Lemon.School, IT-курси

Photoshop, Adobe illustrator. Адоб ілюстратор та фотошоп  • 5 300 грн за курс

Про курс

Користуєшся мобільними додатками для створення візуалу та робиш сайти у Канві? Ми навчимо тебе вивозити Photoshop та Illustrator без болю і сліз. Тільки з великою кількістю практики та цікавою теорією.

А що потім? А потім ти зможеш працювати з векторними фігурами, смарт-об’єктами, анімацією та обрати для себе напрям для подальшої роботи у дизайні.

Тут про дизайн

Будемо плідно працювати в Photoshop та Illustrator. Мінімум теорії, максимум практики.

➡️ Детальна програма курсу Photoshop та Illustrator ⬅️

Безкоштовна консультація:

📱Дзвони: [відкрити контакти](099) 606-66-77
💬 Пиши у телеграм: https://t.me/lemon_school

Якщо ви бажаєте навчитися створювати вражаючі візуалізації та редагувати зображення професійно, курси фотошопу та курси ілюстратора — це чудовий вибір. В Києві є чисельні курси фотошопу, які пропонують навчання від основ до більш складних технік ретушування та обробки. Курси по фотошопу об’єднують теорію та практику, щоб ви могли ефективно використовувати інструменти програми.

Adobe Illustrator — це могутній інструмент для векторної графіки, і курс ілюстратор з нуля допоможе вам опанувати цю програму, починаючи з базових концептів і досягаючи високого рівня володіння. Ілюстратор навчання охоплює такі аспекти, як створення логотипів, ілюстрацій, та інфографіки.

В рамках курсу фотошоп ви також зможете вдосконалити свої навички ретушування, освоїти сложний колорит та текстурну обробку. Для тих, хто шукає можливості щвидко та якісно підвищити свої навички, існують наші курси фотошоп, які пропонують гнучкий графік та доступ до ресурсів в будь-який час.

Обираючи курси фотошопа та ілюстратор, важливо враховувати власні цілі та те, які навички ви бажаєте розвинути. Обидва напрями навчання відкривають великі перспективи в галузі графічного дизайну та цифрової ілюстрації.

➡️ Записуйся на курс Фотошопу та Илюстратору ⬅️

Категорії курсів

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.