Курси

Живопис і малюнок


  • 750 грн  -5%

Заняття з мистецтва, зосереджені на вивченні основ живопису та малюнку, розвитку креативного мислення, створенні творчих робіт та знайомстві з історією мистецтва. Діти старшого віку розвивають свою здатність бачити завдяки спостережному малюванню та живопису з натури.У цій програмі ми поглиблюємо знання і навички з живопису та малюнку з натури, заохочуємо учнів розвивати власний стиль та ідеї, досліджуючи різні стилі та художників.

Програма складається із декількох модулів:

  • Практика із живопису та малюнку:
  1. Живопис. Основи кольорознавства. Вивчення натури - натюрморти різної складності, етюди.
  2. Малюнок. Основи графічних технік, вичення форм і ліній, графічна виразність. Основи перспективи. Натюрморти із базовими геометричними фігурами, складні натюрморти, графічні скетчі та начерки з натури. Основи побудови частин обличчя, голова, портрет.
  • Розгляд основних періодів історії мистецтва та видатних. Створення арт-композицій з використанням стилістики вивчених арт епох.
  • Творчі проекти. Основи композиції. Основи малювання людини. Артпроекти покликані поєднати використання уяви з набутими навичками малюнку і живопису. Створення творчих робіт та проектів, скерованих на пошук власного стилю та пошуку виразності. Використання комбінованих технік.

З кожним модулем занять додаються нові художні матеріали. Послідовне використання і комбінація різних матеріалів сприяє розвитку креативного мислення, допомагає створювати унікальні роботи. У кінці кожного семестру юні митці створюють підсумковий артпроєкт, самостійно обирають тему та техніки для самовираження.

https://www.artschoolcolor.com/

https://www.instagram.com/color_artschool/

https://www.facebook.com/Color-Art-School-100301609037527


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві