Курси

Навчальний центр при Київському електромеханічному коледжі


  • Київ · просп. Повітрофлотський, 35
  • kemk.kiev.ua
  • Володимир Петрович
  • (044) 333-15-30
  • dogmattix@ukr.net

Державний вищий навчальний заклад «Київський електромеханічний коледж»  - вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за спеціальностями освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти та отриманням робітничих професій на курсах професійно-технічної підготовки. 

За 140 років діяльності навчальний заклад підготував більше 65000 фахівців для залізничного транспорту, метрополітену інших підприємств України.

У коледжі функціонують 22 кабінети, 27 лабораторій, 10 комп’ютерних класів, бібліотека та читальна зала на 80 місць, актова зала на 300 місць, кімнати для занять в гуртожитках, кабінет для курсового та дипломного проектування, 2 корпуси навчальних майстерень, начальні полігони, спортивна зала, легкоатлетични манеж, 2 спортивних майданчика. Навчально–лабораторна база коледжу постійно оновлюється сучасними комп’ютерами, інтерактивним та мультимедійним обладнанням, яке встановлено  у всіх лабораторіях і кабінетах, сучасним новітнім  обладнанням, яке використовується на підприємствах залізничного транспорту. 

Коледж має давні тісні партнерські зв’язки з Державним економіко-технологічним університетом транспорту (м. Київ), Українським державним університетом залізничного транспорту (м. Харків), Дніпропетровським національним університетом залізничного транспорту (м. Дніпро), Національним технічним університетом України «КПІ» (М.Київ), Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій (м. Київ), Національним університетом харчових технологій (м. Київ). З 2015 року налагоджені зв'язки з Технічним університетом Габрово (Болгарія) та Університетом м. Жиліна (Словакія). Наші випускники мають можливість продовжити навчання за скороченими програмами у вказаних університетах на бюджетній та контрактній формах навчання. 

Категорії курсів


Курси1

  • 5500 грн 
  • Водіння - Автошкола (одержання прав); Професійні, підвищення кваліфікації - Автошкола (одержання прав)
  • Студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві