Інновації, навчальний центр

Adobe Illustrator  • 3 000 грн за курс (у групі)

Про курс

Курси Adobe Illustrator

Один з найсучасніших і зручних графічних редакторів - це AdobeIllustrator, який застосовують для роботи з векторними зображеннями. Курс «Illustrator» розрахований на тих, хто хоче вдосконалити навички в області графічного дизайну, відкрити нові можливості і розширити інструментарій у своїй роботі.

Досвідчені викладачі навчать вас основним можливостям цієї програми, за допомогою яких зможете створювати макети, флаєри, квитки, візитки, логотипи та ін.

Illustrator є однією з програм пакету Adobe, і завдяки пов'язаності з іншими програмами векторні зображення можна переводити в растрові і працювати з ними вже в інших редакторах. Отримані знання ви зможете застосовувати в сфері реклами, графічного дизайну, друкарні і для особистих цілей.

Наші комп'ютерні курси по вивчення комп'ютерної графіки допоможуть розібратися в роботі з макетами веб-сторінок і оформленням рекламних матеріалів, створенням і редагуванням векторних зображень, використанням можливостей Illustrator для повсякденної роботи. Так як робота з комп'ютером або в Інтернеті часто передбачає використання зображень та їх редагування, знання програми Illustrator завжди буде високо цінуватися роботодавцями.

Вартість навчання:

Група: 3 000 грн.

Корпоративна: Індивідуально

Індивідуально: 7 000 грн.

Тривалість навчання: до 16 годин

Група: 2 рази на тиждень по 2 години, загальна тривалість 4 тижні.

Корпоративна: 3 рази а тиждень по 2 години, загальна тривалість більш 3-х тижнів.

Індивідуально: 2 рази а тиждень по 2 години, загальна тривалість 4 тижні.

За детальною інформацією перейдіть за посиланням: https://innov.com.ua/kursy/kompiuterna-hrafika/illustrator

Можливий графік навчання:

Категорії курсів

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.