Курси

Go-Mother, IT school
Про компанію

IT School Go-Mother - це інноваційна IT-школа, спеціалізована на навчанні дітей віком 6 - 16 років у галузі програмування, дизайну та комп'ютерної грамотності. Ми пропонуємо індивідуальні IT-заняття для дітей різного віку. Наша мета - розвивати творчість, креативність та логічне мислення дітей, а також формувати цифрові навички, які є важливими в сучасному світі.

У нашій школі ми пропонуємо широкий вибір курсів, що охоплюють різні аспекти програмування. Від основних мов програмування, таких як HTML/CSS, JavaScript, Python, Java і C#, до розробки веб-сайтів, ігор, мобільних додатків та багато іншого. Наші програми розроблені з урахуванням вікових особливостей дітей, щоб забезпечити їхню ефективну і цікаву освіту.

Крім програмування, ми також пропонуємо курси з дизайну, включаючи основи Adobe Photoshop, малювання Adobe Photoshop, 3D-графіку та веб-дизайн. Це дає учням можливість розвинути свою творчість, візуальне мислення та навички в галузі графічного дизайну.

Наша команда викладачів складається з професіоналів у своїх галузях, які мають багаторічний досвід роботи та педагогічних здібностей. Вони прагнуть створити захопливу та дружню атмосферу навчання, де кожна дитина отримує індивідуальні IT-заняття та максимальну підтримку у своєму розвитку.

Ми пишаємося своїми учнями, які вже досягли значних успіхів в своїх проектах та конкурсах. Ми надаємо їм можливість реалізувати свої таланти та демонструвати свої досягнення.

Приєднуйтесь до IT School Go-Mother та отримуйте індивідуальні IT-заняття для дітей різного віку!


Курси

1
  • 250 грн
  • Інформаційні технології, IT - Комп'ютерна грамотність, Програмування, розробка
  • Дошкільники, молодша школа
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і ви можете поставити свою оцінку першим.


Дивіться також усі онлайн-курси, репетиторів онлайн, онлайн-тренінги.