Курси
Інновації, навчальний центр

Microsoft Excel 2007-2019, базовий рівень


  • 1300 грн  -5%

Курси Excel 2007 - 2019 (Базовий рівень)

Курс Excel для новачків або початківців - можливість зрозуміти відому програму для тих, хто хоче максимально швидко освоїти її можливості. Методика по вивченню ПО побудована так, що вона однаково корисна для бухгалтера, підприємця, банкіра, юриста і будь-якого офісного працівника. Закінчити ці комп'ютерні курси варто і тим, хто планує змінити професію або підвищити кваліфікацію, адже це ПО від Майкрософту використовується практично в кожному офісі.

В процесі навчання Ви навчитеся знаходити вирішення завдань, які були раніше вам невідомі, виконувати складні обчислення за допомогою математичних, логічних, текстових і інших функцій. Напрям Basic передбачає не лише знайомство з основними термінами і інтерфейсом, але і опанування наступних навиків:

  • Налаштування для особистої зручності;
  • Поводження з осередками і листами;
  • Створення формул;
  • Сортування і обробка інформації;
  • Візуалізація тощо.

Excel для чайників перший крок до підкорення поширеного табличного редактора продовжити яке ви зможете в Учбовому центрі Інновацій. Вчення нас складається з теоретичної частини і вживання знань з практики. Упроваджуючи їх в своїй повсякденній діяльності, ви заощадите час і сили. Це рішення для тих, хто прагне оптимізувати роботу з великим об'ємом даних, зробити процес складання звітів простим і цікавим і відкрити для себе нові опції ПО.

У курс входить короткий конспект лекцій і практичні завдання в електронному вигляді. На кожному занятті слухачі виконують практичні завдання, навчаються самостійно вирішувати завдання. Завдання створені на прикладах з реального життя. Після кожного заняття задаються домашні завдання!

Тривалість навчання:

Група: 6 занять по 2 години

Індивідуально: 5 занять по 2 години

З детальною інформацією ви можете ознайомитись, натиснувши тут

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Херсоні, а також ЗВО (вузи) в Херсоні, коледжі в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні