Могилянської академії, лікарями київських клінік, вченими-біологами.

Програма занять:

1. Вступ до генетики. Що таке спадковість, роль генів та алелів. Хромосомний аналіз. РТС-тест на визначення чутливості до різних смаків, що спадкуються генетично (Школа Start Now).

2. Хірургія. Як оперують сьогодні? Тренуємо необхідні навички. Види оперативних втручань. Лапароскопія. Тарасюк Тетяна Василівна, к.м.н., доцент кафедри загальної хірургії №2 Національного медичного університету ім. Богомольця (Школа Start Now).

3-4. Генетика мікроорганізмів. Реакції мутованих мікроорганізмів на дії антибіотиків та лікарських препаратів. Робота з бактеріями на агаризованій поверхні у стерильному середовищі. Фуртат Ірина Михайлівна, к.б.н., доцент кафедри біології Києво-Могилянської академії (лабораторія мікробіології Києво-Могилянської академії).

5. Цитогенетика. Що таке репродуктологія? Процедура екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Кароітипування. Хромосомні аномалії. Бадюк Вікторія Михайлівна к. мед. наук (Клініка репродуктивної медицини «Вікторія»).

6. УЗД-діагностика. Аспекти обстеження пацієнта в рамках нової медичної реформи. Дослідження щитоподібної залози ультразвуковим методом. Тарасюк Тетяна Василівна, к.м.н., доцент кафедри загальної хірургії №2 Національного медичного університету ім. Богомольця (на базі Київської міської клінічної лікарні №3).

7. Аналіз філогенетичного дерева. Робота з педігрі чартами. Аналіз хромосомних захворювань королівської сім’ї Британської монархії, що розповсюдились по всій Європі у 19-20 століттях (Школа Start Now).

8. Заключне: Дерматогліфіка та дактилоскопія. Метод «генетичного відбитку пальця». Спадкування відбитку від попередніх поколінь та утворення унікальних. Наочна перевірка даного методу студентами (Школа Start Now).


Старт занять планується 25 січня.

Заняття щоп'ятниці 17:00-19:00.

Тривалість тренінгу 2 місяці

Вартість тренінгу 3100 грн (повна передоплата).

Адреса: початок занять на б-рі Шевченка, 36 Б (вхід з вул. М. Коцюбинського, 12)

Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий

Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи и техникумы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве

Обратная связь