Курси

Videomatica academy


  • Київ · вул. Володимирівська, 49-а
  • main.videomatica.academy
  • Ольга Слащева
  • (093) 031-17-31
  • olya.slascheva@videomatica.com.ua

Videomatica academy - це професійна освітня платформа для тих, хто прагне розвиватися в сфері відеопродакшену.

Ми об'єднуємо досвідчених професіоналів, з тими, хто тільки починає свій шлях, заради розвитку українського відео виробництва.

Навчись створювати сценаристики, режисури монтажу, анімації, 2D та 3D дизайну і дійди до прибутку від 450$ до 2500$ на місяць за рік разом з нами.


Курси1

  • Професійні, підвищення кваліфікації - Дизайн поліграфії, друкарня, Психологія, саморозвиток; Інформаційні технології, IT - Графічний дизайн
  • Студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Відеоматика з'явилася в моєму житті, коли мрія стати сценаристом здавалася чимось далеким і вельми нереалістичним. Зараз я закінчила курс "Сценаристика Реклами та Промо" і починаю курс "Сценаристика Кіно та Серіалів" і відчуваю як моя мрія з кожним кроком все ближче. Дякую за прекрасні лекції, підтримку, чудових кураторів і море мотивації чи навіть пенделів, коли це потрібно)))

,

Уже як рік проходжу курс ‚motion design pro‘ від Videomatica academy та можу поділитись своїми враженнями та результатами) Відеоматіка однозначно дає базу знань, якої достатньо, щоб почати кар’єру в моушн дизайні. Але основне, що дає академія, це підтримку, нових друзів, знайомства і таку «домашню, безпечну» атмосферу, енергетику? Тут хочеться залишатись «вічним студентом»? Шансів, що у вас не вийде — немає, головне бути відкритим, працьовитим, прислуховуватись до кураторів, тоді успіх у ваших руках!)) Безкінечна вдячність Олі та всій команді Videomatica за те, що ви робите!❤️

,

Дуже круті курси! Дають безмежну кількість можливостей! Супер підтримка і супер крутий колектив де всі тобі допоможуть і підтримають!

,

Я студентка курсу MOTION DESIGN PRO, ніколи не думала, що буду займатись анімацією та створювати ілюстрації :), але, навчаючись третій місяць, розумію, що це саме те, чим я хочу займатись! Дякую Videomatica Academy за отримані знання, підтримку, безцінний зворотній зв’язок та можливість участі у соціальних та комерційних проєктах (саме це дало мені впевненість у своїх силах). Особисто для мене важливо, що я можу проходити заняття у будь-який зручний час, а онлайн зустрічі надихають та підштовхують працювати ще краще :)!

,

Якщо ви новачок у своїй сфері, або уже маєте певні навики але досі не заробляєте на улюбленій справі то тоді Videomatica Academy вам у цьому допоможе. Вона дасть вам цей вирішальний поштовх який вам бракує щоб іти до своєї цілі та реалізовувати свої можливості. Крім основного курсу у мене це курс по 3D де я вивчаю Cinema4D, є ще додаткові курси один з яких робота з клієнтами де ви зрозумієте як вести себе із замовником та як вести соціальні мережі щоб вони себе продавали. Також постійна підтримка кураторів які стараються вам допомогти у вирішені ваших питань. Одне з найважливішого що є на курсі це Оля яка завжди готова допомогти незважаючи на свій щільний графік, якщо ви сумніваєтеся чи цей курс для вас тоді всього лиш відвідайте прямий ефір Олі і сумніви ваші будуть розвіяні. Завдяки курсу я нарешті знайшов роботу де можу розвиватися, навчатися та робити що подобається хоч і вивчав анімацію і 3D до курсу, але саме цей курс дає необхідний поштовх для реалізації своїх цілей.

,

Ще навчаюся у Videomatica Academy на курсі Сценаристики промо та реклами. Всі уроки зрозумілі, містять багато зразків, шаблонів, пояснень, рекомендацій. Завжди на зв'язку куратори, до яких можна звернутися з будь-яким питанням. Кожен наступний урок відкривається, як рівень у грі, тож навчання забарвлене приємними емоціями і азартом. Дуже багато підтримки і позитиву від Ольги, за це їй особлива подяка.

,

Учусь в Видеоматике на курсе сценаристики уже 3-й месяц. Очень нравится подача материала и то, что проверяют домашние задания, даже устраивают целые конференции-разборы по ним :) С вами на связи всегда ваш куратор, который поможет, подскажет и поддержит в трудную минуту, даже если руки уже опускаются. В академии сделан акцент на самостоятельность, то есть учат находить проекты и общаться с клиентами. С первого месяца обучения уже есть практика на реальных проектах. Ребята создали крутую команду единомышленников, в которой ты всегда чувствуешь себя комфортно. Мне нравится, что на любой мой вопрос мне всегда дадут ответ и подскажут, как поступить лучше. Это особенно ценно, когда ты начинающий. Спасибо академии за хороших людей, интересную учебу и возможность участия в крутых проектах! :)

,

Videomatica Academy - місце, яке допомагає реалізуватись на повну, знайти в закутках твоєї свідомості нерозкриті таланти та вміння. Я просто мільйон разів дякуватиму собі за правильно прийняте рішення - пройти курс Сценаристики. Просто варто прислухатися, працювати, вірити, і слідувати інсрукції, яку дають в академії - і неодмінно успіх прийде. Тут я повірила, що все можливо. Зараз працюю, як і мріяла - сценаристом анімаційних роликів, а окрім основної роботи маю додаткові проекти, і це мені неймовірно подобається. Рік назад, я б і не подумала, що це реально. Зараз я рухаюсь тільки вперед, із такою потужною екосистемою неможиво тормозити. Підтримка викладачів та кураторів, постійний зв'язок, багато цікавих майстер-класів, які надихають і мотивують, заняття, які дивишся на одному диханні, а потім застосовуєш все на практиці - це все робить місце особливим, а студентів - справжніми профі. Завжди буду безмежно вдячна усім хто причетний до Videomatica Academy. Дякую!

,

Проходжу курс Motion Design Pro :) Зараз на шостому місяці навчання. Маю тільки хороше враження)) Ніразу не жалкувала що придбала його) ​ Дуже велика кількість інформації,яка максимально актуальна на сьогоднішній день. Все доступною та зрозумілою мовою) Викладачі справжні фахівці, ввічливі, завжди підтримують та постійно на з'вязку зі студентами) Під час навчання можна отримати хорошу практику і роботи в портфоліо, які дозволяють знайти своїх клієнтів для комерційних замовлень) Раджу всім, хто хоче швидко потрапити у світ Motion design!!! З Videomatica academy це реально!!! :)

,

Навчаюсь на професійному курсі по моушн дизайну у Videomatica Academy і це одне з найкращих моїх рішень за останній час ???. Окрім потужного основного курсу, вивчаю ще корисні бонусні курси, маю постійну підтримку кураторів, тут чуйна, доброзичлива атмосфера?, маю можливість співпрацювати у проектах із студентами свого курсу та інших курсів: з ілюстраторами, сценаристами. Ще не закінчила навчання, але вже взяла участь у 4 реальних проектах???, отримала багато нових корисних контактів і нових друзів, створила свій перший шовріл, успішно використовую набуті знання в професійній діяльності і продовжую вчитися. Величезне дякую вам Оля, Женя, Альона, Діана, Макс, Настя і всім-всім хто створює Відеоматіку - вчусь від вас і беру з вас приклад, який якісний продукт слід створювати і з якою великою любов'ю❤❤❤

,

Минулого року пройшла курс "Сценаристика промо та реклами" і залишилась більш, ніж задоволена. Більше того - зараз засвоюю курс відеомейкінгу. Вже кілька місяців працюю сценаристкою і роблю це з любов'ю та професіоналізмом - саме так, як нас навчають в академії.

,

Проходила різні курси та it-школи, але такого професійного уважного підходу до кожного студента не бачила ніде. Не думала, що зможу навчатись дистанційно, але Відкоматиці вдалось мене переконати. Завдяки цій академії вже готова опановувати нову професію. Раджу тим, хто дійсно бажає навчатись.

,

Я пройшла курс "Сценаристика кіно та серіалів", я довго заважувалась і пішла на нього попри всі обставини. Це виявилось доленосне рішення, я відкрила у собі той потенціал, який не помічала і навіть обходила. І зараз, майже рік після курсу, Відеоматика все ще залишається зі мною, тут неймовірна енергетика і заряджені на успіх люди. Куратори максимально підтримують та допомагають не лише під час курсу, а й після нього. Ольга - це неймовірний наставник, вона перша, хто повірив у мене і вселив впевненість. Для неї важливий кожен студент, його реалізація, саме тому Відеоматика - це більше ніж академія, тут знаходить концентрація таланту, енергії, підтримки, успіху. Тому, я безмежно вдячна долі, що я із вами. Люблю всіх безмежно❤️.

,

Відеоматика дає можливість реалізувати себе у творчій професії. Завжди підтримка кураторів, керівництва, зворотній зв'язок з усіх питань. А також можливість працювати у команді, знайти ком'юніті однодумців, здобути впевненість, втілити свої ідеї у життя. Я пройшла курс по сценаристиці, отримала знання по режисурі монтажу. Тепер займаюсь улюбленою справою. Дякую організаторам Академії!

,

Проходжу курс Motion Design Pro. Дуже задоволена якістю навчання на курсі і хорошою роботою кураторів. Викладацький склад тут - справжні фахівці своєї справи! З будь-яких питань консультують 24/7. І завжди дуже доброзичливо, не втомлюючись відповідати навіть на найпростіші питання. Є чат в Телеграмі, де можна ставити питання кураторам, а також отримати потужну підтримку ком'юніті. Так, що навіть новачок, яким була я до початку навчання, легко просувається в нових знаннях. Що стосується уроків, то кожен блок навчання розбитий на ролики, має домашнє завдання, швидко перевіряється викладачем. Мені сподобалося, що подача матеріалу продумана до дрібниць. Починаючи з базових знань та збільшуючись в складності. Під час навчання ми виконуємо ролики для реальних компаній. Багато студентів беруть комерційні замовлення. Що ще мені сподобалося і навіть здивувало - так це безліч додаткових занять в рамках Motion Design. Так, що закінчивши курс, просто неможливо не стати хорошим фахівцем!

,

Я пройшла курс по відеомейкінгу. Найбільше моє враження це від зйомки, на якій я побувала в рамках курсу. Справжній режисер, оператор, актори. На знімальному майданчику я відчула себе як вдома. Але головне, це бачити як працюють справжні професіонали, надихатися та вчитися. Тому цей курс дав мені багато з підняття мого теоретичного та практичного рівня у сфері виробництва відеоконтенту!!!!!!

,

Videomatica Academy прийшла в моє життя, коли була невизначеність у всьому, та допомогла знайти свій шлях, підтримку і надію. Я пройшла курс "Сценаристика промо та реклами" та успішно згодом знайшла роботу копірайтером у провідному рекламному холдингу! Крім того, моя телефонна книга поповнилася безліччю корисних і приємних знайомств. Головне, що дає навчання у Videomatica Academy, - безцінні реальні проєкти та підтримка великої сім'ї Відеоматики)

,

Пройшов курс відеомейкінг Pro. Курс повністю задовольнив мої очікування. До проходження курсу я мав базові навики по відеозйомці та монтажу і цей курс був чудовим доповненням та допоміг мені відкрити нові навики та вміння За час навчання взяв участь у реальних зйомках кліпів та рекламних роликів з зірками Українського шоу-бізнесу. Викладач курсу досвідчений режисер- монтажу, який працює з топовими зірками, ділився власним досвідом та інсайтами. Під час проходження курсу сформувались мікрогрупи які співпрацюють в сфері і по їх закінченню. За це окрема подяка організаторам курсу!!! Постійний зворотній зв'язок через доброзичливих кураторів також порадував, не було питань які не вирішувались. Вартість курсу з головою окупилася ще до його закінчення а що саме головне курс вивів мене зовсім на інший рівень. Однозначно рекомендую!

,

Курсы в Видеоматике изменили мою жизнь. Я прошла Сценаристику. Выполняла все уроки и рекомендации учителей. В итоге: работа Сценаристом в крупном проекте. Прошла конкурс по тестовому заданию. Видеоматика научила заниматься любимым делом и получать за своё творчество прибыль!


Залишити відгук

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві