Курси
Start Now, школа бізнесу та розвитку для підлітків

Готельний бізнес для школярів, 13-16 років


  • 3300 грн  -3%

Програма пройде в другому семестрі (початок 2021 року). Розклад уточнюється.

8 занять під керівництвом фахівця з готельного бізнесу Анни Бреус.

Ми давно помітили великий інтерес молоді до сфери готельно-туристичного бізнесу. Тому ми створили курс, який знайомить з секретами функціонування складного готельного механізму. Ми будемо розглядати питання проектування і будівництва, володіння та управління. Дізнаємося як готель заробляє гроші, і що важливо в роботі готельного маркетингу і піар департаменту.

На кожному занятті студенти застосовують знання на практиці, створюючи свої концепції, працюючи над екшн-планом відкриттям готелю, складаючи штатний розклад. Підлітки тренуються працювати в командах, виступати перед аудиторією, виходити з конфліктних і складних ситуацій, тренують свій емоційний та соціальний інтелект. І звичайно ж, ми обов'язково перевіримо свої знання в справжньому готелі.

Програма занять

  • Знайомимося з історією готельного бізнесу. Лідери готельного бізнесу. Розглядаємо перспективи розвитку індустрії. Що необхідно знати для успішної роботи і кар'єрного зростання в сфері гостинності?
  • Мережеві і приватні готелі: переваги і недоліки. Починаємо роботу над концепцією власного готелю.
  • Володіння і управління готелем. Розглядаємо види готелів за категоріями, кількості номерів, розміщення. Вибір локації, створення концепції.
  • Статті доходу в готелі. Як готель заробляє гроші. Створюємо власний готель з унікальним торговим пропозицією, вибираємо стратегію та інструменти продажів.
  • Що таке організаційна структура готелю? Як прорахувати необхідну кількість персоналу? Аутсорсинг і аутстаффінг. Складаємо "штатний розклад", описуємо функції власного готелю.
  • Робота операційних відділів: номерний фонд: ресепшен, розміщення в номерах,
  • Ресторани: лобі-бар, обслуговування в номерах, сніданки і основний ресторан, бар, івенти і банкетні зали, спа і тренажерний зал.
  • Робота "невидимих" відділів готелю: відділ продажів, відділ кадрів, фінансовий відділ, інженерний, безпеку. Фінальні проекти.


Реєстрація

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві