Курси

Бізнес-коледж для підлітків, онлайн


 • 650 грн 

 • Програма на 1 рік
 • Онлайн-формат вебінарів, та занять в особистому кабінеті
 • 1 година на тиждень, в зручний для вас час
 • Від 13 років і до першої "справжньої" роботи
 • 24$/міс
 • Перший урок безкоштовно

Ви можете підключитися до навчання в будь-який момент часу, і почати проходити програму. Ми ніяк не обмежуємо темп навчання вашого «студента».

Ваш особистий кабінет буде накопичувати корисний, освітній, інтерактивний матеріал. У форматі: відео, подкастів, заміток і статей. А діти можуть навчатися в своєму улюбленому і зручному смартфоні.

Підключайтеся онлайн з будь-якого пристрою в будь-якій точці світу. Наша платформа дозволяє дивитися і слухати відео онлайн і оффлайн (в транспорті, на парах і навіть на безлюдному острові)

Зараз у школах і ВУЗах підлітків ніхто не вчить: як заробляти і витрачати гроші, як будувати відносини з людьми, як знайти і отримати хорошу роботу, як зробити перший крок у доросле життя. Ми по собі знаємо, що на всі ці питання з усіх сил намагаються відповідати батьки. Але, не завжди на це є час, потрібні слова або досвід. Часто виходить так, що ми батьки не сильно їм цікаві. Ми для них складні і незрозумілі. Ми втомлені і не завжди досить терпляче пояснюємо. Більш того, батьки не можуть і не повинні бути експертами або консультантами в усіх галузях і знати все на світі.

Ми приходимо до того, що потрібен погляд з боку.

Школа менеджерів Стратоплан вже більше 10 років навчає менеджерів, керівників, директорів зі всьому світу тому, що потрібно сучасному бізнесу. І прийшов час поділитися нашим досвідом з підростаючим поколінням.

Ми не говоримо про математику або мови, де репетитори працюють. Ми говоримо про готовність підлітка до дорослого життя, вибору професії, свідомого підходу у виборі спеціальності. Про дитину, яка знає, що вона хоче і як це отримати.

Тому тут потрібен зовсім інший формат роботи, як з дорослими людьми. Коледж — це місце, де дитина може спробувати отримати результат — порефлексувати — знову спробувати, без страху отримати "двійку" або ярлик "невдахи".

Ми не директивні — у студентів і батьків коледжу є можливість впливати на процес навчання. Стандартна ситуація, що станеться, якщо знову, як у школі або в репетитора, поставити підлітка перед старим заїждженим сценарієм " вчитель каже — учень слухає"? Або, іншими словами: "Дорогу ми для тебе обрали, тепер іди по ній". Підліток опинившись в ситуації, на яку ніяк не зможе вплинути, буде бунтувати. І, вже на старті навчання його буде "нудити" від ще одного місця, де за нього зробили вибір.

Ми ж йдемо іншим шляхом. Даємо студентам можливість підказати, виправити, змінити щось в процесі навчання. Студенти повинні виступати не в якості спостерігачів, а бути учасниками процесу. Так, у них більше шансів не включити свого "внутрішнього бунтаря", тому що за нього все вже вирішили, а переключитися на "налаштування" навчання під себе.

 • Для дітей і підлітків від 13 років і до першої "справжньої" роботи
 • 4 великих модуля ( Робота в наймі, Своя справа, Фріланс і віддалена робота, Свій бізнес)
 • Онлайн навчання, в будь-якій точці світу.
 • Всього 1 годину в тиждень, в будь-який зручний для вас час.
 • Можливість спілкування з тренерами та керівниками різних компаній
 • Ніяких оцінок і страх отримати двійку
 • З практичними завданнями і подачею матеріалу, зрозумілою для підлітка мовою
 • Перший урок – безкоштовно

Візьміть участь у створенні дійсно важливого етапу життя вашої дитини!

Stratoplan:College

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ЗВО (вузи) в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні