Курси
Інновації, навчальний центр

MS Excel 2007-2019 Profi 1


  • 1500 грн  -5%

Комп'ютерний курс по вивченню програми MS Excel 2007 - 2016 версій професійний рівень 1

Курс «ExcelProfi 1» - це гарна можливість підняти свій професійний рівень і навчитися працювати з програмою Excel на більш високому рівні, виконуючи серйозні виробничі завдання.

Навчання розраховане на фахівців, які вже ознайомлені з основними принципами роботи програми і освоїли її на базовому рівні. Курс відмінно підійде тим, хто працює в сфері фінансів, аналітики, продажів, бухгалтерського обліку та економіки в цілому.

Досвідчені фахівці навчать вас ефективному використанню Excel для аналізу і фільтрації даних, роботи з діаграмами та зведеними таблицями, прогнозуванням і бізнес-сценаріями. Після проходження курсу ви зможете працювати з бізнес-моделями, підбираючи параметри і з огляду на тренди, а також правильно форматувати звітну документацію.

Пройшовши курси Excel Професійний рівень, ви станете впевненим користувачем, навчитесь вирішувати практичні завдання за допомогою нових функцій і можливостей, а також працювати з бізнес-аналітикою, що дуже цінується в кожному спеціалісті. Отримавши сертифікат, ви підтвердите свій рівень кваліфікації і зможете працювати в сфері аналітики / фінансів / менеджменті на великих підприємствах, в компаніях і організаціях.

Термін навчання:

Група: 12 занять по 2 години.
Індивідуально: 9 занять по 2 години

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Херсоні, а також ЗВО (вузи) в Херсоні, коледжі в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні