Курси
Cisco, мережна академія

Linux LPI про настройку екранних менеджерів


  • 300 грн  -5%

Хочете навчитися професійно налаштовувати екранні менеджери для систем на базі ядра Linux? Немає нічого простіше! Досить записатися на курси Linux Одеса, які допоможуть вам навчитися якісно налаштовувати будь-які компоненти системи. У нас ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наша Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Одесі тісно співпрацює з Linux Professional Institute, що дозволяє нам проводити якісне навчання в усіх куточках світу. Наші студенти завжди отримують сертифікати та допомога в працевлаштуванні, так як ми допомагаємо їм з мотивацією, вирішенням складних завдань і прищеплюємо звичку вчитися. Якщо ви думаєте, що вчитися нудно і важко, то ви просто ще не познайомилися з нашими викладачами.

Програма курсу

Записуйтеся на безкоштовні майстер-класи або відразу на курси адміністрування Linux Одеса і отримуйте максимально якісні, перевірені і актуальні знання. Ми впевнені, що з нашою допомогою ви зможете не просто добитися більшого, але і якісно змінити своє життя на краще.

Найближче заняття буде присвячене графічним екранів. З нього ви дізнаєтеся:

  • як включати і включати екранні менеджери;
  • як перемикати графічні екрани;
  • що таке локалізація X Window;
  • для чого використовується файл xorg.conf;
  • як знаходити несправності в X Server.

Якщо у вас виникнуть запитання, які ви захочете поставити додатково, то це завжди можна буде зробити в процесі проведення онлайн-лекції. Також подібні опції доступні під час перегляду наших майстер-класів, які проводяться онлайн.

Додаткова інформація

Для новачків у нас є якісні підготовчий курс Linux Одеса, дозволяють визначити, наскільки вам цікава професія системного адміністратора в перспективі. Також ви зможете отримати інформацію про інші професії в сфері інформаційних технологій, які викладають наші викладачі.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві