Курси

Навчальний центр при Київському електромеханічному коледжі
Про компанію

Київський електромеханічний фаховий коледж  - заклад фаховой передвищої освіти, який здійснює підготовку фахівців за спеціальностями освітньо-професійного ступеню фахового молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти та отриманням робітничих професій на курсах професійно-технічної підготовки. Окрім цього, є можливість здобуття вищої освіти бакалаврського рівня за двома спеціальностями.

За 145 років діяльності навчальний заклад підготував більше 70000 фахівців для залізничного транспорту, метрополітену інших підприємств України.

У коледжі функціонують 22 кабінети, 27 лабораторій, 10 комп’ютерних класів, бібліотека та читальна зала на 80 місць, актова зала на 300 місць, кімнати для занять в гуртожитках, кабінет для курсового та дипломного проектування, 2 корпуси навчальних майстерень, начальні полігони, спортивна зала, легкоатлетични манеж, 2 спортивних майданчика. Навчально–лабораторна база коледжу постійно оновлюється сучасними комп’ютерами, інтерактивним та мультимедійним обладнанням, яке встановлено  у всіх лабораторіях і кабінетах, сучасним новітнім  обладнанням, яке використовується на підприємствах залізничного транспорту. 

Коледж має давні тісні партнерські зв’язки з Державним університетом інфраструктури транспорту (м. Київ), Українським державним університетом залізничного транспорту (м. Харків), Дніпровським державним університетом науки і технологій (ДІІТ) (м. Дніпро), Національним технічним університетом України «КПІ» (М.Київ), Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій (м. Київ), Національним університетом харчових технологій (м. Київ). З 2015 року налагоджені зв'язки з Технічним університетом Габрово (Болгарія) та Університетом м. Жиліна (Словакія). Наші випускники мають можливість продовжити навчання за скороченими програмами у вказаних університетах на бюджетній та контрактній формах навчання. 

Категорії курсів


Курси

1
  • 7 500 грн за курс
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Логістика, митниця, ЗЕД; Водіння - Автошкола (одержання прав)
  • Студенти, дорослі
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і ви можете поставити свою оцінку першим.


Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.